Мотоблоки вейма модельний ряд технічні характеристики

0

Мотоблоки вейма модельний ряд технічні характеристики

Огляд мотоблоків Weima. Характеристики, навісне обладнання, застосування та експлуатація

опис

При всьому скептичному ставленні до китайської продукції, мотоблоки Weima впевнено зайняли гідне місце в ніші надійної техніки. Завдяки найширшому модельному ряду, споживачі мають можливість вибрати необхідну модифікацію для звичайної культивації невеликої ділянки любителем-дачником і універсальну сучасну модель з розширеним функціоналом для фермера-професіонала.

Крім мотоблоків Weima, корпорація Chongqing Weima Power Machine Co., Ltd виробляє та інше обладнання і сільгосптехніку – генератори, двигуни, мотопомпи, культиватори. Деякі відомі бренди, зокрема Хускварна, замовляють виробництво власної техніки на заводах Вейма. Мотоблоки Вейма – це відмінний дизайн, хороші ходові характеристики. Ряд моделей розроблені на основі конструкцій Zirka, Кентавр, Кіпор, Фаворит.

Продукція Вейма відрізняється надійністю, добротністю, високою якістю збірки в поєднанні з прийнятною ціною. Близько 70% основних комплектуючих і вузлів проводиться у власних цехах, що забезпечує гідне якість продукції, що випускається. Деякі механізми виготовляються за ліцензією відомих виробників (Хонда), зареєстровано до 30 власних патентів.

Модельний ряд мотоблоків Вейма

Бренд Weima представляє для споживачів моделі з бензиновими двигунами і дизельними, в межах потужності 6-14 к.с. Є техніка з механічним запуском і електрозапуском, завдяки якому полегшується пуск дизельного двигуна навіть при негативних температурах.

Бензинові моделі заводяться в будь-яку погоду, дизельні дозволяють заощадити на паливі. Для невеликої ділянки площею до 40 соток відмінно підійде мотоблок Weima WM 1100С, WM500, WM900, WM 1100D. Дизельні версії WM1100АЕ, WM1100 ВЕ (12 к.с.) призначені для великих територій до 80 соток.

Китайський бренд випускає також мотоблоки преміум-класу. Техніка WEIMA Deluxe – це окремі виробничі лінії, високоякісні комплектуючі, підвищена ергономічність, збільшений експлуатаційний термін, відмінна маневреність, строгі вимоги до складання. Моделі Deluxe виробляються для європейського ринку і США. Їх відмінності від звичайних мотоблоків Weima:

 • Подовжений кермо кріпиться ближче до двигуна, що дозволяє зменшити навантаження на руки працюючого і краще маневрувати машиною.
 • Завдяки максимально точному виготовленню зубців регулювання керма, повністю виключений люфт.
 • Надійний захист пасової передачі, що рухаються вузлів і механізмів істотно продовжує експлуатаційний термін мотоблоків Weima Deluxe .
 • Точне виконання шестеренчатой ​​передачі редуктора дозволило збільшити термін служби редуктора майже на 20%.

Серія WM 1100

Моделі даної серії представлені важкими мотоблоками Weima для обробки великих земельних ділянок площею до 1 га: модифікації WM 1100 ВЕ, Weima WM1100АЕ, WM1100D-6 КМ NEW DELUXE, WM 1100 с NEW. Машини мають механічну трансмісію і дворівневу коробку передач зі швидкостями 4вперед / 2назад. На підвищених передачах перевозять вантажі і культивують, на знижених виконують силові роботи.

Вал відбору потужності залежний, є можливість його відключення. Кермо регульований, оснащений антивібраційними накладками. Завдяки високій маневреності, багатофункціональності мотоблоків Вейма 1100, доступною агрегації з широким рядом додаткових пристосувань, ця серія є найбільш популярною і затребуваною.

Особливістю сімейства WM 1100 є безліч комбінацій моделей в різних варіантах виконання: з бензиновим і дизельним двигуном, з механічним і електростартером, з КМ-ручками разблокіратором осей, з диференціалом, в DELUXE виконанні, зі збільшеним паливним баком, великими колесами.

Weima WM1000N6 DeLuxe

Мотоблок Weima WM1000N6 DeLuxe 7 к.с. має швидкості 4вперед / 2назад, оснащений разблокиратором осей, є агрегатується з додатковим обладнанням, перевозить вантажі до 350 кг, відрізняється постійно вичавленим зчепленням нового типу.

Машини серії WM 610 виділяються наявністю 3 ременів замість звичайних для мотоблоків двох ременів.

Огляд навісного обладнання для мотоблоків Вейма

Найбільш функціональними є мотоблоки Вейма WM 1000, серія WM 1100, Вейма WM 610, WM 900. З додатковими знаряддями машини чудово справляються з безліччю аграрних робіт: культивація, оранка, прополка, підгортання, виконання грядок і борозен, посадка і викопування коренеплодів, покіс трави . Використовуються мотоблоки Weima в господарських цілях. Вейма WM 610 успішно працює в якості приводу стаціонарного обладнання.

