Фронтальний навантажувач zl50g

0

Навантажувач XCMG ZL50G проводиться заводом Xuzhou Construction Machinery Group Inc (Китай). Основною відмінною рисою цієї будівельної спеціальної техніки є сучасна високотехнологічна конструкція. Це обумовлено модернізацією та удосконаленням машин, що випускаються світовими концернами.

Фронтальний навантажувач zl50g

Фронтальний навантажувач XCMG ZL50G

Модель XCMG ZL50 користується високою популярністю в Росії. Прототипом її став навантажувач компанії Kawasaki, після введення великої кількості змін машина стала багаторазово перевершувати попередника по робочих параметрах. До переваг навантажувача відносяться продуктивність, велике зусилля на відрив, скорочений робочий цикл, а також система автоматичного контролю.

Повернутися до навігації

Особливості та переваги

Машина належить до III поколінню будівельної техніки, вона максимально оптимізована і характеризується компактними розмірами. Сучасні технології дозволили створити фронтальний навантажувач XCMG ZL50G, який відрізняється відмінною якістю, економічністю і ефективністю.

Фронтальний навантажувач zl50g

Навантажувач ХСМГ ZL50G

Крім продуктивності і надійності, техніка володіє такими перевагами, як тривалість експлуатації вантажопідйомної стріли, низька ціна і маневреність.

Зовнішній вигляд навантажувача відповідає передовим технологіям, це стильна і сучасна техніка.

Завдяки якісно проробленим вузлів, міцній конструкції і надійності машина готова працювати протягом тривалого часу без ризику відмови.

Повернутися до навігації

застосування

Колісний навантажувач ZL50G – це універсальна машина, яка може ефективно виконувати роботи в багатьох галузях діяльності. Основне призначення – навантаження, вивантаження, транспортування матеріалів і виробництво земляних робіт.

Найбільшою популярністю техніка користується в сільському і комунальному господарстві, а також будівництві. Навантажувач здатний працювати з уламковими матеріалами.

Завдяки спеціальному антикорозійному покриттю він може працювати при високій вологості.

Фронтальний навантажувач zl50g

На будівельному майданчику навантажувач XCMG ZL50G виконує навантаження, вивантаження і транспортування будівельних матеріалів (керамзит, пісок, гравій), розробляє котловани і виробляє виїмку відпрацьованого грунту. У сільгосп діяльності він механізуються ручні процеси, дозволяючи використовувати час більш ефективно. Також до сфери використання можна віднести середні і великі склади.

Повернутися до навігації

Технічні характеристики і габарити

Фронтальний навантажувач zl50g

До основних технічних характеристик фронтального навантажувача XCMG ZL50G відносяться:

вантажопідйомність 5 т
місткість стандартного робочого органу 3 м3
радіус повороту 7 м
вага 17,5 т
висота розвантаження 3,09 м
зусилля на відрив 17 т
довжина колісної бази 3 м

Відмінна сила тяги, високе зусилля на відрив і великий ківш дозволяють навантажувача ефективно справлятися з будь-якими поставленими завданнями. У стандартну збірку входить установка вдосконаленої системи захоплення, матеріалом для якої послужив високоміцний сталевий сплав. Як і будь-яка фронтальна вантажна машина, він оснащується віссю копання що зміщується.

Витрата палива ZL50G становить 240 г / кВтг , місткість бака для пального – 300 л. На техніку встановлюється мотор потужністю 215 кінських сил.

Розміри XCMG ZL50G складають 8,1 м х 3 м х 3,49 м. Максимальна швидкість руху дорівнює 38 км / год (вперед) і 16,5 км / год (тому).

Фронтальний навантажувач zl50g

Повернутися до навігації

Силова установка

Двигун ZL50G – спільна розробка компаній Weichai і Steyr. Модель WD10G220E21 працює на дизельному паливі, характеризується потужністю 162 кВт або 215 к.с. Частота обертання його дорівнює 2200 оборотів за хвилину. Стандартно запуск мотора проводиться за допомогою натискання кнопки в салоні.

Харак-каЗначеніе

Марка Weichai & Steyr
Модель WD10G220E21
Кількість циліндрів 6
потужність 162 кВт / 215 л. с.
Робочий об’єм 7 л
Тип охолодження рідинне
паливо дизельне
Обсяг бака для палива 300 л

В якості опції виступає установка могутніших силових агрегатів виробництва компаній Cummins і Shangchai.

Повернутися до навігації

Ходова частина

На китайський навантажувач ZL50G встановлюються дискові гальма, що працюють від одноконтурного гідравлічного приводу. Це гарантує підвищену безпеку руху і роботи.

Для скорочення тривалості робочого циклу передбачена установка автопілота і автоматична нівелювання. Це також сприятливо позначається на безпеці робіт.

Фронтальний навантажувач zl50g

Колеса XCMG ZL50G

У стандартну комплектацію входить установка гідромеханічної трансмісії, завдяки якій перемикання швидкостей відбувається без ривків. Мости для XCMG ZL 50 виробляються компанією Meritor (Америка-Китай), вони відрізняються високою надійністю і великим ресурсом роботи. Передній міст жорстко зафіксований, задній – хитний.

КПП – планетарна, «напівавтомат», в її склад входять дві передні і одна задня передача.

