Бензопила partner 352 розбирання карбюратора

0

Бензопила partner 352 розбирання карбюратора

Бензоінструменти – ЛИКБЕЗ

Бензопила PARTNER 352. Розбирання карбюратора.

Бензопила PARTNER 352. Розбирання карбюратора.

Шановні відвідувачі мого блогу! Якщо вам сподобалися, а найголовніше принесли користь, переглянуті мої відео і фотоматеріали з ремонту бензоинструмента, то прошу вас внести посильну матеріальну допомогу на електронні гаманці:

WebMoney – R397899742942 або Z103294956413

Гроші підуть на оплату серверів, хостингу, доменного імені та на розвиток сайту.
З повагою до Вас, Євген Кравченко.

Сьогодні на нашому «операційному столі» пацієнт – PARTNER 352 , з хворим органом – карбюратор. Що ж . Приступимо до хірургічного втручання.🙂

До слова сказати карбюратори подібні розглянутому, встановлені на деяких моделях бензопил інших марок – Poulan, McCulloch, MaxCut (відмінності якщо і є, то дуже незначні).

Відкручуємо три гвинта (вказані стрілками) і знімаємо верхню кришку.

Витягуємо з корпусу повітряного фільтра – фільтруючий елемент (поролон зеленого кольору).

Відкручуємо дві гайки, знімаємо корпус повітряного фільтра.

Але. Для того щоб зняти цей самий корпус повітряного фільтра, його недостатньо просто стягнути з двох болтів. Чи не зніметься. Завадить виступ, на який вказує стрілка. Прикладіть до корпусу фільтра невелике зусилля вгору (до моменту коли виступ буде трохи вище верхнього краю картера бензопили) і.

Далі. Працюємо з правого боку карбюратора. Знімаємо паливний шланг (верхня стрілка) і тягу приводу повітряної заслінки.

Знімаємо карбюратор і витягаємо наконечник троса з важеля приводу дросельної заслінки.

З лівого боку також стягуємо бензиновий шланг зі штуцера карбюратора.

Карбюратор знятий і готовий до подальшої розбиранні 🙂

У розглянутому прикладі – бензопила, що називається «суха», тобто бензобак повністю порожній. Тому коли ми знімали бензошланги правої сторони карбюратора пальне з нього (шланга) не виходив. У Вашому ж випадку і бак може бути заповнений, і після роботи пилою пройде не так вже й багато часу (швидше за все так воно і буде). Паливо в баку знаходиться під невеликим тиском, тому після зняття шланчік з нього почнеться рясне витікання палива.

Приготуйте за раніше що то типу прищіпки для білизни (з достатнім зусиллям затиску) або як в нашому прикладі я використовував звичайну гайку на 13.

Викручуємо гвинт кількості оборотів холостого ходу (по інструкції це гвинт «Т») і гвинт кріпить верхню кришку карбюратора.

Зі спокійною душею знімаєте верхню кришку – нічого від туди не випаде, чи не випаде, одним словом не загубиться. Перед Вами область карбюратора, яка називається – паливний насос (синя прозора прокладка – це паливна мембрана).

Далі. З лівого боку карбюратора викручуємо два гвинти (по інструкції це гвинти «L» і «H»), попередньо знявши з них пружинну скобу. Надалі при складанні карбюратора не переплутайте ці гвинтики, на гвинті «Н» є кільцева проточка (придивіться до нього по уважніше), якщо її немає (і таке буває) позначте будь-яким зручним для себе способом. Особисто я для цих цілей використовую звичайні «бокорізи» – невелике зусилля і на шліцах гвинта залишається добре помітна мітка.

Знизу відкручуємо чотири гвинтика і знімаємо нижню кришку карбюратора.

Тут теж боятися нема чого – нічого не загубиться.

Йдемо далі . Знімаємо вузол голчастого клапана. Для цієї мети відкручуємо гвинт вказаний стрілкою. Тут будьте уважніше! Під двухплечего важелем знаходиться маленька пружина.

Демонтовані детальки «як на долоні».

Далі настає черга повітряної заслінки і всього, що до неї відноситься. Відкручуємо гвинт (показаний стрілкою) і знімаємо заслінку.

