Як вибрати побутовий кормо подрібнювач

0

Як вибрати побутовий Кормоізмельчітель

види кормоизмельчителей

Подрібнені корми, такі як зерно, трава, коренеплоди, овочі і фрукти – краще засвоюються організмом будь-яких тварин. Їх можна згодовувати як окремо, так і в складі мешанок і каш. Щоб переробити великий обсяг кормової сировини фермери використовують спеціальні прилади – кормоізмельчітелі.

особливості кормоизмельчителей

Всі моделі кормоизмельчителей можна умовно розділити на три великі групи:

 1. За типом використання (домашні і промислові).
 2. За типом роботи (механічні та електричні).
 3. По виду сировини для обробки (коренеплоди, сіно і / або солома, універсальні).

Найпростіші механічні пристрої працюють за принципом звичайної терки, і призначені для перемолкі овочів і коренеплодів. Електричні ріжучі апарати для кормів більш універсальні. Вони можуть справлятися як з сіном, так і з травою, овочами, фруктами, а деякі моделі використовуються ще і як зернодробарка.

Потужні подрібнювачі добре переробляють і тонкі гілочки, жорсткі стебла рослин, багато садових відходи.

Який краще подрібнювач корму вибрати для домашнього господарства, залежить від потреб і можливостей фермера. Пристрої 3 в 1 більш практичні, але і більш дорогі. Для великого господарства підійдуть моделі з великою продуктивністю.

Електричні моделі подрібнювача кормів

кормораздатчик

Кормосмеситель або міксер кормораздатчик призначений для подрібнення, перемішування і роздачі готових кормів для корів. Розрізняють декілька видів цього устаткування:

 • самохідні,
 • Чіпляється до трактора,
 • Горизонтального типу завантаження сировини,
 • Вертикального типу завантаження сировини.

Також міксери поділяються за:

 • Об’єму робочої камери (найчастіше зустрічаються моделі з ємнісним об’ємом від 8 до 16 кубометрів),
 • За кількістю шнеків,
 • За наявністю або відсутністю завантажувального фрези.

подрібнювач КР

Кормоизмельчитель КР-03 використовується для перемолу свіжої трави і різних овочів, і приготування з них мешанок і сумішей для корів, свиней, кролів та свійської птиці. Стандартна комплектація обладнання складається з робочої фрези зі знімними ножами. Ножі мають хорошу наточке і здатні нарізати сировину на скибочки не більше 2 мм в довжину. Габарити моделі – 28 * 28 * 36 см, а вага – не більше 8 кг.

Незважаючи на свої скромні розміри, апарат досить потужний: за годину роботи корморізка переробляє:

 • До 500 кг коренеплодів,
 • До 300 кг зернових,
 • До 150 кг трави.

Відгуки про модель більше позитивні. З мінусів користувачі відзначають тільки сильну вібрацію під час роботи і занадто тонку сталь корпусу.

Корморезка Терммікс

Подрібнювач кормів побутової Терммікс Кр-003 відрізняється великою потужністю. За годину роботи машина здатна перемолоти до тонни овочів. Розміри пристрою: 31 * 31 * 36 см, вага – 6 кг. Ефективність роботи обумовлена ​​пластичним і дуже гострим ножем, а також спеціальним ситом, просівають сировину. Чи не домелених зерна відправляються автоматично на повторну обробку. Для трави передбачені окремі обоюдогострі ножі.

Подрібнювач ІКБ-2 Вихор

Кормоизмельчитель ІКБ – 2 Вихор має і дробильну функцію, і здатний дрібно нарізати овочі і коренеплоди. Переваги корморізки Вихор:

 • Низький рівень шуму і вібрації в робочій режимі,
 • Регулювання фракції одержуваного зерна,
 • Асинхронний одноразовий мотор, потужністю 1100 Вт,
 • Додаткове сито і терка.

Корморезка електрична Вихор всього за годину роботи справляється з 600 кг зерна або 180 кг овочів.

Корморезка ІКБ 003

Універсальний Кормоізмельчітель побутової ІКБ 003 поєднує в собі і зернодробарку, і траворізки, і корморізки. Підходить машина і для виготовлення комбікорму. Безперервно апарат може працювати до шести годин, а мотор робити 1200 оборотів в хвилину. Для корморізки моделі 003 були розроблені ножі спеціальної форми, а в кріпленні різального вузла використовувалися замість саморізів – гвинти.

