Аналіз вартості китайських міні тракторів

0

Аналіз вартості китайських міні тракторів

Огляд кращих китайських мінітракторів

Ніщо так не спрощує сільськогосподарські роботи, як міні трактор. Дана техніка здатна виконувати посадку городніх культур, підгортання земельної грунту, оранку, транспортування вантажу. При цьому оператору потрібно тільки управляти пристроєм і стежити за правильністю виконання завдань. Не кожен може собі дозволити таку техніку вітчизняного або європейського виробництва, тому нерідко бажаючі купують китайські мінітрактори, відомі низькою вартістю. Розберемо докладніше, в чому різниця між моделями, і техніка яких виробників проявила себе найкраще.

Відмінні особливості

На думку фахівців і виходячи з відгуків власників китайських міні-тракторів, така техніка не володіє істотними недоліками. Як правило, більшість зауважень відносяться до компактності деяких моделей, а також розташуванню органів управління і недостатньо якісним кріпильних елементів. Але все аналогічні мінуси перекриває один великий плюс – дешевизна китайських мінітракторів.

Техніка з Китаю має хорошу адаптацію до вітчизняних умов роботи. Це пояснюється тим, що багато російських виробники створили спільні заводи з виробництва спецтехніки. Такі фабрики розташовуються не тільки на території Китаю, але і в РФ, тільки тут деякими відділами завідують західні фахівці.

Всі моделі мають просту конструкцію, з якої зможе розібратися будь-який власник пристрою. Крім усього, більшість азіатських компаній мають на території Росії сервісні центри, які здійснюють технічну підтримку.

Загальні параметри всіх моделей:

 • силовий агрегат – функціонує на бензині або дизелі має 1-2 циліндра;
 • об’єм циліндрів – до 1,5 л;
 • кількість видів підвісного пристрою – до 40;
 • окупність – до 2 років;
 • різновиди виконуваних робіт – оранка земельної грунту, підгортання, обробка добривами, мульчування, прибирання території, транспортування вантажу і ін.

Рейтинг кращих китайських мінітракторів

Сьогодні на вітчизняному ринку є безліч міні-тракторів китайського виробництва з різноманітними технічними характеристиками і набором функціоналу. Трактор вибирається залежно від обсягу завдань, передбачуваного до виконання.

Xingtai XT 240

Трактор вважається одним з найбільш затребуваних на вітчизняному ринку завдяки своїм характеристикам і можливості установки різноманітного навісного обладнання.

Важить спецтехніка 1,2 т, її розміри складають:

 • довжина – 309 см;
 • ширина – 134 см;
 • висота – 194 см.

Колісна база виконана за формулою 2х4. Швидкість обертання колінчастого вала в хвилину досягає 2500 оборотів, при цьому ВВП – 540. Даний агрегат оснащений 2-циліндровим дизельним силовим агрегатом з потужністю 24 л. с. Мотор обладнаний рідинної системою охолодження. Сам агрегат має тягове посилення в розмірі 5,5 кН. При русі модель може розганятися до 29 км / ч. КПП має 6 ступенями вперед і двома – назад. Ціна минитрактора з Китаю – 310000 рублів.

ВІДЕО: Огляд роботи Xingtai XT 240

Mahindra MFS 244 4 × 4

Дана версія оснащена дизельним двигуном з потужністю 24 л. с. Тут присутній ходова частина, виконана за формулою 4х4. В моторі з рідинної системою охолодження є 3 циліндра. 4-ступінчаста коробка перемикання передач дозволяє розганяти спецтехніку до швидкості 26,1 км / год.

Мінітрактор Махіндра (Mahindra Fengshou) MFS 244

У конструкції присутній 2-швидкісний ВВП, який здатний відтворювати 540 і 720 оборотів в хвилину. Важить спецтехніка 1,3 т при розмірах 315,5х144х193,2 см. Призначається для виконання робіт на території 17 га. Розмір передньої колії становить 121,5 см, а задня регулюється в чотирьох положення 105, 115, 125 і 135 см. Вартість складає 756000 рублів.

Dongfeng DF 244

Китайський міні трактор має 3-циліндровий силовий агрегат з потужністю 30 л. с. Всі циліндри розташовуються в один рад у вертикальному положенні. На мотори встановлена ​​водяна система охолодження.

