Мототрактор булат т 200

0

Мототрактор булат т 200

Мінітрактор Bulat. Огляд модельного ряду, навісне обладнання, відгуки

мінітрактор Bulat

Моделі мінітракторів Булат розроблені на основі китайських тракторів Jinma під реалії споживачів країн СНД. Виробником мінітехніки є спільне (КНР, Індія) підприємство – тракторна компанія Mahindra Yueda (Yancheng).

Трактори Bulat відрізняє висока якість у поєднанні з швидкою окупністю. Раціонально використовуючи різноманітні навісні пристосування, мінітрактор Булат можна експлуатувати круглий рік.

Потужні моделі міні-тракторів Bulat успішно конкурують з великими тракторами, при цьому відрізняючись меншими габаритами і економічністю, високою маневреністю.

Аграрні роботи, будівельні, комунальні – незалежно від сфери застосування, ці універсали надійно працюють у важких умовах, окупаються за один-два сезони експлуатації.

Огляд модельного ряду

Трактори Булат оснащуються дизельними двигунами потужністю 12-40 к.с., деякі модифікації мають опалювальну кабіну з оптимальним оглядом: Bulat-354.4С, Bulat-244.4С, Bulat-404С.

Особливості минитрактора Булат:

 • універсальний функціонал
 • економне витрачання паливно-мастильних матеріалів
 • висока ремонтопридатність і доступне обслуговування
 • солідний експлуатаційний ресурс.

Ціна тракторів Bulat починається від 120 тис. Руб., Залежить від комплектації навісними агрегатами, наявності кабіни, інших удосконалень. Відмінний мінітрактор Bulat -354С з кабіною можна придбати приблизно за 400 тис. Руб.

Bulat-Т120 і Т150

Міні-трактори Булат-Т120 і Булат-Т150 – новинки, розроблені на базі дизельного мотоблока з водяним охолодженням. Відрізняються зручним рульовим керуванням, ергономічним сидінням, оснащені електростартером, поліпшеною фрезою і плугом. За габаритними розмірами лише трохи перевищують мотоблок, але завдяки 4 колесам і невеликій масі надзвичайно зручні в роботі.

Завдяки цілому ряду технічних удосконалень, мінітрактор Bulat T-120 Lux по праву вважається лідером в групі спецтехніки подібного класу.

Особливості минитрактора Булат:

 • Розсувні маточини: передня вісь 780-1300 мм, задня вісь 800-1330 мм.
 • Інноваційний редуктор з гідропод’емним навісним механізмом.
 • Педалі гальма роздільні.
 • Ергономічна панель приладів.

Характеристики

Виробник: Булат
Потужність, к.с .: 15 к.с.
Об’єм двигуна: 998см3
Кількість циліндрів: 1
привід: 4X2
вага: 540 кг
Блокування диференціала: є
Регульована колія: є
Дорожній просвіт: 240 мм
Ширина фрези: 120 см
Комплектація: фреза 120 см, плуг

Bulat-404

Мінітрактор Булат-ДФ404 – найпотужніша модель в групі, призначений для обробки великих територій – до 1га.

Характеристики

двигун 4-циліндровий дизель, 4L23BT, 2,31 л
Потужність, к.с. (КВт) 40 (29,4)
Витрата палива, г / кВт * год 278
Обсяг паливного бака, л 27,5
Коробка передач (4 + 1) х2
Швидкість, км / год 1,7 – 26,0
Розмір коліс, передні / задні 6,5-16; 11,2-24
Тягове зусилля на гаку, кН 7,7
Вантажопідйомність навіски, кг 660
Колісна база, мм 1770
Дорожній просвіт (кліренс), мм 290
Габарити, мм
довжина х ширина х висота
3303 х 1460 х 1 996
вага, кг 1470

Bulat Т200, Т240, 264Е, 254

Для моделей мінітракторів Bulat T200, Т240, 264Е, 254 характерні раціональні технічні параметри, машини багатофункціональні, ергономічні. Між собою різняться потужністю двигунів, деякими конструктивними особливостями, специфічними удосконаленнями і призначенням.

