Форд транзит бортовий: технічні характеристики

0

Фургони Форд Транзит габарити мають достатньої оптимальності, через що багато водіїв уже протягом довгих років вибирають дані транспортні засоби для вирішення своїх завдань, пов’язаних переважно з перевезеннями вантажів.

Автомобіль має порівняно низьку вартість серед своїх аналогів, непогану вантажопідйомність, високі технічні характеристики і кілька модифікацій, що дозволяють підібрати найбільш підходящий засіб для здійснення роботи.

Для того щоб вибрати найбільш оптимальний вантажний фургон, слід розібратися в його відмінностях.

Модифікації Ford Transit

Модельний ряд автомобілів сімейства Transit включає в себе чотири найбільш популярні машини:

 • Форд SWB (коротка база);
 • Форд MWB (середня база);
 • LWB (довга база);
 • Форд Транзит Джамбо.

Форд Транзит бортовий: технічні характеристики

Машина стала настільки популярною, що вже більше 4 десятків років її виробляють, на даний момент випустивши більш ніж 6 мільйонів примірників. Розміри кожної моделі індивідуальні, точно так же, як і їх зовнішній вигляд, технічні характеристики і багато інших чинників.

Вантажний Форд відрізняється від можливих аналогів надійністю, економічністю роботи і високою якістю. Цьому істотно допомагає нова лінійка двигунів «Євро-4», система підзарядки, безліч автоматичних функцій, а також впроваджені в фургон інноваційний технології. Вантажівки Форд модельний ряд досить різний за своїми модифікаціям.

Форд Транзит вантажний фургон технічні характеристики має такі, які дозволяють без особливих проблем виробляти перевезення різних вантажів середньої тяжкості. Це було досягнуто завдяки визначенню оптимальних розмірів кузова і всіх його елементів, а також застосуванням якісних деталей.

Форд SWB (коротка база)

Ford Transit моделі SWB відрізняється короткою базою, завдяки чому він може досить добре просуватися по жвавих міських вулицях, при цьому не втрачаючи свою вантажопідйомність. Пов’язано це з наявністю у нього трьох піддонів Europallet, які дають можливість перевозити значні по своїй масі вантажі.

 • Мінімальний радіус повороту, яким володіють ці Ford вантажівки, становить всього 10,8 метрів. Це досить хороший показник для міста.
 • Вантажівка Форд цієї моделі має задній відсік, чия довжина досягає 2585 міліметрів, а об’єм 6,81 м3.
 • Доступна навантаження безпосередньо на кузов знаходиться в межах від 738 до 1601 кілограми.

Форд Транзит бортовий: технічні характеристики(Натисніть на картинку для збільшення розміру)
Форд Транзит бортовий: технічні характеристики(Натисніть на картинку для збільшення розміру)
Форд Транзит бортовий: технічні характеристики(Натисніть на картинку для збільшення розміру)

Для більшої зручності завантаження і розвантаження фургон Форд Транзит цієї модифікації має дві версії зі стандартною висотою підлоги і зниженою. Це також стосується і даху. Це дозволяє вантажити стандартні за своєю формою будівельні матеріали, як в горизонтальному положенні, так і у вертикальному.

Форд MWB (середня база)

Фургон Ford Transit з базою середньої величини відрізняється своєю надійністю і зручністю. Він дуже міцний в порівнянні з багатьма іншими автомобілями.

Цієї моделі доступні різні модифікації статі і даху, завдяки чому власник може підібрати такий транспортний засіб, який буде найбільш повно виконувати ті завдання, які перед ним стоять.

Габарити фургона форд транзит MWB відрізняються середніми величинами. Це дозволяє машині непогано себе почувати в міських умовах.

 • Вантажопідйомність форд транзит цієї моделі знаходиться в межах від 885 до 1650 кілограм.
 • Досить міцний кузов, довжина вантажного відсіку якого досягає 2949 міліметрів. Обсяг цієї частини автомобіля 8,85 м3 при застосуванні низької даху.
 • Фургон середньої бази має на 367 міліметрів збільшену довжину кузова в порівнянні з початковою версією автомобіля. Це також стосується і габаритів вантажного відсіку, які стали більше.

Форд Транзит бортовий: технічні характеристики(Натисніть на картинку для збільшення розміру)

Висота і ширина бічної вантажної двері також збільшилася. У свою чергу, це спричинило за собою змінені технічні характеристики.

Форд Транзит бортовий: технічні характеристики(Натисніть на картинку для збільшення розміру)
Форд Транзит бортовий: технічні характеристики(Натисніть на картинку для збільшення розміру)

LWB (довга база)

Фургон Ford Transit, який використовується для перевезення вантажів щодня, повинен мати відповідні параметри і можливості. Для цього найкраще підходити модель LWB, довжина основи якої найбільша. Характеристика Форд Транзит цієї модифікації відрізняється підвищеними можливостями, що пов’язано наявністю 4 піддонів, заднього приводу, подовжених елементів і міцного кузова.

 • Форд Транзит вантажний фургон вантажопідйомність істотно не збільшив – від 820 до 1600 кг.
 • Довжина вантажного відсіку Форд Транзит LWB досягає 3399 мм.
 • Радіус повороту становить 13,3 метра. Цим недоліком характеризується машина Форд Транзит довгої бази в порівнянні з попередньою моделлю.
 • Загальна довжина Форд Транзит LWB також стала більше – вантажний відсік збільшився на 450 мм. Ширина моделі залишилася колишньою. Внаслідок цього Ford Transit вантажопідйомність також знайшла нові показники.
 • Максимальний показник, який характеризує Форд Транзит вага машини, досягає 6 тонн.

Форд Транзит бортовий: технічні характеристики(Натисніть на картинку для збільшення розміру)
Форд Транзит бортовий: технічні характеристики(Натисніть на картинку для збільшення розміру)
Форд Транзит бортовий: технічні характеристики(Натисніть на картинку для збільшення розміру)
(Натисніть на картинку для збільшення розміру)

Форд Транзит Джамбо

Тих характеристики Форд Транзит Джамбо абсолютно відрізняються від попередніх версій автомобіля. Пов’язано це з тим, що він найбільш підготовлений до вантажних перевезень на увазі деяких своїх особливостей, на які слід звернути увагу.

 • Джамбо Форд Транзит розміри має кілька збільшені, ніж стандартні модифікації. Довжина відсіку в цій моделі досягає 4107 міліметрів.
 • Обсяг розміщення вантажу також великий – 12,28 м3. Це дозволяє розміщувати всі 5 піддонів стандартних розмірів.
 • Джамбо Форд Транзит характеристики відрізняються кутом відкриття дверей до 256 градусів, можливістю застосування заднього приводу, повним навантаженням до 1424 кілограми.
 • Якщо задні колеса здвоїти, то вантажопідйомність збільшується до 2010 кілограм, що поруч не стоїть зі стандартним параметром.

