Огляд мотоблоку зірка 105

0

Огляд мотоблока зірка 105

Характеристики китайських дизельних мотоблоків Зірка 41 і 105

Мотоблок Зірка випускають в Китаї. Він має високі показники якості та відносно недорогу вартість. Завдяки цьому дані моделі мотокультиваторов набули широкої популярності серед фермерів і власників земельних ділянок в Росії і на Україні.

Огляд мотоблока Зірка

Мотоблок Зірка застосовують для оранки грунту, розробки траншей, культивації, посіву зерна і боронування землі. Він може працювати на будь-яких ділянках: в саду, теплиці, на городі, в гірській місцевості.

Мотоблок Zirka має невеликий розмір, має легку вагу, зручний при зберіганні і перевезенні. Мотокультиватор витрачає невелику кількість палива. Механізм оснащений чотиритактним двигуном з системою водного і повітряного охолодження.

Двигун має ручне і електричне запалювання і автоматичний декомпресор, який зменшує навантаження на початку руху, що визначає високу продуктивність даної машини. При проведенні регулярних техоглядів і дотриманні правил догляду за мотоблоком термін експлуатації механізму буде досить довгим.

Всі деталі мотокультиватора виготовлені з ударостійких матеріалів, не схильних до корозії і деформації. Механізм може працювати в будь-якій кліматичній зоні і при будь-яких погодних умовах.

Для машин створено різне навісне обладнання на мотоблок, яке дозволяє використовувати дані моделі для різних сільськогосподарських робіт. За допомогою плуга механізм оре землю, за допомогою візка транспортує вантажі або інструменти. Снігоприбиральник взимку допоможе розчистити доріжки від снігу. Таким чином, культиватор є багатофункціональним механізмом з великим набором дій.

Агрегат забезпечений пристосуванням з розблокування одного з коліс. Завдяки цьому забезпечується невеликий радіус повороту, що зручно при виконанні робіт на малій ділянці з використанням навісних деталей.

Управління мотокультиватором не представляє складності і здійснюється за допомогою рукояток, які дозволяють пересувати машину в 4 напрямках.

Огляд мотоблока Зірка 105

Дизельний мотоблок Зірка 105 використовується для різних сільськогосподарських робіт. Машина має дизельний двигун потужністю 6 к.с. За один раз мотоблок може обробити ділянку шириною 100 см і глибиною 16 см. Механізм володіє відмінною прохідністю.

Розглянемо технічні характеристики мотоблока Зірка 105:

 • Вага культиватора становить 115 кг.
 • Розміри машини рівні 1740x1050x980 мм.
 • Культиватор оснащений одноциліндровим дизельним двигуном SH178F.
 • Потужність двигунів, які встановлюють на культиватор, становить 6 к.с.
 • Обсяг дизеля дорівнює 296 см ³.
 • Трансмісія – шестерний редуктор.
 • Редуктор має таку кількість передач: 2 вперед і 1 назад.
 • Ширина обробки грунту – до 105 см.
 • Глибина обробітку грунту – до 16 см.
 • Тип запуску – ручний стартер.
 • Витрата палива складає 0,47 л / год.
 • Обсяг паливного бака мотоблока дорівнює 3,5 л.

Огляд мотоблока Зірка 41

Ще одна модель в лінійці культиваторів Зірка – це мотоблок Зірка 41. Даний мотокультиватор – єдиний з усіх, який в комплектації оснащений грунтофрезою. У даній моделі потужний дизельний двигун. Культиватор має компактні розміри і невелику вагу. Машина виконує будь-які сільськогосподарські роботи, а також може використовуватися як стаціонарний джерело потужності. Кермо управління може обертатися на 180º і має 12 положень по горизонталі. По вертикалі регулювання висоти керма має 6 положень. Механізм забезпечений передачею з циліндричними зубчастими шестернями. Число передач: 2 вперед і 2 назад.

Розглянемо технічні характеристики мотоблока Зірка 41:

 • Вага моделі складає 87 кг.
 • Габаритні розміри культиватора рівні 1430x520x820 мм.
 • Двигун дизельний, 4-тактний, одноциліндровий марки R170F. Потужність двигуна становить 4 к.с.
 • Обсяг циліндра дорівнює 196 см ³.
 • Обсяг паливного бака дорівнює 3,5 л.
 • Витрата палива складає 0,95 л / год.
 • Трансмісія – шестерний редуктор.
 • Привід – клиноремінною передача.
 • Ширина культивації даної моделі становить 400-900 мм.