Порівняльна характеристика моделей

характеристики мінітракторів Bulat-Т150 Bulat-240 Bulat-354 Bulat-404
Потужність двигуна 15 к.с. 24 к.с. 35 к.с. 40 к.с.
Коробка передач (3/1) х2 (4/1) х2 (4/1) х2 (4/1) х2
Обсяг паливного бака, л 12 10 21 27,5
привід задній повний повний повний
Кліренс, мм 180 330 265 290
Блокування заднього диференціалу немає є є є
Колісна база, мм 1300 720 1800 1770
Вантажопідйомність навіски, кг 250 420 578 660
вага, кг 580 1200 1250 1470

Навісне обладнання

У комплекті з міні-тракторів Bulat можна раціонально використовувати різні навісні пристосування. Деякі модифікації мінітракторів – Булат-195, Т150, Т120, Т150 Люкс, спочатку комплектуються плугом і грунтовими фрезами, інше навісне обладнання різних виробників можна придбати окремо.

Оснащення мінітракторів міцним гідравлічним причепом дозволяє пристосовувати техніку не тільки для обробки грунту, посадки і прополки культур, а й при прибиранні снігу, розкидання добрив, для транспортування на причепі всіляких вантажів і виконання інших різнопланових робіт.

Інструкція з експлуатації

При оцінці можливостей мінітехніки враховують ціновий рівень, наявність сервісу, можливість придбання і взаємозамінність запчастин, витратних матеріалів з моделями попередніх серій. Міні-трактори Булат в цьому плані мають найкращі характеристики, тому користуються підвищеним попитом у порівнянні з іншими моделями китайського виробництва.

Перший запуск

Новий трактор Булат або після капремонту потребує професійної обкатці, що дозволить в подальшому в значній мірі продовжити термін його експлуатації.

Перед першим запуском перевіряють наступні вузли і механізми:

 • Переконайтеся в наявність мастила, палива, охолоджувальної рідини, надійність рухомих кріплень, тиск в шинах.
 • Функціонування вала відбору потужності перевіряють на різних оборотах (низькі, середні, високі) по 5 хвилин.
 • Гідравлічну систему перевіряють, по черзі піднімаючи і опускаючи навісний механізм, на предмет течі, засмічення або інших відмов.
 • Потім протягом 20 хвилин виконують ті ж маніпуляції з навісним знаряддям, рівним за вагою плуга.
 • Далі виконують обкатку минитрактора з навантаженням, поступово підвищуючи її, в різних режимах. При цьому необхідно уважно тестувати роботу рульової системи, гальм, зчеплення, коробки передач. Обкатка з навантаженням триває 48-50 годин.
 • По завершенні обкатки виконують техобслуговування перед введенням в експлуатацію. Для цього змінюють масло в картері двигуна, піддоні повітроочисника, перевіряють мастило у всіх рухомих з’єднаннях.

Після закінчення польових робіт проводять консервацію: очищають трактор від забруднень, сушать, зливають масло і паливо, змащують деталі, щоб не формувалася корозія, накривають і ставлять в сухе місце.

Технічне обслуговування

Технічне обслуговування минитрактора Булат виконують відповідно до графіка профілактичних робіт, які детально вказані в інструкції з експлуатації. Слід ретельно дотримуватися етапи робіт по перевірці всіх систем трактора, виконувати вимоги з обслуговування в період консервації або тривалої стоянки трактора.

Виробник рекомендує масло до коробки передач і мостів Silver SAE 85W-90, Platinum SAE, Gold SAE 80W-90. Для двигуна – масло мінеральне або напівсинтетичне. В якості палива застосовується якісне дизельне паливо.

Основні несправності і способи їх усунення

Основні несправності при експлуатації міні-тракторів Bulat можуть виникати через несправності паливної системи, електричного кола, низькою компресії, низького тиску в системі змащення, високої температури масла.

Для самостійного усунення поломок виробник рекомендує скористатися детальним переліком можливих несправностей і конкретними вказівками щодо їх ліквідації.

Погано працює гальмо:

 • Збільшився вільний хід педалі (відрегулюйте її положення);
 • Зносився гальмівний диск або колодка (замініть відповідні деталі).

Перегрівається коробка передач:

 • Малий зазор шестерні або підшипника (відрегулювати);
 • Недолік масла або його низька якість (додати до необхідного рівня масло яке підходить під цю модель);

Чи не працює стартер:

 • Обрив або поганий контакт проводу (запаяти або зчепити його);
 • Слабка зарядка акумулятора (зарядити його);
 • Коротке замикання (почистити поверхню колектора або замінити щітки);
 • Поганий контакт магнітного перемикача (підкрутити хід перемикача на 2-3 обороту).

Щоб уникнути передчасних поломок і дефектів, власнику слід уважно ознайомитися з керівництвом, оскільки трактори Булат, як і кожна різновид техніки, має характерні особливості конструкції, специфічні відмінності при експлуатації.

Ремонтопридатність мінітракторів Булат висока, запчастини та сервіс широко доступні.