Бренд Вейма виробляє в широкому асортименті власне навісне обладнання для мотоблоків, є поєднуються агрегати з причіпними знаряддями і інших виробників.

Агрегатуються причіпні і навісні пристосування:

Фрези – в базовій комплектації всі мотоблоки Weima оснащуються грунтофрези. Комплектність 2 + 1 дозволяє виконувати культивацію з різною шириною захвату, в залежності від моделі від 600 мм до 1350 мм на глибину до 30 см.

Наявність модифікацій з активною фрезою (Weima WMХ 720, WM 610, WM 1100-6) і пасивної фрезою дозволяє власникам зробити оптимальний вибір. Фрези можуть відрізнятися для різних моделей машин в залежності від розмірів вала.

Косарки – різних типів, в тому числі роторні, раціонально встановлюються на більшість моделей Вейма, приводяться в дію від валу відбору потужності.

Плуг – агрегати відмінно працюють з різними моделями плугів – оборотним, великим, окучником.

Борона зубчаста універсальна виконає боронування грунту, при необхідності подгружается.

Граблі універсальні з шириною захвату 2 м можуть застосовуватися для збору скошеної трави, очищення території від трав’яного сміття.

Картоплесаджалка + картоплекопач грохотного типу – відмінний варіант для полегшення трудомісткою роботи з вирощування картоплі.

Колеса – кілька молодших бензинових моделей мотоблоків Weima – WM450, WM550 спочатку випускаються без коліс, оснащені лише фрезами, виконують тільки культивацію землі. Всі інші моделі мають пневматичні колеса з вираженим протектором, починаючи від 4,00-6, 4,00-10 і до 5,00-12.

Грунтозачепи – застосовують на складних грунтах для збільшення тягової сили.

Причіп + адаптер – мотоблоки Вейма здатні перевозити вантажі масою до 300 кг зі швидкістю 11 км / год (серія WM1100).

Лопата-відвал з шириною захвату 1 м, встановлена на мотоблок, якісно відкине сніг на ділянці.

Підмітальна щітка – з такою навішуванням Вейма підмете територію, очистить від сміття.

Мотопомпа – потужні бензинові (WM1000N6 DeLuxe) і дизельні версії Вейма відмінно виконують перекачку води.

Обважнювачі – в залежності від якості ґрунту та виду виконуваних робіт передбачені різні вантажі-обважнювачі.

Зчіпки – мотоблоки Вейма мають універсальну зчеплення для агрегації з різними знаряддями, додатково можуть бути придбані зчіпки для спеціальних пристосувань.

Дизельний мотоблок Вейма в роботі

Особливості експлуатації, обслуговування техніки Вейма

Мотоблоки Weima відрізняються високою якістю збірки, надійністю, довговічністю, прості в експлуатації. Споживають якісне дизельне паливо, бензинові моделі – неетилований бензин АІ-92.

Виробник в інструкції по експлуатації вказує рекомендовані терміни заміни витратних матеріалів: повітряний фільтр, масляний фільтр двигуна, фільтр карбюратора, масло моторне, масло для трансмісії, ремені.

В якості моторного масла рекомендуються марки SAE 10W-30, 10W-40, заміну виробляють після 25 мотогодин. Для трансмісії застосовують масло ТАД-17, періодичність його заміни – 100 мотогодин. Мастило тертьових вузлів і деталей виконують водостійкими універсальними мастилами типу Солідол, Літол-24.

Докладні рекомендації для власників мотоблоків Вейма детально розписані в заводській інструкції з експлуатації, своєчасне техобслуговування і профілактика здатні істотно продовжити термін служби техніки.

Перший запуск, обкатка

Зазвичай багато моделей проходять передпродажну підготовку і перевірку, повністю готові до експлуатації. Власникам необхідно провести нескладну обкатку. Полягає процедура в попередній перевірці палива і масла. Далі мотоблок Вейма повинен пропрацювати на холостому ходу не менше 10-15 хвилин. Потім обороти поступово нарощують і тестують роботу на різних передачах.

На наступному етапі перевіряють функціональність машини з різними навісними знаряддями в різних режимах, враховуючи, що в цей період – приблизно 10 годин, техніку не слід навантажувати по максимуму. По завершенні обкатки здійснюють запропоноване інструкцією по експлуатації техобслуговування.

Основні несправності, ремонт техніки Вейма

Мотоблоки WEIMA в компонуванні Deluxe відрізняються високим рівнем якості, бездоганною роботою протягом тривалого часу. У деяких моделях можуть проявлятися певні вади збірки, недостатньо висока якість комплектуючих і вузлів.

Ремонт мотоблока Вейма

Найчастіше власники відзначають люфт керма через неякісне лиття зубців, складності з гвинтом регулювання. Не завжди плавно перемикаються передачі через похибки в зазорах шестеренчатой ​​передачі редуктора. Внаслідок недостатнього захисту механізмів і вузлів агрегату на рухомі деталі потрапляє бруд, пил, сторонні предмети, що призводить до їх швидкого зносу.

Можливі несправності мотоблоків Вейма описані в керівництві по експлуатації двигуна, інструкції до мотоблока. З незначними поломками власник цілком може впоратися самостійно, техніка Weima ремонтопригодна, з запасними частинами проблем не виникає.