Повернутися до навігації

гідросистема

Управління гідросистемою техніки проводиться за допомогою єдиної рукояті, що гарантує продуктивність і простоту користування. Гідравліка фронтального навантажувача ZL50G включає до свого складу пару насосів, вироблених в Японії. Це забезпечує зниження навантаження на мотор і потужних втрат.

До складу автоматичної системи управління входить автопілотні насос зниженого тиску, який підключений до рульової колонки. Золотниковий клапан створює підвищений тиск при проведенні маніпуляцій з навантажувачем за допомогою керма.

Повернутися до навігації

кабіна оператора

Фронтальний навантажувач zl50g

До переваг машини варто віднести не тільки технічні характеристики XCMG ZL50G, а й комфортну кабіну оператора. У стандартну комплектацію входять системи, що дозволяють контролювати мікроклімат в салоні. Безпека робіт обумовлена ​​установкою великого скління, що дозволяє бачити весь робочий простір.

Фронтальний навантажувач zl50g

Щоб оператору було зручно, для нього також передбачені технічні рішення, що виключають потрапляння пилу і бруду в кабіну. Салон обшитий якісної звукоізоляцією, яка знижує рівень шуму і створює більш сприятливі умови роботи. Це гарантує питоме зниження шумності на 6 дБ.

Фронтальний навантажувач zl50g

Повернутися до навігації

Система управління

Незважаючи на значну вагу XCMG ZL50G і його габарити, управління навантажувачем здійснюється досить просто завдяки надійній системі гідравліки. Нівелювання робочого органу проводиться в автоматичному режимі, що позитивно позначається на скороченні тривалості робочого циклу.

Фронтальний навантажувач zl50g

Повернутися до навігації

Експлуатування і ТО

Одним з достоїнств техніки є простота догляду. Вантажопідйомний механізм не ускладнює доступ до основних компонентів навантажувача ZL50G. Моторний відсік розташований за стрілою, але залишається доступним, що скорочується тривалість проведення обслуговування. Також до переваг варто віднести відсутність потреби в оглядовій ямі для огляду техніки.

Якісні деталі і автоматизований процес складання агрегату гарантують тривалий період експлуатації без необхідності заміни деталей або проведення ремонтних робіт. Заміна компонентів здійснюється при їх природному зносі і профілактиці. У продажу є велика кількість різноманітних складових китайської машини.

Повернутися до навігації

Навісне обладнання

Стандартна комплектація навантажувача XCMG ZL50 передбачає установку ковша місткістю 3 куб. м, призначеного для роботи з дрібними і сипучими матеріалами. Для підвищення універсальності передбачена можливість заміни робочого устаткування. Найбільш популярні різні види захоплень.

Ківш XCMG ZL50G

 • Кінематика на техніку встановлюється звивиста.
 • Повернутися до навігації

модифікації

Модифікація ZL50G N

Відмінними рисами даної модифікації від стандартного фронтального навантажувача ZL50G є:

 • продуктивна система кондиціонування і опалювання, що створює комфортний мікроклімат в скорочені терміни;
 • приладова панель з цифровими індикаторами;
 • окремий блок з показниками тиску в гідросистемі;
 • оснащення повітряного циліндра клапаном, завдяки якому можна накачувати шини і очищати повітряний фільтр;
 • рівень шуму в салоні знижений, що обумовлено установкою більш якісної ізоляції;
 • вдосконалений капот, що відкриває більш зручний доступ до моторного відсіку;
 • проводка в машині повністю ізольована від вологи;
 • запобіжники розташовані в одному модулі;
 • мотор, що працює з малою частотою обертання, що гарантує скорочення споживання пального на 8-12%;
 • шарнірно-зчленована рама міцніша завдяки установці нового пальця;
 • прецизійні трубопроводи в гідравлічній системі;
 • більш стійкий до зношування ківш;
 • міцність при динамічному впливі зросла на 30%;
 • для з’єднання частин рами використовується аргонодуговая зварювання з вольфрамовим електродом, що забезпечує більш високу міцність.

XCMG ZL50GN

Модифікація ZL50G L

XCMG ZL50GL відрізняється від стандартної моделі встановленим силовим агрегатом. Це моделі WD10G220E23 Weichai або SC11CB210.1G2B1 Shangchai, що характеризуються потужністю 220 к.с. і частотою обертання валу 2000 об. в хв.

модифікація ZL50G

На цю машину встановлюється зміцнений ківш місткістю 2,7 куб. м, оснащений допоміжними зубами. Також в стандартну комплектацію входять більш товсті і надійні шини, менш схильні до проколів і порізів. Мости і рама відрізняються підвищеною жорсткістю.

Повернутися до навігації

Вартість нового і б / у

Ціна XCMG ZL50G (новий, базової збірки) становить 2,9 млн. Руб. Додаткові опції потребуватимуть великих капіталовкладень. Купити XCMG ZL50G з відпрацьованими Напрацювання можна за 1,1 млн. Руб. і більше в залежності від стану, напрацювання і року випуску.