Ознайомившись з технічними характеристиками і параметрами мотокультиваторов лінійки Зірка, фермери і власники дачних ділянок зможуть вибрати механізм, який підійде їм для виконання необхідних робіт.

Мотоблок «Зірка» 105 на дизелі

Фермерство – досить складна робота практично цілий рік. З весни по осінь – це всі види земельних робіт, від обробки землі до догляду за рослинами і викопування врожаю. Взимку ж потрібно прибрати сніг і лід з стежок, підмести територію, вивезти сміття або сніг. Вручну все це зробити можна, якщо ваша ділянка має розмір до 50 соток.

Якщо ж територія перевищує цей показник, а то і взагалі становить кілька гектарів, тоді без допомоги спеціальної техніки вам просто не обійтися.

Мотоблоки – це саме та універсальна техніка, яка стане для вас справжнім помічником у догляді за земельною ділянкою та присадибної території. До того ж ви зможете навіть колоти дрова, поливати рослини, заготовлювати сіно тваринам на зиму саме за допомогою цієї техніки.

У продажу є різні види обладнання від виробників з різних куточків світу. Китайські агрегати користуються великим попитом саме завдяки своїй доступній вартості. Також ви можете знайти як дизельні моделі, так і бензинові. Перші дорожчі, але при цьому більш витривалі.

Мотоблок «Зірка» 105 – це дизельний агрегат з відмінними технічними характеристиками. У даній статті ми більш детально розглянемо цю модель техніки для сільськогосподарських робіт.

Особливості мотоблока «Зірка» 105

Як відомо, дизельні мотоблоки дуже витривалі і потужні. Їх найчастіше переробляють під міні трактори, що ще більше розширює можливості, а ваша праця стане більш комфортним і простим.

Мотоблок «Зірка» 105 виготовляється в Китаї, але це не говорить про те, що у нього буде і якість відповідна. Насправді, китайські мотоблоки мають іноземні комплектуючі, але при цьому вартість їх в рази дешевше, ніж, наприклад, у європейських виробників.

Технічні характеристики мотоблока «Зірка» моделі 105

 • потужність двигуна – 6 кінських сил;
 • модель чотиритактного двигуна – KM178F (FA), а виробник – КАМА;
 • повітряне охолодження;
 • 2 передачі вперед і одна назад;
 • в ширину ви зможете культивувати землю на відстань від 75 до 105 сантиметрів, а в глибину – від 8 до 30 сантиметрів. Це дуже хороші показники, так як ви зможете їх регулювати залежно від виду роботи;
 • дизельний бак має об’єм в 3,5 літра;
 • витрата палива становить 0,47 літрів на годину активної роботи. Отже, якщо ви будете виконувати легку і нетривалу роботу, витрата буде менше;
 • трансмісія – шестерний редуктор;
 • дисковий зчеплення;
 • ручний стартер;
 • маса обладнання – 115 кілограм.

Перед тим, як придбати обладнання, вам необхідно ретельно вивчити інструкцію. Дизельні мотоблоки вимагають акуратної і грамотної обкатки, що стане запорукою тривалого і надійного терміну служби.

Можливості мотоблока «Зірка» практично не обмежені. Ви зможете переорювати землю, культивувати, боронувати, робити борозни, підгортати рослини, викопувати картоплю, а також косити траву, садити картоплю, перевозити вантажі, і багато іншого. Все це можливо завдяки достатньої потужності машини, а також широкому вибору навісного обладнання для неї.

Корпус техніки дуже міцний і надійний, а всі деталі мають високий показник опору інтенсивного зносу. Продумане і зручне управління дозволить вам швидко і якісно виконувати всі види робіт.

Є в ньому і недоліки. Так, наприклад, перед кожним запуском вам доведеться декомпресійний клапан ставити в положення «пуск». Про це зазначається в інструкції. Якщо ви не будете це робити, ваша техніка може в підсумку вийти з ладу. Це не завжди зручно і не завжди можна про це пам’ятати. У інших виробників клапан автоматичний.

Однак, незважаючи на недоробки, мотоблок «Zirka» вийшов дуже потужним і практичним. У нас він ще не дуже поширений, але в майбутньому, якщо ціни будуть конкурентні, він стане дуже популярним серед фермерів.

