Автонавантажувач Балканкар ДВ 1792

0

BALKANCAR ДВ 1792.33 являє собою дизельний вилочний автонавантажувач з рульовим керуванням. Модель відрізняється малими габаритами і маневреністю, що дозволяють розвертатися на обмеженому просторі і пересуватися між стелажами.

Завдяки цьому техніку можна експлуатувати в фурах, контейнерах, портах, складських приміщеннях, залізничних станціях, вагонах і цехах. При цьому до якості дорожнього полотна Балканкар ДВ 1792.33 досить вимогливий, використовувати його можна на майданчиках з бетонним або асфальтовим покриттям.

Приміщення повинні бути добре провітрюваних, в закритих зонах на техніку встановлюється каталізатор.

Виробництвом навантажувачів BALKANCAR ДВ 1792.33 займається болгарська холдинг «Балканкар Рекорд». Всі продукти компанії відрізняються маневреністю і достатньою потужністю. Техніка бренду використовується в багатьох країнах колишнього СНД і Росії.

В даний час виробництво навантажувачів холдингу «Балканкар Рекорд» завершено, в 2002 році підприємство офіційно визнали банкрутом.

Продукти компанії, що поставляються на російський ринок, є відновленими і збираються на невеликих фабриках в Болгарії.

призначення

Основне призначення навантажувача Балканкар ДВ 1792.33 – вантажно-розвантажувальні операції, транспортування на невеликі дистанції вантажів, встановлених на відповідну тару або піддон.

Робочим пристроєм техніки є вила, які при необхідності можна замінити іншим підйомним устаткуванням. Навантажувач підходить для експлуатації при температурному режимі від -25 до +35 градусів.

Модифікації та особливості

Автонавантажувач Балканкар ДВ 1792

Для моделі BALKANCAR ДВ 1792.33 властиві всі достоїнства надійної і відносно недорогий болгарської техніки. Сімейство навантажувачів бренду «Балканкар Рекорд» налічує кілька десятків машин, що відрізняються робочими характеристиками. Версія BALKANCAR ДВ 1792.33 представлена ​​єдиною модифікацією з можливістю установки додаткових пристроїв і обладнання.

Переваги моделі:

 • дизельні двигуни англійського виробництва дозволяють виконувати завдання підвищеної складності і забезпечують тривалий термін служби;
 • рульове управління з гідростатичним підсилювачем полегшує процес експлуатації;
 • масивні колеса гусматік або пневматичні шини покращують прохідність і тяговитість машини;
 • проста конструкція дозволяє виконувати ремонт і обслуговування техніки власними силами;
 • мобільність і компактні розміри роблять модель відповідною для роботи на обмеженому просторі.

Недоліки навантажувача:

 • гучність мотора. Експлуатація Балканкар ДВ 1792.33 здійснюється, переважно, в закритих просторах, тому підвищений шум, що виходить від агрегату, може швидко втомити оператора;
 • великі обсяги шкідливих викидів. Дизель швидко псує повітря, що особливо відчувається в закритих приміщеннях. У цьому випадку гранична загазованість може виникнути досить швидко, тому без хорошої вентиляції використовувати навантажувач не рекомендується.

Технічні характеристики

Габаритні розміри:

 • довжина – 2800 мм (до поверхні вилки);
 • ширина – 1190 мм;
 • висота – 2240 мм (з опущеною щоглою);
 • колісна база – 1760 мм;
 • гранична висота вилки – 3300 мм;
 • мінімальний радіус повороту – 2500 мм;
 • дорожній просвіт – 120 мм.

Чистий маса навантажувача дорівнює 5070 кг, вантажопідйомність – 3500 кг. Максимальна швидкість пересування з вантажем становить 20 км / год.

Робочі характеристики:

 • передній нахил щогли – 5 градусів;
 • задній нахил щогли – 12 градусів;
 • швидкість підйому – 27 м / хв;
 • швидкість опускання – 24 м / хв;
 • центр навантаження – 500 мм.

Модель комплектується колесами з наступними параметрами – 8,12-15 / 6,50-10.

Характеристики базових вил:

 • довжина – 115 мм;
 • ширина – 140 мм;
 • товщина – 50 мм.

двигун

На навантажувач BALKANCAR ДВ 1792.33 встановлюється 4-тактний дизель Perkins D3900K (виробництво – Англія), що відрізняється підвищеною надійністю. Мотор розташовується в задній частині машини.

Особливості агрегату:

 • блок циліндрів, виконаний по моноблочною конструкції з використанням сірого чавуну. Елемент має підвищену міцність. Головка блоку є спільною для блоку циліндрів. Вона також зроблена з сірого чавуну за допомогою лиття;
 • повітряний фільтр сухого типу. Використовується для очищення повітря, що потрапляє в циліндри;
 • система змазки. Відповідає за змазування тертьових елементів і очищення від забруднення і продуктів зносу. Система мастила має комбінований тип: масло до ключових деталей, що труться надходить під тиск, до інших вузлів – розбризкуванням;
 • система охолодження рідинного примусового типу. Вона включає водяний насос із вентилятором, радіатор, трубні з’єднання і порожнини для рідини охолодження. До складу системи також входить термостат для регулювання температури двигуна;
 • електрообладнання, виконане за однопровідною схемою.

Характеристики мотора Perkins D3900K:

 • робочий об’єм – 3,86 л;
 • номінальна потужність – 57,4 (78) кВт (к.с.);
 • номінальна частота обертання – 2500 об / хв;
 • максимальний крутний момент – 260 Нм;
 • кількість циліндрів – 4;
 • діаметр циліндра – 98 мм.

При постійній експлуатації середня витрата пального становить 7 л / год.

Окремі модифікації Балканкар ДВ 1792.33 комплектувалися дизельними агрегатами інших виробників (Deutz, Toyota, Minsk), але їх кількість в загальному обсязі лінійки було незначним.