Відео огляд роботи мотоблоків Вейма

Підгортання картоплі мотоблоком Вейма WM 1050

Weima WM 1100B-6 DELUXE з активною фрезою

Мотоблоки WEIMA Deluxe – переваги

Відгуки власників

Антон:

«Мотоблок Вейма WM 1100 ВЕ побачив в роботі у товариша. Не чекав від китайської машини такої якості. Цієї весни купив собі модель Вейма WM1100АЕ для ферми. Наважку придбав відповідну, збираюся повністю навантажити техніку: обробка землі, посадка-копка картоплі, обов’язково заготівля сіна. Можливість перевозити вантажі до 3 центнерів теж необхідно для ферми. Навесні встиг прокультивувати цілину, 2 рази пройшов, відмінно. Так що, якщо хто на форумах шукає підходящу модель, можете не сумніватися. Сподіваюся, і далі не підведе ».

Леонід:

«Для невеликої ділянки рекомендую мотоблок Weima WM 500 NEW. Відмінна комплектації і складання. Чи виправдовує себе навіть на культивації, а якщо ще додатково навішення застосовувати, то взагалі виходить універсал. У мене агрегат 2 роки, задоволений роботою ».

Сергій:

«Вже третій рік у мене в господарстві мотоблок Вейма WM 1100 с NEW. Ділянка у нас дуже горбистий, багато схилів. А ця модель з похилим циліндром якраз підходить для таких територій. Використовую з адаптером і візком, з роторної косою, плуг, пропольнік, окучник дворядний. На наступний рік планую спробувати з лопатою сніг відкидати. Потужності 6,5 к.с. цілком вистачає, витягує нормально. Недоліків ніяких не зазначу, крім як леміш зламався на другий рік роботи, зачепив за камінь ».

Огляд модельного ряду мотоблоків Weima. Характеристики, відгуки

Мотоблок Weima

Мотоблоки Вейма збираються на китайському заводі Chongqing Weima Power Machine Co. Ltd. Мотоблоки Вейма Вони отримали велику популярність завдяки низькій ціні і високим характеристикам.

Цей пов’язано з тим, що двигуни не закуповуються, а збираються безпосередньо на заводі.

опис

Мотори до модельного ряду мотоблоків Weima є точною копією японської Honda, які вважаються еталоном серед двигунів для малої сільськогосподарської техніки.

Модельний ряд мотоблоків Вейма включає в себе два види:

Вони відрізняються потужністю двигуна, стартером і характеристиками фрез. Давайте розглянемо кожен з них більш детально.

бензинові моделі

Машини з потужністю двигуна в 7 кінських сил і ручним стартером

Також в модельному ряду бензинових мотоблоків Вейма представлені наступні моделі:

дизельні моделі

Двигуни, які працюють на дизелі, вважаються більш довговічними, надійними та економічними. Ось які дизельні моделі пропонує Chongqing Weima Power Machine Co. Ltd з шириною захвату фрезами 110 см і глибиною обробки в 30 см.

А в цьому модельному ряду дизельних мотоблоків Вейма ширина захвату становить 123 см, а глибина обробки 25 см:

Навісне обладнання

Мотоблоки Вейма користуються великим попитом завдяки широкому спектру робіт, які вони виконують. Але для цього необхідно додаткове навісне обладнання. Давайте розглянемо кожне з них більш детально.

фрези

У комплекті з багатьма мотоблоками Вейма йде набір фрез. Це базова навішування, яка дозволяє перемішати верхній родючій шар землі, і збільшити врожайність сільськогосподарських культур.

Кількість встановлюваних фрез можна регулювати за потребою від 4 до 8. Стандартні фрези встановлюються замість коліс. Виробник пропонує придбати її поліпшену модель. Вона називається активна фреза і приєднується до валу відбору потужності.

До появи фрез їх роль виконували плуги. Вони перевертають верхній шар землі і виконують ту ж роль, що і попередня навішування. Але після оранки залишаються великі брили твердого грунту, що не завжди зручно.

На сайті виробника представлено два плуга: АГРОМАРК і Ярило. У них схожа конструкція. Глибину оранки можна виставити в залежності від необхідності до 14 см, а ширина захвату становить 17 см.

Це звичайні плуги, а є ще оборотні. У них леміш сконструйований таким чином, що земля спочатку кілька разів перевертається на ньому, розбиваються великі брили і тільки потім грунт відкидається в сторону.

Для правильної оранки слід зробити рівну першу колію, а потім одне колесо поставити в неї і опустити плуг в землю на необхідну глибину. Тим самим, при оранці буде зариватися попередня колія.

косарки

Мотоблок Вейма може допомогти в заготівлі сіна на зимовий період за допомогою косарок. Роторні варіанти проводять зріз трави за допомогою ножів, що обертаються. Під дією відцентрової сили вони розпрямляються і проводять зріз. Величезним плюсом роторних косарок є те, що при ударі об камінь вони не обламуються. Ножі при зіткненні просто розгортаються в іншу сторону і пропускають цю ділянку.