Повернутися до навігації

аналоги

До аналогічної техніці варто віднести Komatsu WA400.

http://snabstroyteh.ru/catalog/pogruzchiki/frontalnye-pogruzchiki/6467_frontalnyj-pogruzchik-xcmg-zl50g/

Фронтальний навантажувач XCMG ZL50G

 • Фронтальний навантажувач zl50g
 • Фронтальний навантажувач zl50g
 • Фронтальний навантажувач zl50g
 • Фронтальний навантажувач zl50g
Вантажопідйомність 5000 кг
Місткість ковша 3 м3
потужність 162 кВт
На складі Немає в наявності
вартість : 72 000 $
* Утилізаційний збір включений

Вказана вартість є орієнтовною. Умови оплати та можливі знижки є темою переговорів. Уточнити вартість ви можете за телефоном 8-800-250-38-80 або за допомогою форми зворотного зв’язку.

Фронтальний навантажувач XCMG ZL50G – це універсальна техніка, що має міцну конструкцію і просте управління. Країна-виробник – Китай.

Фронтальний навантажувач XCMG ZL50G ви завжди можете придбати за вигідною ціною, звернувшись до менеджерів компанії «Спецтехмастер». У продажу є будь-які запчастини і оригінальні витратні матеріали для спецтехніки.

вага, кг 17500
швидкість, км / год 0-11 / 0-16,5
час підйому, сек 6
час раб. циклу, сек 11
висота вивантаження, мм 3090
виліт ковша, мм 1130
Виривное зусилля, тн 17
вантажопідйомність, кг 5000
місткість ковша, м3 стандартний 3.0
колія, мм 2200
колісна база, мм 3300
радіус повороту, мм 6400
ширина ковша, мм 3000
двигун WEICHAI WD10G220E11
Потужність, кВт 162
довжина, мм 8110
ширина, мм 3000
висота, мм 3485

Сортувати по: За замовчуванням Імені (А – Я) Імені (Я – А) Показувати по: 20 30 50 75 100 Фронтальний навантажувач zl50g

Вантажопідйомність, кг 4000
Обсяг ковша, м3 2.8
Маса, т 13.3

Докладніше Фронтальний навантажувач zl50g

Виліт ковша, мм 1030
Вантажопідйомність, кг 3000
Ширина ковша, мм 2460

Докладніше Фронтальний навантажувач zl50g

Модель двигуна WEICHAI
потужність 85кВт
обсяг ковша 1.5м3
Вантажопідйомність 3000кг

Докладніше Фронтальний навантажувач zl50g

Модель двигуна WEICHAI
потужність 47кВт
обсяг ковша 1м3
Вантажопідйомність 2000кг

Докладніше Фронтальний навантажувач zl50g

Потужність двигуна 75000 кВт
Вантажопідйомність 3000 кг
обсяг ковша 1,2 м³
Споряджена маса 5500 кг

Докладніше Фронтальний навантажувач zl50g

Потужність двигуна 60 кВт
Вантажопідйомність 2800 кг
обсяг ковша 1 м³
Споряджена маса 5300 кг

Докладніше

Потужність двигуна 59 кВт
Вантажопідйомність 2600 кг
обсяг ковша 1 м³
Споряджена маса 5300 кг

Докладніше

Потужність двигуна 37 кВт
Вантажопідйомність 1800 кг
обсяг ковша 0,80 м³
Споряджена маса 2870 кг

Докладніше

Потужність двигуна 37 кВт
Вантажопідйомність 1600 кг
обсяг ковша 0,70 м³
Споряджена маса 2870 кг

Докладніше

Потужність двигуна 33 кВт
Вантажопідйомність 1500 кг
обсяг ковша 0,60 м³
Споряджена маса 2870 кг

Докладніше

Потужність двигуна 24 кВт
Вантажопідйомність 1200 кг
обсяг ковша 0,50 м³
Споряджена маса 2640 кг

Докладніше

Потужність двигуна 20,1 кВт
Вантажопідйомність 1000 кг
обсяг ковша 0,40 м³
Споряджена маса 2340 кг

Докладніше

Потужність двигуна 37 кВт
Вантажопідйомність 1800 кг
Висота вивантаження 3700 мм
Споряджена маса 2870 кг

Докладніше

Потужність двигуна 47 кВт
Вантажопідйомність 2000 кг
обсяг ковша 0,90 м³
Споряджена маса 3980 кг

Докладніше

Вантажопідйомність 3000 кг
обсяг ковша 1.8 м3
вага 10300 кг

Докладніше

Вантажопідйомність 3000 кг
обсяг ковша 2 м3
вага 10000 кг

Докладніше

Вантажопідйомність 2500 кг
вага 5600 кг
обсяг ковша 1.6 м3

Докладніше

двигун ZH4100K14-3
Вантажопідйомність 1,6 тонни
обсяг ковша 0,7 м3

Докладніше

двигун FAW (Sida) 490
потужність 65.3 к.с
обсяг ковша 0,8 м3

Докладніше

двигун FAW (Sida) 490
потужність 65.3 к.с
обсяг ковша 0,8 м3

Докладніше

Якщо Ви не знайшли товар, який Вас на нашому сайті, просто зателефонуйте нам за безкоштовним телефоном гарячої лінії 8 (800) 250-38-80 або надішліть заявку на пошту sales@top-stm.ru, або надішліть заявку на зворотний дзвінок.

Ми обов’язково з Вами зв’яжемося в найкоротші терміни!