За годину подрібнювач здатний впоратися з:

 • 900 кг коренеплодів.
 • 240 кг зернових,
 • 150 кг трави.

Компактні розміри подрібнювача кормів побутового ІКБ (36 * 31 * 31 см) роблять його дуже зручним для зберігання та транспортування.

Корморезка ІК 1 Могілёвліфтмаш

Кормоизмельчитель ик 1 Могильовліфтмаш створений для роботи з зерном всіх типів і коренеплодами. Комплектацію можна доповнити:

 • Додатковими тертками і лотками,
 • Ножем для нарізування стебельчастих кормів,
 • Ситом з дрібним осередком.

Подрібнювач кормів ик 1 Могильовліфтмаш має наступні робочі характеристики:

 • 8 кг коренеплодів в хвилину,
 • 3 кг зерна в хвилину,
 • Товщина нарізки – до 5 мм,
 • Вага апарату: 22 кг,
 • Габарити: 43 * 54 * 30 см,
 • Потужність мотора: 1100вт.

Корморезка Нива

Подрібнювач грубих кормів Нива ІК 07 – універсальний апарат, який може використовувати і як дробарка кормів зернових, так і корморізка. Обсяг бункера завантаження сировини – 14 літрів. Нива ІК 07 оснащена потужним колекторним мотором.

Продуктивність корморізки залежить від типу сировини, що переробляється.

За годину максимально можна отримати:

 • До 250 кг зернових,
 • До 600 кг овочів або коренеплодів.

Пристрій відрізняється компактністю. Вага в повній комплектації всього 7500 грам, а розмір – 34 * 31 * 31 см. За відгуками користувачів апарат простий в обслуговуванні, надійний, продуктивний і окупає себе дуже швидко.

Кормоизмельчитель Бик – 103 М

Побутовий апарат Бик -103 М в базовій комплектації має три ножа, виготовлених з міцного і тонкого металу. Виробник дає гарантію на Корморезка в 16 місяців. При 1200 оборотах двигуна в хвилину, корморізка здатна за годину роботи впоратися з 300 кг зерна або 500 кг соковитого корму. Потужність і надійність апарату компенсує галасливість під час роботи.

Подрібнювач корму Млин

Кормоизмельчитель Млин однаково добре підходить для переробки гілок, рослин з жорсткими стеблами, цілих кукурудзяних качанів, зерна. Кормоизмельчитель Млин має ряд переваг:

 • Безшумність в роботі,
 • Мотор з обмоткою з міді,
 • Надійність і великий термін експлуатації.

У стандартну комплектацію входить набір з чотирьох сит, з розміром осередків від 2 до 5 мм.

Кормоизмельчитель Млин здатний за годину роботи видати до 65 кг перероблених стебельчастих рослин, до 100 кг подрібненої кукурудзи або ж 240 кг меленого зерна.

Корморезка молодець

Кормоизмельчитель молодець поєднує в собі зернодробарку і корморізки. Цей подрібнювач грубих кормів здатний впоратися навіть з відходами зерен і твердими стеблами злакових рослин. Важить він близько 8 кг, що дозволяє встановлювати апарат практично на будь-яку рівну поверхню. Двигун, потужністю в 1700 оборотом, дає можливість переробляти в годину до 500 кг навіть дуже твердого зерна.

Подрібнювач кормів ДТЗ КР – 20с

Потужності цієї корморізки вистачить на те, щоб за годину переробити до 210 кг кукурудзяних качанів, до 260 кг овочів або фруктів, до 160 свіжої трави. Стандартна комплектація включає в себе:

 • Чотири сита,
 • Запобіжник, який при перегріванні вимикає двигун.

Модель має потужний мотор асинхронного типу. За відгуками користувачів, апарат надійний в роботі, має хорошу продуктивність і відмінно підходить для приготування кормів як для великого, так і для дрібної рогатої худоби.

