Автокран кс 45717

0

Автокран КС-45717 – розробка Іванівського автокранового заводу. Має кілька модифікацій на різних самохідних базах, в тому числі, усюдихідних.

Пристрій основних вузлів

Основні вузли автомобільного крана КС-45717:

Автокран КС 45717

 • стреловое обладнання;
 • автомобільне шасі;
 • упори і опорні стійки;
 • подпятники;
 • привід гідравлічного насоса;
 • стійка, що підтримує стреловое обладнання.

Серед поворотних частин автокрана: противагу, поворотний механізм, платформа і лебідка, кабіна кранівника.

Стріла телескопічна з трьох секцій загальною довжиною 21 м. Секції наводяться в рух гідравлічним циліндром. Виліт і робочий простір можуть бути збільшені ґратчастим подовжувачем.

Гідравлічний привід працює від двигуна автомобільного шасі. Принцип роботи приводу забезпечує великий діапазон кранових операцій і швидкостей.

Шасі автокрана КС-45717 – Урал-4320 всюдихід. Призначений для роботи в жорстких умовах, при бездоріжжі. Передні мости посилені, шини широкопрофільні. Двигун бази кранової установки стандарту Євро 4, потужність 240 кінських сил.

Технічні характеристики

Івановець КС-45717 володіє наступними технічними характеристиками:

Автокран КС 45717Габаритні розміри Івановець КС-45717

 • максимальна маса звичайних вантажів, т – 25;
 • максимальна маса отруйних вантажів, т – 20;
 • вантажний момент, тм – 75;
 • довжина і виліт стріли – 2-19 і 9-21;
 • висота підйому + з гуськом – 10-21,3 (28,2);
 • темп опускання / підйому – 6,1 м / хвилину;
 • посадкова швидкість – 0,2 м / хвилину.

Швидкість самостійного пересування крана КС-45717 – 60 км / ч. Габаритні розміри автокрана – 1100х250х360 см. Повний експлуатаційна вага обладнання з трьохсекційною стрілою – 20,25 тонн.

Характеристики забезпечують ряд переваг Іванівці КС-45717:

 • конструкційну надійність;
 • підвищену безпеку;
 • простоту ремонту і обслуговування;
 • низькі витрати при експлуатації.

Наявність обмежувача вантажопідйомності мікропроцесорного типу дозволяє автокрану працювати за заданими координатами з обмеженою робочої зоною.

Автокран КС 45717Конструкція стріли автомобільного крана КС-45717

Вантажовисотні характеристики

Можливість підйому вантажу з різною масою залежить від кількості висунутих секцій, встановленого гуська і робочого положення стрілового обладнання автомобільного крана:

 • довжина 9 м – 25 т в верхньому положенні, 6.25 в нижньому;
 • 15 метрів – 13.75 в верхньому, 2.15 в нижньому;
 • 21 м – 6.35 і 0.9;
 • 21 + 7 метрів гуська – 1.95 і 0.6.

Небезпечні, отруйні та вибухові речовини піднімаються автокраном з дещо меншим вагою – максимум 20 т в верхньому положенні на першій секції і не більше десяти тонн в верхньому положенні на другий.

Автокран КС 45717Вантажопідйомність автокрана КС-45717

Відео по темі: КС-45717-1 – автокран Ивановец 25 т

Залиште заявку на пошук кращої ціни Заповніть форму нижче і Вам передзвонить менеджер і проконсультує Вас по будь-яких питань і підбере кращу ціну в Росії Автокран КС 45717Автокран КС 45717Параметри і опис автокрана Івановець КС-45717 Посилання на основну публікаціюАвтокран КС 45717Автокран КС 45717

https://avtokrany.guru/vidy/avtomobilnye/ivanovets-ks-45717

Технічні характеристики автокрана «Івановець КС-45717-1»

Для спрощення будівельних і навантажувальних робіт виробником був створений автокран «Івановець КС-45717-1», який представляє собою оптимальне поєднання новітніх розробок і роками накопиченого досвіду в сфері виготовлення спеціалізованої техніки.

Модель відноситься до пересувного підйомного типу.

Основне призначення конструкції

Такі характеристики крана, як полноповоротного, гідропривід і жорстке кріплення стріли телескопічного типу дозволяють автоматизувати вантажно-розвантажувальні роботи.

Крім того, з його допомогою можна здійснювати монтажно-будівельні роботи. Перевагою цієї техніки є можливість використання на розосереджених майданчиках.

Завдяки встановленню на автомобільні шасі кран можна переміщати по дорогах з будь-яким покриттям.

Автокран КС 45717

При температурі нижче -50 градусів кран може перебувати тільки в неробочому стані:

 • в температурному проміжку від -40 до -50 градусів – на відкритому майданчику;
 • при рівні менше -50 градусів – в приміщенні.

Існують ще умови для безпечної роботи пристрою (виміри проводяться на висоті 10 м):

 • швидкість вітру повинна складати до 40 м / сек;
 • в робочому режимі – до 14 м / сек;
 • робочий майданчик може відхилятися не більше ніж на 5%;
 • в разі використання виносних опор кут нахилу крана до горизонту не більше 1,5 градуса.

робочі параметри

Автокран «Івановець КС-45717-1» відноситься до стрілових типу. Наскрізний стрижень для підйому вантажів має трьохсекційне будова і телескопічну структуру.

При необхідності за спеціальним замовленням можна доповнити комплект подовжують обладнанням – гуськом в 7 м.