Dongfeng DF 244

Важить модифікація 1,3 т, її тягове зусилля на гаку одно 4,5 кН. Вона відрізняється підвищеною маневреністю і невеликим радіусом розвороту до 2,4 м. За правильне функціонування відповідає 3-точкова гідравлічна система. Ціна – 650000 рублів.

ВІДЕО: Огляд роботи Dongfeng DF 244

Jinma JM 264

Джинма на сільськогосподарському ринку ще реалізується під назвою Булат. Техніка призначена для обробки земельної грунту площею не більше 0,5 Га. За функціональністю спецтехніка повністю відповідає звичайному трактору.

Розрахована на максимально широкий спектр завдань з відповідним навісним обладнанням:

 • оранка;
 • культивація;
 • підгортання;
 • посадка коренеплідних;
 • обробка грунту добривами;
 • прибирання території;
 • перевіз вантажу і т. д.

Навісне обладнання для міні-тракторів

У конструкції є трициліндровий силовий агрегат дизельного типу, оснащений водяною системою охолодження і електричним стартером. Потужність мотора досягає 24 л. с. або 17,6 кВт, його обсяг дорівнює тисячі п’ятсот тридцять два см 3. Максимальна швидкість обертів двигуна в хвилину – 2350. Тут є 4 передачі вперед і 1 назад, а також сухе однодискове зчеплення подвійної дії.

Сільськогосподарська
техніка

Рулонні прес-підбирачі для тракторів

переваги

Малий витрата палива – 1 літр / год

За рахунок агрегатування прес-підбирача з малопотужними тракторами від 18-25 к.с. виходить значна економія на паливі.

Висока продуктивність – 1 Га за 5 годин

Прес-підбирачі здатні обробляти до 2 Га за зміну.

У сезон техніка окупається за 3-4 тижні

У сезон можна добре заробити на продажу сіна. В день реально заготовити сіно на 10-12 тисяч рублів.

Відрізняється від аналогів підвищеним запасом міцності і зносостійкості

Завдяки жорсткому контролю дотримання технологій на кожному етапі виробництва YK8050 і YK8070 міцність і износо-уйстойчівость прес-підбирачів приблизно в 2-3 рази вище, ніж у аналогів.

Висока надійність і тривалий ресурс техніки

За відгуками власникам, за 2-3 сезони щоденного використання техніка практично не вимагає ремонту.

Безкоштовно отримаєте інструкцію по роботі з прес-підбирачами

Прес-підбирач рулонний YK8050

Устаткування призначене для підбору і пресування в рулони скошеної травяно маси (сіна або соломи) з обв’язкою рулонів поліропіленовим шпагатом. За допомогою прес-підбирача ви можете автоматизувати процес збору та заготівлі сіна для худоби.

Вихідний розмір рулону, см:

Необхідна швидкість руху, км / год:

Необхідна швидкість ВВП, об / хв:

Габаритні розміри, мм:

1150 х 1300 х 1200

Розмір пневматичних коліс:

Відкриття задньої кришки:

Необхідна потужність трактора, л. c .:

Прес-підбирач рулонний YK8070

Рулонний прес-підбирач YK8070 – це якісне навісне обладнання для збору сіна в рулони для подальшого продажу і транспортування газу. Головна відмінність від попередньої моделі в вихідному розмірі рулону 70 х 80 см.

Вихідний розмір рулону, см:

Необхідна швидкість руху, км / год:

Необхідна швидкість ВВП, об / хв:

Габаритні розміри, мм:

1300 х 1300 х 1350

Розмір пневматичних коліс:

Відкриття задньої кришки:

Необхідна потужність трактора, л. c .:

Відгуки

Прес хороший, рулони 50х70. Мені не дуже подобається ремінь на підбирачі. З ланцюговим приводом краще, але і на ремінному працював проблем не було.

150 тюків в день вивозив. Пресом задоволений, знатна річ! думаю взимку необхідно укомплектувати рем.комплект, ланцюги, підшипники, кілька голок.

Ось і ми обзавелися міні прессподборщіком, російсько- китайським. Уже накрутили 400 + – рулонів, ніяких проблем. Налаштування заводські. Вага рулонів в середньому 15 кг. Тягнемо трактором iseki 23 л с.

