Заглянемо в минуле культиватора

0

Заглянемо в минуле культиватора

Перетворити культиватор в мотоблок: реально чи ні

Дачники та городники прекрасно знають, як важко вручну підготувати свою земельну ділянку до посадки навесні, доглядати за рослинами протягом літа і збирати урожай з одночасною підготовкою грунту до зимівлі в кінці сезону. Однак зараз «на дворі» коштують не радянські часи, коли ручна праця на своїх земельних ділянках був практично безальтернативним. Тому в спеціальних магазинах можна купити міні-техніку для оранки, культивування та іншої обробки землі.

Навіщо це потрібно

На даний момент існує кілька видів міні-техніки для обробки землі:

Прозріння настає відразу після того, як власник культиватора розуміє, що його культиватор здатний тільки рихлити ґрунт фрезами, а використовувати навісне обладнання під час роботи на цьому агрегаті неможливо з наступних причин:

 • слабка потужність;
 • ненадійний редуктор (знижує передача);
 • відсутність коліс.

Однак гроші на покупку вже витрачені. Тому перед власником культиватора постає питання, чи можна переробити його в мотоблок.

Що потрібно і як можна переробити

Насправді поставити мотокультиватор на колеса зовсім не складно:

 1. Спочатку потрібно ретельно виміряти посадочні розміри вихідного вала, приділяючи особливу увагу його формі (циліндр або шестигранник), зовнішнім діаметром і відстані до отвору під шплінт.
 2. Потім необхідно відвідати найближчий садівничий магазин або заглянути в інтернет, щоб замовити маточини (диференціальні підсилювачі), що відповідають розмірам вала культиватора.
 3. Одночасно можна придбати і колеса (чим менше діаметр, тим краще) для вашого майбутнього мотоблока. До речі, найчастіше колеса з маточинами і дишлом продаються в єдиному комплекті, що дуже зручно.
 4. Прикручуємо куплені колеса до маточини;
 5. Знімаємо фрези з вала мотокультиватора;
 6. Встановлюємо колеса на вал редуктора.

Фахівці не радять модернізувати таким способом малопотужні культиватори вагою до 45 кілограм і обладнані черв’ячним механізмом, так як ця переробка може привести до серйозної поломки. Крім того, при переробці мотокультиватора в мотоблок не варто використовувати старі автомобільні колеса (занадто велику вагу і розміри).

При цьому варто розуміти, що культиватор на колесах, на переробку якого буде потрібно не менше трьох тисяч рублів, це може і мотоблок, але не зовсім повноцінний. Самостійно пересуватися така техніка звичайно зможе, а ось з використанням навісного обладнання можуть виникнути серйозні проблеми в тому випадку, якщо мотор у культиватора слабкий (менше 6 к.с.), а понижуючий редуктор черв’ячного, а не шестеренчатого, ремінного або ланцюгового типу.

Тому наступним етапом переробки культиватора в мотоблок має стати заміна (при необхідності) редуктора. Вартість цієї деталі в магазинах можна порівняти з ціною на новий культиватор . Однак можна спробувати виготовити найпростіший редуктор з двома протилежними валами в домашніх умовах, якщо власник культиватора має навички хорошого слюсаря / проектувальника і має в наявності:

 • вимірювальні інструменти (лінійка, штангенциркуль);
 • запасні частини та витратні матеріали (підшипники, шестерні, ремені або ланцюга, шківи, ​​вали, прокладки, сальники, труба під підшипники, болти і т.д.);
 • зварювальний апарат;
 • дриль і свердла різного діаметру;
 • «Болгарку» або ножівку по металу;
 • набір викруток та лещата.

Якщо все це є, то можна приступати до виготовлення редуктора:

 1. Малюємо або шукаємо в інтернеті відповідний ескіз і розраховуємо передавальне число, беручи за основу кількість холостих обертів двигуна плюс 10%.
 2. Робимо розкроювання металевого листа товщиною не менше 5 мм., Щоб отримати заготовку кришки і корпусу майбутньої деталі.
 3. Розрізаємо трубу, і за допомогою зварювання встановлюємо посадочні місця під підшипники.
 4. Збираємо корпус і захищаємо його лакофарбовим покриттям.
 5. Монтуємо підшипники.
 6. Виготовляємо і обробляємо вали з круглих сталевих прутків.
 7. Встановлюємо вали із одночасним встановленням зірочок або шківів, ланцюгів або ременів.
 8. Виготовляємо прокладку між корпусом і кришкою, а також ізолюємо вали за допомогою сальників.
 9. Заливаємо в корпус мастило (масло) і встановлюємо кришку.
 10. Розміщуємо саморобний редуктор на рамі культиватора і підключаємо до двигуна через вихідний вал.
 11. Налаштовуємо роботу редуктора при включеному двигуні, але без особливих навантажень, щоб приробилися деталі.