Корморезка Дон

Подрібнювач кормів Дон здатний працювати при температурі від мінус двадцяти п’яти до плюс сорока градусів, і вологості повітря до 80%. Апарат має хорошу продуктивність: в хвилину він дає до трьох кілограм меленої зерна або до одинадцяти кілограм подрібнених соковитих кормів. Єдина умова для продуктивної роботи: вологість зерна, що переробляється не повинна перевищувати 15%.

Ручний подрібнювач кормів

Корморезка ручна дискова зазвичай застосовується в господарствах з невеликим поголів’ям ВРХ та птиці. Вона відмінно справляється з такими коренеплодами, як картопля і буряк, добре перемелює фрукти і овочі. За годину з її допомогою можна переробити до 160 кг кормового сировини, а товщина одержуваних шматочків не більше 5 мм.

Цей телефон з нержавіючої сталі, що підвищує надійність і експлуатаційні терміни. Вага машини всього 10 кг.

саморобна корморізка

Для переробки корму для кількох корівок або невеликої кількості птиці можна виготовити саморобну Корморезка. Найпростіший варіант – терка. Щоб зробити Корморезка, потрібно взяти аркуш нержавіючої сталі, розмірами 30 см в довжину і 50 см в ширину, і за допомогою пробійника наробити багато отворів. Верхня частина листа небагато відгинається, після чого готова терка кріпиться в дерев’яній рамі для більшої зручності.

Кормоизмельчитель побутової: який краще

У даній статті ми розберемося, який побутової Кормоізмельчітель краще, як його вибрати і на які параметри орієнтуватися.

В даний час все більше набирає обертів мода на облаштування власної міні-ферми. У 21 столітті, людина вирішила повернутися до витоків, бажає вживати в їжу натуральні та екологічно чисті продукти.

У побутових умовах, фермери задаються питанням про те, як підвищити рентабельність свого маленького виробництва. Як створити умови для тварин, щоб вони швидше набирали масу. Все господарство необхідно утримувати в сприятливих умовах, а годувати правильної і корисною їжею. Грубий корм, у тварин повністю не засвоюється, відповідно, маса у корів, свиней, птахів і кроликів буде набиратися дуже довго. Вирішити цю проблему допомагають спеціальні кормоізмельчітелі. Якщо корм роздрібнити до певних розмірів, засвоєння їжі буде прекрасним, худобу буде здоровим і вгодованим.

Кормоизмельчитель для побутових потреб – це надійне придбання, яке відрізняється своєю простотою і тривалим терміном служби. Складається це пристосування з ємності, куди засипається корм і відсіку, де корм перемелюється. Вага побутових кормоизмельчителей невеликий, його з легкістю може рухати і переносити одна людина.

види кормоизмельчителей

Існує кілька основних видів даного інструменту, які відрізняються за типом дроблення корму:

 • Дробарки . Нарізають продукти, відбивають їх, потім передавлюють. Наприклад, так можна переробити кукурудзу, рис, зерно, овочі та фрукти.
 • Подрібнювачі для стебел . Застосування цього виду подрібнювачів корми – трава, солома, силос, будь-які інші рослини.
 • Корнерезки . Використовуються для нарізування коренеплодів і фруктів. Основна частина – нарезающий барабан, який прекрасно справляється із завданням з подрібнення.

Щоб Вам було простіше зрозуміти різницю, ось ПОСИЛАННЯ на інтернет-магазин «Все Інструменти» з великим вибором кормоизмельчителей. Можете вивчити ціни, подивитися типи, потужність, розміри та інші характеристики кожної моделі.

На що орієнтуватися при виборі?

Переймаючись питанням, який побутової Кормоізмельчітель краще вибрати, необхідно точно представляти, для яких цілей і в яких умовах ви його збираєтеся використовувати.