Роторні косарки призначені для покосу бур’янів середніх розмірів і дрібних чагарників. Вибирати модель необхідно в залежності від Вашого мотоблока Вейма. Вони відрізняються своєю вагою і швидкістю роботи. В середньому роторні косарки здатні проводити прибирання бур’янів зі швидкістю 0,2 га / год.

Картоплекопач і картофелесажалка

Роботи з картоплею вимагають великих фізичних і тимчасових витрат. Полегшити їх можуть мотоблок Вейма разом зі спеціальним навісним обладнанням.

Картоплесаджалка допоможе в посадці картоплі. Зазвичай вона має наступну конструкцію: спереду встановлений плуг (він робить траншею), позаду, за допомогою конвеєрної стрічки і кошиків подаються бульби з бака через рівний проміжок часу, а потім, два підгортальника заривають траншею. Виробник пропонує картоплесаджалку Ярило з ємністю бака під картоплю – 30 л.

Картоплекопалки з мотоблоками Weima допоможуть в збиранні картоплі. Найбільш зручний і поширений варіант – грохотного картоплекопач. У неї попереду встановлений активний ніж (він підрізає верхній шар землі глибиною приблизно в 15 см), потім це все потрапляє на грохоти – спеціальні сталеві прути, які при їзді вібрують і розбивають купи грунту, залишаючи на поверхні тільки плоди.

Замість картоплекопачів для цих робіт можна використовувати звичайний плуг, але при його неправильному налаштуванні він поріже велику кількість картоплі.

снігоочисники

У зимовий час у більшості власників мотоблоки Вейма простоюють, а даремно. Вони можуть допомогти в прибиранні снігу за допомогою спеціального навісного обладнання.

Найчастіше для цього використовується відвал лопата. Вона являє собою сталевий лист, вигнутий дугою і встановлений під кутом. Відвал лопата також служить для вирівнювання піщано-гравійних сумішей.

Більш професійним навісним обладнанням для цих цілей вважається снегоуборщик. Попереду у нього встановлений активний ніж, який підрізає товстий пласт снігу і направляє його на шків. Він обертається і подає сніг до ротора, який розкручується і через спеціальний жолоб відкидає його в сторону. Дальність викиду снігу безпосередньо залежить від потужності мотоблока Вейма і напрямку вітру. Такі снегоуборщики, в основному, застосовуються комунальними підприємствами.

Адаптери і причепи

Основна проблема при експлуатації мотоблоків Вейма полягає в тому, що за ними доводиться пересуватися стоячи. Це важко з фізичної точки зору. Адаптери приєднуються до машин і дозволяють виробляти управління пристроєм сидячи.

При перевезенні вантажів використовуються причепи. Вони також є своєрідними адаптерами, оскільки у них попереду встановлено сидіння. На сайті виробника представлений самоскидний варіант причепа Ярило.

Колеса і грунтозацепи

У стандартній комплектації з мотоблоками Вейма йдуть два набору коліс: одні для транспортування, інші для експлуатації. У зимову пору року зчеплення з поверхнею значно зменшується, і колеса часто прослизають. Тому рекомендується замінити їх на гусениці.

Якщо необхідно поліпшити зчеплення з поверхнею влітку, то гусениці застосовувати не вийде, вони занадто громіздкі і сильно обтяжують мотоблок. Тому замість коліс можна встановити грунтозацепи. Це просто сталевий обід з привареними металевими пластинами «ялинкою».

Обважнювачі і зчіпка

Якщо немає бажання купувати грунтозацепи, то можна збільшити вагу за допомогою обважнювачів. Заводські варіанти виконані у вигляді млинців, які вішаються на колісну вісь.

Мотоблоки Вейма мають універсальну зчеплення, що дозволяє використовувати навісне обладнання від інших виробників.

Інструкція з експлуатації

Перед тим, як приступити до початку експлуатації необхідно обов’язково ознайомитися з інструкцією по експлуатації. Завдяки цьому можна почати правильно використовувати мотоблок Вейма і не допустити швидку поломку механізму.

Перший запуск

Запорукою тривалої експлуатації мотоблоків Weima є правильний перший пуск і початок застосування. Тому, перш ніж приступити до роботи, обов’язково ознайомтеся з порадами інструкції по експлуатації.

Послідовність дій при першому запуску мотоблока:

 • Перед пуском обов’язково додайте олію і бензин в відповідні відсіки, оскільки в заводській комплектації вони відсутні.
 • Потім необхідно провести обкатку. Це використання мотоблока Вейма на половину максимальної потужності. Під час обкатки деталі двигуни притираються один до одного і надійно стають в пази. В середньому це повинно тривати близько 5 годин. По завершенню обкатки замініть моторне масло.

обслуговування

Після першого пуску необхідно періодично проводити профілактичні роботи з мотоблоком Вейма.