(Натисніть на картинку для збільшення розміру)
(Натисніть на картинку для збільшення розміру)

висновок

Форд Транзит моделі має різні, що дозволяє просто підібрати потрібну машину під певні умови експлуатації. Автомобілі підходять, як для тривалих перевезень, так і для міських умови розвезення вантажів. Ford Transit характеристики має такі, які відповідають оптимальному здійсненню його експлуатації. Це вплинуло на популярність даного сімейства транспортних засобів.

https://naperevoz.ru/transport/furgony/harakteristika-modeli-forda-tranzit.html

Покоління Ford Transit – Ford Transit, 2.5 л., 1998 года на DRIVE2

Ford Transit (рус. Форд Транзит) – серія вантажних фургонів, мікроавтобусів, шасі і бортових автомобілів, що випускаються компанією Ford Motor Company в Європі (включаючи Туреччину).

Transit став найбільш продаваним в Європі легким комерційним автомобілем протягом 40 років, а в деяких країнах слово «Transit» увійшло у вжиток як назва будь-якого комерційного фургону зі схожими розмірами. [1]

З 1965 року було випущено 6 мільйонів транзитом на базі трьох платформ з декількома рестайлінг для кожної з них. Шестимільйонний фургон зібраний в березні 2009 року.

Перший Ford Transit (1953-1965)

Форд Транзит бортовий: технічні характеристики

На відміну від «сімейства» Transit англійської збірки, першим виробом Форд, якому призначалося носити емблему «Transit» був фургон, зібраний на фордівські заводі Кельн (Cologne) в Німеччині. Фургон почав випускатися в 1953 році під ім’ям FK 1000 (Ford Köln перевозить 1000 кг). З 1961 року автомобіль називався Ford Taunus Transit. Випуск цієї моделі був припинений в 1965 році.

Ford Transit 1965-1978

Форд Транзит бортовий: технічні характеристики

Перший справжній Ford Transit з’явився жовтні 1965 року народження, і безперервно випускався на базі трьох поколінь платформ по теперішній час. Спочатку фургон випускався на фордівські заводі англ.

Ленглі в Беркширі, Англія (колишній літакобудівний завод Другої світової, який виготовив винищувачі Хоукер Харрикейн), але так як попит випереджав можливості заводу, виробництво було переміщено в Саутгемптон, де з тих пір і залишається.

Транзити також випущені в Туреччині і на фордівські Генкський заводі в Бельгії. Transit проводиться і в Китаї для Китайського ринку.

Transit прийшов на заміну англ. Ford Thames 400E – маленького середньомоторного передньопривідного фургона, відомого своєю вузькою колією. Thames конкурував з зовні схожими, але більшими за розміром фургонами англ. BMC J4, англ. J2 і серією Commer (англ.) PB компанії Rootes Group (англ.).

На ринку Сполученого королівства тоді домінував англ. Bedford CA. Thames 400E програвав йому конкуренцію через обмежену навантажувальної площі, яка не дозволяла завоювати достатню кількість клієнтів.

Так Форд повернувся до креслярської дошці і переключився на переднемоторную компоновку, слідуючи курсом, прокладеним в 1950-х виробником Bedford (англ.) З його добре розцінені фургонами серії CA. Революційним кроком Генрі Форда II було об’єднання розробок англ. Ford of Britain і англ.

Ford of Germany, щоб створити прототип для сьогоднішнього англ. Ford of Europe – раніше ці дочірні компанії уникли конкуренції на внутрішніх ринках один одного, але були в прямій конкуренції в інших Європейських ринках.

Transit був відхиленням від європейських комерційних автомобілів з його американським дизайном – широка колія давала величезну перевагу в вантажопідйомності в порівнянні з порівнянними автомобілів тих днів.

Більшість механічних компонентів Транзиту було пристосоване від фордовський машин того часу.

Інший ключ до успіху Транзиту – великий набір різних кузовних рішень: вантажні фургони з довгою і короткою колісною базою, бортові автомобілі, мікроавтобуси, подвійна кабіна, – це тільки деякі.

У Великобританії для бензинової модифікації використовувався двигун англ. Essex V4 з обсягами 1.7 л. і 2.0 л. Віддавши перевагу відносно коротким V4 двигунів, Ford мав можливість звести до мінімуму додаткову довжину, необхідну через рішення розмістити двигун спереду від водія [3].

Іншим популярним поліпшенням під капотом фургона був генератор змінного струму, в той час як конкуренти ринку Великобританії очікували, що покупці будуть задоволені генератором постійного струму [3]. Також пропонувався дизельний двигун з ефективною потужністю 43 л. с.

(32 кВт), що поставляється компанією Perkins (англ.). Так як цей двигун був занадто довгий, щоб поміститися під капотом Транзиту, дизельна модифікація мала перероблений подовжений руховий відсік. Малопотужні Perkins не користувалися попитом і в 1974 році були замінені Фордом на власні двигуни «York».

Для материкової Європи Transit мав німецький двигун Ford Taunus V4 в двох варіантах: Cologne 1.7 л. і Essex 2.0 л. Довга носова частина дизельної модифікації також використовувалася, щоб пристосувати двигун Ford 3.0 л. V6 в фургони поліції і швидкої допомоги.

В Австралії дизельний довгоносий перёд використовувався, щоб вмістити рядний 6-циліндровий двигун автомобіля Ford Falcon.

Згідно шоу Top Gear; англійська поліція повідомила, що в 1970-х 95% всіх пограбувань, в яких злочинці використовували автомобіль, відбувалися за участю цього типу Ford Transit. [1]

Вибір провідними осями передньої і задньої замість системи, що включає незалежну передню підвіску, як у англ.

попередника, міг бути кимось розцінений як крок у минуле, але на дорозі коментатори відчували, що більш широка колія Транзиту і більш довга колісна база більше ніж компенсували очевидний крок назад, виражений фордівські вибором підвіски.

Водії також високо оцінили усунення надмірної спеки в кабіні, яка була наслідком розміщення водія вище або прямо поруч з відсіком двигуна в Thames 400E і інших передньопривідних легких фургонах 1950-х і початку 1960-х

Ford Transit 1978-1986

Форд Транзит бортовий: технічні характеристики

У березні 1978 року дебютувала модифікація з рестайлінгом, відома на деяких ринках як модель «Mark 2». Вона відрізнялася переробленої носової секцією, новим інтер’єром і появою замість Essex V4 двигуна Pinto від моделі Ford Cortina. Однак в ранніх двигунах англ. Pinto в Ford Cortina (англ.

) Багато власників транспортних компаній мали випадки з передчасним зносом розподільного вала, тому протягом двох років Transit 75 був доступний з двигуном Ford Kent «Xflo» 1.6 L. Потужні Транзити, призначені для поліції і швидкої допомоги використовували модифікацію двигуна англ. Essex V6 3.0 L.В 1984 році дизельний двигун York модифікований в 2.

5 L «DI» (безпосереднє уприскування). В цей же час Transit отримав рестайлінг, що включає сіру пластикову передню решітку з вбудованими кріпленнями ліхтаря, оболонку навколо покажчиків поворотів, довші торцеві кришки бампера і задні ліхтарі різного призначення: туман, поворот, задній хід; також бічні ліхтарі для вантажних фургонів.

Цей незначний рестайлінг, як правило, не приписується до нового «Mark» -Номери.