При використанні минитрактора, забороняється:

 • Забороняється утримувати ногу на педалі зчеплення тривалий час.
 • Не можна використовувати односторонній гальмо для виконання крутих поворотів.
 • Забороняється виконувати миттєву зупинку двигуна, необхідно, щоб спочатку мотор попрацював деякий час на знижених оборотах до охолодження води до 65-70 ° С.

Відео огляд

Огляд мінітрактор Bulat T-120 Lux

Огляд роботи мінітарктора Булат з грунтофрезою

Відгуки власників

Володимир:

«Мототрактор Булат-120 – відмінна сучасна техніка. За такими агрегатами майбутнє, все в ньому відповідає сьогоднішнім вимогам – і якість, і конструкція, і показники роботи, і ціна ».

Сергій, Подольск:

«Рекомендую Булат-354 тим у кого є Агроферма або великий наділ, мотоблока вже не досить, а великий трактор поки занадто. Відмінно працює з будь-навішуванням, маневрений, техніка можна сказати, бездоганна. 2 роки у мене без істотних поломок ».

Віктор, Пенза:

«Мінітрактор Булат-404 з кабіною купив 3 роки тому. Експлуатую круглий рік. Подобається в ньому економічність, великий паливний бак, вантажопідйомність пристойна, колеса великі. Управління зовсім нескладна, думав спочатку, що доведеться довго вчитися. При регулюванні глибини обробки грунту рекомендую навчитися виконувати регулювання з урахуванням опору тяги. Так і глибина оранки буде така, як треба, і для обладнання безпечніше ».

Міні-трактори Булат – це китайські агрегати з російською душею

Відомий концерн з Піднебесної «Mahindra Yueda Tractor Company Ltd», який знаходиться у власності марки Jinma, пропонує вітчизняним фермерам одні із самих бюджетних і функціонально вигідних варіантів сільськогосподарської техніки. Продукція отримала назву Булат і вже встигла завоювати шанувальників не тільки завдяки приємною ціною, але і за допомогою практичності і високої продуктивності.

Варто відзначити, що концерт є результатом спільної співпраці індійської компанії «Mahindra & Mahindra Ltd» і заводу з Китаю «Jiangsu Yueda». На сьогоднішній день організація входить в топ-500 кращий компаній країни і пропонує користувачам продукції найрізноманітніші запасні деталі високої якості.

Ще кілька років тому особливою популярністю користувалися мотоблоки фірми з двигунами потужністю 8 л. с., але сьогодні багато просунуті фермери переключилися на міні-трактори, які є більш вдосконаленими і продуманими.

Міні-трактори Булат: відкриваємо для себе поширені моделі і розкриваємо причини популярності виробів на пострадянському просторі

Мототрактор Булат Т-120

Зазначена модель є підходящим вибором для власників невеликих земельних ділянок, адже вона не розрахована на обробку великої площі. Пристрій доповнено невеликим плугом, що дозволяє орати грунт, і грунтофрезою, що сприяє кращій роботі на піщаних грунтах.

Технічні характеристики:

Мототрактор оснащений зручною кабіною, має потужних 4 колеса і пропонує власникам встановити додаткові навісні пристосування. Варто завжди пам’ятати про невеликому кліренсі, який вимагає бережливого ставлення.

У моделі відсутній повний привід. Завдяки причіпного обладнання можна перевозити вантаж, вагою до 1000 кг. Пристрій може пересуватися зі швидкістю 22.78 км / год вперед і 6,9 кмч назад.

Мототрактор Булат Т-150

Ця модель надзвичайно схожа на Булат-120, але відрізняється поліпшеним двигуном і підвищеною потужністю. Тепер власник такого агрегату має в своєму розпорядженні 15 кінських сил.

Технічні характеристики:

 • Колісна формула – 4х2;
 • Місткість паливного бака – 12 л;
 • Модель двигуна – WL15NDL;
 • Тип двигуна – горизонтальний, 1ціліндровий, дизельний;
 • Кількість передач – (3 + 1) × 2;
 • Обсяг корпусу підйомника – 1,5 л;
 • Маса – 600 кг.

Об’єкт має дуже вигідне ручне управління (рульове), комфортне для спини сидіння, а також широкий вибір додаткового обладнання. Булат-Т150 створювався для виконання процедур оранки грунту, посіву різноманітних культур, перевезення вантажів, чищення і прибирання територій. Мінітрактор вирізняється високою рухливістю.