Пристрій і особливості експлуатації

BALKANCAR ДВ 1792.3 базується на шасі зварювальної конструкції, яке є власною розробкою болгарського концерну. Шасі забезпечує міцне кріплення агрегатів і вузлів, перевірене за методикою тензометрії. Завдяки цьому навантажувач підходить для роботи з важкими вантажами.

Керований міст представлений масивної суцільнолитий конструкцією з 2-стороннім поршневим стрижнем і гідравлічним циліндром. Кінематична схема гранично спрощена для забезпечення підвищеної надійності і маневреності.

У шасі використовуються ущільнення і підшипники перевірених виробників, а їх обслуговування полегшено.

Трансмісія Балканкар ДВ 1792.33 складається з гідродинамічної коробки передач ХДП 6860.6 зі спеціальним клапаном для забезпечення повзе ходу машини при маневруванні, що вимагає високої точності. Також є блокування, яка блокує запуск двигуна при включеному задньому або передньому ході. КП має в своєму розпорядженні 2 швидкостями і заднім ходом.

Передні колеса, що є провідними, винесені перед мостом. Крутний момент передається від моста на колісну пару з постійною швидкістю, що дозволяє здійснювати складні маневри і рухатися на малій швидкості. З противагою міст з’єднується за допомогою гідроциліндрів нахилу. При їх роботі щогла вил може нахилятися.

Веденими є задні колеса.

Основна гальмівна система монтується на вході моста. На більшість модифікацій встановлюються барабанні гальма з гідропідсилювачем, які включаються за допомогою механічної або гідравлічної системи. Також навантажувач оснащується ручним гальмом стоянки.

Система управління і гідравлічна система навантажувача обладнані плунжерним моноблоковим гідророзподілювачем моделі РХ 80 з тиском 250 бар. До їх складу також входять гнучкі з’єднання для зв’язку елементів, що всмоктує фільтр і ущільнення. Гідростатичний сервоуправленіє розташовується на щитку управління.

В процесі підйому вантажу рух вгору починає візок, вона піднімається по несучій балці, потім йде вгору рухома рама з вилами. У базовій модифікації BALKANCAR ДВ 1792.3 оснащується короткими вилами, які не завжди зручні. Додатково використовуються довгі вила, що встановлюються на заводське пристрій.

Також з навантажувачем застосовуються Штовхувачі, захоплення для рулонів, бічні захоплення, ковші, захвати з поворотом на 180 градусів і каретки зсуву.

Електрична система навантажувача розрахована на напругу 12 В. На панелі управління розташовується комбінований пристрій ELTEC, що показує відпрацьовані години, залишок палива і температуру охолоджуючої рідини.

Робоче місце оператора зроблено гранично спрощеним. Модуль кабіни відкритого типу встановлюється на шасі з застосуванням еластичних елементів, ізолюючих від виникає шуму і вібрації. Ергономіка робочого простору продумана до дрібниць, тому оператор може працювати без втоми тривалий час.

Крісло вилочного навантажувача має гідравлічну амортизацію, настройку по зростанню водія і великий хід, що додає комфорту. Щиток приладів зроблений у вигляді окремого модуля. Моніторний прилад має цифрову, стрілецьку і світлову індикацію. Укорочена рульова колонка забезпечує досить простору близько педалей.

Це особливо важливо з урахуванням невеликих розмірів кабіни.

Виробництво BALKANCAR ДВ 1792.3 закінчилося досить давно, але проблем з деталями і вузлами у споживачів виникнути не повинно, оскільки вони завжди є в наявності. Здійснити заміну елементів оператор може в робочих умовах без звернення до фахівців.

фото

Автонавантажувач Балканкар ДВ 1792Автонавантажувач Балканкар ДВ 1792Автонавантажувач Балканкар ДВ 1792Автонавантажувач Балканкар ДВ 1792Автонавантажувач Балканкар ДВ 1792Автонавантажувач Балканкар ДВ 1792

Відео

Ціна

Нові навантажувачі Балканкар ДВ 1792.33 в продажу відсутні, оскільки їх виробництво завершилося на початку 2000-х років. У Росії поставляються відновлені моделі. Ціна визначається умовами зберігання, характером експлуатації та напрацюванням машини. Вартість техніки лежить в межах 280-950 тисяч рублів.

Автонавантажувач Балканкар ДВ 1792

https://traktorbook.com/vilochnyj-pogruzchik-balkancar-dv-1792-33/

Навантажувачі Балканкар: характеристики моделей

Така техніка як вилочні навантажувачі досить затребувана в різних сферах, зокрема на складах, портах, вокзалах і заводах.

За часів СРСР країна Болгарія випускала дуже затребувані навантажувачі Балканкар, які мали відмінні характеристики і привабливу вартість.

Коли після розвалу СРСР багато виробників закрилися, болгарський завод не припинив виробництво і до сих пір пропонує відмінний асортимент моделей.

Автонавантажувач Балканкар ДВ 1792

Техніка зарекомендувала себе з кращого боку, власники відзначають відмінну маневреність, величезний ресурс роботи, непогану потужність і універсальність.

Навантажувачі Балканкар роками працюють на відкритих місцевостях, при їх компактних розмірах можуть виконувати роботу в обмеженому просторі.

Нинішній асортимент моделей представлений навантажувачами на дизельному, бензиновому і навіть електричної силових установках, також можна класифікувати моделі за вантажопідйомністю. Так як Болгарія розташовується поруч, проблем з покупкою навантажувача і пошуком деталей для нього не буде.

основні переваги

 • Всі моделі сучасні і представлені з новими системами, безпеку на вищому рівні.
 • Є можливість підібрати підходящу модель з величезної кількості моделей, також ринок сповнений б / у навантажувачами.
 • Ресурс роботи продукції Балканкар величезний, техніка може працювати 20 років без втрати своєї продуктивності.
 • Навантажувачі вже продаються в безлічі дилерських магазинах, тому про обслуговування та купівлі можна не турбуватися.