В першу чергу, прорахуйте, скільки сировини доведеться переробляти, що залежить від того, яке поголів’я потрібно нагодувати щодня. Також важливі такі параметри при виборі:

 • Потужність . Цей пункт важливий, так як корми, що підлягають дробленню, мають високу в’язкістю і міцністю. При виборі приладу, беріть до уваги те, які обсяги доведеться подрібнювати, продуктивність повинна відповідати вимогам. Промислові кормоізмельчітелі беруть для великих ферм, побутові – для використання в домашньому господарстві.
 • Охолодження приводу – це наступний важливий момент, адже на нього лягає головне навантаження. На корпусі агрегату розташовуються отвори, в які потрапляє ззовні повітря і охолоджує двигун. Їли обладнання перегрівається, воно скоро може вийти з ладу.
 • Механічний або електричний . Механічні приводи (у вигляді ручної млини), втрачають свою популярність через те, що вимагають великих трудових витрат. Механіка підійде Вам, якщо поголів’я худоби до трьох одиниць. Електричні ж прилади, постійно удосконалюються і модернізуються. Головним досягненням можна вважати те, що з’явилися універсальні механізми. На таких машинах змінюються насадки, що дозволяє адаптувати Кормоізмельчітель для різних видів кормів: і для коренеплодів, і для твердих бобових, злакових культур, для сіна, соломи і трави.
 • Регулювання . Бажано, щоб Кормоізмельчітель різав коренеплоди пластинами, а не стирається в борошно. Це більш доведеться худобі за смаком, а також не буде зайвою втрати соку, пластини зручно змішувати з іншим кормом.
 • Виробник . Вибирайте прилади від виробника, який часом заробив собі ім’я і постійно проводить контроль якості. Такі заводи вже додали в свої вироби всі потрібні опції, організували сервіси з технічного обслуговування і ремонту техніки.

Кожному, хто утримує домашнє господарство, просто необхідний апарат для дроблення корму. У кожного виду тварин, свої смакові переваги в їжі. Генії інженерних технологій потрудилися і створили універсальний пристрій в допомогу великим і малим фермерам. Тепер господарі-тваринники змішують роздроблений корм з вітамінними добавками, тим самим піклуючись про відмінне здоров’я свого худоби. Якщо Ви вирішили придбати собі в допомогу Кормоізмельчітель, можете бути впевненим, що знайдете те, що підійде саме для Вашого прекрасного подвір’я.

Рекомендації по використанню

Вирішивши, який побутової Кормоізмельчітель краще, вибравши і купивши його, необхідно дізнатися, як ним користуватися і як обслуговувати. Від цього залежить тривалість роботи приладу.

Для того, щоб обраний Вами Кормоізмельчітель працював правильно і довго, необхідно знати, як правильно застосовувати прилад і експлуатувати його протягом довгого часу. Ось кілька правил:

 • Не залишайте прилад без нагляду, не допускайте до нього дітей;
 • Не допускайте потрапляння рідини всередину, щоб уникнути замикання;
 • Завантажуйте продукти після включення техніки, інакше є ризик поломки;
 • Не заводьте і не залишайте надовго працює вхолосту подрібнювач корму;
 • Будьте обережні і дотримуйтесь техніку безпеки при роботі з приладом!

Сподіваємося, що наші рекомендації допоможуть продовжити термін життя вашого приладу і ви довгі роки без проблем і поломок зможете користуватися ним.

Відео інструкція

Кормоизмельчитель: що це і як використовувати?

Вже досить давно відомо, що подрібнені корми краще засвоюються шлунком тварини. А чим краще обмін речовин у сільськогосподарського тваринного, тим вище його продуктивність! Практично на будь-якій сучасній тваринницькій фермі використовуються кормоізмельчітелі. Вони дозволяють подрібнювати такі корми як зерно, овочі і фрукти, коренеплоди і траву.

особливості кормоизмельчителей

Подрібнювачі можна розділити на дві групи, які широко застосовуються в тваринницьких господарствах:

 • побутові кормоізмельчітелі;
 • промислові зразки.

За принципом роботи найпростіші пристрої – механічні і нагадують терку. Такі пристрої використовують для коренеплодів і овочів. Але якщо потрібна велика продуктивність і можливість застосування до кормів, то в даний час у продажу є велика різноманітність електричних ріжучих апаратів. Вони більш універсальні і легкі у використанні.

Побутові подрібнювачі

До плюсів побутових подрібнювачів можна віднести відносно невисоку вартість, невеликі габарити пристрою. Вони відмінно підійдуть для невеликого домашнього господарства.

Явним представником побутового обладнання є корморізка ІКБ 003 .