Ford Transit 1986-1991 і незначний рестайлінг 1991-1994 (VE6 і VE64 після рестайлінгу)

Форд Транзит бортовий: технічні характеристики

Платформа Transit другого покоління з’явилася в січні 1986 року і відрізнялася повністю нової «однокоробочной» конструкцією кузова (тобто лобове скло і капот під одним кутом). За таку клиноподібну форму кабіни цю модель (і наступні до 2000 року) в народі прозвали «акулою».

До 1988 року автомобілі комплектувалися триходовий 4КПП типу G (з дільником і підвищує передачею з планетарним редуктором) і 5КПП типу N з одноходовой механізмом перемикання (аналогічно застосовуваних на Sierra і Scorpio). з 1988 року на всі моделі встановлювалися 5КПП типу MT75.

На моделях з довгою базою (LCY) до 1992 року було збережено рессорное підвішування на обох осях, а в ролі ведучих мостів застосовувалися одно- і подвійні посилені мости Salisbury (тип 51А і 53), раніше встановлювані на моделях до 1986 року – з відстанню між осями ресорних майданчиків 985 мм, величина осьового проміжку становила 3020 мм; на короткобазових моделях (LCX) встановлювалися мости Timken (тип 34) з відстанню між осями ресорних майданчиків один тисяча двісті тридцять п’ять мм, колесноосевой проміжок 2815 мм, передня підвіска була змінена на повністю незалежну конфігурацію – систему важеля типу Макферсон – вона ж була застосована і на довгих базах, що випускаються після 1992 року, при цьому проміжок осі коліс на довгобазова модифікаціях був збільшений з 3020 до 3570 мм. Хоча в 1989 році потужний бензиновий 3.0 V6 був замінений Cologne 2.9 EFI V6, серія двигунів в більшості своїй залишалася незмінною як у останніх моделей покоління 1978-1985. У 1992 році модель була піддана рестайлінгу шляхом перепроектування днища кузова, що дозволило використання односхилих – більш бажаних, ніж двосхилих – задніх коліс на моделях, похідних від длиннобазной 86-91. Відстань між осями ресорних майданчиків задньої осі було збільшено до 1235 мм – в зв’язку з такою уніфікацією крім ведучих мостів Timken (тип 34) встановлювалися і оновлені односхилі мости Salisbury (тип 51) зі зміненою конфігурацією кріплення коліс – 6х180, а не 6х170, як раніше ; був збільшений і посадковий діаметр шин з 14 до 15 дюймів. Еща одна особливість конструкції мостів «51» полягала в застосуванні циліндричних підшипників на півосях (як на Timken) і розташуванню гальмівних барабанів поверх фланців півосей (так само аналогічно Timken), що значно спрощувало ремонт по заміні зношеного або деформованого барабана. Зміни на колесах з конфігурацією 5х160 торкнулися лише дизайну дисків, посадковий діаметр ж залишався незменним до 2000 року – 14 дюймів. Використання на передній осі незалежної важеля підвіски збільшило корисне навантаження. Ці моделі також опознаваеми по трохи більш округлим фарам (моделі до 1992 року випускалися з квадратними фарами). посадковий діаметр ж залишався незменним до 2000 року – 14 дюймів. Використання на передній осі незалежної важеля підвіски збільшило корисне навантаження. Ці моделі також опознаваеми по трохи більш округлим фарам (моделі до 1992 року випускалися з квадратними фарами). посадковий діаметр ж залишався незменним до 2000 року – 14 дюймів. Використання на передній осі незалежної важеля підвіски збільшило корисне навантаження. Ці моделі також опознаваеми по трохи більш округлим фарам (моделі до 1992 року випускалися з квадратними фарами).

Це покоління Transit було використано Джеремі Кларксон в змаганні Top Gear «англ. Виклик, кинутий водієві фургона ». Transit фінішував другим проти дуже маленького Suzuki Super Carry і величезного англ. LDV Convoy.

Випробування включало покупку фургона за менш ніж 1000 фунтів, і кілька тестів, які представляють звичайне використання фургона: дрег-рейсинг (міська швидкість) на чверть милі; навантаження, перевезення та розвантаження меблів (простір, доступ); переслідування в хвості (оглядовість, управління); заміна «пошкодженої» двері (технічне обслуговування та поточний ремонт); поліцейське переслідування (перевантаження) і так далі. Transit підтвердив репутацію швидкохідності і маневреності особливо добре в заключній фазі, «опираючись арешту» набагато довше повільного LDV і нестійкого Suzuki, який перекинувся на першій виверту.

Ford Transit 1994-2000 (VE83)

Форд Транзит бортовий: технічні характеристикиФорд Транзит бортовий: технічні характеристики

Значний рестайлінг Transit в 1994/5 році дав йому нову передню частину і приладову панель, поряд з 8-клапанним двигуном англ. 2.0 L DOHC, яким оснащувався Ford Scorpio з 1994 по 1998 рік. Двигун схожий на ранній Sierra DOHC, але без трамблера і використовує оновлений OBD II – сумісний блок керування двигуном рівня EEC-V.

Деякі з 16-клапанних двигунів Ford, якими оснащувалися Scorpio, Escort RS2000 і Galaxy також використовували такий блок. У той же час кондиціонування повітря, скла з електропідйомники, центральне блокування дверей, дзеркала з електроприводом і подушки безпеки були зроблені доступними в якості додаткового обладнання.

Турбодизельна модифікація поставлялася з електронним паливним насосом Lucas EPIC в наступних варіантах: 85 л. с. (63 кВт), 100 л. с. (74 кВт) і 115 л. с. (85 кВт).

До 30-х роковин Transit в 1995 році Ford реалізував обмежений випуск моделі, званої Transit Hallmark. Їх було зроблено шість сотень по 200 машин на кожен з трьох різних кольорів.

В Європі Ford Transit VE83 був доступний до 2000 року. У В’єтнамі його робили до 2003 року, коли в червні він був замінений новим поколінням.

Ford Transit 2000-2006 (V184 / V185)

Форд Транзит бортовий: технічні характеристики

Наступний Transit почав випускатися в липні 2000 року, мав третій за рахунком повністю новий дизайн. Він запозичив риси дизайну фордівські фірмового стилю «англ. Нова грань »як у Focus і Ka.

Головне нововведення, розроблене Фордом в Сполучених Штатах, було в тому, що нова модифікація доступна як з переднім приводом, так і з заднім. У позначеннях Форда це модель V184 (задній привід) або V185 (передній привід). Модель має дизельний двигун Duratorq (англ.

) Turbo типу «Puma», також використовується в 2000-му році в Mondeo і Jaguar X-Type, з бензиновими варіантами, аж до 16-клапанного 2.3 L рядного чотирициліндрового двигуна.

З цим двигуном Transit розвиває швидкість 97 км / год (60 миль / год) за 21 секунду і досягає граничної швидкості 150 км / год (93 миль / год). Це повертає його до роботи даного продукту, подібним легковому автомобілю як заявлено для самих ранніх моделей.

Демонстрація швидкості цієї моделі була показана в 2005 році в Top Gear, де німецька гонщиця Sabine Schmitz (англ.) Прийняла спробу проїхати на Transit навколо Нюрбургринга за менш ніж 10 хвилин в порівнянні з часом Джеремі Кларксона на turbodiesel Jaguar S-type; вона була неуспішна, але лише на кілька секунд.