Чи працює це

Насправді переробка культиватора в мотоблок зажадає від власника істотних грошових і часових витрат при незрозумілому результаті. Тому дачникам і городникам ще на стадії покупки краще вирішити, навіщо їм потрібна міні-техніка для обробки землі, і тільки після цього робити остаточний вибір.

Портал про будівництво

Заглянемо в минуле культиватора

Пам’ятається, на початку-середині 80-х років багато дачники бігали по ринках і господарським магазинам в пошуках дивного пристрою у вигляді ряду з 4 зірочок з усіченими променями, прикріплених до довгій палиці. Звалося це пристосування по-науковому «культиватор». А ось чим воно так знаменито і чому до цих пір вважається популярним у хліборобів, ми зараз і розглянемо.

Вибір культиватора для землеробства

Основна мета, для якої був створений культиватор – розпушування грунту. Проте під час використання з’ясувалося, що він вміє ще знищувати бур’яни, розбивати земляні грудки і перемішувати добрива. Всі ці властивості удосконалювалися з часом, і сьогодні замість примітивного сільськогосподарського знаряддя з’явилося нове еволюційне чудо – мотокультиватор.

Новий еволюційний мотокультиватор

Для клумб і невеликих ділянок землі до сих пір використовують застарілі ручні пристосування, але ось чим ділянку обширнішим, тим більше позначаються переваги технічно вдосконалених пристроїв. Адже вони за рахунок наборів різних присадок і пристосувань більш універсальні і здатні виконувати інші завдання, корисні для утримання в порядку не тільки присадибного господарства, а й приватного будинку або дачі.

Як вибрати собі мотокультиватор?

Купівля цього виду техніки повинна плануватися. Зважте всі обставини і гарненько вирішите, який саме тип техніки буде вам більш зручний: бензиновий або електричний. Які їх переваги і чим вони відрізняються? Почнемо з самого потужного – бензинового. Цю категорію можна розділити на наступні підвиди:

 1. Надлегкі. Важать не більше 15 кг і призначені в основному для городів невеликій площі. Потужність їх близько 1,5 л. с. У комплектації мінімум пристосувань і насадок. Вартість моделей цього підвиду невелика в порівнянні з більш «серйозними» агрегатами і становить в середньому від 9 000 до 15 000 рублів.
 2. Легкі. Вага до 40 кг, потужність від 2 до 4,5 л. с. Коштують подібні агрегати від 15 000 до 30 000 рублів.
 3. Середні. При тяжкості агрегату в 60 кг їх мотор може розвивати від 4 до 6 л. с. Ціна за одну одиницю буде коливатися від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 4. Важкі. Вага їх залежить вже від того, які насадки застосовуються. Потужність понад 6 л. с., а вартість може варіюватися від 50 000 руб. в залежності від комплектації. Дані апарати можна вже вважати професійними.

Важкий бензиновий мотокультиватор

Електричний мотокультиватор відрізняється від бензинового тим, що догляд за ним набагато легше, і застосовувати його можна тільки на городах середнього розміру. Зате і до управління звикати не треба, так як воно набагато простіше. Якщо ви визначилися, який тип мотокультиватора вибрати, то перед покупкою необхідно дізнатися деякі відомості. У технічних характеристиках агрегату в першу чергу подивіться, з яким кутом нахилу грунту він може працювати. Стандарт більшості – не більше 20 ° . Проте є багато моделей, пристосованих і для великих ухилів.

Електричний агрегат для обробітку грунту

Також довідаєтеся, чи є в комплектації спеціальна фреза для роботи з важкими видами грунту. Особливо це актуально для тих, хто обробляє землю на цілині або на глинистих ґрунтах. Бажано, щоб мотокультиватор мав кілька швидкостей. І краще зупинити свій вибір на агрегаті з важільним гальмом, а не з кнопковим. Другому для зупинки потрібно буде деякий час, і це в окремих випадках заважає.

А для чого дачнику мотоблок?