Модель має ряд характеристик вантажопідйомності. Залежно від умов можливості крана варіюються.

У разі роботи на висунутих опорах з довжиною стріли в 9 м і вильотом в 3 м максимальна підйомність становить 25 т для простого вантажу і 20 т – для вибухонебезпечних і отруйних об’єктів.

При втягнутих елементах конструкції для передачі навантаження від пристрою до поверхні цей показник буде 6,3 т. При висунутих опорах і стрілі довжиною в 21 м з вильотом 8 м можна оперувати вагою в 1,95 т.

Автокран КС 45717

Показники максимального вантажного моменту для крана з довжиною стріли в 9 м становить 735 (75) кНм (тс • м). При довжині в 21 м з гуськом – 153 (15,6) кНм (тс • м).

Максимальний рівень підйому зі звичайною стрілою до 21 м досягає 21,3 м, при найбільшій довжині з гуськом – 28,2 м. На мінімальній довжині глибина опускання складе 15 м.

Агрегат ділиться на дві великі частини:

 • поворотну,
 • неповоротну.

До першої групи входять шасі, рама, чотири виносні опори, привід помпи, пристосування для підтримки осі вертикального вала, стійка стріли, облицювання і додаткове колесо.

Всі ці елементи виконані з якісних матеріалів, так як від їх надійності залежить тривалість служби крана.

До другої групи належать опора, противагу, системи підйому, зміни вильоту, повороту, чинне і змінне експлуатаційне обладнання.

Крім того, до складу елементів конструкції крана входять гідропривід та електричне обладнання. Ці елементи відповідають за функціональність моделі. Сюди ж відносяться приводи контролю.

Важливим фактором є наявність комплекту запасних деталей, інструментів та інших необхідних речей.

Ті елементи механізму, які розташовано на платформі, надійно укриті кожухом. Це може вберегти важливі вузли крана від механічних пошкоджень і шкідливого впливу зовнішнього середовища.

На коробці передач автошасі є КОМ. З його допомогою крутний момент передається насосу. Цей процес призводить до харчування робочих механізмів, які мають індивідуальний гідропривід.

Серед переваг крана автономна і спільна робота вузлів. Для висунення стріли використовуються довгоходові гідравлічний циліндр і квантові поліспасти. З їх допомогою відбувається просування або втягування крайніх секцій.

особливості управління

Основні елементи управління розташовуються в трьох місцях: в кабінах шофера і оператора крана і на поперечному брусі позаду опорної рами. Там же знаходяться контрольно-вимірювальні апарати.

В кабіні водія встановлені ті системи управління, які відповідають за шасі і частково за кран.

Тут знаходяться:

 • лічильник часу;
 • індикатор засмічення фільтра гідравлічної системи;
 • сигнальний світлодіод роботи КОМ;
 • панель перемикачів мотора шасі;
 • запобіжник електричного обладнання кранової установки;
 • фіксатор важеля виключення;
 • запуск приводу помпи гідросистеми.

У кабіні оператора крана також передбачені важелі управління. Що знаходиться серед них педаль контролю подачі палива може перебувати в трьох позиціях.

Автокран КС 45717

Сама нижня з них передбачає швидке обертання коленвала двигуна. Для досягнення оптимального показника між 900 і 1 100 об / хв необхідно утримувати педаль в нижньому положенні. Для холостого ходу слід вибрати саму верхню позначку.

Тут же знаходиться важіль, що змінює довжину стріли. Висування відбувається за рахунок переміщення ручки вперед, а втягування – при її нахилі назад.

Поруч розташований важіль управління поворотною платформи. На ньому встановлена ​​клавіша подачі звукового сигналу. Переміщення важеля вперед змусить платформу повернутися вправо, відтяжка його назад провокує обертання вліво.

Наступна рукоятка управляє рухом гака. У неї встановлена ​​клавіша прискорення опускання або піднімання. Кут, під яким знаходиться стріла, контролюється за допомогою ще однієї ручки. За рахунок її руху можна збільшувати або зменшувати виліт.

На панелі приладів є система обробки даних для обмеження вантажопідйомності . Там же знаходяться контрольно-вимірювальні пристрої, різні індикатори і органи управління світильниками.

Всі елементи позначені спеціальними табличками, позначеннями і написами для простоти їх використання.

На опорну раму поміщений кран з двома позиціями. Він передбачений для перерозподілу потоку робочої рідини.

Можливо два положення, які передбачають різні напрямки руху. У першому випадку потік від помпи попрямує до верхнього гідророзподільника. Він керує виконавчими механізмами.

У другій позиції відповідно рідина попрямує до того гідророзподільника, який кріпиться знизу. Цей вузол керує гідравлічними циліндрами виносних опор.

На рамі також розташований визначник кута нахилу. Його використовують при постановці крана на опори, якими управляє гідророзподільник.

кабіна

Автокран КС 45717

У кабіні є замок, термос для води, склоочисники, навіс від сонця, освітлювальний прилад, система вентиляції. На підлозі кріпиться регульоване крісло водія.

Для створення комфорту крановщику в кабіні передбачена система обігріву, що здійснюється за рахунок роботи повітряного приладу, розташованого на поворотній платформі. Через повітропровід тепло подається в кабіну і на переднє вікно.

Механізм обертання і підйому

Одним з важливих елементів конструкції крана є поворотний механізм.

Співвісний редуктор цього вузла має двоступенева будова. У його структуру входять циліндричні косозубиє колеса.