Подрібнювач побутової ІКБ 003

Виробником є ​​завод «Електромаш» в місті Міас. При невисокій вартості, порядку 4000 рублів, вона здатна подрібнювати зерно, плоди і стебла рослин.

Сировина засипається через спеціальний отвір зверху, потім потрапляє в робочу камеру, де подрібнюється за допомогою ріжучих елементів і сита. Потрапляючи в центрифугу корм розбивається об стінки барабана і ножі.

Фракція регулюється зміною обертів двигуна, для цього на измельчителе є відповідний регулятор. Зерно можна подрібнити до стану борошна, а фрукти до пюре. Не гірше ІКБ 003 справляється з різкою трави, на виході виходить відмінна мульча.

При своїх габаритах 36х31х31 см і вазі 7 кг продуктивність має непогані показники, що з лишком закриває потреби домашнього господарства. За годину подрібнювач здатний впоратися з:

 • 900 кг коренеплодів;
 • 240 кг зернових;
 • 150 кг трави.

Промислове обладнання

Плюс промислових зразків полягає в можливості обробки більшого виду кормів, а також великих обсягів. Крім того, вони можуть виконувати функцію перемішування, автоматичної видачі суміші кормів – такі пристрої називаються кормораздатчики.

Розрізняють декілька видів цього устаткування:

 • самохідні;
 • тракторні;
 • вертикального або горизонтального типу завантаження сировини.

Найбільш часто зустрічається обсяг робочої камери промислових кормозмішувачів від 9 до 16 кубометрів.

Кормоизмельчитель ручної

Подрібнювачі цього типу призначені для подрібнення овочів, фруктів, баштанних культур, а також будь-яких коренеплодів. Потреба в таких подрібнювачах виникає в місцях з низьким, або нестійким напругою електромережі. Та й від відключення електрики ніхто не застрахований.

Такі вироби відрізняються простотою і надійністю конструкції, невибагливістю в роботі і повною незалежністю від зовнішніх факторів.

Як вибрати Кормоізмельчітель?

Коли прийшов час визначитися з вибором корморізки, необхідно розуміти для яких цілей, а також в яких умовах буде використовуватися даний інструмент.

Перше від чого треба відштовхуватися при виборі подрібнювача кормів – це обсяг сировини, який необхідно буде перемелювати. У свою чергу цей норматив залежить від поголів’я вашої ферми.

Також важливо враховувати наступні параметри:

 • Потужність. Корми, які використовуються в тваринництві досить різноманітні. Деякі з них мають високу в’язкість і щільність, що збільшує навантаження на мотор подрібнювача. Тому висока потужність дозволить подрібнювати більше видів сировини.
 • Обсяг завантажувального бункера. Від розміру бункера залежить те, як часто вам доведеться доповідати сировину. Деякі моделі оснащуються кількома відсіками для різного типу корму.
 • Спосіб подрібнення корму. Інші відрізняються способом подрібнення сировини. Наприклад, молоткові моделі відмінно підійдуть для твердих сортів зерна. Моделі ріжучого типу – для тендітних зерен. Щокові зернодробилки, які розтирають зерна між двох валів, підходять для пластичних зерен. А до універсальних інші можна віднести роторні моделі.

Як замовити?

РФ, Московська область, 141001, м Митищі,
вул. Залізнична, д. 20
ст. Тайнинское, Ярославське напрямок МЗ
1 км від МКАД-Північ, з’їзди 93А і 94 МКАД

Кормоизмельчитель побутової: який краще?

 • 1. Користь інші
 • 2. Види кормоизмельчителей
 • 3. Основні параметри для вибору Кормоподрібнювачі
 • 4. Як правильно використовувати Кормоізмельчітель

Багато фермерів, які мають велике поголів’я тварин, потребують такого апараті, як Кормоізмельчітель. Це пояснюється скрутним процесом подрібнення великої кількості різноманітної їжі по кілька разів на день.

користь інші

Оскільки господарі прагнуть швидше виростити свою живність і заробити на цьому гроші, їм необхідно добре її годувати. Але на жаль, не всі види кормів добре засвоюються організмами, адже вони бувають жорсткими.

Для набору маси їжа повинна бути подрібненою до певних розмірів. Тоді, тварина буде відгодованим, здоровим і швидко принесе заробіток свого господаря.