Демонтуємо вісь повітряної заслінки. Для цього докладаємо зусилля спрямоване вздовж осі. Стрілкою показано отвір, яке при добуванні осі бажано закрити, оскільки в ньому розташовується підпружинений кулька.

Те, що маємо на даному етапі!

Дросельна заслінка. Відкручуємо гвинт і знімаємо її.

Відкручуємо показаний стрілкою гвинтик і знімаємо важіль приводу дросельної заслінки.

Далі демонтуємо пружинну шайбу-стопор (вказана стрілкою).

Тут же хочу звернути Вашу увагу на три дуже схожих один на одного гвинтика. 2 і 3 – це гвинти що кріплять заслінки (взаємозамінні). 1 – це гвинт креленія важеля приводу дросельної заслінки, дуже схожий на два попередніх, але він довший. Чи не переплутайте їх коли будете збирати карбюратор!

І остання операція з розбирання карбюратора – знімаємо вісь дросельної заслінки.

На фото внизу показано в якому становищі знаходиться вісь дросельної заслінки на повністю зібраному карбюраторі.

Повертаємо вісь на 180 градусів за годинниковою стрілкою (чесно кажучи вісь сама повернеться під дією пружини). Вона займе положення як на фото внизу. Тільки при ТАКОМУ. положенні осі приступаємо до її вилучення з корпусу карбюратора.

На фото внизу показаний момент демонтажу осі дросельної заслінки. Зверніть увагу! Великим пальцем лівої руки я прикрив отвір (на наступному фото його буде краще видно) в корпусі карбюратора. Якщо цього не зробити, то у Вас з’явиться можливість шукати на підлозі (або ще Бог знає де) одну дуже маленьку детальку. А воно Вам треба. Тому поступите точно так само як я🙂

А ось те саме отвір в корпусі карбюратора, про який йшла мова вище. У ньому Ви можете бачити ту саму маленьку деталь (плунжер), яка залишилася на своєму місці завдяки тому, що Ви пішли моєю порадою.

УСЕ. Карбюратор розібраний.

Всі деталі перед Вами.

Метою розбирання карбюратора може бути заміна зношених деталей, первинних прокладок, а так само його чистки, промивки і подальшої регулювання.

Якщо Ви розбираєте карбюратор для його чистки – можу Вам порекомендувати наступний спосіб це зробити.

Для цього способу Вам знадобиться. ультразвукова ванна, яка використовує для очищення ефект кавітації.

Ось ванна, яку використовую я.

Опускаємо в ванну все демонтовані деталі карбюратора разом з корпусом (як рідини – дизпаливо, бензин) і включаємо її. Після двох-трьох п’ятихвилинних режимів роботи – карбюратор чистити!

Після «купання» деталі продуваємо і збираємо карбюратор в зворотній послідовності.

Це все, що я Вам хотів сьогодні розповісти.

Чекаю від Вас (в коментарях) питання, побажання, а може навіть і критику по темі сьогоднішнього випуску.

З щирим до Вас повагою, Євген Кравченко.

Карбюратор бензопили Партнер 351 – від пристрою до регулювання

Для довговічною і безперебійної роботи бензопила Партнер 351 вимагає періодичного огляду та техобслуговування. У числі її модулів, з регулюванням яких можна впоратися самостійно, першорядне значення має карбюратор: правильна настройка цього вузла необхідна для ефективного функціонування всього механізму. Розібратися з його призначенням, пристроєм і обслуговуванням допоможе ця стаття.

Який карбюратор використовується на бензопили Партнер 351

Оригінальна шведська бензопила китайської зборки Партнер 351 комплектується японським двотактним карбюратором з вбудованим паливним насосом мембранного типу Walbro WT391. Якщо вузол живлення ДВС замінений китайським аналогом, значить, бензопила встигла побувати в ремонті.

пристрій карбюратора

Призначення карбюратора бензопили Партнер 351 – підготовка і подача в двигун правильної паливно-повітряної суміші.