вгору

http://top-stm.ru/product/frontalnyi-pogruzchik-xcmg-zl50g-485/

XCMG ZL50G

Фронтальний навантажувач XCMG ZL50G являє собою спеціальну техніку третього покоління, яка випускається відомим китайським виробником Xuzhou Construction Machinery Group Inc. (XCMG).

Даний навантажувач використовує велику кількість передових технологій, що дозволило домогтися зниження витрат дизельного палива і збільшити продуктивність машини. При розробці даної моделі виробник взяв за основу машину концерну Kawasaki.

Техніка була повністю доопрацьована і вдосконалена, що дозволило навантажувача XCMG ZL50G стати самостійною моделлю. Варто відзначити, що по продуктивності і маневреності цей навантажувач набагато перевершує оригінальну машину.

Серед аналогів фронтальний навантажувач XCMG ZL50G відрізняється масою достоїнств, а саме це висока потужність силового агрегату, відмінна маневреність, досить висока прохідність, надійність всіх вузлів і механізмів (в тому числі і підйомних), а також доступна вартість. Завдяки цьому навантажувачем зацікавилося безліч країн світу і вже на протязі декількох років він справно працює, здійснюючи всі необхідні завдання.

Під капотом машини розташовується спільна робота двох компаній (австрійська Steyr і китайська Weichai) дизельний силовий агрегат марки WD10G220E21. Цей двигун розвиває 158 кіловат або ж 215 кінських сил, чого цілком вистачає для проведення повноцінної роботи.

призначення

Фронтальний навантажувач XCMG ZL50G є досить затребуваною машиною практично в кожній сфері роботи, але найбільше він користується особливою популярністю в сільських господарствах, гірських виробництвах, а також і в будівництві (як різних будівель, так і будівництво доріг).

Фронтальний навантажувач zl50g

Фронтальний ківш дозволяє йому виконати риття котлованів, відвантаження землі, розрівнювання робочих майданчиків, створення насипів в необхідних місцях, навантаження і розвантаження різних сипучих і кускових грунтів (включаючи роздроблені гірські породи та інші корисні копалини), ну і переміщення вантажу на невеликі відстані. Основними видами вантажу, з якими він працює, є пісок, керамзит і гравій.

Фронтальний навантажувач zl50g

Навісне обладнання

При виборі будь-спеціальної техніки покупець доглядає собі машини широкого призначення, так як в даному випадку не буде необхідності задіяти в роботі іншу техніку, відповідно вийти знизити витрату коштів на виконання будь-якої комплексної роботи. У зв’язку з цим кожен виробник наділяє свою продукцію можливістю агрегатування з великою кількістю різноманітних навісних агрегатів. Також і у фронтального навантажувача XCMG ZL50G є досить великий набір допоміжних навісних знарядь, а саме це:

 • Фронтальний ківш універсального призначення. Існує всього дві версії даного агрегату, обсяг яких становить 1800 кубічних міліметрів і 1900 кубічних міліметрів. Ширина такого обладнання має значенням в 2500 міліметрів. Висота становить 1150 міліметрів. У довжину цей ківш дорівнює 1300 міліметрів. Його маса становить 750 кілограмів.
 •  Фронтальний ківш щелепного типу. Обсяг цього обладнання становить 1700 кубічних міліметрів. В ширину він дорівнює 2500 міліметрів. Маса повністю зібраного і готового до експлуатації агрегату становить 1300 кілограм.
 •  Фронтальний ківш з можливістю захоплення вантажу. Вагою цей агрегат становить 1150 кілограм. Ширина становить так же 2500 міліметрів. Висота в закритому стані становила 1180 міліметрів, коли у відкритому доходить і до 1540 міліметрів. Довжина такого ковша становить 1400 міліметрів. Здатний вмістити в себе до 2000 кубічних міліметрів.
 •  Фронтальний відвал з можливістю механічного повороту. Ширина цієї зброї в прямому положенні становить 3500 міліметрів, коли з поворотом становить 2800 міліметрів. Максимальний кут повороту відвалу дорівнює плюс / мінус 30 градусів. Висота має значенням в 1198 міліметрів. Маса відвалу становить 750 кілограм.
 •  Фронтальний відвал з можливістю гідравлічного повороту. Повна маса даного обладнання становить 950 кілограм. Висота дорівнює 1000 мм. Внутрішня глибина має значенням в 1800 міліметрів. Максимальний кут повороту становить плюс / мінус 30 градусів.
 •  Фронтальний відвал бульдозерного типу. Робота даного агрегату відбувається постійно в прямому положенні. Його ширина становить 2500 міліметрів. Висота дорівнює 1 094 міліметрів. Маса готового до експлуатації обладнання складає 670 кілограм.
 •  Фронтальний відвал бульдозерного типу. Цей агрегат відрізняється від попереднього тим, що можна змінити його кут повороту за допомогою гідравлічної системи. Максимальний кут повороту становить плюс / мінус 30 градусів. В ширину цей відвал складає 2900 міліметрів. У висоту становить 1010 міліметрів. У повністю зібраному вигляді вага становить 1100 кілограм.
 •  Фронтальні вантажні вила. Маса такого обладнання складає 460 кілограм. Ширина становить 1556 міліметрів. Висота становить 1277 міліметрів. У довжину вила дорівнюють 1200 міліметрів. Застосовується для здійснення вантажних робіт в промисловості.
 •  Сільськогосподарські вила. Призначений даний тип для навантаження і переміщення соломи і сіна. Висота такого агрегату складає 1900 міліметрів. Довжина становить 1300 міліметрів. Внутрішня глибина дорівнює 2000 мм. У зібраному вигляді має масу в 1300 кілограм.
 •  Сільськогосподарські вила. Відрізняються від попередніх зміненою конструкцією. Їх ширина становить 2500 міліметрів. Висота в закритому положенні має значенням в 1150 міліметрів, коли у відкритому доходить до 1600 міліметрів. У довжину цей тип обладнання становить 1510 міліметрів. Об’єм має значення у 2000 кубічних міліметрів. Повна вага такого обладнання складає 1160 кілограм.
 •  Колодозахвати. Вантажопідйомність обладнання дорівнює 3000 кілограм. Ширина володіє значенням в 2130 міліметрів. Діаметр обхвату доходить до 900 міліметрів. Маса агрегату становить 830 кілограм.
 •  Кранова стріла. Володіє максимальною вантажопідйомністю 2000 кілограм. Ширина має значення в 1163 міліметра, а довжина в 3818 міліметрів. Максимальний поворот обладнання дорівнює плюс / мінус 30 градусів. Існує дві моделі агрегату, а саме це звичайна стріла і телескопічна. Маса становить 270 кілограм.