Догляд за мотоблоком включає кілька рекомендацій:

 • Моторне масло необхідно міняти кожні 25 мотогодин. Виробник рекомендує використовувати напівсинтетичні варіанти 10W-40 або 10W-30.
 • Трансмісійне масло необхідно міняти рідше, після використання мотоблока Вейма протягом 100 годин. Рекомендується застосовувати Тап-15в або ТАД-17и.
 • Важелі перемикання швидкостей слід періодично змащувати Литолом або солідолом.
 • Бензинові мотоблоки споживають паливо не нижче, ніж АІ-92.

З більш детальним списком технічних робіт можна ознайомитися в інструкції по експлуатації.

Основні несправності і їх усунення

Кожен власник мотоблоків Вейма повинен знати, як виправляти основні поломки. Нижче наведено їх перелік:

Якщо сильно гріється двигун:

 • Рівень моторного масла опустився нижче мінімальної позначки;
 • Занадто маленький зазор передачі;
 • Опір повітря по осі занадто мало.

Якщо тече масло:

 • Ви налили його занадто багато;
 • Зносилася прокладка на кришці;
 • Стали непридатними сальники;
 • Внаслідок неправильної експлуатації виникли тріщини в корпусі.

Причини того, що мотоблок сильно вібрує:

 • Ослаблені болтові кріплення;
 • Бракує масла;
 • Зносилися деталі двигуна.

Якщо виникла серйозна поломка, і Ви не можете вирішити її самостійно, то краще зверніться в спеціалізовані сервісні центри.

Відео огляди

Огляд роботи мотоблока Вейма на 12 к.с. з фрезою

Огляд оранки мотоблоком Weima

Огляд роботи мотоблока Weima з помпою

Відгуки власників

Ось що говорять на форумах про роботу мотоблоків Weima.

Максим про модель WM1100С:

«Купував мотоблок для своєї ділянки в 70 соток. Ручки регулюється і по висоті і під кутом. Але все, ж збоку керувати ним незручно. Цілину оре досить добре, але важко керувати ним без напрямних коліс. Обробляв двічі. Спочатку розбив землю, потім купи. В цілому роботою задоволений, але були і нюанси. Плюси: Потужний, економічний, великий вибір навішування. Мінуси: Легкий. На другий сезон потекли сальники, і зламався сошник (метал не дуже міцний). »

Петро про Weima WM610:

«Використовую мотоблок вже третій сезон. Машинка повністю виправдала мої очікування. Незамінний помічник в городніх справах. Міняю щороку масло в двигуні та дизпаливо підливаю, ось і все обслуговування. Взагалі, зроблений на совість, рекомендую цього виробника. Плюси: Економічний, не примхливий в обслуговуванні. Мінуси: Особливих немає. »

Мотоблоки Weima (Вейма)

Мотоблоки Weima – техніка топ-класу. Китайська компанія «Weima Agricultural Machinery Co., Ltd» завоювала лідируючі позиції серед виробників мотокультиваторов і мотоблоків, а також моторів на бензині і дизелі. Популярність марки тільки збільшується завдяки постійному вдосконаленню всієї продукції. Техніка поставляється в понад 70 країн світу.

Основні переваги мотоблоків Вейма у високій якості всіх вузлів (збірка, фарбування, дизайн), надійності і міцності при доступній вартості. Ціна на мототехніку Вейма трохи вище, ніж на аналогічну продукцію інших китайських марок, але це виправдовується преміум-класом машин, що випускаються.

Специфіка модельної лінійки мотоблоків Weima

Продукція компанії – це більше ста моделей різної техніки. Кожен агрегат створений із застосуванням високотехнологічних розробок, якісних складових, також це високий рівень збірки і відповідність всім стандартам якості.

Особливості мотоблоків марки Вейма:

 • Команда з професіоналів постійно працює над удосконаленням техніки і новими розробками;
 • У виробництво впровадили більше 27 патентів;
 • Техніка представлена ​​більше ніж 30 моделями;
 • Близько 70% всіх вузлів і систем мотоблоків розробляються на особистих заводах компанії.

Мотоблоки бувають різного типу: на бензині, на дизелі, з диференціалом, зі зниженою передачею. Для власників великих земельних угідь підходять потужні дизельні агрегати, здатні витримати великі навантаження. Для ділянок середнього розміру варто вибрати бензиновий мотоблок із середнім рівнем потужності.

Моделі зі знімними циліндрами двигуна можна легко і недорого ремонтувати. Мотоблоки з електрозапуском запускаються без проблем навіть при мінусовій температурі. Такі агрегати легко обробляю земельні ділянки різної складності, тому підходять дачникам і фермерам-професіоналам.

Мотори на мотоблоки Weima з великим моторесурсом, високонадійні. Важливо вчасно міняти масло і контролювати стан повітряного фільтра.

Оскільки на ринку представлено досить велику кількість мотоблоків різного типу, кожен фермер зможе підібрати техніку по максимально відповідних технічних параметрах.

Мотоблок Weima WMX720

Дана модель універсальна, з великим функціоналом при використанні різного навісного устаткування. Стандартна комплектація включає почворез. Мотоблок ергономічний, оскільки при збільшеної потужності витрата палива не виріс.