Важливо! Роз’ємний чавунний корпус надійно захищає внутрішні деталі пристрою від механічного пошкодження. Таким способом вдається значно продовжити термін експлуатації вузла.

Всі кріплення в цьому пристрої здійснюються за допомогою болтів. Так, до бічної частини корпусу фіксуються фланець і гідромотор.

У конструкції також є шків з зубчастої муфтою, доступ до яких забезпечено за допомогою спеціального вікна. Завдяки такому розташуванню обслуговування вузла НЕ буде складним.

Крім того, в редукторі є два вала-шестерні, вихідний вал і зубчасті колеса. Всі вали цього вузла спираються на підшипники.

Цей вузол є приводним і використовується для підйому / спуску вантажів. У даній моделі він виглядає як лебідка, встановлена ​​на поворотній платформі.

До складу цього механізму входять:

 • редуктор,
 • кронштейни,
 • барабан,
 • два стрічкових гальма,
 • гідромотор.

Автокран КС 45717

Лебідка передбачає наявність двох гальм, що складаються зі спеціальної стрічки з фрикційною накладкою. Також в конструкції є гальмівна пружина, підстава та гідрозамикателі.

Перевагою КС-45717-1 є простота використання і обслуговування. Доступність деталей і їх розташування в механізмі дозволять самостійно проводити дрібний ремонт, виключаючи тривалі перерви в роботі.

Металеві елементи оброблені спеціальним складом, що виключає появу корозії.

При дотриманні рекомендацій і техніки безпеки можна домогтися від пристрою тривалої і продуктивної роботи.

Регулярні ТО допоможуть зберегти працездатність всіх вузлів конструкції. Умовою вибору такої моделі має стати її повну відповідність майбутнім завданням.

http://spez-tech.com/tehnika/stroitelnaya/kranyi/avtomobilnie/ivanovets/harakteristiki-ks-45717-1.html

Автокран КС 45717

Автомобільні крани є найбільш ефективним, зручним і швидким способом переміщення вантажів. Однією з найбільш поширених моделей на території нашої країни є КС 45717, більш відомий під назвою «Івановець».

Це прекрасна альтернатива дорогим закордонним аналогам і менш продуктивним моделям того ж класу, виробленим в нашій країні.

Можливості переміщати вантаж вагою 25 тонн цілком достатньо для виконання стандартного набору завдань, запропонованих для вирішення за допомогою цієї техніки.

Де застосовуються крани КС 45717 і КС 45717-1

Завдяки можливості встановлювати кран на автомобілях Урал з повним приводом 6 × 6, ця техніка може бути використана в будь-який важкодоступній місцевості. Конструктори також передбачили можливість застосування цього підйомного механізму для переміщення отруйних вантажів, вагою до 20 тонн.

Кран даного класу широко використовується для виконання таких завдань, як:

 • виконання різних будівельних робіт при зведенні багатоповерхових будинків;
 • прокладка промислових водопроводів, газопроводів і теплотрас;
 • роботи у відкритих кар’єрах;
 • розбирання будівель різного класу і розміру;
 • різноманітне застосування МНС по ліквідації наслідків аварій на різних об’єктах.

Автокран КС 45717

Крім цього, автокрани цього класу широко використовуються автодорожніми підприємствами, фермерськими господарствами і буровими компаніями.

Технічні характеристики і переваги автомобільних кранів марки Івановець

Надійність і витривалість цього автокрана забезпечена високопродуктивним гідроприводом, який функціонує від аксіально-поршневого насоса, що працює від базового силового агрегату, використовуваного на шасі.

У сучасних моделях Іванівці також знайшов місце особливий підхід до функціональності і ергономіки кабіни.

Регулювання по висоті і горизонталі посадочне місце оператора, наявність систем кондиціонування, а також зручна, інтуїтивно зрозуміла приладова панель дозволяють оперативно виконувати завдання будь-якої складності без зайвої втоми.

Стріла автокрана КС 45717

Маніпуляційні можливості і швидкість роботи, яку має це автокран, реалізовані за допомогою телескопічної стріли, розділеної на три рівні секції. Її довжина, в повністю розкладеному вигляді, складає 21м, тобто кожна секція дорівнює 7м. Рух на виліт проводиться за допомогою гідроциліндрів і поліспастів.

Крім цього, серед додаткових опцій для цієї моделі автокрана, можна відзначити можливість замовити гратчастий подовжувач стріли (гусек), який дозволяє подовжити висоту підйому вантажів до 28,2м. Також заводом виробником випускаються деякі модифікації цього автокрана, зі стрілою, що володіє можливістю підйому на висоту 30,7м.

Така переробка реалізована за рахунок виготовлення довших секцій.

Автокран КС 45717

Особливу увагу в огляді цієї техніки слід приділити гідроприводу.

Його технічні характеристики дозволяють забезпечити плавність, легкість і простоту процесів управління кранів і маніпуляцій з вантажем.

Широкий діапазон швидкісних режимів, а також можливість одночасно виконувати кілька операцій дозволяють істотно підвищити швидкість, ефективність і безпеку виконання будь-яких поставлених завдань.

Мікропроцесорна технологія контролю обмеження вантажопідйомності

Серед основних програмних особливостей модифікації КС 45717-1, можна назвати
інноваційну технологію ОНК-160, що дозволяє оператору постійно контролювати фактичне навантаження стріли. Мікропроцесорний обмежувач виводить на екран в кабіні оператора такі дані, як:

 • величину завантаженості;
 • діапазон і величину вильоту секцій;
 • фактичну висоту підйому вантажу оголовка.