Та все це обладнання може бути встановлено буквально за лічені хвилини, так як виробник ще подумав і про зміну агрегатів, наділивши навантажувач спеціальними установочними механізмами і адаптерами.

модифікації

За весь час серійного виробництва фронтального навантажувача XCMG ZL50G була випущена всього одна модифікована версія, яка відома під назвою XCMG ZL50GN. Ця машина не володіє значними змінами і поліпшеннями, тому за зовнішнім виглядом її легко сплутати з базовим навантажувачем.

Але основними відмінностями є трохи подовжена колісна база (3300 міліметрів), збільшений радіус повороту (до 7000 міліметрів) і більш продуктивний силовий агрегат моделі WD615G.220. Цей двигун розвиває максимальну потужність в 162 кіловат або ж в 220 кінських сил.

В іншому ж дана модифікація абсолютно ідентична з оригіналом.

Фронтальний навантажувач zl50g

Технічні характеристики

Маса повністю готової машини до експлуатації має значенням в 17500 кілограм. Довжина конструкції з урахуванням базового ковша становить 8110 міліметрів. Ширина, розрахована по краях коліс, дорівнює 3000 міліметрів. Висота по кабіні становить 3485 міліметрів.

Колісна база навантажувача має значенням в 3000 міліметрів (для модифікації 3300 міліметрів). Дорожній просвіт у XCMG ZL50G дорівнює 450 міліметрів. Зовнішній габаритний радіус повороту базового навантажувача становить 6400 міліметрів. Колія коліс передньої і задньої осі має значенням в 2200 міліметрів.

Максимальний кут підйому, який може подолати цей навантажувач, становить не більше 28 градусів.

Оснащується переднім ковшем, об’єм якого володіє значенням в 3000 кубічних міліметрів. Виліт ріжучої кромки ковша дорівнює 1130 міліметрів. Максимальна висота вивантаження доходить до позначки в 3090 міліметрів.

Циліндр ковша має Виривное зусиллям в 170 кілоньютон. На виконання повного робочого циклу машина потрібна не більше 11 секунд. Повний підйом ковша може бути проведений за 6.5 секунд.

Вантажопідйомність всієї гідравлічної системи складає 5000 кілограм.

Навантажувач оснащений пневматичними робочими дисковими гальмами, які мали в масляній ванні. Стоянкові гальма подпружиненного типу, з можливість відключення пневматичного приводу.

Встановлюється шестициліндровий дизельний силовий агрегат марки WD10G220E21, здатним видати по досягненню певних оборотів колінчастого вала номінальну потужність в 158 кіловат або ж в 215 кінських сил. Є водяне охолодження з примусовою циркуляцією і пряма система уприскування палива в камері згоряння.

Також навантажувач має досить великим паливним баком, обсяг якого має значення в 300 літрів. Система охолодження двигуна вміщує в себе до 60 літрів рідини, що охолоджує. Навантажувач може пересуватися в роботі з максимальною швидкістю в 38 кілометрів на годину для переднього ходу і 24 кілометри в годину для заднього.

Фронтальний навантажувач zl50g

Особливості

Навантажувач має спеціальний пілотним контролем і функцією автоматичного вирівнювання, що дозволяє значно прискорити цикл роботи і підвищити безпеку при експлуатації. Контроль гідравлічної системи здійснюється всього лише одним важелем.

Це було зроблено спеціально для підвищення ефективності та керованості машини. З метою виключення великої втрати потужності силового агрегату при роботі, було встановлено два високопродуктивних насоса японського виробництва.

Нахил ковша змінюється автоматично, що дозволяє проробляти робочий процес без зайвих дій.

Також фронтальний навантажувач XCMG ZL50G має досить високими технічними характеристиками. Його розміри хоч і великі, але для своїх розмірів він має відмінну маневреність, що дозволяє йому брати участь в роботі на місцях з малим робочим простором. Іншим же його перевагою є універсальність.