Ця модифікація виграла Міжнародний Фургон Року (англ.) 2001

Автоматична коробка передач англ. Durashift EST (на всіх задньопривідних моделях на замовлення) містить елементи управління, встановлені на приладову панель, спеціально адаптований ручний режим, режим буксирування, економічний режим і зимовий режим.

Два роки по тому Ford почав випускати Transit Connect – менший суцільнометалевий фургон на базі платформи C170 (Focus), націлений на заміну більш старих моделей на базі Ford Escort і Ford Fiesta. Незважаючи на те, що він виготовляється пліч-о-пліч з більшим фургоном в складальному заводі нового призначення в Туреччині, Connect з технічної точки зору має мало спільного з Transit.

У 2002 році з запуском на переднеприводном транзит двигуна 125 л. с. (92 кВт) HPCR 2.0 л. був представлений перший дизельний двигун з технологією High Pressure Common Rail (HPCR).

У 2004 році запущений перший задньопривідний двигун HPCR: 135 л. с. (99 кВт) 2.4 л., Разом з яким дебютувала 6-ступінчаста задньопривідної коробка передач MT-82.

 • П’ятимільйонний Transit з’їхав з конвеєра Саутгемптон в понеділок, 18 липня 2005 року та було пожертвувано англійської благодійності.
 • Ford Transit 2006-2013 (V347 / 8)

Форд Транзит бортовий: технічні характеристики

У серпні 2006 року Transit отримав рестайлінг кузова, зокрема, нові передні і задні вогні, нову передню частину і новий інтер’єр, що включає важіль перемикання передач на приладовій панелі, а також Фордовський радіоприймач нового дизайну.

Крім зовнішніх змін була повністю переробленому силова передача. Старий бензиновий двигун був замінений двигуном з Ford Ranger, дизельний двигун передньопривідною компонування перейшов від обсягу 2.0 до 2.2 літра, все дизельні двигуни були оснащені системами HPCR (TDCi).

Силова передача була змінена для того, щоб відповідати новим законодавством за токсичністю вихлопу. Нова модифікація (фордівське позначення V347 для передньопривідною компонування і V348 для задньопривідної) виграла Міжнародний Фургон Року (англ.

) 2007 незважаючи на жорстке суперництво з кількома повністю новими конкурентами.

Ford Transit SportВ середині 2006 року був запущений «Sport Van» – фургон обмеженого випуску, оснащений двигуном 130 л. с. (96 кВт), що має додаткові дизайнерські деталі, англ. смуги «Ле-Мана» і 18-дюймові колеса з легкого сплаву.

В кінці 2007 року для передньопривідних моделей був запущений двигун 140 л. с. (104 кВт) в комплекті з 6-швидкісною коробкою передач в блоці з трансмісією, щоб впоратися з додатковою потужністю.

6-швидкісна коробка передач в блоці з ведучим мостом була представлена ​​для передньопривідною модифікації середньої потужності в кінці 2008 року, коли двигун 110 л. с. (81 кВт) був поліпшений більш потужним 115 л. с. (85 кВт).

 1. Також в кінці 2008 року щоб відповідати більш високим стандартам по токсичності вихлопу, ніж поточний вимога Євро-4, був представлений «фільтр сажі з покриттям» (cDPF) як додаткова опція на всіх дизельних двигунах.
 2. Ford Transit 2014- …

Форд Транзит бортовий: технічні характеристики

Ford Transit Custom – фургони вантажопідйомності в 1 тонну виробництва компанії Ford. Концепт -карів моделі під назвою Ford Transit Custom Concept вперше представлений на Женевському автосалоні в березні 2012 року. Серійна версія виготовляється з другої половини 2012 року. Автомобіль отримав титул Міжнародний фургон 2013 року.

Пасажирська версія отримала назву Ford Transit Custom Kombi. Автомобілі пропонуються виключно з переднім приводом. Автомобіль покликаний скласти конкуренцію Mercedes-Benz Vito і Volkswagen Transporter.

Автомобілі пропонуються в комплектаціях: Ambiente, Trend, Limited, Sport [1].

Ford Tourneo Custom – версія мінівен, яка становить конкуренцію Mercedes – Benz Viano / Mercedes – Benz V-клас і Volkswagen Multivan.

https://www.drive2.ru/l/5355016/

Форд Транзит

Форд Транзит бортовий: технічні характеристикиФорд Транзит – легендарна серія автомобілів класу LCV, що включає мікроавтобуси, фургони, бортові модифікації і шасі. Ford Transit по праву вважається одним з найбільш комфортних і надійних автомобілів своєї категорії. Підтверджується це величезними обсягами продажів моделі. У класі легкого комерційного транспорту американський продукт є лідером на протязі 40 років, а саме слово «Transit» нерідко вживається в якості назви будь-якого фургона.

Перші модифікації Форд Транзит з’явилися в далекому 1953 році. З цього моменту було вироблено понад 6 мільйонів даних автомобілів в різних модифікаціях. Сьогодні Ford Transit – це еталон надійності, комфорту і економічності.

Історія, призначення та огляд

Дебют легендарного фургона Форд Транзит відбувся в 1953 році. Тоді компанія представила комфортабельний комерційний автомобіль для Європи. Модель отримала назву FK 1000 і випускалася в Німеччині. У 1961 році її перейменували в Ford Taunus Transit. Через 4 роки випуск моделі завершився.