Купівля інші – це надійне капіталовкладення, яке прослужить довгі роки, при цьому, не надаючи ніяких незручностей в експлуатації. Цікаво, що агрегат не відноситься до розряду габаритних, але його функцію важко переоцінити.

Подрібнювати з його допомогою можна різні види кормових культур – овочів, фруктів, зерна, соломи і коренеплодів. Звичайно, дуже велику роль грає якість таких продуктів, але консистенція, як виявляється, також важлива для правильного і швидкого засвоєння.

Кормоизмельчитель складається з таких частин, як ємність для засипання корму і відсіку для його перемелювання. Вага агрегату також невеликий, тому з ним добре справляється одна людина.

види кормоизмельчителей

Всі апарати, з подрібнення кормів для тварин поділяються на такі:

Дробарки – переробляють продукти шляхом їх нарізування, відбивання і передавливания. Таким способом проводиться робота з кукурудзою, рисом, зерном і багатьма овочами та фруктами. Потужність і продуктивність у різних моделей варіюється;

Подрібнювачі для стебел – переробляють свіжу і суху траву, солому, силос, великі рослини (наприклад, стебла кукурудзи). Такі апарати відрізняються великими розмірами і роботою з допомогою двигуна. Продукція завантажується в спеціальну воронку, рухається по транспортерної стрічці і нарізається дисковим або барабанним елементом. Подрібнення нагадує роботу ножиць: одне лезо нерухомо, а інше – обертається, виконуючи головну функцію інші;

Корнерезки – нарізають коренеплоди і фрукти для тварин, які також можна змішувати з сипучими крупами, насиченими білком. Основним елементом агрегату є нарезающий барабан, подібний м’ясорубці. Деякі моделі можуть нарізати продукти пластинами, невеликими або дрібними шматочками. Досвідчені фермери рекомендують подрібнення на пластини, щоб овочі і фрукти не втрачали свою соковитість.

Основні параметри для вибору Кормоподрібнювачі

Перед покупкою важливо визначитися, скільки сировини буде перероблятися щодня. Крім цього, важливі такі параметри приладу:

Потужність – дроблення зазвичай підлягали ті продукти, які відрізняються високою міцністю і в’язкістю. Продуктивність інші повинна відповідати кількості поголів’я і їх харчовим запитам. Бувають дуже потужні апарати – промислові – для використання на великих фермах, і побутові – призначаються тільки для невеликого домашнього господарства;

Вид приводу – механіка або електрика. Перший варіант вже не такий популярний, оскільки вимагає додаткових витрат людської праці. Його можна купувати для невеликого поголів’я, а для значного господарства підійде електричний Кормоізмельчітель, який переробляє продукти самостійно і дозволяє змінювати насадки в залежності від сировини;

Охолодження приводу – дуже важливо, оскільки від тривалої роботи і нестачі повітря двигун перегрівається, і агрегат виходить з ладу;

Можливість регулювання – для різних видів коренеплодів необхідна різна нарізка. Наприклад, яблука краще нарізати пластинами, а не втілити їх в кашку;

Витримка – деякі апарати можуть працювати при різній температурі – від 40 градусів морозу до 40 градусів тепла, і підвищеної вологості в 80%;

Фірма-виробник – найкраще вибирати вироби того заводу, який відомий своєю якісною технікою, надає гарантію і технічне обслуговування.

Як правильно використовувати Кормоізмельчітель?

Щоб куплений апарат працював якісно та якомога довше, бажано ретельно вивчити інструкцію і дотримуватися всіх правил експлуатації. Працюючий Кормоізмельчітель ні в якому разі не повинен знаходитися без нагляду, особливо якщо поблизу знаходяться діти.

Під час роботи в нього не повинна потрапляти ніяка рідина, інакше, короткого замикання просто не уникнути. Завантаження продуктів для подрібнення повинна проводитися тільки після включення техніки, а не перед нею. Також не можна допускати роботи на холостому ходу.

Тим, хто купує Кормоізмельчітель в перший раз, потрібно проконсультуватися у досвідчених фермерів або кваліфікованих продавців в спеціалізованих магазинах.

Leave A Reply

Your email address will not be published.