Для даного навантажувача є велика кількість різноманітного навісного обладнання, завдяки якому в деяких випадках відпадає необхідність використовувати техніку спеціалізовану на певний вид.

Це дозволяє заощадити кошти при зведенні будь-якого об’єкта або ж просто при проробляє комплексної роботи в різних сферах.

В кабіні передбачено все для виконання тривалої роботи, а саме встановлено зручне сидіння на пневматичній підвісці, яке можна повністю відрегулювати. Встановлений кондиціонер і обігрівач, що забезпечують комфортні умови при експлуатації в різних погодних умовах.

Фронтальний навантажувач zl50g

Відео

двигун

Фронтальний навантажувач XCMG ZL50G оснащується шестициліндровим дизельним двигуном, який був розроблений спільно з такими корпораціями, як Steyr і Weichai.

Дана силова установка відома під маркою WD10G220E21 і здатна розвинути максимальну потужність в 158 кіловат або ж в 215 кінських сил. Максимальна кількість обертань колінчастого вала становить 2200 обертів на хвилину.

Система охолодження рідинна з примусовою циркуляцією.

Фронтальний навантажувач zl50g

Ціна нового і б / у

Нову машину можна придбати за ціною від двох мільйонів і до двох з половиною мільйонів російських рублів. Б / у варіант навантажувача обійдеться у вартість від 800 тисяч і до двох мільйонів російських рублів.

На вартість обох варіантів впливають рік виробництва, комплектація, версія (модифікована або базова), а також і технічний стан з напрацюванням (виключно для старої техніки).

Фронтальний навантажувач zl50g

https://gruzato.ru/frontalnyj-pogruzchik-xcmg-zl50g.html

XCMG ZL50G: технічні характеристики, огляд, опис

Фронтальний навантажувач zl50gДжерело фото: pogruzchikmarket.ruФото XCMG ZL50G

Маса, об’єм ковша, вантажопідйомність

Фронтальний навантажувач XCMG моделі ZL50G може оснащуватися декількома варіантами ковшів різної місткості, а також іншими типами навісного обладнання (вилковими і щелепними захопленнями, стріловим обладнанням для переміщення контейнерів, відвалами, призначеними для роботи зі сміттям або для прибирання снігу). Обсяг ковша, що входить в стандартну комплектацію, становить 3 куб.м. 17,5-тонна модель розрахована на підняття 5 тонн вантажу. Виривное зусилля – 170 кН. Відзначимо також, що вантажне устаткування має Z-подібну схему.

експлуатаційна маса 17 500 кг
Вантажопідйомність 5 000 кг
обсяг ковша 3 куб.м

Двигун XCMG ZL50G

Потужність дизельного двигуна при 2 200 об / хв становить 162 кВт. Силовий агрегат відповідає екологічним нормам стандарту Євро 3. Обсяг паливного бака складає 300 л, система охолодження вміщує 60 л. Якщо ж говорити про норми витрати, то виробник вказав в специфікації наступні цифри: для дизеля даний показник становить близько 238 г / кВтг, масла – 2,04 г / кВтг.

Модель двигуна Cummins SC9D220G2B1 / Steyr SC9D220G2B1
потужність 162 кВт

Технічні характеристики XCMG ZL50G

Задній міст фронтального навантажувача XCMG ZL50G виконаний хитним (кутом кочення становить 35 градусів), при цьому передній міст є фіксованим (тобто нерухомим щодо рами).

Виробник мостів – американська компанія Meritor, спереду встановлена ​​модель SOMA 216 NZE, ззаду – SOMA C216 VB. За додатковим замовленням також можливий монтаж мостів ZF.

Радіус повороту (мінімальний) складає 6 400 мм, а кут ухилів, які може долати ZL50G, може досягати 28 градусів.

Фронтальний навантажувач zl50gДжерело фото: pogruzchikmarket.ruДвігатель XCMG ZL50G виробляє до 162 кВт

Базовий комплект поставки включає шини 23,5-25-16. Максимальна швидкість переднім ходом обмежена значенням 38 км / год, при їзді назад граничне значення становить 16,5 км / год. Стандартно виробник ставить на даний фронтальний навантажувач шини AEOLUS. Нормативний тиск в шинах – 343 кПа (передні) і 294 кПа (задні).

Машина комплектується пневматичними дисковими робочими гальмами, тип стоянкових гальм – підпружинені пневмоотключаемие.

Не менш важливими є показники, що стосуються швидкості виконання робочих операцій. Час повного робочого циклу, за розрахунками виробника, становить 17 с. На операцію з підйому ковша відводиться 6 с.

радіус повороту 6 400 мм
Швидкість руху 38 км / год
Робочий цикл 17 з

Управління, кабіна

Навантажувач XCMG ZL50G комплектується планетарної трансмісією, перемикання передач виконується гідравлічним шляхом. Модель гідротрансформатора – YJSw315X (тип – одноступінчатий, Трьохелементний).

Використовуваний метод охолодження – циркуляція масла під тиском, при цьому тиск масла на вході допустимо в діапазоні 0,3-0,45 МПа, на виході – 0,20-0,30 МПа.

Робочий тиск в системі трансмісії становить 1078-1471 кПа.