 1. Першу офіційну версію Форд Транзит показали в 1966 році. Від європейських автомобілів модель разюче відрізнялася американським дизайном, а завдяки широкій колії у неї була перевага в вантажопідйомності. Іншою перевагою Ford Transit стало велике число кузовних рішень з різною базовою і компонуванням.
 2. Навесні 1978 року автомобіль очікували чергові перетворення. Модель отримала перероблену носову секцію, нову лінійку моторів і покращений інтер’єр. Мінусом третього покоління став слабкий розподільний вал. У 1984 році Форд Транзит обзавівся модернізованим двигуном 2.5 L «DI» з безпосереднім уприскуванням. Незабаром автомобіль пережив черговий рестайлінг, отримавши довшу кришку бампера, сіру передню решітку з кріпленнями під ліхтарі, оболонку покажчиків поворотів і бічні ліхтарі.
 3. Четверта генерація Ford Transit дебютувала в 1986 році. Модель отримала «однокоробочную» схему кузова (капот і лобове скло розміщувалися під одним кутом). Дизайн і конструкція автомобіля істотно змінилися. Перші роки машину комплектували 5-ступінчастою КП типу N (одноходовой перемикання) і 4-ступінчастою КП типу G (дільник з підвищувальної передачею). З 1988 року автомобіль оснащувався виключно 5-ступінчастою коробкою передач типу MT75. У 1992 році Форд Транзит піддався рестайлінгу. Дно кузова було перепроектувати, що дозволило застосовувати односхилі колеса. Використання незалежної важеля підвіски спереду підвищило корисне навантаження. У 1994 році модель оновили. Вона отримала нову приладову панель, передню частину і 8-клапанний 2-літровий мотор від Ford Scorpio. В якості додаткових опцій з’явилися дзеркала з електроприводом, електросклопідйомники, подушки безпеки, кондиціонер і блокування дверей. Турбодизельні версії отримали паливні насоси Lucas EPIC. На європейському ринку оновлений Ford Transit продавався до 2000 року. Старі модифікації четвертого покоління і зараз продовжують використовувати в багатьох країнах.
 4. Влітку 2000 року відбулася прем’єра п’ятої генерації Форд Транзит, спроектованої з урахуванням нової філософії компанії ( «Нова грань»). Модель пропонувалася з заднім і переднім приводом (версії V185 і V184 відповідно). Лінійка силових агрегатів також оновилася. До неї увійшли турбодизель Duratoorq і кілька бензинових агрегатів. За показниками динаміки п’ятий Ford Transit міг зрівнятися з легковими автомобілями. У 2001 році модель удостоїлася нагороди Міжнародний фургон року. Через 2 роки компанія представила нову модифікацію – Ford Transit Connect. Вона являла собою невеликий суцільнометалевий фургон, побудований на платформі Focus. Модель комплектували 2-літровим мотором HPCR.
 5. У 2006 році Форд Транзит пережив рестайлінг, отримавши новий інтер’єр, кузов, задню і передню світлотехніку, передню частину і додаткові опції. Зміни торкнулися силову установку. Старі мотори замінили на дизелі від Ford Ranger з системами HPCR. Шосте покоління знову визнали фургоном року. У 2008 році з’явилися версії з новими двигунами, що відрізняються великою екологічністю. Форд Транзит став витривалим і функціональним, що зробило його одним з найбільш надійних перевізників в світі.
 6. Сьоме покоління Ford Transit було представлено в Детройті в 2013 році. Нову генерацію розробили в рамках програми OneFord спільними зусиллями американських і європейських фахівців. Колишні средньорозмірні версії з переднім приводом замінили на оновлений Ford Transit. Зовнішність моделі еволюціонувала з урахуванням нової філософії. Автомобіль спроектували відповідно до стилю New Edge. В оформленні інтер’єру вгадувалися риси третьої генерації Ford Focus. Сьомий Форд Транзит з’явився в версіях шасі і вантажний фургон з різними типами колісної бази і висоти. Лінійку моторів і трансмісій повністю оновили.

Форд Транзит бортовий: технічні характеристики

Форд Транзит бортовий: технічні характеристики

Відокремленим сімейством Ford Transit вважається його китайська модифікація – VJX6541DK-M. Вона базується на четвертому і п’ятому поколіннях моделі і збирається компанією Jiangling Motors.

Поширюється автомобіль виключно на китайському ринку, але іноді виходить за його межі. Від традиційних варіацій китайський Форд Транзит відрізняється великими фарами і гратами радіатора.

Сімейство складається з декількох версій з різними дизельними моторами.

Восени 2009 року Ford спільно з Azure Dynamics почав розробку електричної модифікації Ford Transit Connect, дебют якої відбувся в лютому 2010 року в Чикаго.

Форд Транзит може переміщати і возити людей і вантажі на великі відстані з максимальною вигодою. Причому економічно рентабельними будуть навіть старі версії. Модель підійде для використання в великих мегаполісах і для невеликих населених пунктів. Для більшості транспортних компаній даний автомобіль є оптимальним варіантом.

Технічні характеристики

Габаритні розміри базової модифікації:

 • довжина – 4120 мм;
 • ширина – 2250 мм;
 • висота – 2800 мм;
 • колісна база – 3749 мм;
 • дорожній просвіт – 160 мм;
 • мінімальний діаметр розвороту – 3000 мм;
 • колія передніх коліс – 1737-1745 мм;
 • колія задніх коліс – 1642 мм.

Вагові характеристики:

 • споряджена маса – від одна тисяча дев’ятсот сімдесят одна кг;
 • повна маса – 4600 кг;
 • максимальна осьова навантаження на передню вісь – 1850 кг;
 • максимальна осьова навантаження на задню вісь – 3300 кг.

Ford Transit розрахований на 3, 9, 15 або 17 осіб. Максимальна швидкість руху становить 125 км / год.

Середня витрата палива:

 • заміський цикл – 7,8 л / 100 км;
 • змішаний цикл – 8,8 л / 100 км;
 • міський цикл – 10 л / 100 км.

Паливний бак автомобіля вміщує 80 л пального (опціонально встановлюється бак ємністю 103 л). За рахунок невеликого середнього споживання палива повна заправка бака дозволяє залишатися в шляху до 10 годин.

Форд Транзит бортовий: технічні характеристики

двигун

Останнє покоління Форд Транзит комплектується бензиновими і дизельними агрегатами. У Європі та Росії встановлюються наступні двигуни:

 1. 2,2-літровий дизельний агрегат Duratorq TDCi I4. Даний двигун є найбільш поширеним. На російському ринку їм комплектуються всі версії Ford Transit. Мотор відповідає екологічним вимогам Євро 4. Пропонуються варіанти з потужністю від 100 до 155 к.с. Серед особливостей агрегату слід виділити наявність функції Auto-Start-Stop, яка запускає і зупиняє мотор в залежності від конкретних умов на дорозі. Вона дозволяє істотно економити на паливі. Також більшість двигунів Duratorq TDCi I4 оснащуються обмежувачем швидкості, встановленим на позначці в 100 км / год. Від даної опції можна відмовитися.
 2. 2,4-літровий дизельний мотор Duratorq TDCi I4. Має схожу з моделлю Duratorq TDCi I4 (2,2 л) конструкцію, але відрізняється більшою потужністю. На російському ринку версії з ним зустріти досить важко.
 3. 3,2-літровий дизельний агрегату Duratorq TDCi. Топова версія з потужністю в 200 к.с.
 4. 4. 2,3-літровий бензиновий мотор Duratec I4. Менш поширений, ніж дизельні двигуни.

В даний час компанія Ford використовує двигуни, розроблені спільно з фахівцями PSA. Вони виділяється невеликою масою і високою надійністю. Для всіх моторів характерні невеликі показники викиду шкідливих речовин і споживання палива. Застосування системи рекуперації енергії та управління зарядом акумулятора зробило використання даних агрегатів більш ефективним.

Пристрій

Ford Transit має полукапотной схему компоновки з колісною формулою 4 на 2. Двигун розташовується поздовжньо спереду. Ведучими колесами є задні. У класичній версії модель має суцільнометалевий кузов несучого типу.

Залежно від технічних особливостей та року випуску Форд Транзит комплектувався різними варіантами ходової частини і підвіски. Найбільш поширеною була наступна варіація:

 • передня підвіска – пружинна незалежна з амортизаторами і стабілізатором поперечної стійкості (можливі варіації без нього);
 • задня підвіска – залежна на поздовжніх напівеліптичних ресорах. В її конструкцію також входять стабілізатор поперечної стійкості (можливі варіації без нього) і телескопічні гідравлічні амортизатори.

На російському ринку найбільш поширеними є модифікації з 5- і 6-швидкісною механічною коробкою передач. За характером роботи трансмісія нагадує КП вітчизняної «Газелі», але рухається м’якше.