Карбюраторних система харчування двигуна бензопили влаштована за типовою схемою і включає в себе паливний насос, головну змішувальну камеру з мембраною, дросельну і повітряну заслінки і три регулювальних гвинта (голки). В алюмінієвому корпусі передбачені технологічні канали для руху паливо-повітряної суміші.

Дросельна заслінка – латунна пластина, яка контролює кількість і швидкість повітря, що надходить через повітряний впуск зі змінним перетином. Звуження до центру і розширення до протилежного краю, як в трубці Вентурі, створює вакуум, захоплюючий паливо на шляху до двигуна.

Тиск в основній камері карбюратора близько до атмосферного, але при запуску мотора в повітряних каналах виникає розрідження. Відкриття заслінки збільшує інтенсивність подачі повітря, а разом з цим і силу всмоктування пального, і кількість робочих оборотів ДВС.

Якщо бензопила туго заводиться і глохне, не виробляє повну потужність, мляво набирає обертів і витрачає надмірний обсяг бензину, карбюратор необхідно відрегулювати.

Регулювання карбюратора бензопили Партнер 351 своїми руками

Справитися з налаштуванням карбюратора бензопили Партнер 351 можна самостійно. Його регулювання проводиться трьома гвинтами, маркованими латинськими буквами L, H і T. Буквою T позначений гвинт настройки холостого ходу, H – високих обертів, L – низьких.

Процес відбудови передбачає два етапи: базовий і остаточний. Точне значення кутів повороту повинно бути вказано в докладної інструкції по експлуатації бензопили Партнер 351.

Для доступу до карбюратора потрібно зняти верхню кришку бензопили Регулювальні гвинти L і H

Базова настройка

 1. Гвинт T закриття за годинниковою стрілкою до упору, а потім на 4,5 обороту повернути у зворотний бік.
 2. Гвинти H і L акуратно закрутити до кінця, а потім вивернути назад на 2 обороту.
 3. Якщо на холостому ходу мотор не глухне, ланцюг не рухається, двигун розганяється швидко і працює плавно, – значить, базової регулювання досить. Якщо немає – необхідна точна настройка. Бензопилу слід завести і прогріти протягом 5-10 хвилин.

Холостий хід

 1. Плавно повертаючи гвинт L в одну і іншу сторону, визначити місце розташування, в якому обороти максимальні.
 2. Вивернути гвинт L на чверть кола проти годинникової стрілки.
 3. При обертанні ланцюга на холостому ходу, гвинт T викручувати вліво до її зупинки.
 4. Якщо після настройки двигун погано заводиться або швидко глухне, необхідно викрутити гвинт L ще на півоберта і знову відрегулювати гвинт Т.

максимальні обороти

Гвинт H загортати вправо до досягнення максимально високих обертів.

Пила Партнер 351, відповідно до керівництва по експлуатації, має межу швидкості обертання в 13000 об / хв. Перевищення цього показника небезпечно для двигуна і проявляється характерними перебоями в запалюванні і «співом» ДВС, які можна скоригувати, поступово вивертаючи регулювальний гвинт у зворотний бік.

На замітку! Зниження кількості оборотів при навантаженні можна скорегувати, затягнувши гвинт H приблизно на 45 градусів.

прискорення

Натискання на курок газу бензопили має підвищувати обороти двигуна від холостого ходу до максимальної потужності плавно і швидко. Якщо набір оборотів запізнюється, гвинт L потрібно викрутити проти годинникової стрілки не більше ніж на 45 градусів по колу.

Після настройки прискорення і максимальних обертів слід перевірити ще раз роботу бензопили на холостому ходу.

Ремонт карбюратора бензопили Партнер 351 (основні несправності, їх усунення)

Навіть дуже ретельна і правильна регулювання карбюратора може не вирішити деяких його несправностей і викликаних ними проблем в роботі ланцюгової бензопили Партнер 351. Якщо відновити нормальну продуктивність вузла харчування ДВС налаштуванням не виходить, необхідний її демонтаж, розбирання і ремонт.