Оператор завжди може встановити обмеження для безпечної роботи в обмеженому просторі, поблизу електроопор або районах підвищеної щільності забудови. Телеметрична пам’ять фіксуватиме всі робочі параметри, записуючи їх в блок аварійної пам’яті бортового комп’ютера.

Шасі КС 45717

Базовим шасі для цієї техніки є автомобіль Урал-4320 з колісною формулою 6х6. Підвищена прохідність цієї машини дозволяє виробляти експлуатацію автомобіля незалежно від наявності доріг та передбачуваної місцевості виконання робіт.

Широкопрофільні шини з використанням центрального застосування регулювання тиску, а також посилені мости і рульове управління дозволяють доставити цю техніку своїм ходом в будь-яку місцевість, будь то болотистий грунт або лісові масиви. Урал КС 45717-1 є чудовою альтернативою менш прохідним вантажним платформ, при цьому спочатку призначений до найскладнішим умовам експлуатації.

Автокран КС 45717

Серед альтернативних варіантів вибору шасі для автокранів Івановець, користувачам завжди доступні такі автомобілі, як:

 • МАЗ-6312 (6х4);
 • KAMAЗ-65115 (6х4);
 • КАМАЗ-65111 (6х6);
 • КАМАЗ-43118 (6х6) (позашляховик);
 • КАМАЗ-65115-62 (6х4);
 • КАМАЗ-65115-65 (6х4);
 • КАМАЗ-65111 (6х6).

Облаштування кабіни крана Івановець

Суцільнометалева конструкція робочого місця машиніста автокранів Івановець доповнена додатковою ізоляцією, що забезпечує тишу і комфортні умови роботи.

У спекотну погоду оператору допоможе система вентиляція і можливість відкрити вікна, а проти відблисків допоможе зручний сонцезахисний козирок.

При необхідності виконувати роботу в дощову погоду, присутня можливість застосувати ефективні склоочисники. В кабіні також передбачений термос для зберігання питної води.

Підводячи підсумок

На закінчення хочеться відзначити, що, незважаючи на наявність широкого вибору кранової техніки і можливість придбати як нові, так і бюджетні моделі, модифікації під маркою “Івановець” надійно закріпилися на ринках багатьох країн і користуються величезною популярністю серед користувачів.

Завод-виробник цих машин зміг ефективно зібрати надійність, високу вантажопідйомність, потужність, економічність і доступність ремонту. Як показує статистика продажів, автокран Урал КС 45717-1 в найближчі роки не збирається здавати свої позиції і здатний скласти гідну конкуренцію знаменитим виробникам з нашої країни і найближчого зарубіжжя.

https://traktoramira.ru/stroitelnaya-tehnika/stroitelnye-krany/avtokran-ks-45717-podderzhka-programmy-chteniya-s-ekrana-vklyuchena.html

КС-45717К-1

 • Автокран КС 45717

Подробиці Оновлене 04.03.2013 18:58Автокран КС 45717

Автомобільний кран КС-45717К-1 , вантажопідйомністю 25 т для роботи з звичайними вантажами та вантажопідйомністю 20 т для роботи з отруйними та вибухонебезпечними вантажами, змонтований на шасі КАМАЗ-65115, КамАЗ-53229, 55111, 53215. (6 х 4) .Прівод механізмів крана – гідравлічний від насоса, що приводиться в дію двигуном шасі. Гідропривід забезпечує легкість і простоту керування краном, плавність роботи механізмів, широкий діапазон робочих швидкостей, сполучення кранових операцій. Допускається робота на зближених опорах.Стрела – телескопічна трисекційна. Висування секцій – гідроциліндром і поліспастами. Для збільшення підстрілового простору за особливим замовленням поставляється легкий гратчастий подовжувач стріли (гусек).

 • Мікропроцесорний обмежувач вантажопідйомності з цифровою індикацією інформації дозволяє стежити за ступенем завантаження крана, довжиною і вильотом стріли, висотою підйому оголовка стріли; показує фактичну величину вантажу на гаку і максимальну вантажопідйомність на даному вильоті, а також автоматично по заданих координатах обмежує зону дії крана при роботі в обмежених умовах або поблизу лінії електропередачі під час оренди автокрана в Києві або Київській області
 • Встановлена ​​в обмежувачі телеметрична пам’ять ( «Чорний ящик») фіксує робочі параметри, а також ступінь навантаження крана протягом усього терміну служб.

Кран використовується при оренді як в умовах обмеженого простору Києва, так і в важких умовах віддаленості від населених пунктів. Автокран в числі самих затребуваних в Києві та Київській області.

Послуги крана КС-45717К-1 використовують на вантажно-розвантажувальних роботах в Києві, Ірпені, Бучі, Вишневому, Боярці, укрупнительной збірці і на монтажі конструкцій. Автокрани постачають виносними опорами, що збільшують стійкість, що в свою чергу підвищує їх вантажопідйомність (без виносних опор вантажопідйомність знижується в 2-3 рази).

Оренда крана 25 тонн в Києві, Гостомелі, Ірпені, Бучі, Вишневому, Боярці. Послуги автокрана в Києві.