Компактні габарити дають можливість працювати на обмеженому просторі, а хороший тяговітий двигун забезпечує транспортування вантажів на великі відстані.

Найчастіше такими погрузчиками транспортують вантажі на піддонах, тому машина ідеальна для використання на складах.

Автонавантажувач Балканкар ДВ 1792

Таку техніку використовують як на відкритих просторах, так і всередині приміщень, але в другому випадку виникають проблеми.

Важливим мінусом навантажувача при роботі в приміщенні є висока гучність роботи, особливо на дизельних і бензинових двигунах.

Також такі мотори забруднюють повітря викидами CO2, тому важливо звертати на це увагу. Важливо переконатися, що всередині приміщення добре працює вентиляція.

Технічні характеристики Балканкар ДВ 1792

Однією з найбільш популярних і основних моделей болгарського виробника вважається навантажувач ДВ 1792. Можливо нинішні характеристики відрізняються від зазначених, адже модель отримала ряд змін. Обладнується навантажувач дизельним двигуном на 57 кВт або 78 к.с., працює на максимальних обертах 2 500 об / хв.

4 циліндровий мотор називався VAMO Д3900, був основним у цій моделі, але також пропонувалося кілька інших силових установок. При правильному використанні споживав близько 7 літрів дизеля на годину. Цікавим є той факт, що одна модель навантажувача могла мати кілька модифікацій і отже, розрізнялися двигунами.

Не дивуйтеся, якщо зустрінете модель ДВ 1792 з електричним мотором.

Автонавантажувач Балканкар ДВ 1792

Зовні Баканкар представлений класичною формою, має вагу в 5,45 тонни і завдовжки 2,85 метра. Для повного розвороту досить всього 2,7 метра простору.

Максимальна вантажопідйомність 3 500 кг, вила можливо підняти на максимальну висоту 4,5 метрів. Система також дозволяє піднімати вгору вантаж зі швидкістю 38 мм / сек.

При завантаженості і роботі з дизельним двигуном здатний рухатися на швидкості до 22 км / год. Для цього виробник встановлює пневматичні колеса.

Пристрій моделі ДВ 1792

Коробка навантажувача Балканкар отримала всього 2 швидкості, але від цього не стала гірше. Основними для руху виступають передні колеса, на них йде передача крутного момент з переднього моста.

Для кращої роботи присутні гідроциліндри нахилу, відмінна річ, за допомогою якої відбувається нахил щогли вил на 6% вперед і до 8% назад.

За безпеку відповідають цілком прості барабанні гальма, для гальмування застосовується гальмо стоянки.

Автонавантажувач Балканкар ДВ 1792

Двигун вирішили встановити в задній частині, що стало позитивним рішенням. При необхідності транспортування великих вантажів можна замовити довші вила, які надягають на основні. На жаль, модель ДВ 1792 вже не випускається заводом, але виробник продає такі екземпляри як нові.

Насправді ці машини лежали на складах заводу, і перед продажем їх приводять в порядок і продають. Залежно від стану купити навантажувач даної моделі можна за ціною від 300 до 900 тис. Рублів.

За роки експлуатації навантажувач зарекомендував себе тільки з позитивного боку, що підтверджує відмінна ремонтопридатність і робота протягом 20 років.

Особливості навантажувачів Балканкар

 1. Використовуються дизельні, бензинові та електричні мотори, за основу беруть такі бренди як Toyota, Minsk, Deutz. Двигун встановлюється в залежності від зазначеної на навантажувачі вантажопідйомності.
 2. При використанні на Балканкар навантажувач двигуна електричного типу управління відбувається микроконтроллерами. Таке рішення спрощує експлуатацію техніки і забезпечує кращу безпеку.
 3. У сучасних моделях може бути застосована гідростатична трансмісія, тому керувати навантажувачем можна легким натисканням педалі.
 4. На навантажувачах є основне і додаткове освітлення.
 5. Залежно від моделі пропонується два види шин – пневматичні або суцільні.Пневматична модель створюють відмінну амортизацію, але не гарантують гарну стійкість. Суцільні колеса навпаки, менш амортизуючі, але краще тримають навантажувач на дорозі і мають велику зносостійкість.

Доступні серії навантажувачів Балканкар

Вже сьогодні можна купити Болгарські навантажувачі в величезному виборі моделей під ваші потреби. Доступно декілька серій, які відрізняються по двигуну і характеристикам підйомника. Найбільш відомі серії ER, 1S, 2S, 2SR, 3S, 4S.

Автонавантажувач Балканкар ДВ 1792

Також багато хто питає, яке лити масло в навантажувач Балканкар? В дизельні мотори заливають класичне дизельне масло, в коробку заливати можна масло Дикстрон 2. В гідравліку радимо заливати також Дикстрон або будь-гідравлічне масло.

Відео

https://traktorspec.ru/pogruzchiki/vilochnye-pogruzchiki-balkankar-harakteristiki-modelej.html

Навантажувач Балканкар ДВ1792

Балканкар ДВ1792 – потужна і компактна вантажна установка пересувного типу. Машина створена найбільшим виробником вантажної техніки, який знаходиться в Болгарії.

У компанії є власне виробництво і свої технології, які успішно використовуються в продукції Балканкар. Це стосується і безпосередньо моделі ДВ1792, яка має великий потенціал для роботи в складних умовах.

Машина розрахована на важкі навантаження, що підтверджено заводськими випробуваннями, а також позитивними відгуками користувачів. Балканкар ДВ1792 є бюджетним апаратом, який дивним чином задовольняє потреби будівельних і складських організацій, корпорацій та концернів.

У цій статті представлені ключові особливості вилочного навантажувача Балканкар ДВ1792, його технічні специфікації, можливості, особливості будови і вартість моделі.