У деяких випадках перебої в роботі карбюратора пов’язані із засміченням жиклерів, паливних і повітряних фільтрів і, як наслідок, «недоливом» пального. Основними симптомами цієї проблеми є втрата потужності і нестабільна робота двигуна. Причиною можуть стати потрапили пил, дрібне сміття і навіть водяні краплі, а замерзла в карбюраторі вода і зовсім блокує канали подачі палива.

При наявності компресора всі канали карбюратора продувають стисненим повітрям, а якщо процедура не допомогла – миють його в ультразвукової ванні (підійдуть ювелірні або для промивання оптики) з використанням спеціальної карбюраторної рідини. В процесі чищення заборонено використання металевих голок, дроту, ворсистої або «сипучої» тканини.

Поряд з «недоливом» палива, несправністю вважається і його «перелив».

Нерідкі випадки коли бензопила починає нестабільно працювати через порушення герметичності, яка утворюється через що лопнула проставки між карбюратором і двигуном бензопили (на фото нижче). Єдиний спосіб вирішення проблеми – заміна на справну.

Адаптер між двигуном і карбюратором бензопили Партнер 351

Чому заливає карбюратор: причини і усунення

У переважній більшості випадків причиною переливу палива є загрубілі або зношена мембрана, яка тисне на коромисло, пов’язане з голкою. Але проблема може критися і в пошкодженні голки, клапанів і важелів, задіяних в роботі вузла. У цих випадках необхідний повний розбір карбюратора для уточнення причини несправності, а потім – заміна непридатних витратних матеріалів.

Перед розбором карбюратора його рекомендується промити зовні бензином, зворотна збірка проводиться тільки після ретельного очищення, просушування та обробки стисненим повітрям.

Для усунення несправностей, пов’язаних з переливом палива, стане в нагоді ремкомплект для карбюратора бензопили Партнер 351, в який входять всі необхідні запчастини і витратні матеріали.

Відео

У бензопили Партнер 351 є серйозний недолік в системі харчування, який призводить до перебоїв в роботі. Цей недолік криється в адаптері встановленому між двигуном і карбюратором (про це ми вже говорили вище, там же на фото відзначали місце розташування адаптера).

Згодом в місці з’єднання з’являється люфт і бензопила починає підсмоктується повітря. Виявляється ця несправність збоєм при запуску (пила просто не заводиться), або під час роботи у вигляді нестабільності оборотів, вони мимоволі то піднімаються, то опускаються.

Автор відео докладно розповідає з чим викликана ця проблема на бензопила Партнер 351 і як її усунути своїми руками.

Достоїнства і недоліки

Головне завдання двигунів Мотоінструмент, зокрема, бензопил, – стабільна і впевнена робота в будь-якому положенні по відношенню до сили тяжіння. Ця особливість, що забезпечується мембранним карбюратором з вбудованим насосом, поряд з його конструктивною простотою, є істотною перевагою вузла харчування ДВС Партнер 351.

До недоліків карбюратора можна віднести відносну складність регулювання, неширокий діапазон кількості суміші на виході і повільні переходи між усталеними режимами. Крім того, він чутливий до прискорення, спрямованим перпендикулярно мембран.

Види карбюраторів на Партнер 351 XT

На бензопилах Партнер 351 і Партнер 351 XT з трохи більш потужним двигуном встановлені ідентичні карбюратори WT 391, взаємозамінні з моделями Walbro WT 891, W 20, WT 89, WT 324, WT 600, WT 624, WT 637, WT 662, а також Zama C1U-W8 і C1U-W14.

Карбюратор ланцюгової бензопили Партнер 351 при грамотній настройці і своєчасному обслуговуванні забезпечує високу продуктивність інструменту, перетворюючи його на незамінного помічника на присадибній ділянці, в саду або на будівництві. Навчившись правильно регулювати роботу і усувати найбільш ймовірні несправності «серця» ДВС, ви зможете продовжити термін служби бензопили і уникнути простою в роботах з нею.

Регулювання Карбюратора Бензопили Партнер 352

Бензоінструменти – ЛИКБЕЗ Бензопила PARTNER 352. Розбирання карбюратора. Регулювання карбюратора бензопили Бензопила PARTNER 352. Розбирання карбюратора. L – гвинт жиклера низьких оборотів

Бензоінструменти – ЛИКБЕЗ

Бензопила PARTNER 352. Розбирання карбюратора. Регулювання карбюратора бензопили

Бензопила PARTNER 352. Розбирання карбюратора.