Крім культиваторів на ринку ще широко представлені якісь мотоблоки. Через незнання їх вважають одним і тим же пристроєм, але таку думку в корені неправильно. Чим відрізняється мотоблок від культиватора? Мотоблок – більш універсальний і потужний агрегат. Різниця між ними, наприклад, така ж, як між мобільним телефоном початку 90-х років і сучасним смартфоном. Дзвонити вміють обидва, але тільки для одного це єдина функція, а інший ще може бути телевізором, аудіоплеєром, відеокамерою, фотоапаратом, банківською картою і т. Д.

Універсальний і потужний агрегат

Простіше кажучи, мотоблок – це культиватор з додатковими великими функціями.

Спробуємо порівняти деякі критерії і визначити, що краще з цієї садової техніки – мотоблок або культиватор? Перше – потужність. У культиватора вона значно поступається. Мотоблок здатний в кілька разів швидше обробляти грунт. Він також може виконувати функції міні-трактора, насоса для поливу, рубанка, циркулярної пилки і має безліч навісного обладнання. А ось можливості його опонента істотно обмежені.

Якщо основна ваша мета – обробка городу, і ви не збираєтеся згодом робити ремонт будинку або будувати баню, то краще поверніться до пункту, як вибрати мотокультиватор, тому що мотоблок набагато дорожче. За вагою також є значні відмінності. Тягати мотоблок зможе не кожен, а тому, якщо вік і хвороби вносять якісь обмеження, не слід купувати апарат, робота з яким буде віднімати останні сили.

Обробка городу мотоблоком

Про технічні параметри мотоблока більш детально розповість їх технічна документація, так як кожен з них більш складне і мультифункціональний пристрій, ніж культиватор. З таким набором можливостей він адресований для користування Не звичайних дачникам, а фермерам, які потребують обробці ділянки більшого, ніж 6 соток, але меншого, ніж радгоспне поле. Як відомо, для фермерського господарства необхідно багато техніки, а для її придбання потрібно і відповідну кількість грошових коштів. Очевидно, тут навіть не стоїть питання, що вибрати – нехай навіть бензиновий потужний мотокультиватор або мотоблок. Кожен фермер вибере універсальне рішення, яке на перших порах дасть можливість об’єднати в собі кілька різних машин або зовсім зробити господарський транспорт.

Подивимося на полиці магазинів садової техніки

Принцип «скупий платить двічі» вже неодноразово випробуваний кожним з нас, і кожного разу ми наступаємо на одні й ті ж граблі, віддаючи гроші за дешеві і ненадійні речі. Вирішивши вибрати «розумний» культиватор або мотоблок, постарайтеся ніколи не забувати про це правило. Нинішній ринок наповнений агрегатами невідомих китайських фірм, деякі з них мають навіть написи типу Made in Japan. Пам’ятайте, що ви купуєте потрібну річ, яка буде служити не один рік, а тому зверніть в першу чергу увагу на продукцію наступних брендів.

Вибір «розумного» культиватора

 • Goldoni – італійський виробник, що спеціалізується на випуску малогабаритної будівельної і сільськогосподарської техніки. Продукція дорога, але і досить якісна, на ринку з 1926 року, отримала визнання у всьому світі. Особливу увагу фермерам слід звернути на модель мотоблока Jolly Junior .
 • Caiman – марка якісної французької техніки для садів і городів. Теж недешеве задоволення, і теж славиться бездоганною якістю і надійністю. Особливу увагу слід звернути на назви лінійок ECO MAX, TURBO, PROMO .
 • Champion – американський бренд тайванської фірми зі шведськими розробками. З цього казанка вийшов широкий асортимент техніки для садових і сільськогосподарських робіт. На вітчизняному ринку зустрічається часто, але і підробок з такою назвою чимало. Найцікавіші моделі ВС4311, ВС5511, ВС5602, ВС5712 .
 • Салют і Тушінец – вітчизняні марки. Непогана якість, цілком гідне, якщо порівнювати з вищепереліченими виробниками. Зовнішній вигляд теж відповідає. Може, не настільки потужна і надійна техніка, але має суттєві переваги в співвідношенні ціни – якості і сервісного обслуговування. Запчастини в нашій країні знайти буде набагато простіше, ніж до імпортних «колегам».

Техніка «Champion» для садових і сільськогосподарських робіт

пропонуємо Вам ознайомитися

Природно, список неповний. На російському ринку широко представлені агрегати і інших марок – як азіатських, так і європейських. Так що вибір за вами. Можна тільки дати пораду наостанок: перед придбанням техніки для обробітку грунту ретельно досліджуйте ділянку, де їй належить працювати. Хоча б для того, щоб не допустити поломок, що не залежать від її технічних даних.