Автокран  КС-45717К-1 , вантажопідйомністю 25 тонн 21,3м

Технічні характеристики КС-45717К-1
базове шасі КАМАЗ-65115
колісна формула 6 x 4
двигун КАМАЗ 740.62-280 / КАМАЗ 740.65-240 / Cummins 6ISBe 285
Потужність двигуна, кВт (к.с.) 206/176 / 207,2
Підйомні характеристики крана КС-45717К-1
Вантажопідйомність, т, з звичайними вантажами 25,0
з отруйними та вибухонебезпечними вантажами 20,0
Вантажний момент, тм 75
Виліт стріли, м 2,0 – 19,7
Висота підйому (з гуськом), м 10,0 – 21,3 (28,2)
Довжина стріли, м 9,0 – 21,0
Довжина гуська, м 7,0
Опорний контур на висунутих виносних опорах, м 5,6х4,95
Опорний контур на втягнутих виносних опорах, м 2,25х4,95
Швидкість підйому (опускання) вантажу при кратності поліспаста К = 8, м / хв.
номінальна    6,1
збільшена (з вантажем не більше 4,5 т) 12,2
Швидкість посадки, м / хв 0,2
Частота обертання, хв-1 0,3-1,7
Швидкість пересування автокрана КС-45717К-1 , км / год 60
Габарити в транспортному положенні
довжина, мм 11000
ширина, мм 2500
висота, мм 3600
Повна маса з основною стрілою, т 20,9
Розподіл навантаження на дорогу крана КС-45717К-1
Через шини передніх коліс, т.с. 5,17
Через шини коліс тележі, т.с. 15,76
База виносних опор, м 5,08
Відстань між виносними опорами, м 5,4
Середня ціна оренди автокрана 25 тонн 22 м Київ, оренда крана Київ
 1. Габаритні розміри КС-45717К-1
 2. Вантажовисотні характеристики
 3. Автокран КС 45717
 4. Оренда автокрана 25 тонн 21,3 м в Києві та Київській області т. +380443833442, +380685403090

Оренда крана 25 тонн 21,3 м Київ, Буча, Гостомель, Вишневе, Боярка. Послуги крана Київ.

Даний автокран КС-45717К-1, змонтований на шасі КамАЗ і може виконуватися в двох модифікаціях, а саме, на КАМАЗ-53215 або ж КАМАЗ-53229. Все шасі автокрана мають колісну формулу 6х4, що забезпечує високу ступінь проходімоспособності. Двигун моделі КАМАЗ 740.11, однаковий для двох шасі.

Ця модель двигуна в якості палива використовує дизель і має в своєму розпорядженні потужністю рівної 240 кінських сил, що забезпечує двигун відмінними тяговими показниками. Двигун моделі 740.11 розрахований на експлуатацію в широкому діапазоні кліматичних умов.

На даний момент автокран – це невід’ємна частина будь-яких будівельно-монтажних або вантажно-розвантажувальних робіт в Києві, Ірпені, Бучі, Вишневому. Ми добре знаємо, що автокран КС-45717К-1 – це не просто техніка для будівництва або навантаження, а й основа комерційного успіху наших клієнтів, своєчасної здачі об’єктів в Києві і Київській області.

Саме тому кожен кран компанії відповідає всім технічним вимогам до сучасної спецтехніки та нормам безпечної експлуатаціі.Все моделі автокранів Івановець оснащуються електронними приладами, що забезпечують безпечну роботу.

Це мікропроцесорний обмежувач вантажопідйомності, що дозволяє стежити за ступенем завантаження КС-45717К-1, довжиною і вильотом стріли.

Прилад показує на екрані фактичну величину вантажу на гаку, а також автоматично по заданих координатах обмежує зону дії КС-45717К-1 при роботі в обмежених умовах на будівництвах Києва, Ірпеня, Бучі, Вишневого.

«Чорний ящик» (або телеметрична пам’ять) фіксує робочі параметри і ступінь навантаження автокрана протягом всього терміну служби.КС-45717К-1 оснащений трехсекционной телескопічною стрілою. Дана модель стріли відрізняється від двосекційною великим вильотом і висотою підйому і не поступається по міцності або компактності. Робочі органи автокрана наводяться в рухи за допомогою гідроприводу – це дозволяє поєднувати кілька кранових операцій, забезпечує плавність і точність виконуваних робіт, а також гарантує перемикання робочих швидкостей в широкому діапазоні.

Якщо Ви вирішили орендувати кран КС-45717К-1 в Києві, Київській області, зверніться до нас. Зайшовши в розділ «Контакти», Ви знайдете наш номер телефону та адресу електронної пошти.

Оренда кранів КС-45717К-1 здійснюється не тільки по Києву та Київській області, а й по всій Україні.

Якщо Ви вирішили орендувати кран КС-45717К-1 саме у нас, ми зобов’язуємося овсудіть всі умови оренди за оптимальною ціною і в найкоротший час здійснити поставку техніки.

http://www.tvisa.in.ua/ru/kataloh-spetstekhnyky/avtokrany/yvanovets/ks-45717k-1

Автокран КС 45717

Листопад 11, 2015

Автокран КС 45717 – це спеціальна техніка, призначена для роботи з вантажами (25 тонн зі звичайними вантажами та 20 тонн з отруйними та небезпечними вантажами), базується на шасі Урал-4320.

Автомобільний кран КС 45717 (Івановець) – це, перш за все, висока прохідність завдяки Всюдихідна повнопривідному шасі Урал 4320.

Завдяки Всюдихідна шасі і стійкості кран УРАЛ даної моделі рекомендований для роботи на аварійних об’єктах, при прокладці трубопроводів і виконання інших завдань в умовах низької прохідності.