Мотоблок Зірка 105

Зірка 105 – представник китайської школи автомобілебудування, добре відомий на російському ринку, а також в країнах СНД. Модель являє собою мотоблок з класичною конструкцією. Зірка 105 зарекомендувала себе з кращого боку, що не дивно – в останні 15 років китайські виробники помітно поліпшили якість своєї продукції, і це видно з відгуків власників. Техніка з Китаю тепер володіє сучасними технологіями і відповідає всім вимогам ринку. До того ж, компанії з Піднебесної активно працюють і в малому сільськогосподарському сегменті, до якого, власне, і належить Зірка 105.

призначення

Основне призначення даного мотоблока – робота в сільських умовах, і надання допомоги в умовах невеликих сільськогосподарських наділів. Причому поняття «невеликий» тут відносне, адже площа наділів може становити до 5 гектарів. І все ж, треба визнати, що найбільшого поширення така техніка отримала на маленьких і дрібних ділянках. В таких умовах користуватися компактним мотоблоком набагато зручніше, ніж трактором. Крім компактних габаритів, до ключових переваг Зірки-105 на тлі тракторів можна віднести і високу паливну економічність. Адже такій техніці не потрібно мати потужний мотор. Цільове призначення мотоблока таке, що йому досить максимальної швидкості в 10-15 км / год. Низька ціна, практичність, витривалість і простота обслуговування – ось що ще відрізняє мотоблок від конструктивно більш складного трактора.

Користувачі мотоблоків Зірка-105, як показує практика, високо оцінюють його гідності. До того ж, техніку можна оснастити різними пристосуваннями, які покликані зробити мотоблок більш ефективним і витривалим.
Зірка 105 – універсальна сільськогосподарська техніка, і треба визнати, що в порівнянні з конкурентами це не найдоступніший вибір. Справа в тому, що дана модель розташована в середній ціновій категорії. Однак з урахуванням безлічі різних модифікацій і доповнень, Зірка 105 володіє відмінним співвідношенням ціни і якості. На підсумкову вартість негативно вплинула не тільки вартість моделі, а й дорога доставка запчастин з Китаю. Але навіть з урахуванням цього мотоблок має цілком конкурентоспроможною ціною, особливо на тлі більш іменитих аналогів.

Зірка-105 буде незамінний практично в будь-якій сфері сільськогосподарської діяльності – особливо там, де не зможе проїхати трактор. Продуктивність мотоблока вразять. Максимальна глибина обробки землі, на яку розрахована Зірка-105 становить 30 см. При цьому ширина робочої смуги досягає 1,4 метрів. Само собою, при цьому ще треба звертати увагу на тип навісного обладнання і можливості мотора. Примітно, що найлегші моделі отримали продуктивність від 1,5 га. Звернемо увагу, що на оцінку продуктивності мотоблока впливає кілька чинників – працездатність водія, періодичність техобслуговування, швидкість руху і обробка земної поверхні.

Як приклад можна привести моделі GT76D02 (E) і GT90D04 (E), оснащені двигунами потужністю 7,5 і 9 л. с. відповідно. Згідно з офіційними характеристиками, у цих модифікацій фрезерування площі не повинна перевищувати 0,59 – 1.33 га в годину. Більш того, мотоблок має функцію перевезення великих вантажів. Звернемо увагу, що максимальна вантажопідйомність техніки становить від 25 кг до 1,5 тонни. Правда, при цьому максимальна швидкість буде на рівні 15 км / год.

Навісне обладнання

Зірка-105 за бажанням клієнта може бути укомплектована різним навісним обладнанням, причому вже в базовій комплектації. Перелік опцій можна підібрати на свій розсуд. У будь-якому випадку, те чи інше обладнання підвищує ефективність роботи мотоблока. З найпоширеніших модулів можна виділити гусеничний привід, сівалку, редуктор-перехідник, роторну щітку, садово-будівельну тачку, водяний насос, утяжелитель на штир, карданний привід, розкидач мінеральних добрив і т. Д.

двигун

Як відомо, Зірка-105 вже добре вивчена російськими споживачами, і користується високим попитом. Характеристики мотоблока різноманітні, і відрізняються не тільки по набору модифікацій, але і двигунів. Завдяки цьому покупець може вибрати найбільш підходящий варіант, виходячи зі своїх потреб. Так, на ринку представлені модифікації потужністю від 4 сил. Такий транспорт ідеально підійде для дачних ділянок, в той час як версії потужніший (від 6 л. С.) Будуть корисні в фермерських господарствах.