Це мала бути оперативно прес в середині сезону, ні у кого не було тільки сніданками годували, а це компанія відразу знайшла і доставила в термін, всім рекомендую.

Залиште заявку і отримаєте консультацію у нашого фахівця

Чому ми?

Компанія GardenShop працює з 2012 року і встигла себе зарекомендувати на Російському ринку, як надійний продавець якісної продукції.

Наша компанія працює безпосередньо з заводами виробниками

Філії в Санкт-Петербурзі, Тулі та Москві

Свої сервісні центри

Протягом усього гарантійного терміну ремонт і сервісне обслуговування здійснюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи.

Власна служба доставки

Доставка товару здійснюється, як транспортними компаніями, так і власною службою доставки.

Прес-підбирачі, також як і інша сільськогосподарська техніка завжди в наявності на нашому складі.

Компанія в особах

Як ми працюємо?

Ви залишаєте заявку

Менеджер зв’язується з вами для уточнення деталей

Китайський мінітрактор – чи варто купувати?

Китайське економічне диво не має кордонів, торкнулося воно і техніки міні. Хоча до якості і можливостям мінітракторів китайського виробництва ставляться скептично, багато фермерів готові зазнати незручності. Для господарства з маленьким бюджетом він незамінний, до того ж, якість збірки останнім часом значно покращився, незважаючи на невисоку ціну.

Загальний огляд мінітракторів з Китаю

Для малих фермерських господарств, теплиць і овочевих баз прекрасним помічником є ​​китайський трактор міні. На невеликих територіях ці «малятка» відчувають себе «як рибки в воді».

Важливим фактором є і широкий асортимент продукції. Є більше 70 видів спеціального навісного обладнання, що робить цю спецтехніку універсальної.

Пропозиції виробників дозволяють вибрати відповідну техніку в широкому діапазоні цін, на всі види продукції надаються гарантії строком на 1 рік або не менше 500 мотогодин.

Про переваги

Незважаючи малу потужність мінітрактор виробництва КНР може виконати будь-який вид сільськогосподарських робіт – оранку землі і посів насіння, розпушування грунту, підгортання і збір врожаю. До того ж, це вигідне вкладення фінансових коштів. Купівля міні техніки окупається через 1,5 року. До інших переваг можна віднести:

 • простоту управління;
 • маневреність і прохідність;
 • широкий модельний ряд;
 • доступність запчастин;
 • широкий асортимент навісного обладнання;
 • простоту догляду;
 • малі витрати пального.

Про недоліки

Слабкою стороною минитрактора з Китаю можна назвати електричну частину. Периферичну проводку рекомендується замінити цілком, так як контакти та дроти не витримують напруги і можуть оплавитися дуже швидко.

Більшість навісного обладнання пристосоване для збору рису, оснащення для інших зернових культур доводиться заново замовляти у фірми виробника.

Інший недолік – низька посадка сидіння і незручність маленької кабіни. Вони розраховані на людей невисокого зросту. Підніжки для підйому кабіни вузькі і виготовлені з тонкого стрижня.

Доводиться додатково затягувати болти і міняти сальники, розхитуються деталі рульової тяги. Все це вимагає профілактичного огляду і усунення дефектів найближчим після покупки час.

Огляд основних виробників

Спецтехніка виробників з «піднебесної» вражає різноманітністю моделей. На вибір тракторна техніка на гусеничному ходу або колісна, без кабіни або з нею. Двигуни у всіх моделей малолітражні, дизельні або бензинові, двоциліндрові або одноциліндрові.

Xingtai

Моделі Xingtai випускають 4 тракторних підприємств, що знаходяться на території КНР. Якість продукції залежить безпосередньо від виробника, так як не всі підприємства дотримуються технології зборки. Право першого вибору залишається за населенням країни, тому іншим дістається не завжди якісна техніка.

Краща продукція випускається заводом, заснованим за підтримки ХТЗ і ЧТЗ ще в 70-х роках минулого століття. Весь модельний ряд підприємства потужністю від 12 до 24 к.с. відповідає стандартам ISO 9001/2000.

Всі машини оснащені електростартером, охолодження двигунів – водяна. Моделі Xingtai XT180 і XT240 вигідно відрізняються розсувний колією і блокуванням коліс. Мінітрактор Xingtai 220 оснащений двигуном TY-295 на дизельному паливі, має малі габарити, відкриту кабіну. Він прекрасно підходить для домашнього користування і невеликого фермерського господарства.