Привід кранової установки – гідравлічний, працює від аксіально-поршневого насоса, який запускається базовим двигуном шасі – ЯМЗ-236НЕ2-3.

Автокран КС 45717Фото автокрана КС 45717

Зручність роботи забезпечено новим підходом до облаштування кабіни. Ергономічне регульоване (по горизонталі і вертикалі) сидіння, система опалення та провітрювання – все це, поряд зі зручною панеллю приладів, робить управління максимально зручним, знижує рівень втоми оператора. Безпека експлуатації гарантується мікропоцессорним обмежувачем навантаження та телеметричної пам’яттю.

Пристрій автокрана КС 45717 Івановець

Автокран КС 45717Пристрій автокрана КС 45717

стріла

Телескопічна трисекційна довжиною 21,0 м. Висування секцій – гідроциліндром і поліспастами. Для збільшення підстрілового простору за особливим замовленням поставляється легкий гратчастий подовжувач стріли (гусек) довжиною 7,0 м.

Привід механізмів крана

Гідравлічний від насоса, що приводиться в дію двигуном шасі. Гідропривід забезпечує легкість і простоту керування краном, плавність роботи механізмів, широкий діапазон робочих швидкостей, сполучення кранових операцій. Допускається робота на зближених опорах.

Мікропроцесорний обмежувач вантажопідйомності з цифровою індикацією інформації

Дозволяє стежити за ступенем завантаження крана, довжиною і вильотом стріли, висотою підйому оголовка стріли; показує фактичну величину вантажу на гаку і максимальну вантажопідйомність на даному вильоті, а також автоматично по заданих координатах обмежує зону дії крана при роботі в обмежених умовах або поблизу лінії електропередачі. Встановлена ​​в обмежувачі телеметрична пам’ять ( «Чорний ящик») фіксує робочі параметри, а також ступінь навантаження крана протягом усього терміну служби.

шасі

Урал-4320 (6х6) високої прохідності, призначений для експлуатації по всіх видах доріг і місцевості.

Посилені передні мости і рульове управління, широкопрофільні шини змінного тиску із застосуванням централізованої системи регулювання тиску повітря в шинах забезпечують надійну роботу шасі в найважчих і важкодоступних місцях.

Дизельний двигун з турбонаддувом ЯМЗ-53622 (Євро 4) потужністю 240 к.с. видає високий крутний момент в широкому діапазоні оборотів, що забезпечує автокрану високу тягову прохідність і паливну економічність.

Технічні характеристики автокрана КС 45717

Характеристики кранової установки
Виліт при максимальній вантажопідйомності, м 3,20
Виліт стріли, м 2,00-19,70
Висота підйому максимальна, м 21,30
Висота підйому при максимальному вильоті, м 8,00
Вантажний момент, тм 75
Вантажопідйомність, т 25
Довжина стріли, м 9-21
кількість гидронасосов 1
кількість секцій 3
Швидкість підйому-опускання вантажу до 4,5т, м / хв 13,6
Швидкість посадки вантажу, (при 8-й кратної запасовке) м / хв 0,2
Частота обертання поворотної частини, об / хв 0,2
Характеристики транспортного засобу
базове шасі Урал-4320-1958-40
колісна формула 6х6
Повна маса автомобіля, кг 22 400
Максимальна швидкість, км / год 60
Ємність паливного бака, л 300
Дорожній просвіт, мм 360
кабіна
Тип кабіни Суцільнометалева, тримісна, двухдверная, обладнана засобами підвищеної термошумоізоляцію, системою вентиляції та опалення, регульованим сидінням водія дізнатися про кабіні більше
двигун
Модель / Тип ЯМЗ-236НЕ2 дизельний, чотиритактний, шестициліндровий, з безпосереднім вприскуванням
палива, V-подібний, відповідає стандарту «Євро-2»
Робочий об’єм, л. 11,15
Номінальна потужність при 2100 1 / хв, кВт (к.с.) 169 (230)
Максимальний крутний момент при 1100-1300 хв-1, Н.мкгс / м 882 (90)
Трансмісія
Рульове управління З вбудованим гідравлічним підсилювачем двосторонньої дії
зчеплення ЯМЗ-182, фрикційне, сухе, однодискове, диафрагменное, з диафрагменной пружиною витяжного типу
Коробка передач ЯМЗ-236У, механічна, триходова, п’ятиступінчаста з снхронізаторамі на 2, 3, 4, 5 передачах
Роздавальна коробка Механічна, двоступенева з міжосьовим диференціалом
Карданна передача Відкрита, чотирма валами, з шарнірами на голчастих підшипниках
провідні мости Прохідного типу з верхнім розташуванням головної передачі
підвіска
передня На двох напівеліптичних ресорах з гідравлічними телескопічними амортизаторами
задня Балансирная з реактивними штангами
Гальмівна система
Робоча гальмівна система Барабанного типу з пневмогидравлическим приводом
Допоміжна гальмівна система Гальмо-сповільнювач моторного типу, компресійний, встановлюється в системі випуску газів
Гальмівна система Гальмівний механізм барабанного типу, встановлений на вихідному валу роздавальної коробки
Електрообладнання
система електрообладнання Однопровідна, з номінальною напругою 24В
Акумуляторна батарея 2 шт., Ємність 190 А · год кожна
Генератор Змінного струму, мощность 1000 Вт, працює спільно з безконтактним регулятором напруги
стартер Електромагнітного включення, максимальна потужність 8,2 кВт
рама
Тип Клепати, складається з двох штампованих лонжеронів, СОДІНЕНІЯ між собою поперечиною
колеса
Тип дискові
Шини 1200х500х508 156F ВД-284, пневматичні, камерні, з регульованим тиском