Технічні характеристики мотоблока Вейма WMX720:

 • Двигун WEIMA WM170F-2 з потужністю 6 л. с .;
 • Паливний бак – 4,5 літра;
 • Коробка передач – 3 вперед і 2 назад;
 • Глибина орання – до 20 сантиметрів;
 • Ширина захоплення – до 60 сантиметрів;
 • Розміри – 140 * 170 * 88 сантиметрів;
 • Вага агрегату – 105 кілограм.

Мотоблок Вейма 900

Потужна універсальна модель з бензиновим мотором і системою повітряного охолодження. У комплектації мотоблока широкі пневматичні колеса, значно збільшують прохідність машини.

Є система зниження токсичності вихлопів, що позитивно позначається на екології. Маневреної машиною легко керувати, є одна швидкість назад.

Технічні параметри мотоблока Вейма 900:

 • Мотор з потужністю 7 л. с .;
 • Паливний бак – 3,6 літрів;
 • Витрата бензину – 0,9 літрів / годину;
 • Глибина орання – до 25 сантиметрів;
 • Ширина захоплення – до 120 сантиметрів;
 • Максимальна швидкість при роботі – 11 кілометрів / годину;
 • Розміри – 139 * 107 * 80 сантиметрів;
 • Вага агрегату – 70 кілограм.

Близький за параметрами мотоблок Вейма 500. З тієї ж потужністю двигуна агрегат має меншу масу і габарити. Бензобак трохи більше за обсягом.

Мотоблок Weima 1000N-6

Модель випустили в 2017 році, але вона швидко завоювала популярність серед фермерів. Мотоблок поєднав найкращі якості агрегатів малого і середнього розміру.

При розробці даної моделі використовували новітні технології. Мотоблок зручний в роботі і ергономічний, надійний і економний при витраті палива.

Технічні показники:

 • Чотиритактний двигун внутрішнього згоряння з потужністю 7 л. с .;
 • Паливний бак – 5 літрів;
 • Витрата бензину – 1,5 літра / год;
 • Коробка передач – три знижені (2 вперед і 1 назад) і три підвищені;
 • Глибина орання – до 30 сантиметрів;
 • Ширина захоплення – до 100 сантиметрів;
 • Вага агрегату – 110 кілограм.

Модифікацією агрегату виступає мотоблок Weima WM-1000N-6, випущений в 2017 році. Відрізняється деякими параметрами, але коробка передач зі зниженими та повішеними передачами.

Технічні параметри агрегату WM1000N6:

 • Двигун з потужністю 7 л. с .;
 • Паливний бак – 4,85 літра;
 • Витрата бензину – 281,5 г / кВт * год;
 • Глибина орання – до 15 сантиметрів;
 • Ширина захоплення – до 100 сантиметрів;
 • Розміри – 180 * 105 * 85 сантиметрів;
 • Вага агрегату – 115 кілограм.

Мотоблок Вейма 1050

Модель застосовується на ділянках площею до одного гектара. Є система повітряного охолодження. Переставляючи шківи можна збільшити кількість робочих швидкостей.

Серед особливостей експлуатації мотоблока простота управління і обслуговування, компактні габарити для легкого зберігання агрегату. Регульована ручка з гумовими насадками, що зменшують вібрацію і полегшують використання. Завдяки таким характеристикам управляти агрегатом можуть навіть новачки.

Вал відбору потужності значно розширює можливості техніки. Можна використовувати різні додаткові інструменти (косарку або снігоприбирач).

Функціональні особливості мотоблока Вейма 1050:

 • Міцна основна рама;
 • Наявність важеля аварійної зупинки мотора в екстремальних випадках;
 • Мотор захищений від перевантажень завдяки вдосконаленій конструкції коробки передач;
 • Можуть бути встановлені захисні екрани для запобігання ушкоджень рослин при використанні фрези або підгортальника.

Технічні характеристики:

 • Мотор з потужністю 6,5 л. с .;
 • Паливний бак – 3,5 літрів;
 • Витрата палива – 1,45 літра / год;
 • Максимальна швидкість при роботі – 11 кілометрів / годину;
 • Глибина оранки – до 30 сантиметрів;
 • Ширина захоплення – до 105 сантиметрів;
 • Розміри – 150 * 90 * 40 сантиметрів;
 • Вага агрегату – 87 кілограм.

Позитивні відгуки власників мотоблоків даної модифікації підтверджують численні переваги техніки. Мотор заводиться відразу навіть при невеликих мінусових температурах. Агрегатом можна орати цілину, але ділянку потрібно обробляти близько п’яти разів.

Мотоблок Weima WM1100A

Агрегат справляється з різними важкими роботами на земельних ділянках площею до 1,5 га. Мотоблок працює на дизелі, є система повітряного охолодження.

Технічні характеристики:

 • Одноциліндровий чотиритактний мотор з потужністю 6 л. с .;
 • Паливний бак – 3,5 літра;
 • Витрата дизеля – 0,6 літрів / годину;
 • Глибина оранки – до 30 сантиметрів;
 • Ширина захоплення – до 110 сантиметрів;
 • Розміри – 180 * 135 * 85 сантиметрів;
 • Вага агрегату – 134 кілограми.