Shifeng

Всі моделі бренду оснащені 1-циліндровим двигуном, серед яких найбільш популярні SF-240 і SF-244. Виробник Shifeng випускає якісну і різноманітну продукцію з різною потужністю і різним набором опцій. Двигуни оснащені водяним охолодженням і улюбленим багатьма споживачами сушіння, так як замінити ремені легше, ніж шестерні.

Конструкція Shifeng – полурамная, навісна оснащення з’єднується до трактора за допомогою універсальної 3-х точкового системи фіксації ВВП, яка підходить для техніки цього типу будь-якого китайського бренду.

Jinma

Продукція цього бренду з’явилася на ринках Росії в кінці 90-х років минулого століття. На моделях Jinma встановлюються двигуни, що відповідають стандартам якості США. Цим пояснюється великим попитом на техніку цього підприємства в Сполучених Штатах і Канаді. У Росії її також вважають найкращою за багатьма параметрами. Переваги міні-тракторів Jinma полягають в наступному:

 • економія палива;
 • повний привід багатьох моделей;
 • наявність кабін;
 • гідравлічний підсилювач рульового управління.

Модель Jinma 804 на фото вигідно відрізняється від інших по потужності. Повнопривідний мінітрактор оснащений 4-х циліндровим дизельним агрегатом потужністю 80 л.с. Вантажопідйомність машини становить 1320 кг, що дозволяє працювати їй практично з будь-яким навісним обладнанням.

Dongfeng

Dongfeng – один з найпопулярніших брендів в Росії і країнах СНД. Всі моделі міні-тракторів відносяться до класу «преміум». Їх відрізняє універсальність, спеціальне оснащення інших виробників підходить до техніки Dongfeng, хоча їм випускається більше 70 видів навісного обладнання. Найбільш популярними моделями є DF-240, DF-244 і DF-244 з кабіною. Вони оснащені:

 • гідравлічним підсилювачем керма;
 • електростартером;
 • 3-хціліндровим дизельним двигуном;
 • виносними виходами, що мають гідравлічні підсилювачі.

Foton

Хоча виробник мінітракторів Foton не може похвалитися широким модельним рядом, але кожна техніка доведена «до розуму». Трактори оснащені двигунами потужністю від 20 до 24 к.с .:

 1. ТІ 200 і ТЕ 240 мають 3-х циліндровий агрегат, задній привід.
 2. ТІ 244 на фото – багатофункціональний і комфортабельний, має 3-х циліндровим двигуном і повним приводом.
 3. TE-354 і ТБ 404 також повнопривідні, з 4-х циліндровим двигуном, мають опалювальні кабіни і регульовані сидіння.

Mahindra

Виробником поставлені в серію кілька моделей мінітракторів Mahindra FengShou. Серед них є машини без кабіни і з нею, з заднім або повним приводом. Всі трактори оснащені регульованими сидіннями, однопровідною електропроводкою, датчиками контролю паливної та іншими системами. Дизельні агрегати системи Common Rail, розроблені самим брендом, мають прямий впорскування палива.

Chery

Фірма Chery ставить перед собою далекосяжні цілі і з кожним роком посилює свій вплив на ринку сільськогосподарської техніки. Її продукція відрізняється потужністю і якістю збірки. У кожній моделі всі деталі продумані до дрібниць, розробники піклуються і про максимальну зручність керування технікою.

Підкуповує і широкий діапазон потужностей машин Chery – від 25 до 210 к.с. Підприємство випускає і менш продуктивні трактори, призначені для домашнього вжитку. До переваг моделей бренду можна віднести також:

 • універсальність;
 • легкий ремонт;
 • утеплену кабіну;
 • доступні ціни.

Аналіз вартості китайських мінітракторів

Китайські підприємства виставляють на продаж трактора в широкому ціновому діапазоні. Щоб вибрати найбільш підходящу техніку, потрібно звернути увагу не тільки на вартість, але і на її технічні параметри. Якщо характеристики мінітракторів приблизно однакові, то ціни відрізняються незначно. При потужності в 12-16 к.с. ціна на техніку Dongfeng становить від 130, Xingtai – від 126, Shifeng – від 116, Foton – від 112 тисячі рублів. Для мінітракторів потужністю 16-24 к.с. вартість знаходиться в межах 148-168, а для потужностей більше 24 к.с. від 200 тисячі рублів.