L – гвинт жиклера низьких оборотів

H – гвинт жиклера більших обертів

Т – гвинт регулювання холостого ходу

За допомогою гвинтів H і L регулюється співвідношення паливно-мастильної консистенції і повітря визначається відкриттям дросельної заслінки. При закручуванні гвинтів (за годинниковою стрілкою) суміш збіднюється – низькі обороти, при відкручування гвинтів (проти годинникової стрілки) відбувається збагачення консистенції, обороти виростають.

Гвинт Т регулює обороти холостого ходу. При поверненні за годинниковою стрілкою число обертів зростає, проти годинникової стрілки – зменшується.

Основна настройка карбюратора робиться на заводі-виробнику при випробуванні пилки. Карбюратор відрегульований на багатшу ніж найкраща суміш. Таке регулювання має зберігатися при перших годинах роботи пилки. Потім робиться чітка регулювання карбюратора.

При обертанні ланцюга на холостих обертах потрібно повертати гвинт T проти годинникової стрілки до того часу поки ланцюг не зупиниться.

Точне регулювання карбюратора можна проводити виключно в нагрітому стані фахівцями зі спеціальним обладнанням (лічильник оборотів).

«PARTNER 350» Правильне регулювання карбюратора.

Регулювання карбюратора на бензопили Партнер ( Partner ) за допомогою гвинтів THL.

Як відрегулювати карбюратор на бензопили Partner

Чи не заводиться бензопила Partner . Карбюратор за 7 баксів, недоліки, як виправити.

Спочатку регулюється гвинт L, потім H і в кінці гвинт Т.

Спочатку необхідно відшукати найбільші обороти холостого ходу, повільно повертаючи гвинт L за годинниковою стрілкою (або проти). Після знаходження положення найбільших обертів необхідно повернути гвинт L на 1/4 обороту проти годинникової стрілки. Якщо ланцюг при цьому обертається на холостому ходу, повернути гвинт Т простивши годинникової стрілки поки ланцюг не зупиниться.

Регулювання гвинта Н впливає на потужність і частоту оборотів. Регулювання карбюратора на обедненную суміш призводить до надмірних оборотам і виходу пили з ладу.

Після прогріву двигуна на повному ходу в перебігу 10 сек повернути гвинт Н на 1/4 обороту проти годинникової стрілки. Дати двигуну попрацювати близько 10 сек. Перевірити максимальні оберти тахометром. Повторити операцію в разі невідповідності максимальних обертів паспортним. Двигун повинен працювати по звуку як чотиритактний. При занадто бідною суміші пила верещить. При регулюванні карбюратора на занадто багату суміш глушник починає диміти.

Для оптимальної регулювання необхідно звернутися до фахівця має доступ до тахометра.

Точне регулювання оборотів холостого ходячи гвинтом Т здійснюється після регулювання гвинтів L і H.

якщо буде потрібно регулювання числа обертів холостого ходу, то при працюючому двигуні гвинт Т потрібно повертати за годинниковою стрілкою поки ланцюг не торкнеться почне обертатися. Потім потрібно повертати гвинт назад проти годинникової стрілки до тих пір поки ланцюг не перестане обертатися. Число оборотів холостого ходу встановлено правильно, якщо двигун працює рівномірно всіх положеннях з достатнім запасом обертів, коли ланцюг починає обертатися.

Карбюратор відрегульований правильно, якщо двигун розганяється негайно і по шуму працює як чотиритактний на повному газу. Регулювання гвинта L на занадто бідну суміш призводить до утрудненого запуску і поганому розгону двигуна.

Регулювання карбюратора бензопили партнер 350 своїми руками

Будівельні і ремонтні заходи нерідко вимагають використання бензопили. Регулювання карбюратора бензопили партнер 350 може бути виконана самостійно при наявності певних знань. Необхідність реалізації даного процесу виникає нечасто. Вона з’являється нерідко при зносі двигуна, помилки надходження палива. Зрозуміти, що потрібно провести регулювання можна, якщо в процесі роботи мотор починає безпричинно глухнути, з’являються сторонні шуми.