 • Фронтальний навантажувач zl50gДжерело фото: xcmgspareparts.com Фото XCMG ZL50G
 • Тип системи управління: артикуляційний потік підсилювального гідравлічного управління.
 • На вибір покупця для управління XCMG ZL50G може бути встановлений або джойстик, або дві рукоятки сервоуправления ковшем.

Габарити

габаритна довжина 8 200 мм
габаритна ширина 3 000 мм
габаритна висота 3 485 мм

Габаритні розміри фронтального навантажувача XCMG ZL50G є наступними: довжина становить 8,2 м, ширина – 3 м, висота – 3,5 м. Крім цього, слід зазначити, що максимальна висота вивантаження матеріалу досягає 3 090 мм, а значення вильоту ковша дорівнює 1 130 мм. Заявлена ​​ширина стандартного ковша – 3 000 мм.

Ще кілька характеристик: колісна база – 3 300 мм, колія – ​​2 200 мм.

Технічне обслуговування

Модель входить в число нескладних за конструкцією фронтальних навантажувачів, що дозволяє проводити технічне обслуговування фахівцями різної кваліфікації.

модифікації

Крім фронтального навантажувача XCMG ZL50G, комплектуючі двигуном Cummins, існує версія з дизельним агрегатом Steyr SC9D220G2B1 (випускається китайською компанією Weichai за ліцензією австрійців). У другому випадку модель має назву XCMG ZL50GL.

аналоги

Виходячи з основних технічних характеристик до числа аналогів можна віднести наступні моделі: LiuGong 856III, LiuGong 856lll Tool Carrier, LiuGong CLG856III, LiuGong CLG856III TC, Foton FL957F, XCMG ZL50GH, XCMG ZLJ50G, Junlian ZL50, ChengGong CG956H, ChengGong CG957H.

Відео

Відео – з каналу «XCMG РОСІЯ»

https://exkavator.ru/excapedia/technic/xcmg_zl50g

Фронтальний навантажувач XCMG ZL50G купити і дізнатися технічні характеристики. Найнижча ціна тут

Фронтальний навантажувач zl50g

Фронтальний навантажувач ZL50G – це техніка даного виробника, яка створена спільно з японськими інженерами. Варто зауважити, що в більшості своїй основою для розробки цієї моделі спеціальної техніки є техніка Кавасакі – всесвітньо відомого японського концерну, що займається виробництвом високоякісних засобів пересування.

Завдяки впровадженню унікальних технологій, вдалося створити якісний фронтальний навантажувач, який незамінний у великій кількості сфер застосування.

Які головні особливості і характеристики фронтального навантажувача ZL50G?

Варто виділити наявність такого ряду особливостей, як:

 • Це фронтальний навантажувач третього покоління, який відрізняється наявністю якісних рішень і невеликими габаритами – довжина має значення 8,1 метра, ширина – 3 метри, висота – 3,485 метра.
 • Цей вид спеціальної техніки ідеально підійде для виконання різноманітних робіт, таких як – транспортування, навантаження і розвантаження, землерийка і інші. Найбільш часто він застосовується в сільськогосподарській і будівельній сферах.
 • Фронтальний навантажувач китайського бренду XCMG – ZL50G володіє підвищеним захистом від корозії.

Які ще технічні особливості притаманні даної моделі фронтального навантажувача?

Звичайно ж, це:

 • Висока тягова здатність і відмінна вантажопідйомність. Такий невеликий фронтальний навантажувач може підняти 5 тонн в ковші.
 • Сучасна система конструкції. ZL50G – це спеціальна техніка, яка відрізняється від інших наявністю модернізованою системою захоплення, яка складається зі сталі найвищого рівня міцності.
 • Оптимальний радіус розвороту. Це 7 метрів, які були досягнуті завдяки застосуванню спеціальної рами – з шарнірів і зчленувань.
 • Потужний і економний двигун. 215 кінських сил і відмінний показник витрати палива – 240 грам, кіловат на годину. Більш того, він здатний працювати протягом декількох годин – це стало можливим завдяки використанню місткістю бака, об’ємом 300 літрів.Фронтальний навантажувач zl50g

Можна нескінченно довго перераховувати технічні характеристики і новинки даної моделі фронтального навантажувача. Але можна твердо виділити одне – ця модель має велику колісну базу – 3,3 метра, високий показник Виривное зусилля, рівного 17 тонн – а це в свою чергу сприяє високій працездатності і надійності.

Яка вартість на даний фронтальний навантажувач?

5 290 000 рублів – що повністю відповідає заявленим технічним характеристикам моделі.

Де можна купити фронтальний навантажувач ZL50G?

Фронтальний навантажувач zl50g

 1. висококваліфікований сервіс,
 2. тривалу гарантію терміном – 1 рік або 1000 мотогодин,
 3. можливість обслуговування (в результаті чого, до Вас на місце виїжджає бригада – обслуговуючих).

І звичайно ж, не варто забувати про наявність великого асортименту запчастин.

Вибравши вантажну техніку в нашій компанії, Ви робите грамотне рішення на користь якості і ефективності.