Мотоблок Вейма WM1100BE

Агрегат має оригінальну конструкцію. Дана модель користується найбільшою популярністю серед мотоблоків на дизелі.

Конструкція мотоблока WM1100BE:

 • Потужна дизельна силова установка;
 • Система повітряного охолодження;
 • Зручний регульований кермо з рукояткою газу;
 • Поворотні диференціали, що полегшують керування;
 • Вал відбору потужності під використання всіх видів навісних пристроїв.

Технічні дані:

 • Мотор на дизелі з потужністю 12 л. с .;
 • Коробка передач – 2 вперед і 1 назад;
 • Паливний бак – 5,5 літра;
 • Витрата дизеля – 1 літр / год;
 • Глибина оранки – до 30 сантиметрів;
 • Ширина захоплення – до 135 сантиметрів;
 • Розміри – 180 * 105 * 85 сантиметрів;
 • Вага агрегату – 145 кілограм.

Мотоблок Вейма 1100 – модифікація представленої моделі, яка відрізняється меншою потужністю (9 л. С.) І більшою масою (150 кг).

Мотоблок Вейма 1100D

Кращий агрегат для присадибних ділянок, площа яких до 2 га. Мотор на бензині має достатню потужність, практичний, простий в експлуатації і довговічний. Мотоблок підтримує всі види навісних пристроїв, які дозволяють використовувати мотоблок в літній і зимовий період.

Технічні характеристики моделі 1100D:

 • Двигун з потужністю 9 л. с .;
 • Паливний бак – 6 літрів;
 • Витрата бензину – 1,35 літра / год;
 • Глибина оранки – до 30 сантиметрів;
 • Ширина захоплення – до 110 сантиметрів;
 • Розміри – 180 * 135 * 85 сантиметрів;
 • Вага агрегату – 85 кілограм.

Наданий огляд ключових моделей дозволить ближче познайомитися з мотоблоками Вейма. Для оцінки особливостей їх роботи, варто переглянути запропоновані відео.

Огляд мотоблоків Вейма (Weima)


Мотоблоки фірми Weima (Вейма) випускаються китайською компанією Weima Agricultural Machinery Co, яка спеціалізується на виготовленні сільгосптехніки, бензинових і дизельних двигунів. Дана компанія займає лідируючі позиції з виготовлення та розповсюдження своєї продукції в Китаї і європейських країнах, а якість їх виробів вважається прикладом для наслідування. В Україні, наприклад, завод Мотор Січ використовує в комплектації своїх мотоблоків і культиваторів двигуни фірми Вейма.

У мотоблоки Вейма використовуються бензинові, дизельні і електричні двигуни. До одноосьовому шасі кріпляться такі види навісного обладнання як культиватор, плуг, окучник, косарка, картоплекопач, снігоприбирач, щітки для підмітання, садові секатори, граблі, причіп. Для виконання важких робіт (оранка, викопування коренеплодів) рекомендується також придбання потужних коліс або сталевих грунтозацепов.

Мотоблоки даного виробника представлені моделями легкого і середнього класу. Вони конкурують за якістю і надійності з багатьма відомими світовими брендами з виробництва сільгосптехніки.

Мотоблок Вейма 1050


Відмінний помічник в обробці ділянок площею до 1 гектара. Оснащений 4-тактним бензиновим двигуном з повітряним охолодженням. Має 3 передачі (2 передні, 1 реверс), але шляхом перестановки шківів можна збільшити кількість передач.

З цим мотоблоком легко і зручно управлятися – він дуже простий в обслуговуванні, компактні розміри не утрудняють його зберігання. На регульованій ручці є гумові насадки, які зменшують рівень вібрації і полегшують користування.

З функціональних особливостей моделі хочеться відзначити міцність основної рами. Є важіль аварійної зупинки двигуна в екстрених ситуаціях. Удосконалена конструкція коробки передач захищає двигун від перевантажень і продовжує термін його служби. Також є можливість встановити захисні екрани, які вбережуть від пошкоджень рослини при роботі з фрезою або окучником.

Технічні характеристики:

 • потужність двигуна – 6,5 л. с .;
 • місткість паливного бака – 3,5 л;
 • максимальна робоча швидкість – 11 км / год;
 • глибина обробки – до 30 см;
 • ширина захвату оброблюваної площі – до 105 см;
 • габарити – 1500 * 900 * 400;
 • маса – 87 кг;
 • витрата палива – 1,45 л / год.

Відгуки власників даних моделей сходяться на тому, що «китайська техніка» – це не більше ніж стереотип. Мотоблок Вейма 1050 відрізняються якістю збірки і запчастин. Витрата палива нижча за заданий в технічних характеристиках. Двигун заводиться з першого разу навіть при невеликих морозах. Потужності агрегату вистачає для оранки цілини, хоча для цього доводиться проходити ділянку по 4-5 разів.

Мотоблок Вейма 900


Потужний універсальний мотоблок з бензиновим двигуном і повітряним охолодженням. Має 2 передні передачі і 1 задню. Оснащений широкими пневматичними колесами, які значно збільшують прохідність агрегату, що при невеликих габаритах робить мотоблок дуже маневреним.