призначення

Балканкар ДВ 1792 – це в першу чергу навантажувач для роботи у відкритих і закритих складських приміщеннях.

Цьому сприяють не тільки компактні габарити, що дозволяють працювати в умовах обмеженого простору, а й висока продуктивність, витривалість і адаптація до суворих погодних умов, а також можливість установки додаткових опцій.

Техніка затребувана в операціях по підйомі і перевезення вантажною тари, і її розміщення на стелажах.

Маючи необхідне навісне обладнання, модель ДВ 1792 здатна працювати з важкими бетонними конструкціями, сипучими матеріалами, різними будівельними відходами, а також брати участь в комунальних процедурах – наприклад, прибирати сніг, сміття і пил з тротуарів, площ, промислових, паркових та паркувальних територій, а також міських і пішохідних доріг. Далі розглянемо, яким чином можна розширити потенціал Балканкар ДВ 1792 за допомогою навісного обладнання.

Відео

Навісне обладнання

 • Щітка – універсальне пристосування для комунального господарства. Так, найбільш популярними вважаються дорожні, поворотні і комунальні щітки, що дозволяють швидко справлятися з будь-яким сміттям – будь то листя, пісок, грунт, будівельні відходи, пил, сміття і т. Д. Щітка затребувана переважно в складських приміщеннях, в парках, паркувальних зонах , а також на пішохідних доріжках та проїзної частини. В тому числі, дане пристосування підійде і для прибирання снігу.

Автонавантажувач Балканкар ДВ 1792

 • Подовжувачі вил – навісне обладнання, завдяки якому відпадає необхідність переміщатися з одного боку фури на іншу, щоб помістити вантаж в кузов вантажного автомобіля. Якраз в такій ситуації стануть в нагоді подовжувачі вил, при використанні яких можна здійснювати розвантаження з одного боку фури. Таким же чином виконується і завантаження на навантажувач.
 • Ківш навісний, виготовлений з міцної рами і металевого сплаву. Встановлюється без необхідності демонтажу стандартних вил. Оснащується гідравлічною системою, яка дозволяє управляти ковшем прямо з кабіни, за допомогою важеля з кабіни. Ківш універсального типу, що має велику вантажопідйомність, і призначений в основному для перевезення вантажів.
 • Бочковий захоплення – незамінний пристосування для роботи з бочками. Опція забезпечується спеціальним захватом, який міцно утримує бочку таким чином, щоб її стіни не пошкодилися (НЕ зім’ялося), а сама вона не випала назовні. Лапи захоплення стискають стінки бочки, забезпечуючи тим самим безпечне транспортування з одного місця в інше.
 • Каретка бокового зміщення – пристрій для підвищення продуктивності, а також полегшення роботи з вилковим навантажувачем. Завдяки цій опції змінити позиціонування вантажу можна без додаткових маневрів, за рахунок зміщення вил від вантажної осі.
 • Позиционер вил – дозволяє в автоматичному режимі змінити ширину вил, без необхідності покидання з кабіни або ручного регулювання вил. У нашому випадку регулювання здійснюється за допомогою важеля, розташованого в операторській кабіні.
 • Захоплення – вантажозахватне навісне обладнання, незамінне в роботі з різноманітними вантажами, які відрізняються за габаритами, формою і масі. Зокрема, це можуть бути бочки, короба, стоси і т. Д.
 • Ротатор – навісне обладнання, нескладне по конструкції, і представляє собою гідравлічний двигун. Його основне завдання – підвищення ефективності і продуктивності, наприклад, якщо потрібно швидко перемістити і змінити становище вантажу у вертикальній площині.
 • Телескопічна вила – навісне обладнання, яке ідеально підходить для транспортування палет, довжина і ширина яких може різнитися. Дана навісна опція ідеально підійде для розвантаження або навантаження вантажний тари з одного боку фури. Це дуже зручно, особливо в порівнянні зі звичайними удлинителями вил.
 • Стабілізатор – навісний аксесуар для безпечної і надійної роботи з вантажами, які легко пошкодити. Зокрема, це може бути легко б’ється товар, наприклад скло або цінний крихкий вантаж. Стабілізатор являє собою фіксатор у вигляді притискної платформи, до якої кріпиться безпосередньо сам вантаж в процесі транспортування, і тим самим забезпечується безпечне пересування.
 • Штир – дозволяє скоротити до мінімуму витрати на роботу з вантажами в складських приміщеннях. По суті, штир є засобом, що є альтернативою Бочкова захоплення, так як теж здатний працювати з циліндричними предметами. Назва опції «штир» може бути замінено на «Дорн» або «піку».
 • Кранова стріла – пристосування для переміщення вантажів у повітряному просторі. Підходить для тих випадків, коли через наявність перешкод неможливо перевезти вантаж по землі. До того ж, кранова стріла підійде для приміщення вантажів на певну висоту – або навпаки, для опускання з висоти на землю. У таких ситуаціях оптимальним варіантом буде безблочна навісна кранова стріла для вилочного навантажувача.
 • Ківш снігоприбиральної – снігоочищувальне навісний пристрій, здатне змітати і розчищати дороги від будь-якого типу снігу – мокрого, сухого, а також злежалих або щойно випав заметів. Такий ківш є гідною альтернативою вузькопрофільних снігоприбиральним машинам.
 • Відвал поворотного типу, забезпечений гідравлічним приводом, використовується в якості прибирального пристосування, і призначений для прибирання тротуарів та проїжджих частин не тільки від сміття, пилу, листя, але і снігових заметів, а також будівельних відходів – піску, щебеню, глини, бетонних конструкцій та т. д. Відвал має велику вантажопідйомність, що дозволяє за один раз захопити великий обсяг вантажу.