Основні причини збоїв в роботі бензопили 350

 • Збої в роботі пов’язані зі скупченням великої кількості кисню або з наявністю недостатнього обсягу палива.
 • Перебої в роботі відзначаються, якщо здійснюється підвищена витрата пального, що приводить до великого викиду вихлопних газів, якими перенасичується паливна суміш.
 • Непередбачений збій в роботі нерідко з’являється при наявності поломок механічного характеру. Так, при наявності сильних вібрацій може виникнути подібна проблема, пошкоджується захисний ковпак. Вібрація послаблює закріплені болти.
 • Знос поршневої області мотора. Усунути цю проблему можна тільки за допомогою заміни пошкодженого елемента. Потім потрібно налаштувати вузол.
 • Перебої в роботі карбюратора партнер 350 можуть з’явитися при застосуванні пального низької якості. Така проблема призводить до того, що фільтр пошкоджується. Щоб усунути таку ситуацію необхідно зробити розбір, промивку робочих вузлів.

особливості пристрою

Важливо перед початком робочого процесу своєчасно проводити обкатку заводського пристрою, вчасно налаштувати.

Основними складовими компонентами карбюратора є:

 • Основна частина. Вона являє собою спеціальну трубку, призначену для пропуску повітря. Є заслонка з можливістю зміни розташування.
 • Дифузор. Це вузька область трубки. Вона необхідна для прискорення потоку маси повітряного типу.
 • Канал постачання пального. Паливо зберігається в камері поплавця. Звідти воно переходить в жиклер, а потім в розпилювач.
 • Камера. За формою схожа на ємність. Підтримує запас палива в потрібному обсязі.

Для настройки і ремонту пили нам будуть потрібні інструменти – гвинти L, H, Т, схема.

Стягніть карбюратора бензопили партнер 350 своїми руками

Грамотна настройка карбюратора бензопили партнер 350 дозволить усунути виникнення вищеперелічених проблем. Дана робота починається з виконання розбирання. Регулювання карбюратора бензопили партнер 350 вимагає знання інформації про конструкцію робочого вузла.

При розбиранні елементів для ремонту карбюратора пили партнер корисно скористатися наступними рекомендаціями:

 • При зйомці елементів пилки Хускварна своїми руками конструкції необхідно діяти максимально акуратно. Зняти потрібно кожен елемент. Розкладку деталей доцільно здійснювати в тій послідовності, в якій вони знімаються. Це допоможе зробити процес подальшого складання максимально швидким. Розібрати агрегат можна швидко.
 • Утримання верхньої кришки проводиться за допомогою трьох болтів. Буде потрібно обережно виконати їх розбирання. Під знятої кришки знаходиться поролоновий шар. Він виконує опцію повітряного фільтра.
 • Буде потрібно зняти тягу фільтра в пилі. Щоб це здійснити слід виконати демонтаж бензинового шланга.
 • Для здійснення регулювання карбюратора бензопили партнер 350 потрібно зняти наконечник, який знаходиться на тросі. Для цього знімаємо акуратно паливний шланг і від’єднуємо карбюратор. Знімайте його неспішно.
 • Виконавши всі зазначені вище дії можна почати регулювання карбюратора бензопили партнер 350. Зверніть увагу на те, що даний вид операції вважається досить трудомістким. Налаштовувати потрібно поетапно. Окремі елементи відрізняються невеликими розмірами. Важливо їх не втратити при розбиранні, налаштувати.

Основні особливості настройки бензопили партнер

Пила партнер 350 при регулюванні карбюратора виконаної грамотно, здатна функціонувати справно і надійно. На базовому етапі регулювання необхідно звернути регулювальні гвинти до максимуму. Дані гвинти мають спеціальне позначення – «L» і «H». Вони загортаються повільно до необхідного упору. Виконується операція за годинниковою стрілкою. Потім, гвинти потрібно відвернути в зворотному порядку в півтора рази.