Геймер в світі культиваторів)

Створена 3 червня 2018, 11:20

Потрібно увійти на сайт, щоб додати фанфик за заявкою або підписатися на фанфики, написані іншими.

Схожі заявки

Система в нашому світі

В один день, але в різний час кожна людина на планеті старше 6 років, що вміє читати (не вміють читати почують голос в голові) побачив напис перед очима типу:

Полученно завдання:
«зделать прибирання на кухні»

І все, ні нагород, ні штрафів ні подробиць.
Завдання все отримали різні, але завжди.

Рандеву з життям: Мати-гравець?

Моє ім’я Астра і це моє 21 день народження. В цьому році Дубай особливо чарівний, особливо, коли поруч з тобою кохана.
– Ти добре спала? – почувся чоловічий голос в найдорожчому номері готелю.
– Цянь Ю … – ніжно промовила я, досить перебираючи пальчиками по чоловічих грудей.
– Хто? .

Один чоловік дізнався про систему дуже захотів її отримати і отримав при своїй трагічній смерті

Увага, Гра вітає Вас! Відчуваючи жахливі муки перед смертю ви не втратили стійкості духу і звеличували систему. Вам ще належить вирішити добре це чи погано, але Система почула вас і прийняла! Поздоровлення вам – тепер ви гравець! Ваша карма і рівень обнулення! Ви отримуєте епічне.

Попаданец-СПЕЦ З геймерів

ГГ вмирає від старості після чого йому пропонують систему за те що він сильно вплинув на долю свого світу. чи ні)

Доля рр до смерті:
ГГ сирота.
ГГ взяли в спец військовий навчальний заклад де з нього готували елітного бійця.
ГГ служив в секретній організації по захисту землі від загроз (як.

Попаданец зі здатністю перетворювати частини тіла в предмети

Беремо ВРП і закидаємо в світ магічного середньовіччя, даємо йому силу схожу на здатність дьявольскова фрукта дитинко 5 з ван писа і систему на додачу (систему можна зробити урізаною, тобто вона буде контроліть тільки фрукт, але це на розсуд автора). Система потрібна щоб рр розвивався, а не.

Межавторского (типу) робота на тему «Що трапляється з попаданцев в LitRPG після проходження?»

Після завершення своїх пригод попадун з системою дізнається що.

Ця система і «Гра» виявляється бета-тест!
Бета-тест різних версій системи від аватарів / адмінів Бога Ігор. Але бета тестування не окреме а спільне, об’їдене загальним форумом, аукціоном і загальними вимогами Бога Ігор.

Система, заклик аніме і не тільки персонажів, Світи поділяються за рівнем сіли.Желательно гарем.

Це орієнтоване на гарем (через мого бажання), але можна його і не робити (Все рівно вийде прикольно)
Головний герой помирає рятуючи дітей від Вантажівки-сану, йому дають шанс на переродження (Тут самі вибирайте хто дає цей шанс), в початку йому пропонують вибір зовнішності і вибір статі системи (Звичайно.

бюрократична Система

Зіткнувшись з бюрократичними перепонами вирішив викласти заявку.
суть:
Попаданец, який читав Геймера побажав мати Систему (вийшло навпаки (:)

Геймер, Система, Магія, Прокачування.
Все як завжди.
Але є одне але.
Ігрова система загрузла в бюрократії. Щоб вивчити вміння тобі треба.

Геймер без МС

Геймер без МС – ось моє желаніе.К жаль, ніхто так і не спромігся створити таку Систему яка не буде занадто ненатуральной.Ітак, по пунктам, що на мою думку є в Системі і геймери надто Читерна:

Бог Ігри: ну тут, я думаю, і так все ясно-зрозуміло.
Але я трохи зупинюся на.

Система «Геймера» для ігроненавістніка

Прочитав вже багато фанфиков по «Геймеру». Часто рр або ж до ігор раніше взагалі ніяк не ставився, або ж був тим ще фанатом. Знову ж, Систему і її творця, так само як і причини появи Системи у рр розглядали в різних варіантах. Я хочу дізнатися, що думають письменники про один з них.

Як зробити ментальну подорож в минуле?

Скільки загадок зберігається в минулому? Це ніколи не давало спокою людям! Тепер у вас з’явилася можливість здійснити подорож в минуле! Дізнайтеся подробиці!

Загадки часу: не все так просто!