Всі передачі мають синхронізатори, остання передача є підвищувальної. Механізм перемикання швидкостей діє бездоганно, серйозних зусиль для цього не потрібно. Перша передача є дуже короткою, друга – сильно «відсунути».

Завдяки цьому на підйом навантажений Форд Транзит може піднятися на швидкості в 5 км / год.

Останні модифікації комплектуються виключно 6-ступінчастою КП Durashift, що відрізняється великим ресурсом роботи.

Форд Транзит бортовий: технічні характеристики

Рульовий механізм є рейковим з вбудованим гідропідсилювачем. Шарніри знаходяться на кінцях рейки консольно до опор. За рахунок цього кермові тяги стають дуже короткими. Кут повороту коліс досить невеликий, а кількість обертів керма до упору становить 3,3 (істотно менше, ніж у конкурентів).

На ранні версії Форд Транзит встановлювалися дискові і барабанні гальма. Для останніх поколінь автомобіля використовуються виключно дискові гальма (всі колеса).

Робоча гальмівна система є гідравлічної двухконтурной з вакуумним підсилювачем (застосовується для розрідження повітря у вакуумній порожнини підсилювача), електронним розподілом зусилля і діагональним поділом на контури. Уже в базовій комплектації модель має ABS.

Запасна гальмівна система – кожен контур робочої системи з механічним приводом до гальмових механізмів.

Форд Транзит бортовий: технічні характеристики

Ford Transit вважається одним з найбільш безпечних автомобілів М-сегмента. Обумовлено це застосуванням:

 • системи допомоги при початку руху;
 • подушок безпеки;
 • ременів безпеки з 3-точковим фіксацією;
 • кріплень ISOFIX на пасажирських сидіннях;
 • функції BTCS, що забезпечує контроль роботи гальм і регулювання тяги;
 • системи курсової стійкості (ESP).

Електрообладнання Форд Транзит має складну схему з безліччю елементів і переходів. Напруга мережі – 24 В.

Форд Транзит бортовий: технічні характеристики

Кузов автомобіля практичний і міцний. Однак саме він зазвичай викликає нарікання з боку власників. Метал для нього використовується досить слабкий. Незважаючи на якісне покриття, корозія може з’явитися вже через 4 роки активної експлуатації.

Шумоізоляцію всередині також не можна назвати відмінною. Тишею в салоні Ford Transit похвалитися не може і відстає від конкурентів по цьому параметру. Обсяг салону невеликий, але ось висота дозволяє стояти практично в повний зріст.

Внутрішнє оздоблення виконано в стилі легкових продуктів Ford. Правда, основна частина обладнання є опціонним. Приладовий щиток дуже інформативний, центральна консоль кілька перевантажена кнопками.

Важіль КП розташований скраю від центральної консолі, видатної в салон. Інтер’єр виконаний дуже добротно і якісно.

Форд Транзит виглядає дуже стильно. Розкосі фари відмінно поєднуються з гратами радіатора великих розмірів, оформленої відповідно до філософією компанії.

Об’ємний передній бампер зроблений з декількох елементів, що дозволяє скоротити витрати при пошкодженні. Світлотехніка розміщена ближче до лобового скла. Додатковий захист боковин забезпечують широкі накладки.

Автомобіль легко переносить низькі температури і суворі російські умови, але йде досить жорстко, що обумовлено особливостями підвіски.

У плані конструкції Ford Transit залишається одним з найбільш вдалих представників класу LCV і поєднує в собі високу надійність, продуктивність і комфорт.

Ціна нового і б / у Форд Транзит

Росіяни можуть придбати новий Ford Transit лише з 2,2-літровими дизелями Duratorq. У базовій комплектації набір обладнання сильно обмежений. Практично всі воно пропонується в якості допопцій. За автомобіль в «мінімалки» доведеться віддати 1,9 мільйона рублів. Версії Jumbo (подовжена база) будуть коштувати дорожче – від 2,2 мільйона рублів.

Старих машин Форд Фокус в Росії продають досить багато. Причому на ринку зустрічаються навіть версії 1984-1985 років. Однак їх покупка є досить сумнівною витівкою. Ford Transit 2006-2009 року в нормальному стані буде коштувати від 300000 рублів, 2012-2015 роки – від 570000 рублів.

аналоги

 • Mercedes Sprinter;
 • Fiat Ducato;
 • VW Transporter;
 • Renault Trafic.

Форд Транзит бортовий: технічні характеристики

https://traktorbook.com/ford-tranzit/

Ford Transit 470

Форд Транзит бортовий: технічні характеристики

 • Купити в кредит
 • Купити в лізинг
 • Страхування
 • Trade-in
 • Форд Транзит бортовий: технічні характеристики
 • Форд Транзит бортовий: технічні характеристики
 • Форд Транзит бортовий: технічні характеристики
 • Форд Транзит бортовий: технічні характеристики
 • Форд Транзит бортовий: технічні характеристики

Ford Transit по дилерським цінами в лізинг і кредит!

Середньотоннажний автомобіль Форд Тразеі 470 є відмінним, надійним рішенням для будь-якого бізнесу. Перевірена якість і надійність, роблять його популярним і актуальним для російського споживача.

Ford Transit 470 – це сучасний, високо функціональний фургон, здатний перевозити до 2.3 тонн вантажу. Дана модель може оснащуватися декількома варіантами кузова.

Найбільшого поширення набув фургон з сендвіч панелей, який розрахований на завантаження до 8 европаллет. Автомобілі останнього покоління відрізняються найвищим ступенем безпеки і безмежними можливостями.

Саме тому Форд Транзит 470 – це один з найпопулярніших фургонів, які використовуються для комерційних цілей.

Дана модель оснащується економічним дизельним двигуном, що демонструє відмінні показники, як в плані витрати палива, так і в плані потужності. Навіть при повністю завантаженому кузові, автомобіль впевнено себе веде на будь-яких швидкостях – маневрує, робить обгони і випередження. Цей мотор також відповідає вимогам екологічної безпеки за стандартом Євро-4.

Останнє покоління Ford Transit 470 має масу переваг перед попередніми моделями. Салон машини по зручності може посперечатися з автомобілями бізнес-класу.

Водійське і пасажирські місця дуже комфортні, все елементи управління системами розташовані в межах досяжності витягнутої рукою, приладова панель інформативна і легко зчитується.

Якість обробки і використовуваних матеріалів на висоті – все елементи щільно прилягають один до одного, без зазорів.

За безпеку в Ford Transit 470 відповідають водійська і пасажирська подушка безпеки, система, регулювання тяги, яка контролює роботу гальмівної системи, ЕSP система, система допомоги при початку руху з ухилу.

Машина впевнено себе веде, як при їзді на завантажених міських вулицях, так і на швидкісних автомагістралях. Підвіска сконструйована таким чином, що навантаження максимально передається на передню вісь.

В результаті навіть при повному завантаженні автомобіля, їм управляти досить зручно.

Відгуки власників Ford Transit 470 свідчать, що цей автомобіль продовжує кращі традиції сімейства Транзит. Як відомо, дані фургони завжди відрізнялися надійністю, економічністю, довговічністю і дешевизною в обслуговуванні.