 • потужність двигуна – 7 л. с .;
 • місткість паливного бака – 3,6 л;
 • максимальна робоча швидкість – 11 км / год;
 • глибина обробки – до 25 см;
 • ширина захвату оброблюваної площі – до 120 см;
 • габарити – 1390 * 1070 * 800;
 • маса – 70 кг;
 • витрата палива – 0,9 л / год.

Схожа модель на цю – Weima WM 500. Має таку ж потужність двигуна, але трохи менше за вагою та габаритами. Також має трохи більший об’єм паливного бака.

Мотоблок Вейма WM1100BE


Мотоблок з потужним дизельним двигуном, який охолоджується повітрям. Оригінальне виконання всієї конструкції агрегату і його деталей вселяють впевненість з першого погляду. Ця модель – одна з найпопулярніших серед дизельних мотоблоків.

Зручний регульований кермо, на якому знаходиться рукоятка газу. Наявність поворотних диференціалів полегшує управління мотоблоком. Наявність вала відбору потужності дозволяє використовувати всі види навісного обладнання. Передачі – 2 передні, 1 задня.

Технічні характеристики:

 • потужність – 12 л. с .;
 • місткість паливного бака – 5,5 л;
 • глибина обробки – до 30 см;
 • ширина захвату оброблюваної площі – до 1350 см;
 • габарити – 1800 * 1050 * 850;
 • маса – 145 кг;
 • витрата палива – 1 л / год.

Також є варіант цієї ж моделі – мотоблок Вейма 1100, який відрізняється лише менш потужним двигуном і трохи вагою. Інші технічні характеристики ідентичні.

Мотоблок Вейма WM1100A


Дизельний мотоблок з одноциліндровим 4-тактним двигуном з повітряним охолодженням. Відмінний агрегат для виконання різноманітних важких робіт на ділянках до 1,5 гектара.

 • потужність – 6 л. с .;
 • місткість паливного бака – 3,5 л;
 • глибина обробки – до 30 см;
 • ширина захвату оброблюваної площі – до 110 см;
 • габарити – 1800 * 1350 * 8500;
 • маса – 134 кг;
 • витрата палива – 0,6 л / год.

Пропонуємо Вам ознайомитися з відео, в якому подано порівняльну характеристику моделей Вейма WM1100A і WM1100BE:

Мотоблок Вейма 1100D

Відмінна модель для допомоги на присадибній ділянці площею до 2 гектарів. Потужний, але економний бензиновий двигун відрізняється своєю практичністю, простотою експлуатації і довговічністю. Мотоблок має стандартні 3 швидкості (2 вперед, 1 назад). Підтримує всі види навісного обладнання, які допоможуть Вам на ділянці як влітку, так і взимку.


Технічні характеристики:

 • потужність – 9 л. с .;
 • місткість паливного бака – 6 л;
 • глибина обробки – до 30 см;
 • ширина захвату оброблюваної площі – до 110 см;
 • габарити – 1800 * 1350 * 850;
 • маса – 85 кг;
 • витрата палива – 1,35 л / год.

Мотоблок Вейма 1000N-6


Мотоблок з бензиновим чотиритактним двигуном. Розроблено за новітніми технологіями і втілює в собі всі зручності, комфорт і ергономічність техніки європейського зразка. Разом з цим не варто забувати про його надійність і економічність.

Якісною відмінністю від попередніх моделей є наявність 6 передач – 3 знижені (2 вперед, 1 назад) і 3 підвищені.

 • потужність – 7 л. с .;
 • місткість паливного бака – 5 л;
 • глибина обробки – до 30 см;
 • ширина захвату оброблюваної площі – до 100 см;
 • маса – 110 кг;
 • витрата палива – 1,5 л / год.

Різновид цього ж мотоблока є модель Вейма WM1000N-6. Модель випущена в 2017 році, має деякі відмінності в технічних характеристиках, але так само, як і попередня модифікація має ряд знижених передач і підвищених (всього 6).

 • потужність – 7 л. с .;
 • місткість паливного бака – 4,85 л;
 • глибина обробки – до 15 см;
 • ширина захвату оброблюваної площі – до 100 см;
 • габарити – 1800 * 1050 * 850;
 • маса – 115 кг;
 • витрата палива – 281,5 г / кВт * год.

Пропонуємо Вам ознайомитися з відео, на якому представлено переваги та особливості моделі мотоблока Вейма WM1000N6:

Мотоблок Вейма WMX720

Універсальний мотоблок фірми Вейма для допомоги на ділянці, функціонал якого залежить від використаного навісного обладнання. У стандартній комплектації в наявності почворез. Ергономічність моделі полягає в тому, що потужність апарату збільшена при такому ж споживанні палива. Має 3 передні і дві задні швидкості.


Технічні характеристики:

 • потужність – 6 л. с .;
 • місткість паливного бака – 4,5 л;
 • глибина обробки – до 20 см;
 • ширина захвату оброблюваної площі – до 60 см;
 • габарити – 1400 * 1700 * 880;
 • маса – 105 кг.

Leave A Reply

Your email address will not be published.