Звернемо увагу, що самої топової модифікацією Зірки-105 є комплектація з 15-сильним дизелем. Такий мотоблок дуже економічний і тяговітий, і має масу виграшних якостей на тлі конкурентів. У всіх дизелів, призначених для Зірки-105, є системи полегшення запуску двигуна (електронний стартер), а також ручний пускач (для легких і середніх моделей).

Пристрій

Зірка-105 часто зустрічається з повітряною системою охолодження, але зустрічаються варіанти і з водяним системою вентиляції. Теплоносієм в даному випадку може виступати вода або антифриз. У кожному окремому випадку необхідно контролювати рівень рідини, щоб уникнути перегріву. Звернемо увагу, що в зимовий сезон воду потрібно зливати.
В якості трансмісії виступає механічна шестиступінчаста коробка. Спрощені модифікації оснащені і зовсім двоступеневої реверсної КПП. Зчеплення – сухе однодискове. У вигляді альтернативи виробник пропонує ще багатодискове зчеплення в масляній ванні.

Витрати палива

Найпотужніша версія розглядається мотоблока споживає 3 літри в розрахунку на одну годину. Це прийнятний показник. Максимальний запас ходу складає близько трьох годин, що теж дуже непогано на тлі конкурентів. У конструкції «Зірки-105» використовується ремінний привід на кожне колесо, а також вал відбору потужності. Останні забезпечує більш надійну і ефективну роботу навісного обладнання. В результаті пристрій стає універсальним і багатофункціональним у використанні.

особливості експлуатації

Дилерські центри займаються передпродажною підготовкою мотоблоків, щоб вони не доставляли власникам зайвих клопотів. Але є такі господарники, яких не цікавлять нав’язливі додаткові послуги, остаточне регулювання двигуна можлива і після обкатки, або під час експлуатації. Наприклад, у мотоблока «Зірка-105» можна відрегулювати клапани ще на самих ранніх етапах використання. При цьому тривалість обкатки може відрізнятися в залежності від типу двигуна. Цей момент детально розписаний в керівництві по експлуатації, в якому виробник зазвичай вказує приблизний час обкатки для кожного етапу. Звернемо увагу, що в період обкатки дуже важливо контролювати рівень масла, і в якому стані знаходиться повітряний фільтр.

Правила надійної експлуатації

Щоб по повній оцінити всі переваги мотоблока «Зірка-105», необхідно дотримуватися елементарних правил:

 • своєчасно перевіряти / заливати масло, змащувати рухомі елементи, підшипники
 • бажано заливати якісне паливо, і тільки підходящої марки
 • усунення дефектів і недоліків в роботі, перевірка впускних і випускних клапанів, їх регулювання при необхідності
 • з метою профілактики можна провести запуск двигуна і по черзі включати всі доступні передачі. Така процедура дозволяє перевірити справність КПП, а також забезпечить більш ефективну мастило всіх вузлів і агрегатів. Крім того, така процедура допомагає власникові краще вивчити управління мотоблоком.
 • для проведення гарантійного ТО до мотоблока підключається спеціальне обладнання для перевірки наявності несправностей. При необхідності проводиться заміна різних витратних матеріалів – прокладок, сальників, фільтрів, кілець і т. Д.

Ціни в Росії

Як вже раніше було сказано, Зірка-105 можна віднести до найбільш доступним мотоблоків. Універсальність і багатофункціональність моделі підтверджується її високою ціною. Середня вартість нового культиватора становить 40-50 тисяч рублів залежно від регіону. Стільки коштує модель з базовим обладнанням, не рахуючи додаткових навісних елементів. На підтриманому ринку Зірка-105 в хорошому стані пропонується за 20-25 тисяч рублів.

Купувати дизельний мотоблок Зірка (Zirka) 105 або 41. Всі моделі мотоблоків виробляються з якісних деталей в китаї. Яке навісне обладнання можливо кріпити. Чи потрібно часто міняти редуктор або він не ламається, позитивні і негативні відгуки власників в коментарях

Мотоблок Зірка випускають в Китаї. Він має високі показники якості та відносно недорогу вартість. Завдяки цьому дані моделі мотокультиваторов набули широкої популярності серед фермерів і власників земельних ділянок в Росії і на Україні.