http://tpscom.ru/avtokran-ks-45717

Автокран КС-45717-1 Івановець

 • Автокран КС-45717-1 Івановець
 • Автокран КС-45717-1 Івановець вантажопідйомністю 25 т для роботи з звичайними вантажами та вантажопідйомністю 20 т для роботи з отруйними та вибухонебезпечними вантажами, змонтований на шасі Урал-4320.
 • Автокран КС-45717-1 Івановець має наступні конструктивні особливості:
 • – привід механізмів крана – гідравлічний від насоса, що приводиться в дію двигуном шасі.
 • Гідропривід забезпечує:
 • – легкість і простоту керування краном
 • – плавність роботи механізмів
 • – широкий діапазон робочих швидкостей
 • – сполучення кранових операцій.
 • Допускається робота на зближених опорах.
 • Мікропроцесорний обмежувач вантажопідйомності з цифровою індикацією інформації дозволяє стежити за ступенем завантаження крана, довжиною і вильотом стріли, висотою підйому оголовка стріли; показує фактичну величину вантажу на гаку і максимальну вантажопідйомність на даному вильоті, а також автоматично по заданих координатах обмежує зону дії крана при роботі в обмежених умовах або поблизу лінії електропередачі.
 • Встановлена ​​в обмежувачі телеметрична пам’ять ( «Чорний ящик») фіксує робочі параметри, а також ступінь навантаження крана протягом усього терміну служби.
 • Автокран КС-45717-1 Івановець обладнаний трехсекционная телескопічною стрілою: Висування секцій – гідроциліндром і поліспастами.
 • Для збільшення підстрілового простору за особливим замовленням поставляється легкий гратчастий подовжувач стріли (гусек).
 • Автокран КС-45717-1 Івановець має наступні технічні характеристики:
ЗАГАЛЬНІ ТЕХНІЧНІ ДАНІ
базове шасі Урал-4320-1934-40І
колісна формула 6’6
двигун ЯМЗ-236НЕ2
Потужність двигуна, кВТ (к.с.) 169 (230)
Вантажопідйомність, т 25
Вантажний момент, тм 75
Виліт стріли, м 2 – 19,7
Висота підйому, м:
– з основною стрілою 10 – 21,3
– з гуськом 28,2
Довжина стріли, м 9 – 21
Довжина гуська, м 7
Швидкість підйому (опускання) вантажу, м / хв 6,8
Макс. швидкість підйому (опускання) пустого крюка, м / хв 13,6
Швидкість посадки, м / хв 0,2
Частота обертання, 1 / хв 1,9
Швидкість пересування, км / год 60
Габаритні розміри в транспортному положенні, мм:
– довжина 10900
– ширина 3650
– висота 2500
Повна маса з основною стрілою, т 22,21
Розподіл навантаження на дорогу, т.с .:
– через шини передніх коліс візка 6,05
– через шини задніх коліс візка 6,16

Автокран КС-45717-1 Івановець має наступні Вантажовисотні характеристики:

Автокран КС 45717

https://files.stroyinf.ru/Data2/1/4293829/4293829113.htm

Автокран Урал КС 45717-1Р «Івановець» 25 т

Двигун ЯМЗ 53623-10

Тип двигуна Чотиритактний з запалюванням від стиснення
Кількість і розташування циліндрів 6, рядне
Робочий об’єм циліндрів, см3 6650
Ступінь стиснення 17,5
Максимальна потужність, кВт 200,7 (275 к.с.)
Максимальний крутний момент, Н * м тисяча сто шістьдесят-один
паливо дизельне

Характеристики кранової установкіКолесаОбщіе характеристики

Вантажний момент, тм 84,8
кількість гидронасосов 2 аксіально-поршневих
Розмір шин 1200х500-508 «Низька гума»
диски 400Г-508 (16 ” – 20 ”)
Повна маса, кг 22 400
Ємність паливного бака, л 300
Дорожній просвіт, мм 360
Максимальна швидкість при повній масі, км / год 60

Автокран КС-45717-1Р “Івановець” овоида вантажопідйомністю 25 тонн змонтований на Всюдихідна шасі Урал 4320-1934-72Е5 з колісною формулою 6х6. Кран призначений для здійснення вантажно-розвантажувальних робіт в умовах важкодоступній місцевості.

Шасі КС-45717-1Р “Івановець”

Автомобіль оснащений дизельним двигуном ЯМЗ-536 потужністю 240к, 5-ти ступінчастою механічною коробкою передач ЯМЗ-0905, сухим, однодисковим зчепленням. Підвіска – балансирного типу, на напівеліптичних листових ресорах. Гальмівні механізми – барабанного типу, з пневмогидравлическим приводом. Ошиновка односхилий, шини ВД-П284.

Кранова установка КС-45717-1Р “Івановець”

Кран КС-45714-1Р має чотирьохсекційного телескопічну стрілу, що має овоидную форму, довжина якої в повністю висунутому стані становить 30,7 м. І 40 м при встановленому 9 м Гуськов. Стріла виготовлена з високоміцної сталі.

Підйом і опускання вантажу здійснюється лебідкою з планетарним редуктором, що дозволяє регулювати швидкість підйому і опускання. Поворот вежі крана виробляється через розташованим на рамі опорно-поворотному пристрої кулькового типу.