Останнє покоління Транзиту теж не стало винятком. Купуючи цей автомобіль, власники можуть бути впевнені, що він прослужить їм довгі роки і збереже значну частину бюджету завдяки порівняно дешевому обслуговування.

Тому все більше заповзятливих людей купують цю модель, вважаючи за краще її найближчим конкурентам.

Комплектація

 • 2-х етапне відмикання
 • Автоматичне замикання дверей при початку руху
 • Адаптація для холодного клімату (вкл. 2 АКБ)
 • Запуск двигуна при температурі до -29 градусів
 • Базовий пакет поліпшеної видимості Бічні дзеркала з електрорегулюванням і обігрівом + лоб / скло з підігрівом
 • Габаритні лампи на даху кабіни
 • Подвійне замикання замків
 • Дистанційне керування відкриванням дверей
 • Домкрат, колісний ключ
 • Максимальне навантаження на передню вісь
 • пакет передніх сидінь 23
 • передня розетка
 • Повнорозмірне запасне колесо
 • Постійний ближнє світло
 • Радіо + CD з управлінням на рульовій колонці
 • Радиоподготовка
 • Регулювання рівня передніх фар
 • Здвоєні задні колеса (ні вантаж-ть, ні загальна дозволена маса автом. НЕ увеліч.-ся, що не совм. З AWD, тільки на задній привід)
 • Система затримки вимкнення ближнього світла
 • Система курсової стійкості ESP (вкл.сістему допомоги при рушанні з ухилу HLA)
 • Центральний замок з подвійним замиканням
 • Ел. упр. дзеркало на довгому кронштейні
 • електросклопідйомники

Розміри стандартних надбудов встановлюються на шасі Ford Transit 470

Схема розташування европаллет (1200х800) в кузові

http://www.furgon-center.ru/trucks/ford/transit/470.html

Порівняння бортових вантажівок Газель-Некст і Форд Транзит. Що краще?

Асортимент комерційної техніки на російському ринку не можна назвати мізерним. Покупці вибирають серед вітчизняних автомобілів, або декількох десятків іноземних брендів.

Роздумуючи про покупку бортовий полуторки, можна віддати перевагу Газелі-Некст, або все-таки влитися в ряди шанувальників популярного Ford Transit Chassis Cab.

Вигода при покупці, експлуатаційні витрати, технічні характеристики і можливості комерційного автомобіля – все це вплине на вибір практичного бізнесмена і господарника.

Форд Транзит бортовий: технічні характеристики Форд Транзит бортовий: технічні характеристики

Технічні характеристики Ford Transit і Газелі-Некст

Для комерційного бортового автомобіля найважливішими показниками вважаються вантажопідйомність, розмір вантажної платформи і витрата палива. Спираючись на дані виробника, отримуємо таку картину:

 •  Ford Transit в Росії представлений в декількох варіантах шасі – це задньопривідні автомобілі загальною довжиною 5572 мм (модифікація L2) і модифікація L4 довжиною 6579 мм. При цьому довжина платформи становить 3142 і 4149 мм відповідно. Ширина платформи – 2052 мм.
 •  Газель-Некст також має дві схожих модифікації, але при цьому загальна довжина вантажівки більше на 20 і 110 мм відповідно при довжині бортової платформи 3090 і 4168 мм. Ширина платформи у Газелі більше на 15 мм.

Якщо враховувати тільки розміри платформи, то Газель-Некст має перевагу перед Ford Transit L2 і L4: скромні міліметри дають хороший приріст до загального обсягу перевезеного вантажу. Залежно від модифікації максимальний корисний об’єм Газелі складе до 20 кубів.

 • Вантажопідйомність Ford Transit 1620 кг (модифікація L2) або тисячу п’ятсот тридцять один кг в модифікації L4 при максимальному навантаженні на передню / задню осі 1750/2150 кг.
 • Газель-Некст з короткою базою відвозить до 1500 кг вантажу, а довгобазова варіант автомобіля має вантажопідйомність 1270 кг. Навантаження на передню вісь у Газелі менше на 400 кг, а на задню – 2190 кг.

За вантажопідйомності автомобілі схожі, але передня вісь Газелі менше навантажена в обох модифікаціях. Обидва автомобілі показують різний витрата палива, оскільки на них можуть бути встановлені різні двигуни.

 • Задньопривідний Ford Transit з дизелем потужністю 125 л. с. в міському циклі споживає 8,6 л солярки, в заміському 7,3 л, а в змішаному 7,8 л на сотню. Те ж шасі з дизелем на 150 сил проситиме 9,4 / 7,5 / 8,2 л / 100 км відповідно.
 • Газель-Некст при швидкості 60 км / год з турбодизелем Cummins потужністю 150 л. с. витрачає 8,5 л / 100 км, а при швидкості 80 км / ч 10,3 л на сотню.

Витрата палива на практиці у обох автомобілів коливається в межах від 7 до 10 л на сотню в залежності від навантаження, швидкості і режиму руху.

Стартові і експлуатаційні витрати бортових Ford Transit і Газель-Некст

Найпопулярнішим комерційним вантажівкою серед іномарок за 2016 рік був визнаний Ford Transit. Автомобілю вдалося піднятися в продажах на 68%, а це близько 4,9 тисячі автомобілів.

Проте, за даними Асоціації європейського бізнесу, за той же 2016 рік продажі Газелі-Некст склали близько 44 тисяч автомобілів і показали зростання в 5% в порівнянні з 2015 роком.

Серед модифікацій Газелі провідне місце зайняла бортова машина з двигунами Cummins і газо-бензиновим EvoTech LPG.

Ці цифри обґрунтовані стартовими цінами на вітчизняний вантажівка, а також цінами на запчастини і їх постійною наявністю в продажу.

У серпні 2017 року базова Газель-Некст з бортовою платформою коштувала від 935 000 рублей, а бортовий Ford Transit – 1 400 000 рублей, за умови участі у всіх спеціальних програмах на умовах дилера. Форд дорожче Газелі на 50%, навіть з урахуванням всіх дилерських субсидій.

Експлуатаційні витрати на утримання Транзиту перевищать такі ж витрати на Газель на 45-55%. Порівнюючи втрату ринкової вартості після трирічної експлуатації, експерти відзначають, що Газель-Некст втрачає близько 22%, а Транзит не менше 25%. Це економія при продажу мінімум на 130 000 рублей.

https://gazavtomir.ru/info/gaz-i-inomarki/gazel-next-ili-ford-tranzit

Обсяг кузова форд транзит – Габарити Форда Транзит – характеристика моделі

 • Форд Транзит – Тип кузова, розмір, вага
 • габарити, розміри кузова, доступні двигуни і комплектації
 • Форд Транзит технічні характеристики 2.2, 2.4, 2.5 двигун, дизель, фото, ціна
 • Форд Транзит суцільнометалевий фургон 300 LWB
  • Характеристики
   • Форд Транзит суцільнометалевий фургон 300 LWB
 • габарити, розміри кузова, доступні двигуни і комплектації
 • Компактні розміри «Форда Транзит»
 • Довжина кузова Форд Transit
Тип кузова,
розмір, весАвтомобіль Ford Transit випускається в 5 версіях кузова: фургон, комбі, мікроавтобус, Мінівантажівки (пікап) зі стандартною і збільшеною кабінами, з колісною базою 2815, 3020 і 3472 мм, вантажопідйомністю від 733 до 2000 кг. На малюнках 1.4 і 1.5 представлені розміри моделі 120 і 190 в версії фургон стандартного виконання і зі збільшенням висоти, а на рис. 1.6.і 1.7 –
версія – пікап з різними варіантами кабіни.