Далі, регулювання карбюратора обладнання партнер 350 своїми руками має на увазі виконання наступного переліку дій:

 • Протягом 10 хвилин необхідно виконати прогрівання заводського мотора husqvarna для ремонту. Даний вид роботи проводиться на середніх оборотах.
 • Проводиться обертання гвинтів «S», «LA», «T». Можна скористатися схемою. Це необхідно робити проти годинникової стрілки, на холостому ходу. Операція триває до тих пір, поки мотор не перейде в стійкий режим функціонування. Зверніть увагу, що при виконанні такої регулювання карбюратора на бензопили партнер ланцюг повинна знаходиться в нерухомому положенні. Якщо при функціонуванні на холостому ходу ви помітили, що двигун глухне, необхідно виконати поворот гвинта за годинниковою стрілкою. При зауваженні рухливості ланцюга викручуємо гвинт проти годинникової стрілки.
 • За підсумками проведеної діяльності необхідно провести діагностику працездатності заводського двигуна 340s. Це необхідно зробити на максимальній швидкості і під час прискорення. Якщо в результаті плавного натискання на акселератор ви виявили, що кількість оборотів збільшилась до потрібного значення за незначний відрізок часу, то двигун пристрою функціонує справно. Кількість максимальних обертів на холостому ходу перевіряється за допомогою гвинта «H». Його потрібно обертати за годинниковою стрілкою і проти. Якщо максимальна частота обертів перевищує11500 – 15000 об / хв, то це символізує про те, що агрегат функціонує «на повну потужність і можуть виникнути труднощі в системі запалювання. Якщо виникають проблеми з процесі обертання, важливо припинити цю операцію і відрегулювати вузол в пилі Хускварна. Регулювати потрібно до отримання потрібного результату.

Partner – 350, 351

Виробник STIHL MS-180 Husqvarna 137
Обсяг циліндра. см³ 31,8 36 34
Діаметр циліндра, мм 38 38 38
Хід поршня, мм 28 32
Потужність (при об. 9000 за 1 хв), кВт к.с. 1,5 / 2,0 1,6 / 2,2 1,3 / 1,8
Максимальні об.без навантаження, 1 / хв 14000 12000
Крутний момент (при 5500 за 1 хв), Nm 1,5
Вібрація на трубчастої рукоятці, мл / сек² 4,6 4,9
Вібрація на задній ручці, мл / сек² 7,3 7,7
Рівень звукового тиску, дБ 98 98
Потужність звуку, дБ 106 118
Обсяг паливного бака, л 0,25 0,37 0,40
Обсяг масляного бака, л 0,15 0,19 0,20
Питома вага, кг / кВт 2,6 2,9 3,6
Вага не заправлений. і без реж. інструментів, кг 3,9 4,6 4,7

Особливості проведення повторної перевірки роботи бензопили партнер 350

Такий пристрій, як карбюратор бензопили Хускварна, важливо додатково протестувати на надійність, на холостому ходу. Після того, як ви налаштували обладнання в режимі прискорення і на максимальному ходу, важливо переконатися, що на холостих обертах воно працює також справно. Для цього буде потрібно зафіксувати ланцюг пристрою в нерухомому стані.

При натисканні на акселератора пила починає досить оперативно набирати обертів. Шум функціонування мотора в пилі повинен бути ідентичним на чотиритактний агрегат. При недотриманні вищеописаних моментів потрібно провести повторну настройку установок. Така проблема може виникнути при відсутності у регулювальника необхідного досвіду. Після настройки встановлюємо всі елементи в тій же послідовності.

Карбюратор пили partner 340s призначений для здійснення перемішування палива і повітряних мас. При реалізації даного процесу дотримується строго встановлена ​​порція. При збої в дотриманні необхідної норми виникають проблеми у функціонуванні мотора пристрою.

При нестачі необхідного числа кисню паливна суміш виходить мало насиченою. Перенасичення також небажано. Воно призводить до серйозних перебоїв. Тому відрегулювати обладнання вкрай важливо перед початком роботи. Для тих, хто розбирав і налаштовував вже самостійно, даний вид настройки пили проводиться швидко.

Leave A Reply

Your email address will not be published.