Для стійкості при роботі кран обладнаний чотирма гідравлічними виносними опорами розташованих з двох бортів автомобіля.

Кабіна кранівника виготовлена ​​з металу і має велику площу скління, що дозволяє оператору мати хороший огляд з кабіни.

Кабіна має хорошу гідро- і шумоізоляцію, обладнана зручним анатомічним кріслом, автономним обігрівачем, сучасною системою управління з використанням джойстиків, електричним склоочисником, вентилятором, освітлювальним плафоном, протисонячних козирком.

Автокран оснащується мікропроцесорним обмежувачем вантажопідйомності ОНК-160 призначений для захисту крана від перевантаження, перекидання і зіткненні при роботі.

На вимогу замовника автомобіль може бути пофарбований у фірмові кольори, нанесені логотипи компанії, встановлений додатковий автономний обігрівач, вироблено утеплення кабіни пенофолом.

З повним переліком доробок ви можете ознайомитися на вкладці доопрацювання. Відмінною рисою крана КС-45714-1Р є стріла овоидной форми.

Дана форма стріли дозволяє витримувати великі навантаження, ніж стріла коробчатої форми, робити стрілу довше, збільшувати кількість секцій і зменшувати її вага.    

https://uzst.ru/tech/avtokrany-i-specztexnika-s-kmu/avtokrany-ural/ural-ks-45717-1r-ivanovecz-25t

Автокран Івановець КС-45717К-3 – технічні характеристики і ціна в компанії “Мас-Кран”

Автомобільний кран КС-45717К-3 вантажопідйомністю 25 тонн змонтований на позашляховому шасі КАМАЗ-43118 (6х6) з телескопічною 3-х секційною стрілою завдовжки 21,0 м забезпечує оптимальні Вантажовисотні характеристики. Перша висувна секція Телескопірую гідроциліндром, друга синхронно з нею канатними поліспастами (висування і втягування).

Для збільшення підстрілового простору по окремому замовленню поставляється подовжувач стріли «гусек» довжиною 7,0 м.

Привід механізмів крана гідравлічний від аксіально-поршневого насоса, що приводиться в дію двигуном шасі. Гідропривід крана КС-45717К-3 забезпечує легкість і простоту керування краном, плавність роботи механізмів, широкий діапазон швидкостей, отримання низьких посадочних швидкостей і поєднання декількох кранових операцій.

Шасі камаз-43118 (6х6) відрізняється високою прохідністю в умовах доріг поганої якості і бездоріжжя.

Посилена роздавальна коробка, широкопрофільні шини змінного тиску із застосуванням централізованої системи регулювання тиску повітря в шинах забезпечують надійну роботу шасі в найважчих і важкодоступних місцях. Дизельний двигун з турбонаддувом КАМАЗ-740.31.240 потужністю 224 к.с.

видає високий крутний момент в широкому діапазоні оборотів, що забезпечує автокрану високу тягову прохідність і паливну економічність. Порівняно компактне для свого класу шасі дозволяє використовувати кран в умовах обмеженого простору.

Кабіна кранівника підвищеної оглядовості із змінним кутом нахилу за рахунок використання панорамного скла і двох склоочисників. Ергономічна панель управління з інтегрованим приладом безпеки і приладами для контролю за роботою крана і шасі.

Підвищена комфортність кабіни забезпечується наявністю сидіння кранівника з механічним підресорюванням і гідравлічної амортизацією, опорою для спини і підголовником. Сидіння має також подовжню і вертикальну регулювання. Кабіна забезпечена ефективною системою вентиляції та опалення.

В якості додаткової опції кабіна може бути оснащена механізмом зміни кута її положення.

Мікропроцесорний обмежувач крана КС-45717К-3 вантажопідйомності з цифровою індикацією інформації ОНК-160 дозволяє стежити за ступенем завантаження крана, довжиною і вильотом стріли, висотою підйому оголовка стріли; показує фактичну масу вантажу на гаку і максимальну вантажопідйомність на даному вильоті; автоматично, за заданими координатами, обмежує зону дії крана при роботі в обмежених умовах і поблизу ліній електропередач. Вмонтований в обмежувач вантажопідйомності реєстратор параметрів фіксує робочі параметри і ступінь навантаження крана протягом усього терміну служби.

Характеристики автокрана КС-45717К-3

ШассіПод’емние характерістікіГабарітние розміри в транспортному положенні і массаРаспределеніе навантаження на дорогу:

базове шасі КАМАЗ-43118
колісна формула 6х6
двигун КАМАЗ 740.31.240
Потужність двигуна, кВт (к.с.) 165 (224)
Вантажопідйомність, т, з звичайними вантажами 25,0
з отруйними та вибухонебезпечними вантажами 20,0
Вантажний момент, тм 75,0
Виліт стріли, м 2,0-19,7
Висота підйому (з гуськом), м 10,0-21,3 (28,2)
Довжина стріли, м 9,0-21,0
Довжина гуська, м 7,0
Номінальна швидкість підйому (опускання) вантажу, м / хв 6,1-35,0
Швидкість посадки, м / хв 0,2
Швидкість пересування, км / год 60,0
Опорний контур, м 5,6х4,95
Довжина, мм 10825
Ширина, мм 2500
Висота, мм 3950
Повна маса з основною стрілою, т 21,2
через шини передніх коліс, т.с 5,46
через шини коліс візка, т.с 15,74

https://mass-kran.ru/p17166976-avtokran-ivanovets-45717k.html

Leave A Reply

Your email address will not be published.