Також проводячи різні експерименти, вчені з’ясовували, що в різних умовах часом поводиться по-різному. На надвисоких швидкостях речовини поводяться немов знаходиться в іншому часовому вимірі.

Те ж саме відбувається, якщо мова йде про події на атомних і нано-рівнях буття.

Час – це процес, який виникає тільки при наявності спостерігача. Тобто час виникає тоді, коли є людина. Без нього немає і часу – все речі просто відбуваються.

Існує точка зору, що час у кожного своє, наприклад, у одного за один проміжок часу відбувається за все пара подій, а в іншого за цей час все набагато швидше: він відчуває більше різних думок, відбувається більше подій і т.д.

Одним словом, феномен часу при первісної ясності зовсім не таке однозначне, як може здатися.

З давніх часів люди думали про те, чи можна подорожувати в минуле, чи можна там опинитися?

Це називається ментальну подорож в минуле, і це може випробувати кожен!

За допомогою описаної нижче техніки можна буде опинитися в минулому, побачити стародавні країни і культури, навіть зазирнути далеко назад: побачити стародавні цивілізації і справжніх динозаврів!

Ментальну подорож в минуле: особлива техніка

Перед самою технікою важливо сказати про найголовніше умови успіху: для того щоб відправитися в подорож в минуле, потрібно вміти входити в глибокий транс² і зберігати осознанность³. Чим далі в минуле, тим сильніше повинна бути усвідомленість!

1. Практик сідає або лягає, приймає зручне положення і закриває очі. Рекомендується повністю ізолюватися від навколишнього світу за допомогою маски для очей і берушей.

2. Він розслабляє м’язи тіла і обличчя, проходячи увагою кожну групу м’язів. Це введе в медитативний стан.

3. Людина продовжує занурення: зосереджується на своєму диханні, відчутті кожного вдиху і видиху. Так він звільниться від постійних думок і занурить в глибокий транс.

Інший спосіб – це концентрація уваги на уявній фігурі. Можна уявити яскраве сонце перед собою і утримувати увагу тільки на ньому.

4. Через деякий час практикуючий потрапить в проміжний стан. Саме в цьому магічному стані Нульовий точкі⁴ він отримує доступ в інформаційне поле Всесвіту і може переміщатися в минуле!

5. Людина відраховує від п’яти до одного. Далі він представляє, що знаходиться близько димки. Це туман часу: якщо зосередитися, то можна побачити, що він складається з ліній часу. Там можна побачити життя будь-якої людини, всі події, які були і будуть!

6. Практик повертає ліворуч в минуле і починає рухатися вперед. Увійшовши в хмару туману, починає думати про те, що його цікавить.

Він подумки промовляє фразу, наприклад: «Я хочу опинитися в минулому, в той день, коли мені виповнилося 3 роки!»

Можна назвати будь-яку дату або епоху минулого.

7. Туман часу незабаром розступитися перед вами, показавши саме цей час і подія!

Ви зможете переміщатися по минулому, переглядати, що вас цікавить, дізнаватися різні таємниці.

8. Щоб залишити минуле і повернутися в себе, практикуючий вимовляє: «Я дізнався все, що мені потрібно, тепер я бажаю повернутися в своє фізичне тіло в теперішньому моменті! ОМ! »

9. Туман знову згущується, і людина йде назад (по відчуттях). Відчувши, що він виявився в сьогоденні, людина спокійно вважає до п’яти і починає повертатися в себе, в свій звичайний стан свідомості.

Дана практика дозволить вам відкрити завісу таємниці над минулим. Подорож в минуле відкриє вам величезні можливості:

 • дізнатися реальну історію людства;
 • здійснювати наукові відкриття;
 • шукати скарби, знаходити золото і дорогоцінні камені. Таких «привітів» з минулого покоїться в землі дуже багато!

Примітки та тематичні статті для більш глибокого розуміння матеріалу

¹ Час – одне з основних понять філософії і фізики, міра тривалості існування всіх об’єктів, характеристика послідовної зміни їх станів у процесах зміни і розвитку, а також одна з координат єдиного простору-часу, уявлення про який розвиваються в теорії відносності. (Вікіпедія).

² Техніку входу в змінений стан свідомості дізнайтеся в статті: «Як швидко і просто увійти в стан трансу?»

³ Що таке усвідомленість і що вона дає, читайте тут >>>

⁴ Детальніше про проміжний стан дізнайтеся в статті: «Розсекречено таємне вчення про« Нульовий Точці »

Leave A Reply

Your email address will not be published.