особливості пристрою

 • Балканкар ДВ 1792 – універсальний вантажний апарат, що володіє хорошими показниками маневреності, плавності ходу і керованості. Завдяки короткій колісній базі машина здатна розвернутися з мінімальним радіусом, що вельми стати в нагоді в складських приміщеннях, де необхідно об’їжджати різні перешкоди – наприклад, стелажі або вантажні фури. У плані маневреності модель ДВ 1792 однозначно перевершує свого найближчого конкурента Still RC40-16.
 • Гідродинамічна передача з високим коефіцієнтом працює майже безшумно, без вібрацій і запізнень. Робоче місце оператора – зручне і безпечне не тільки від протягів і шумів, але і в разі перекидання. Цьому сприяє жорсткий каркас кабіни зварного типу. Всі органи управління, включаючи датчики і контрольно-вимірювальні прилади, розташовані оптимально, знаходяться під рукою, і до них не треба тягнутися. За допомогою приладового щитка можна вести моніторинг і контроль за становищем і ступенем завантаження вузлів, агрегатів і робочих органів, стежити за витратою палива, лічильником мотогодин, температурою в ДВС і охолоджуючої рідини. Крім того, відзначимо кілька рішень, які сприяли поліпшенню оглядовості: це тонкі кузовні стійки, велике центральне дзеркало заднього виду, а також широка площа скління.

Автонавантажувач Балканкар ДВ 1792

 • За продуктивність відповідає 4-циліндрова силова установка потужністю 78 сил, а також паливна система з насосом високого тиску, що забезпечує частоту обертання коленвала 2500 об / хв. В результаті вдалося досягти максимальної вантажопідйомності в 3 тонни, і це при власній масі навантажувача в 4770 кг. Середня швидкість підйому вантажу становить 60 см / хв, а максимальна висота підйому може досягати 4500 мм.
 • Масивне шасі з суцільнозварний конструкцією бере на себе основне навантаження, і дозволяє в повній мірі розкрити потенціал всіх робочих органів навантажувача Балканкар ДВ 1792. Двигун закріплений до рами за допомогою двох потужних кронштейнів, а ведучий міст зафіксований двома пластинами, які приварені до рами. Вантажопідйомний механізм змонтований на корпусі балки, і включає в себе рухому і нерухому рами з вертикальною візком. Ведучий міст має жорстке кріплення до передньої частини шасі, і здатний передавати максимальний крутний момент через гидродинамическую КПП.

Автонавантажувач Балканкар ДВ 1792

 • Підйом вантажної тари на вилочному навантажувачі Балканкар ДВ1792 складається з двох етапів. Так, спочатку спрацьовує несуча балка, підіймаються вертикальну візок. При цьому висоту вільного ходу можна регулювати в межах 150 мм. Після цього піднімається рухома рама під впливом поршня циліндра. Коли вантаж опускається, вищеописаний процес повторюється в зворотному порядку. Звернемо увагу, що для забезпечення плавного нахилу підйомного вузла машина обладнана двома поршневими циліндрами подвійної дії, а також дросселями ДН-16 зі зворотним клапаном. Додатковий дросель покликаний обмежувати швидкість опускання вантажний тари в разі перевантаження.
 • Рульовий механізм оснащений гідропідсилювачем, які забезпечує хорошу маневреність і виключає туге зусилля на кермі. Номінальний тиск поворотного зусилля становить 15 МПа, що говорить про швидкої реакції коліс на поворот рульового колеса. Це дозволяє швидко маневрувати навіть під кутом 90 градусів, що дуже важливо при проходженні обмежених коридорів, а також при виконанні розвороту. До речі, радіус розвороту складає 2,44 метра, а максимальна швидкість навантажувача досягає 22 км / год.

Технічні характеристики

 • Вантажопідйомність / загальна маса – 3500/4770 кг
 • Назва ДВС – D3900K
 • Параметри ДВС – дизель, 52 л. с.
 • Коробка передач – механічна, двоступенева
 • Швидкість – 20-22 км / год
 • Кліренс / обсяг колісної бази – 170/1760 мм
 • Розміри навантажувача – 2726/1214/3300 мм
 • Центр ваги вантажу / висота з щоглою – 500/3300 мм
 • Нахил щогли – 12 градусів
 • Параметри шин – 8,15-15 / 6,5-10
 • Передня колія – ​​991 мм
 • Задня колія – ​​961 мм
 • Ширина радіусу розвороту – 2440 мм
 • Сидіння – є
 • Розміри вил – 1050/140/50 мм
 • Швидкість підйому / опускання – 650/300 мм / с
 • Колісне шасі – так.

Ціна

Середня вартість вилочного навантажувача Балканкар ДВ 1792 на російському ринку складає 800 тисяч рублів за екземпляр 2017 модельного року.

https://pogruzil.com/vilochnyj-pogruzchik-balkankar-dv1792/

Автонавантажувач Балканкар ДВ 1792

Для вантажно-розвантажувальних робіт необхідні спеціальні машини. Саме для таких цілей був створений болгарський навантажувач автонавантажувач ДВ 1792. Його, поряд з іншими подібними машинами випускали в місті Балканкар, в Болгарії.

За багато років болгарським заводом було випущено велику кількість цих по-своєму унікальних машин. Маневрені, верткі і в той же час потужні вони десятки років трудяться на просторах колишнього Союзу, здобули собі славу.

На заводах багатьох міст Росії, на складах, в морських і річкових портах, на вокзалах і інших місцях – до сих пір працюють ці невтомні, невибагливі машини. І ще багато років будуть працювати.

Є у машини і недоліки . Це в першу чергу шум. Найчастіше працювати на такій машині доводиться в закритих просторах. Шум дизеля при роботі стомлює. До того ж, дизель псує повітря вихлопними газами. Якщо машина працює на відкритому повітрі, це не так помітно.

При роботі машини в приміщенні виникає загазованість, треба стежити за вентиляцією повітря.
Але позитивних якостей у машини більше. Маневрена, зручна в експлуатації, вона найкраще підходить для перевезення і складування контейнерів середнього розміру і вантажів на піддоні.