габаритні розміри
Довжина мм 8110
Ширина, мм 3000
Висота, мм 3485
Основні характеристики
Вантажопідйомність, кг 5 000
Витрата палива л / год транспортний режим 12,5 навантаження 9,4
Обсяг ковша, м3 3
Висота вивантаження, мм 3090
Виліт ковша, мм 1130
Вага навантажувача, кг 16 500
Швидкість руху вперед, км / год 0-11 / 17/38
Радіус повороту, мм 5925
Колісна база, мм 2760
Ширина ковша, мм 3000
Шини 23,5-25
двигун
Виробник Steyr
Країна Китай
Коробка передач
Кількість передач в / н 6/2
Тип трансмісії гідромеханічна
Виробник ZF
Тип управління
Тип управління джойстик

  Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

https://www.xcmg7.ru/xcmg-zl50g.html

Фронтальний навантажувач XCMG ZL50GV | ТД Макос

 • Новий, 2019 року випуску 
 • Ціна ZL50GV – 4 950 000 рублей включаючи ПДВ-20%.
 • На стоянці в м Челябінськ
 • Можливий лізинг / кредит 
 • Гарантія 12 місяців або 1500 мото-годин
 • Наявність складу запчастин в містах РФ.
Гарантійний термін 12 міс. або 1500 м / ч.
 • погрузка і ув’язка навантажувача
 • ПДВ 20%

двигун

Виробник Weichai Power
Модель WD10G220E23
Потужність, кВт / к.с. 162 / 220,26
Номінальна частота обертання, об / хв 2200
Максимальний крутний момент (N. m.) 843
Витрата Палива / Номінальна Умова (г / кВт.год) ≤205

характеристики руху

Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 8225x3016x3515
вага, кг 16950
Мін. радіус розвороту, мм 6400
Шини 23.5-25-16PR
Колісна база, мм 3300
Швидкість руху вперед, км / год 1 передача – 11.52 передача – 37
Швидкість руху назад, км / год 1 передача – 16.5

робочі характеристики

управління джойстик
Вантажопідйомність, кг 5000
Макс. тягове зусилля, кН ≥160 ± 5
Сумарний час раб. циклу, з 11
Час підйому стріли, з 6.0
Виліт ковша, мм 1130

параметри ковша

Обсяг ковша, м³ 3.0
Висота розвантаження, мм 3090
Макс. зусилля відриву, кН ≥170

Умови оплати та доставки

 • Доставка здійснюється тільки по передоплаті!
 • Здійснюємо доставку в будь-який регіон РФ.
 • Способи доставки:
 • Транспортна компанія
 • самовивіз

Способи оплати:

 • Безготівковій розрахунок
 • готівкою

Практично на всю лінійку дорожньо-будівельної техніки марки XCMG поширюється гарантія 12 місяців, або 1500 м / ч .

Гарантійне обслуговування проводиться спеціалізованими компаніями, що базуються на території міст Росії. У розпорядженні компаній є мобільні комплекси для проведення планових та позапланових ТО на місці експлуатації техніки.

Для віддалених регіонів наша компанія може запропонувати всілякі умови проходження ТО. З кожним замовником це обговорюється окремо.

Фронтальний навантажувач zl50g Фронтальний навантажувач zl50g

https://gkmakos.ru/catalog/frontalnyy-pogruzchik/frontalnyy-pogruzchik-xcmg-zl50gv

XCMG ZL50G

Подробиці Переглядів: 11173 Фронтальний навантажувач zl50g

Фронтальний навантажувач XCMG ZL 50 G   від компанія XCMG (Xuzhou Construction Machinery Group) відноситься до числа найпопулярніших видів спецтехніки в багатьох країнах світу.

Компанія XCMG розробила ряд моделей фронтального навантажувача, серед яких можна виділити дуже популярну в усьому світі модель XCMG ZL50G. Дана модель фронтального навантажувача користується великим попитом не тільки в країнах Азії і Африці, а й Західної Європи.

Фронтальний навантажувач XCMG ZL50G призначений для виконання різних робіт в досить складних умовах. Це відноситься до кар’єрних робіт, а також операцій з переробки лісу, відвантаження гірських порід і т.д. Його застосовують в тих випадках, коли виникає необхідність у виконанні великого обсягу робіт.

Трансмісія фронтального навантажувача zl50g є автоматичною, що має електрогідравлічну систему управління і контроль переданого моменту. За допомогою системи Kick-down забезпечується переклад трансмісії на знижену щабель, щоб забезпечити максимальне зусилля.

Провідні мости навантажувача, а також його гідравлічна система забезпечують роботу цього пристрою під час непростих погодних умовах. Його можна використовувати в суворому північному кліматі, а також в умовах високих температур. Завдяки гідравлічній системі управляти даними фронтальним навантажувачем досить просто.

Слід зазначити наявність ергономічного робочого місця оператора даного фронтального навантажувача: інформація на приладовій панелі легко читається, а органи управління є досить зручними.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
220 к.с. 162 кВт при 2200 об / хв
Мінімальний радіус повороту, мм
Максимально може здолати підйом, град.
Максимальне зусилля відриву, кН
Максимальна сила тяги, кН
Швидкість на I передачі (вперед / назад) у XCMG ZL50G
Швидкість на II передачі (вперед)
Обсяг робочого гідравлічного масла

Умови знижок, точну ціну і інші питання уточнюйте, будь ласка, у наших менеджерів !!!

На головну

http://www.spectehnikadv.com/pogruzchiki/frontalnie/xcmg/xcmg-zl50g

Leave A Reply

Your email address will not be published.