На що звернути увагу при покупці

У більшості моделей китайських мінітракторів колеса вузькі і мають маленький діаметр, що знижує прохідність по російській місцевості. Важіль коробки передач може бути занадто коротким, що представляє певні незручності. Необхідно звернути увагу на кріплення фар. Обов’язково потрібно перевірити герметичність бензобака і якість зварних швів.

Відгуки покупців

За відгуками покупців можна визначити порівняльні рейтинги моделей. Кращою спецтехнікою російські споживачі вважають міні-трактори Jinma – Булат 120 і Булат 240, Xingtai 160, Grasshopper GH 220, Синтай 244, Dongfeng 240, DF-244 і DF-244 з кабіною.

висновок

Китайські тракторні заводи випускають міні-трактори, які затребувані в господарстві, багатофункціональні і доступні за ціною. В якості рекомендації представимо провідних дилерів китайської техніки міні, зайнятих продажами на російському ринку. Це – ТОВ «Трактор», ТОВ ТД «Експерт-СібАДІ», ТОВ «Техноград», ТОВ ГК «АМТ» та інші.

Рейтинг та огляд китайських мінітракторів

Китайський мінітрактор – затребувана в Росії техніка, оскільки реалізується за невисокою ціною і має широкий модельний ряд. Про якість китайської продукції фермери знають, але заздалегідь погоджуються на майбутні клопоти, пов’язані з ремонтом. Стимулює до покупки і той факт, що в останнє десятиліття якість збірки міні-тракторів зросла.

Огляд основних виробників

Китайські виробники спецтехніки освоїли випуск практично всіх моделей. Можна вибрати гусеничні минитрактора і колісні, з кабіною і без неї, з навісним обладнанням. Всі моделі оснащені малолітражними двигунами (двоциліндровими або одноциліндровими), що працюють на дизельному паливі або бензині.

Китайський трактор – відмінний помічник в сільськогосподарських і будівельних роботах. Цих «малюків» часто використовують в комунальному господарстві, на овочебазах, в теплицях.

Завдяки широкому асортименту навісного обладнання (понад 70 видів) цю спецтехніку можна вважати універсальною.

Найбільшим попитом користуються китайські трактори з кабіною. Кожен виробник пропонує техніку в різному ціновому діапазоні, що дозволяє вибрати відповідну по всіх параметрах. Стандартна гарантія на міні-трактори – 1 рік, або 500 мотогодин.

Xingtai

На території Китаю знаходяться 4 заводи, що випускають міні-трактори Xingtai. На експорт йдуть не всі моделі цього бренду. Краща спецтехніка доступна тільки населенню країни. Якість збірки безпосередньо залежить від заводу виробника. Не всі підприємства дотримуються вимог, що пред’являються до технології виробництва спецтехніки даного сегмента.

Заслуговує на довіру вважають завод, заснований 70-х роках минулого століття за підтримки ХТЗ і ЧТЗ. Підприємство випускає широкий модельний ряд міні-тракторів потужністю 12-24 к.с. Вся техніка цього бренду відповідає стандартам якості ISO 9001/2000.

Трактори китайського виробництва оснащені системою водяного охолодження і електростартером. Лінійки моделей Xingtai XT180 і XT240 мають розсувну колію і функцію блокування коліс. Високої якості міні-трактори Сінтай 220, а технічні характеристики і ціна оптимальні для дачників і фермерів. Ця модель відрізняється невеликими габаритами, оснащена відкритою кабіною і дизельним двигуном TY-295.

Shifeng

Виробник Shifeng пропонує якісну техніку, яка має відмінну рису: всі моделі цього бренду 1-циліндрові. Потужність і набір опцій можуть бути різними, але конструкція двигуна незмінна. Силова установка Shifeng має систему водяного охолодження, привід трактора – пасової. Багато споживачів вважають за краще цей тип передачі, так як ремінь замінити легше, ніж шестірню.