Потужність і висота підйому вантажу на вилах дозволяють швидко і надійно дістати (або поставити на місце) контейнер з деталями на спеціалізованих складах.

Автонавантажувач Балканкар ДВ 1792Навантажувачі ДВ 1792

Загальні технічні характеристики

Описуючи технічні характеристики навантажувача Балканкар ДВ 1792, треба пам’ятати, що ця модель дизельної машини потім зазнала ряд змін, і параметри стали іншими. А ця машина має такі показники:

 •  вага – 5,45 тонни;
 •  в довжину – 2,856 метра;
 •  від лівої боковини до правої боковини – 1,7 метра;
 •  вантаж піднімає зі швидкістю – 38 мм / сек .;
 •  висота з опущеною щоглою вил – 2,24 метра;
 •  піднімає вила на висоту – 3,3 – 4, 5 метра;
 •  розгортається радіусом – 2,7 метра;
 •  піднімає вантаж вагою – 3500 кг .;
 •  має дизельний мотор;
 •  з вантажем пересувається зі швидкістю – 22 км / ч.
 •  відстань між коліс – 176 см;
 •  є крісло для водія, кабіна рамкова, відкритого типу.

Навантажувач вилковий Балканкар ДВ 1792 має пневматичні колеса. Параметри коліс: 8,12-15 / 6,50-10. Вила мають параметри: 115 см. В довжину, 14 см. Ширини, 5 см. Товщини.

характеристики дизеля

Варто враховувати, що болгарські вилкові навантажувачі випускалися з різними типами двигунів: електричними, дизельними, бензиновими. Встановлювалися двигуни відомих фірмових марок: DEUTZ, Toyota. MINSK.
Стандартна модель: навантажувач ДВ 1792 має дизельний двигун VAMO Д3900, 4-х циліндровий, з показниками:

 •  сила – 57 КВт. (78 л / с.);
 •  паливо – соляру;
 •  обертання валу двигуна – 2500 об / хв.

При постійній роботі машини витрата палива – 7л / ч.
У болгарських навантажувачів однієї серії, але різних модифікацій можуть стояти різні мотори. В даному випадку навантажувач можна оснастити будь-яким іншим дизельним мотором, відповідним по конструкторським характеристикам. Мотори можна змінювати в межах різних модифікацій. Це ще одна з переваг болгарських навантажувачів.

Автонавантажувач Балканкар ДВ 1792

пристрій навантажувача

Коробка передач має 2 швидкості. Машина має паливний насос. Провідними є передні колеса, які трохи попереду моста. Міст передає крутний момент на колісну пару з постійною швидкістю, що дає малий хід.
Машина може маневрувати.

Міст з’єднаний з противагою з гідроциліндрами, які називаються гідроциліндрами нахилу. Щогла вил при роботі гідроциліндрів нахиляється: 6% вперед, 8% назад. Задні колеса – ведені. Барабанні гальма, з гідропідсилювачем, приводяться в дію через гідравлічну і механічну систему.

Гальмування відбувається за допомогою приведення в дію ручного гальма стоянки.

Двигун розташований в задній частині Balkancar ДВ 1792. Рух навантажувача починається після включення муфти. При підйомі вантажу спочатку піднімається візок вгору на несучій балці, і тільки потім – рухома рама, до якої прикріплені вила – піднімається. Тиск у гідравлічній системі 250 бар.

для більшості навантажувачів повсюдно виготовлені довгі вила, які надягають на заводські, короткі. Буває, короткі вила незручні для роботи. Тоді застосовують довгі. Зараз цей навантажувач не випускається.

Те, що йде з Болгарії під маркою нових навантажувачів – це колишні на складах машини, їх приводять в хороший вигляд і продають як нові.

Завод «Балканкар Рекорд» збанкрутував. Аналогом вважається дизельний навантажувач марки LINDE, які теж мають свою модельну лінійку.

У Балканкар ДВ 1792 зручно змінювати вузли та деталі при ремонті. Запасні частини до навантажувача легко знайти, вони завжди є в наявності.

Саме за зручність в роботі, надійність і невибагливість ця машина стала однією з головних під час вантажно-розвантажувальних роботах у багатьох містах Росії.

Вартість вилочного навантажувача ДВ 1792 коливається в великих межах – від 300 тисяч до 900 тисяч рублів. Ціна залежить від стану машини (де зберігалася, як працювала раніше).

Водії навантажувачів, які пропрацювали багато років на виробництві, відгукуються про цю машину позитивно, відзначають її надійність і надзвичайну невибагливість.

На цій машині можна годинами вантажити, розвантажувати, перевозити важкі контейнери з вантажами.

https://traktoramira.ru/stroitelnaya-tehnika/pogruzchiki/avtopogruzchik-balkankar-dv-1792.html

Автонавантажувач ДВ 1792 (огляд, характеристики)

ДВ 1792 навантажувач Болгарського виробництва, випускається в м Пловдив з кінця 80-х років. Активно поставлялися на заводи, порти і склади СРСР і Росії. На даний момент, доживають своє і вважаються бюджетним 3.5 тонним навантажувачем.

Основні вузли Балканкар тисяча сімсот дев’яносто два

Встановлено дизельний двигун Д3900 4х циліндровий, ДВС був скопійований з відомого мотора фірми Perkins 4.236 фірмою VAMO.

Працює в парі з гідромеханічної коробкою ГДП 6855/6060 (нового типу) або ГДП 6844 (старого зразка). Вибираючи навантажувач ДВ 1792, краще звернути увагу на ГДП нового зразка, більше запчастин і дешевше коштують, ремонтопридатність.

Що стосовно керованого моста, так само було 2 види з циліндром повороту одностороннім і двостороннім, по надійності краще двосторонній, але на нього дуже дорого коштують запчастини, так що тут складно судити який краще.