Огляд мотоблока Зірка

Мотоблок Зірка застосовують для оранки грунту, розробки траншей, культивації, посіву зерна і боронування землі. Він може працювати на будь-яких ділянках: в саду, теплиці, на городі, в гірській місцевості.

Мотоблок Zirka має невеликий розмір, має легку вагу, зручний при зберіганні і перевезенні. Мотокультиватор витрачає невелику кількість палива. Механізм оснащений чотиритактним двигуном з системою водного і повітряного охолодження.

Двигун має ручне і електричне запалювання і автоматичний декомпресор, який зменшує навантаження на початку руху, що визначає високу продуктивність даної машини. При проведенні регулярних техоглядів і дотриманні правил догляду за мотоблоком термін експлуатації механізму буде досить довгим.

Всі деталі мотокультиватора виготовлені з ударостійких матеріалів, не схильних до корозії і деформації. Механізм може працювати в будь-якій кліматичній зоні і при будь-яких погодних умовах.

Для машин створено різне навісне обладнання на мотоблок, яке дозволяє використовувати дані моделі для різних сільськогосподарських робіт. За допомогою плуга механізм оре землю, за допомогою візка транспортує вантажі або інструменти. Снігоприбиральник взимку допоможе розчистити доріжки від снігу. Таким чином, культиватор є багатофункціональним механізмом з великим набором дій.

Агрегат забезпечений пристосуванням з розблокування одного з коліс. Завдяки цьому забезпечується невеликий радіус повороту, що зручно при виконанні робіт на малій ділянці з використанням навісних деталей.

Управління мотокультиватором не представляє складності і здійснюється за допомогою рукояток, які дозволяють пересувати машину в 4 напрямках.

Огляд мотоблока Зірка 105

Дизельний мотоблок Зірка 105 використовується для різних сільськогосподарських робіт. Машина має дизельний двигун потужністю 6 к.с. За один раз мотоблок може обробити ділянку шириною 100 см і глибиною 16 см. Механізм володіє відмінною прохідністю.

Розглянемо технічні характеристики мотоблока Зірка 105:

 • Вага культиватора становить 115 кг.
 • Розміри машини рівні 1740x1050x980 мм.
 • Культиватор оснащений одноциліндровим дизельним двигуном SH178F.
 • Потужність двигунів, які встановлюють на культиватор, становить 6 к.с.
 • Обсяг дизеля дорівнює 296 см ³.
 • Трансмісія – шестерний редуктор.
 • Редуктор має таку кількість передач: 2 вперед і 1 назад.
 • Ширина обробки грунту – до 105 см.
 • Глибина обробітку грунту – до 16 см.
 • Тип запуску – ручний стартер.
 • Витрата палива складає 0,47 л / год.
 • Обсяг паливного бака мотоблока дорівнює 3,5 л.

Огляд мотоблока Зірка 41

Ще одна модель в лінійці культиваторів Зірка – це мотоблок Зірка 41. Даний мотокультиватор – єдиний з усіх, який в комплектації оснащений грунтофрезою. У даній моделі потужний дизельний двигун. Культиватор має компактні розміри і невелику вагу. Машина виконує будь-які сільськогосподарські роботи, а також може використовуватися як стаціонарний джерело потужності. Кермо управління може обертатися на 180º і має 12 положень по горизонталі. По вертикалі регулювання висоти керма має 6 положень. Механізм забезпечений передачею з циліндричними зубчастими шестернями. Число передач: 2 вперед і 2 назад.

Розглянемо технічні характеристики мотоблока Зірка 41:

 • Вага моделі складає 87 кг.
 • Габаритні розміри культиватора рівні 1430x520x820 мм.
 • Двигун дизельний, 4-тактний, одноциліндровий марки R170F. Потужність двигуна становить 4 к.с.
 • Обсяг циліндра дорівнює 196 см ³.
 • Обсяг паливного бака дорівнює 3,5 л.
 • Витрата палива складає 0,95 л / год.
 • Трансмісія – шестерний редуктор.
 • Привід – клиноремінною передача.
 • Ширина культивації даної моделі становить 400-900 мм.

Ознайомившись з технічними характеристиками і параметрами мотокультиваторов лінійки Зірка, фермери і власники дачних ділянок зможуть вибрати механізм, який підійде їм для виконання необхідних робіт.

Leave A Reply

Your email address will not be published.