Трактори Shifeng мають полурамную конструкцію. Навісне обладнання під’єднується за допомогою системи 3-точковою фіксації ВВП. Це важливий критерій, так як даний спосіб під’єднання допоміжного обладнання дозволяє використовувати вироби не тільки бренду Shifeng, а й інших виробників. Популярні моделі:

Jinma

Міні-трактори Jinma з’явилися на російському ринку в кінці минулого століття. На машинах цього бренду встановлюють двигуни, технічні характеристики і якість збірки яких відповідають стандартам США. Тому техніка цього бренду в останнє десятиліття користується високим попитом в Америці і Канаді. У Росії її вважають за багатьма параметрами кращою в сегменті малолітражної спецтехніки.

Мінітрактори китайського виробництва від виробника Jinma мають свої переваги:

 • відрізняються економною витратою палива;
 • багато моделей повнопривідні;
 • обладнані кабінами;
 • рульове управління з гідропідсилювачем.

Найпотужніша модель – «Джинма 804». Це повнопривідний міні-трактор з 4-циліндровим дизельним двигуном потужністю 80 к.с. Вантажопідйомність – 1320 кг. Техніка цього рівня може працювати з будь-яким навісним обладнанням.

Dongfeng

Міні-трактори лінійки Dongfeng – техніка преміум-класу, оснащена дизельними двигунами. На кожній машині встановлені:

 • гідропідсилювач керма;
 • електростартер;
 • 3-циліндровий двигун;
 • виносні виходи з гідропідсилювачем.

Виробник Dongfeng випускає більше 70 видів навісного обладнання. Але до спецтехніки цього бренду підходить оснащення і інших марок. Популярні моделі:

Foton

Виробник пропонує менший модельний ряд, ніж у конкурентів. Але кожна розробка доведена до досконалості.

 1. ТІ 240 і ТЕ 200 – з 3-циліндровим двигунами, задньопривідні.
 2. ТІ 244 – оснащений 3-циліндровим двигуном, повнопривідний, багатофункціональний, з комфортним робочим місцем.
 3. TE-354, ТВ 404 – з 4-циліндровим двигуном, повнопривідні, з кабіною з і регульованим сидінням.

Потужність машин – 20-24 к.с.

Mahindra

Виробник FengShou випускає кілька серій міні-тракторів. У малолітражної спецтехніки представлені всі види машин цієї категорії:

 • з кабіною і без кабіни;
 • задньопривідні і повноприводні;
 • з дизельними двигунами з системою Common Rail з прямим уприскуванням палива (розробка FengShou).

Всі моделі оснащені 3-точковою посиленою навісною системою і 2-швидкісний ВВП. Виробник подбав про комфорт оператора. У всіх машинах встановлені зручні сидіння з регульованою спинкою, приладові панелі з датчиками контролю паливної та інших систем міні-трактора. Електропроводка в машинах однопроводная.

Chery

Продукція фірми Chery відрізняється високою потужністю. Компанія має намір стати провідним виробником сільськогосподарської техніки в Китаї і велику увагу приділяє якості збірки міні-тракторів. Кожна модель цього бренду доведена до досконалості: в конструкції продумано все до дрібниць, керування машиною максимально зручно.

Chery акцентує увагу на випуску міні-тракторів потужністю від 25 до 210 к.с. Але є і менш продуктивні машини, призначені для виконання завдань побутового рівня. Переваги продукції цього бренду:

 • універсальність і ремонтопридатність;
 • утеплена і звукоізольована кабіна;
 • широкий вибір навісного обладнання;
 • ціни, доступні для більшості покупців.

Аналіз вартості китайських міні тракторів

Китайські виробники пропонують техніку в різному ціновому діапазоні. Для того щоб вибрати кращі або хороші міні-трактори за невисокою ціною, потрібно порівнювати не тільки вартість, але і технічні характеристики моделей.

Потужність (к.с.) Ціна на китайські трактори, (тис. Руб.)
Dongfeng Xingtai Shifeng Foton
12-16 від 130 від 126 від 116 від 112
16-24 від 156 від 168 від 160 від 148
від 24 від 200 від 210 від 217 від 196

Порівняльний аналіз цін по потужності міні-тракторів дає приблизну картину ситуації на ринку. Техніка зі схожими технічними характеристиками знаходиться в одному ціновому діапазоні, тому алгоритм вибору повинен бути наступним:

 • визначення завдань, які буде виконувати купується машина;
 • вибір підходящої за технічними характеристиками моделі;
 • вивчення відгуків тих, хто експлуатує дану спецтехніку;
 • порівняння цін.