Паливна сістемапредставляет собою простий механічний, роторний ТНВД серії DPA – Mefin F020 (Мефін Ф020), в рідкісних випадку F425 і звичайні хутро. форсунки з тиском 175 атмосфер, насос низького тиску з можливістю ручного підкачування.

 • Гідравлічна система автонавантажувача дуже проста, приводиться в дію насосом НШ С72Х, що подає масло з бака в гідророзподільник і далі по робочим органам.
 • Модифікації Балканкар ДВ 1792
 • Із заводу виходило багато різновидів техніки і мали всілякі пристосування, але класифікували в основному по висоті підйому:
 • ДВ 1792.28 – стріла підйому 2.8 метра
 • ДВ 1792.33 – стріла підйому 3.3 метра (найпопулярніший)
 • ДВ 1792.40 – телескопічна стріла підйому 4 метри (зустрічається досить рідко)
 • ДВ 1792.45 – телескопічна стріла підйому 4.5 метра
 1. Багато що залежить від комплектації, так само можуть бути варіанти:
 2.  – з суцільнолитими, бандажними або пневматичними шинами;
 3.  – різниця в довжині вил;
 4.  – встановлювалося два види командних пристроїв РХ80 або РХ360;
 5.  – карданне з’єднання еластичне або металеве.
 6. Можна сказати, що вся серія 1 784 1786, один тисяча сімсот вісімдесят вісім, 1792, 1794 це один і той же навантажувач, змінювався лише противагу!
 7. Технічні характеристики
 8. У таблиці нижче представлені повні тих. дані:
№ пп  параметри   Позна-чення Од.виміру.  ДВ 1792.33.20    ДВ 1792.40.20     ДВ 1792.45.20  
1 Вантажопідйомність Q кг 3500 3300 3200
2. Відстань від центра ваги вантажу до спинки вил а мм    500  
3. Висота підйому h3 мм 3300 + 50 4000 + 60 4500 + 68
4. Нормальний вільний підйом h2 мм     150 min  
5.    Ікло вил: Товщина S  мм    50 + 1,5
Ширина В 140 + 2
довжина L 950 + 10
Нахил вантажопідйомного пристрою вперед  градусів 5 + 1
назад 12 + 1-2
7.     Габаритні розміри: довжина до спинки вил L1   мм     2726 + 25  
Ширина B    1214 + 10  
будівельна висота h1 2240 + 10 -33 2590 + 40 2840 + 40
максимальна висота h1 3960 + 60 4568 + 70 5068 + 76
8 Зовнішній радіус повороту W мм    2440 + 73  
9. Відстань від осі переднього моста до спинки вил X мм    490 + 10  
10. Ширина робочого проїзду: Оддон 1000х1200 Ast4 мм    4150 + 120  
11. Швидкість руху з вантажем і без вантажу кмч    22 + 2,6 -2,0  
12. Швидкість підйому з вантажем і без вантажу смсек 40 + 4
13.  Швидкість спуску: з вантажем     50 мах  
без вантажу смсек     30 min  
14. Максимальний подоланий підйом %    16-18,5  
15. власна маса кг 4800 + 144 4900 + 147 4980 + 150
16.  Навантаження на задній міст: з вантажем  кг 700 + 50
без вантажу    2750 max  
17.   Навантаження на передній міст: з вантажем  кг  7900 мах
без вантажу 2150 min     
18.  Розміри шин: передніх 2 шт.    8,15-15PR14  
задніх 2 шт.    6,50-10PR10  
19. база мм 1800 + 10
20.  Колія: Передня мм 991 + 10
задня 961 + 12
21.  Просвіт: під найнижчою точкою мм 135 + 15
посередині бази 145 + 10
22.  Гальма: гальмо    механічний  
робочий    гідравлічний  
23.  Стартерная батарея: напруга В    12  
потужність А / ч    115  
24.     двигун потужність кВт (к.с.) 57,3 + 5% (78 + 5%)
обороти при мах потужності Об / хв    2500 + 5%  
число тактів    4  
число циліндрів    4  
робочий об’єм см3    3860  
25.  Включення (число швидкостей) вперед    1  
назад    1  
26. вид трансмісії    гідродинамічна  
 •  Витрата палива: 7 літрів на годину.
 • Загальний вигляд і встановлене обладнання
 • До складу навантажувача DV тисячу сімсот дев’яносто дві входить:

1 – навісні вила; 2 – міст ведучий; 3 – пристрій командне; 4 – система гальмування; 5 – система гідравліки; 6 – рульове колесо; 7- стріла підйому; 8 – захисний каркас (кабіна); 9 – глушник; 10 – сидіння водія; 11 – противагу 3.

5 тонни; 12 – зчіпний пристрій; 13 – керований міст; 14 – колесо 6.50х10; 15 – опори двигуна; 16 – гидромуфта; 17 – ГДП (гідродинамічна передача); 18 – карданне з’єднання; 19 – колесо 8.

15х15; 20 – приладовий щиток; 21 – знімний полик; 22 – пол сталевий; 23 – паливний бак; 24 – рама; 25 – радіатор водяного; 26 – вимірювальні прилади.

Чи варто купувати?

Якщо Вам необхідно придбати бюджетний автонавантажувач вантажопідйомністю 3,5 тонни, швидше за все це найвигідніший варіант. В межах 300 000 р. можна купити «живий» екземпляр і не сильно вкладати в наступні ремонти. Якщо трапилися неприємності Ми допоможемо виконати ремонт навантажувача ДВ 1792 на професійному рівні.

https://r-hod.ru/articles/425641

Автонавантажувач ДВ 1792

 тел. / факс. +7 (495) 798 24 76 ( 495) 7265277  e-mail benam@yandex.ru або info@benam.ru

Прості і надійні за конструкцією навантажувачі Балканкар є сьогодні раціональним рішенням для багатьох підприємств через свою невисоку вартість, надійності в експлуатації і довговічності.