ваги:

Тип
кузова Модель
Площа багажного відділу м2 Обсяг Багажногоотде-лення
м3
Тип
двигуна
Власна вага Вантажопідйомність Повна маса
Фургон
модель 120
4,2 6,0 Бензіновийдізельний 13101475 13201295 26302770
6,6 Бензіновийдізельний 13201485 13101285 26302770
7,9 Бензіновийдізельний 13801545 12501225 2630 2770
Фургон
модель 190
5,5 8,4 Бензіновийдізельний 15111669 19891831 35003500
10,0 Бензіновийдізельний 15731731 19271769 35003500
Пікапмодель
120
5,2 Бензіновийдізельний 13241491 12461279 25702770
Пікапмодель
190
6,6 Бензіновийдізельний 15251685 19751815 35003500

рис 1,4 рис 1,5        

Фургон модель 120 модель 190

рис 1,6 рис 1,7       

Пікап модель 120 модель 190

ft.at.ua

кузов
Навантаження на передню / задню вісь 1625/1575 кг
Дозволена маса автопоїзда 4900 кг
Обсяг вантажного відсіку 9.3 м3
Навантажувальна висота 717 мм
Вантажопідйомність 857 кг
Повна маса 2900 кг
Споряджена маса 2043 кг
Колія задня тисячу сімсот сорок два мм
Колія передня 1732 мм
Колісна база 3300 мм
Висота 2550 мм
Ширина 2059 мм
довжина 5531 мм
Кількість місць 3
Вантажний відсік (Довжина x Ширина x Висота) 3044x1784x1886 мм
двигун
Кількість клапанів на циліндр 4
кількість циліндрів 4
наявність інтеркулера є
Тип наддуву турбо
Тип впуску Common Rail
Розташування циліндрів рядний
Тип двигуна дизельний
Обороти максимального крутного моменту 1450 об / хв
Максимальний крутний момент 350 Н * м
Обороти максимальної потужності до 3 500 об / хв
Потужність двигуна 125 к.с.
Об’єм двигуна 2198 см3
Трансмісія і управління
Тип КПП механіка
кількість передач 6
привід передній
Діаметр розвороту 11.9 м
експлуатаційні показники
Витрата палива в змішаному циклі на 100 км 7.5 л
Обсяг паливного бака 80 л
Екологічний стандарт EURO IV
Марка палива ДТ
Підвіска і гальма
Передня підвіска Незалежна, Стійки Макферсон, Стабілізатор поперечної стійкості
Задня підвіска Залежна, Ресорна, Амортизатори
передні гальма дискові
задні гальма дискові

wikidrive.ru

Форд Транзит технічні характеристики 2.2, 2.4, 2.5 двигун, дизель, фото, ціна

Ford Transit – сімейство вантажних фургонів, бортових автомобілів, шасі і мікроавтобусів, виробництво яких здійснюється в європейських країнах.

Протягом 40 років автомобіль є однією з найбільш затребуваних легкових комерційних машин Старого Світу.

Про неймовірної популярності моделі говорить той факт, що навесні 2009 року компанія зібрала 6-мільйонний екземпляр даного сімейства.

Остання генерація Форд Транзит – це безліч автоматичних помічників, передова лінійка двигунів «Євро-4», системи підзарядки і цікаві інновації, які роблять дане авто ще більш надійним і економічним, якісно виділяючи його серед конкурентів.

https://ford-sun.ru/raznoe/obem-kuzova-ford-tranzit-gabarity-forda-tranzit-xarakteristika-modeli.html

Технічні характеристики

модифікації:

 • Van – вантажний фургон
 • Jumbo Van – фургон зі збільшеною вантажопідйомністю / об’ємом
 • Kombi – вантажопасажирський універсал
 • Bus M1 – 9-ти місцевий автобус
 • Bus M2 – 14-ти місцевий автобус
 • Bus 17 seat – 17-ти місцевий автобус
 • Колісна база:
 • SWB – коротка колісна база (2933 мм) – компактні, маневрені модифікації ідеальні на міських маршрутах, причому абсолютно без шкоди для вантажопідйомності і вместімості.MWB – середня колісна база (3300 мм) – дозволяє перевозити вантажі вражаючою довжини
 • LWB – довга колісна база (3750 мм) – комплектація забезпечує перевезення практично будь-яких нестандартних вантажів.
 • привід:

RWD / V184 – заднеприводная модифікація – ідеальна в тих випадках, коли потрібна підвищена вантажопідйомність, поскільки вона забезпечує стабільність руху і керованість навіть в максимально навантаженому стані. Нова конструкція заднього моста з полуразгруженнимі осями забезпечує додаткову економію палива.

FWD / V185 – передньопривідна модифікація – кілька знизивши максимальну вантажопідйомність через передньопривідною компонування, автомобіль придбав парадоксальну маневреність і керованість. До того ж рівень вантажного майданчика став нижче, що значно полегшує розвантаження і навантаження.

Висота даху (висота від підлоги до даху):

 • LR – низька (RWD 1330мм / FWD 1460мм)
 • MR – середня (RWD 1645мм / FWD 1745мм)
 • HR – висока (RWD 1885мм / FWD 1985мм)

Модифікації Ford Transit V347 / 348:

Вантажопідйомність (т) Повна маса (т)

0.8 2.6 (260)
1 2.8 (280)
1.3 3.0 (300)
1.5 3.3 (330)
1.7 3.5 (350)
1.9 4.2 (425)
 1. двигуни
 2. – Нові 16-клапанні дизельні двигуни DuraTorq
 3. Передній привід – двигуни:
 • 2,0л 75л.с. / 180 Нм / 2250 об / м
 • 2,0л 85к / 190 Нм / 2300 об / м
 • 2,0л 100к.с. / 230 Нм / 2000 об / м
 • 2,0л 125к / 230 Нм / 2000 об / м

Задній привід – двигуни:

 • 2,4л 90к / 200 Нм / 1700 об / м
 • 2,4л 75л.с. / 185 Нм / 2000 об / м
 • 2,4л 125к / 285 Нм / 2300 об / м

Новий бензиновий двигун:

 • 2,3л 145 к.с. / 285 Нм / 2300 об / м DOHC (тільки для задньопривідних модифікацій)

Витрати палива

Передавальне число ведучого мостаСобственная маса (кг) Сукупний витрата топлівал / 100кмКомбі, DOHC 2,3 л, 107кВт (145к)

4.63 / 4.55 1505 … 1615 9,7
1 735 … 1845 9,9
+1955 … 2075 10,3
2185 … 2355 10,6

https://www.major-ford.ru/about/o_marke_ford/archive/ford_transit_2008/features/

Leave A Reply

Your email address will not be published.