Рейтинг китайських мінітракторів

Кращі моделі Jinma:

 1. «Булат 120». Дизельний, 1-циліндровий двигун, потужність 12 к.с. Ціна від 99 тис. Руб.
 2. «Булат 240». Дизельний, 3-циліндровий, потужність 4 к.с. Ціна від 240 тис. Руб.

Кращі моделі Xingtai:

 1. Синтай 160. Дизельний, 1-циліндровий, потужність 16 к.с. Ціна від 125 тис. Руб.
 2. Grasshopper GH 220. Дизельний, 3-циліндровий, потужність 22 к.с. Ціна від 309 тис. Руб.
 3. Синтай 244. Дизельний, 2-циліндровий, потужність 24 к.с. Ціна від 210 тис. Руб.

Кращі моделі Dongfeng:

 1. DF-244. Дизельний, 3-х циліндровий, потужність 25 к.с. Ціна від 247 тис.руб.
 2. DF-244 з кабіною. Дизельний, 3-х циліндровий, потужність 25 к.с. Ціна від 267 тис.руб.
 3. Dongfeng 240. Дизельний, 2-х циліндровий, потужність 24 к.с. Ціна від 260 тис.руб.

Реалізацією китайських міні-тракторів на території РФ займаються кілька доларів. Ведучі:

 • ТОВ «Трактор»;
 • ТОВ ТД «Експерт-СібАДІ»;
 • ТОВ «Техноград».

Щоб добре орієнтуватися в цінах на спецтехніку з Китаю, досить вивчити прайси цих компаній.

Про переваги

Китайські міні-трактора для домашнього господарства – вигідне придбання. Це багатофункціональні машини, здатні виконувати всі види сільськогосподарських робіт:

Купівля китайського міні-трактора – хороше вкладення грошей. Окупність машин рідко перевищує 1,5 року. Малолітражних спецтехніка має широкий перелік переваг:

 • простота обслуговування;
 • висока маневреність;
 • легко долає підйом під кутом менше 35 °;
 • достатня прохідність для робіт на пухкому і в’язкому ґрунті;
 • широкий модельний ряд;
 • доступність запчастин;
 • великий вибір навісного обладнання;
 • просте управління.

Надійність від китайського виробника може як порадувати, так і розчарувати. Тому при виборі міні-трактора потрібно зібрати якомога більше інформації про виробника.

Про недоліки

Китайські міні-трактори не позбавлені недоліків. Незалежно від виробника, у цих машин слабка електрична частина. Контакти і дроти можуть оплавлятися, тому рекомендується замінити всю периферичну проводку найближчим часом після придбання техніки.

Недоліком вважають невеликий вибір навісного обладнання для роботи з зерновими культурами. Більшість допоміжних знарядь цього профілю спеціалізовані для збирання рису. Тому обладнання для зернових доводиться замовляти у виробників або дистриб’юторів.

Ще один «мінус» – низька посадка і незручність сидіння для оператора. Оснащення кабіни китайських тракторів розроблено для низькорослих людей. Для росіян доводиться міняти кронштейн під сидінням і встановлювати більш просторе і комфортабельне. Підніжки для підйому в кабіну теж не можна назвати зручними: вони вузькі і виготовлені з тонкого металу.

Після придбання проводять профілактичний техогляд спецтехніки та усувають виявлені недоліки: затягують болтові з’єднання, змінюють сальники. Для багатьох моделей характерно розхитування конструктивних елементів рульової тяги. У більшості випадків цю проблему вирішують за допомогою установки вазовских запчастин.

На що звернути увагу при покупці

При купівлі китайського трактора необхідно звернути увагу на ширину і надійність коліс. У багатьох моделей вони вузькі і невеликого діаметру. Це знижує прохідність машини по снігу і бруду. Також необхідно перевірити надійність кріплення фар. Важливий момент – довжина важеля коробки передач. Часто він занадто короткий і незручний.

При покупці обов’язково перевіряють працездатність техніки. З’ясовують, наскільки виражені шум і вібрація. Рекомендується оглянути бензобак і переконатися в якості зварних швів. Якщо врахувати всі ці моменти, можна вибрати якісний трактор, який прослужить довгі роки.

Leave A Reply

Your email address will not be published.