  Автонавантажувач Балканкар. Навантажувачі Балканкар з Болгарії працювали ще в Радянському Союзі і тому сьогодні для них широко розвинена ремонтна база і ринок недорогих запчастин для навантажувачів, що дозволяє забезпечувати практично безперебійну роботу складу та виробництва. Дизельні навантажувачі Балканкар.

КАТАЛОГ ДВ-тисяча сімсот дев’яносто два ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ДОСТАВКА СЕРВІС ТА РЕМОНТ

Автонавантажувачі Балканкар. Серії Рекорд 1S 2S 3S – нова серія підйомно-транспортних машин. Грузопод’емность1000 2000 3000 5000 6000, 7000 і 8000 кг.

Навантажувач Балканкар. Автонавантажувач Балканкар. Запчастини ДВ 1792. Запчастини ДВ 1788. Запчастини ДВ 1786.

ДВ один тисяча сімсот вісімдесят шість-ДВ1792 з вантажопідйомністю від 2500кг до 3500 кг надійний в роботі, мають великий запас потужності і укомплектовані дизельним двигуном Perkins – Д 3900 К, і гідропідсилювачем керма.

Хороша ергономіка робочого місця дає можливість водієві працювати тривало і без втоми. Конструкція погузчіка ДВ 1792 забезпечує відмінне кріплення вузлів і агрегатів. Гідродинамічна передача ГДП 6860. Гідравлічна система з моноблоковим гідророзподілювачем РХ 80 з робочим тиском 250bar

Компанія Бенам-М пропонує Вам якісні оригінальні запчастини для навантажувачів Балканкар.

Основна номенклатура запчастин для навантажувачів ДВ 1792

Запчастини для автонавантажувачів ДВ 1792

Шасі – запчастини ДВ 1792        Електрична система – запчастини ДВ 1792       
Детальніше ► Детальніше ►
Міст ведущ.ДВ1792 6199 10 00 00 00-08 Міст керований 4925 3 00 00 00
Сервогальма Ф335 6941 20 00 00 00-02 Вал сошки керма ДВ 1792 в зб. 4925 3 06 00 00
Полувал ДВ1792 6199 01 00 01 Циліндр РУ 63х130 ДВ1792 16825 00 00 00-03
Барабан гальмівний ДВ1792 6199 01 00 18 Підшипник упор. УМ в зб. ДВ1792,
Полувал ДВ1792 6199 01 00 01 Маточина ДВ1792 в зб. 4925 3 02 00 00
Детальніше ► Детальніше ►
Насос КТМ 1752 4844 00 00 Распредел.РХ80 1ВААТ 3-х секц. 12670 00 00
Ось в зборі 6855 01 02 00 Рем. к-т РХ 80 12670
Розподільник ГДП 6860 РХТД 10 Ціл.наклона ЦБХ2 211А1 / 90х145 / 70
Колесо робоче ГДП 6860 Фільтр гідр. ф1-25 / 63 / 63т 5587 00 00 00
Вал виходить в зб. 6860 1 01 00 00
Детальніше ► Детальніше ►
Трос гальмівний ДВ1792 піхви. Ролик 1784 33 06 00 07
Трос гальмівний ДВ1792 в зб. Ролик ДВ1788-92 1788 33 03 01 03
Гальмо ручні. в зб. / рукоятка каретка ДВ1788-92.20
Гл. гальмівний циліндр Ф25 циліндр підйому
Труба гальмівна ДВ1792 в зб. Ролик трегера 1784
Детальніше ► Детальніше ►
 •    ПЕРІОДИЧНІСТЬ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ДВ1784-ДВ 1792
 •   Технічне обслуговування проводиться з метою утримання авто навантажувача в постійній справності і полягає у виконанні певних регламентних робіт. Технічне обслуговування дізелного навантажувача Балканкар має забезпечувати:
 • -постійно технічну готовність;
 • максимальне межремонтное час роботи;
 • -Усунення причин, що викликають знос, несправності і поломки складових запчастин навантажувача;
 • -мінімальний витрата палива, мастильних та інших експлуатаційних матеріалів.

  Технічне обслуговування авто навантажувачі   ДВ1784 – ДВ 1792      Детальніше ►

 •  Несправності Причини Способи їх устраненіея
 1.       Детальніше ►
 2. Таблиця – місць змащення ►                                       Схема місць змащення ►
 3. Таблиця – місць змащення ►                                       Взаємної заміни смажочних матеріалів
 4. Таблиця – місць змащення ►

   Автонавантажувач ДВ 1792. Ведучий міст        

Таблиця «зазори і натяг деталей ►               Таблиця« зазори і натяг деталей ►

Таблиця «зазори і натяг деталей ►                Таблиця« зазори і натяг деталей ►

   Автонавантажувач ДВ 1792. Керований міст

Таблиця «зазори і натяг деталей ►

Таблиця «зазори і натяг деталей ►

   Автонавантажувач ДВ 1792. Гальмівна система і сервогальма.   

Несправності.  Причини. Способи їх устраненіея ►

Таблиця «зазори і натяг деталей ►

   Автонавантажувач ДВ 1792. Підйомний пристрій

Таблиця «зазори і натяг деталей ►              Таблиця« ланцюг пластинчатая ►

Таблиця «зазори і натяг деталей ►

   Автонавантажувач ДВ 1792. Гідравлічна система

Таблиця «зазори і натяг деталей ►

Замовити запчастини для навантажувачів Балканкар можна в будь-якій зручній для вас формі:

– в довільній формі, відправивши на тел. / Факс. + 7 (495) 7982476 (495) 7265277 e-mail benam@yandex.ru або info@benam.ru

 – скориставшись поштовою формою на сайті ►

http://benam.ru/avtopogruzchik-dv-1792/5

Leave A Reply

Your email address will not be published.