Мототрактор Булат 254

Агрегат відомий своєю потужністю при невеликій витраті палива, недорогими запчастинами, 3мя ременями приводу, витривалістю і стійкими великими колесами. Грамотно продумана конструкція дозволяє в великих обсягах виконувати як польові роботи, так і вантажно-ремонтні.

Технічні характеристики:

 • Модель двигуна – КМ 385 BT;
 • Потужність – 24 л. с .;
 • Вага – 1120 кг;
 • Тип охолодження – водяне;
 • Передача – зубчаста;
 • Обсяг бака для палива – 17 л;
 • Кількість циліндрів – 3;
 • Максимальна вантажопідйомність – 320 кг;
 • Габарити – 2600 * 1470 * 1330.

Творці постаралися і зробили все, щоб управляти пристроєм було легко. Вони забезпечили його зручним сидінням для водія, панеллю керування і трехточечной навісною системою. Особливої ​​уваги гідна комплектація агрегату.

Мінітрактор Булат 224

На цей пристрій встановлено дизельний двигун, потужністю 22 л. с. Як протекції від перегріву використовується водяна система охолодження. Запуск відбувається за допомогою електростартера, а номінальні обороти коленвала досягають 2200 об / хв.

Інші технічні характеристики:

 • Тип масла в двигуні – мінеральне;
 • Гальмівний механізм – барабанного типу;
 • Вид паливного насоса – плунжерний;
 • КПП – (3 + 1) х2;
 • Тип насосу гідравлічної системи – шестерний;
 • Маса – 950 кг.

У комплекті йдуть спеціальні противаги для задніх коліс. Механічна коробка передач дозволяє оператору рухатися вперед на 8 швидкостях, а 2 задні сприяють поліпшенню маневреності на невеликих територіях.

Мінітрактор Булат Т-200

Машина є новинкою 2017 року, тому вона вдосконалена інноваційним генератором, що дозволяє зарядити акумулятор в будь-якому місці і в будь-який час, потужними 12-ти і 16-ти дюймовими колесами, прямим приводом двигуна і 4хтактним двигуном потужністю 18 л. с.

Технічні характеристики:

 • Модель двигуна – ZS1105NDL;
 • Тип КПП – несінхронізірованая механічна;
 • Гальма сухого плану – колодки;
 • Місткість картера двигуна – 1,8 л;
 • Обсяг паливного бака – 8 л .;
 • Об’єм двигуна – 995 см 3;
 • Маса – 710 кг.

Зазначений мототрактор сприяє значній економії палива, і, відповідно, грошей власника. Більш того, варіант ідеально підійде в якості першого «технічного помічника», адже керувати ним можна на інтуїтивному рівні. Все спрощено і зрозуміло.

Вигідна вартість, надійна збірка, використання тільки висококласних деталей і презентабельний зовнішній вигляд змогли підкорити цінителів якості. Перед виходом на ринок агрегат пройшов серйозні випробування і отримав схвалення багатьох фахівців.

Відмінні фінансові умови придбання пристроїв вельми радують фермерів, які не перестають дивуватися досягненням сучасної машинобудівної сфери. Відбулися власники відзначають, що міні-трактори Булат можуть 2-3 роки служити без поломок і необхідності заміни деталей, але подібний результат може бути досягнутий тільки в разі відповідального підходу до експлуатації і догляду.

Мототрактор Булат Т 200

Мототрактор Булат Т-200 – нова модель 2017 роки від відомого виробника, який встиг довести свою рентабельність в умовах сучасного сільського господарства. Купуючи такий пристрій у нас, ви економите двічі: свій особистий бюджет і сили на пошуки аналогічної техніки в звичайних сільськогосподарських магазинах.

Булат Т-200: особливості та переваги

Перша перевага, яким володіє мототрактор Булат Т 200 – ціна . Вона повністю відповідає якості, заявленому виробником, а сама техніка неймовірно зручна і практична, надійна і функціональна.

Булат Т 200 відрізняється наявністю:

 • Повноцінного генератора, за допомогою якого можна зарядити акумулятор в будь-який зручний час;
 • Прямого приводу двигуна до коробки передач;
 • Значного 4-тактного двигуна з водяною системою охолодження загальною потужністю 18 кінських сил;
 • Надійних 12 і 16-дюймових коліс з відмінною прохідністю і стійкістю на будь-яких типах грунту;
 • Комфортного, м’якого місця для оператора.

Модель Булат Т 200 – мототрактор , який не підведе в самий невідповідний момент. Перед тим, як потрапити в наш інтернет-магазин, він пройшов ретельні перевірки і тестування, отримав схвалення експертів і кваліфікованих фахівців.

У будь-який час ви можете збільшити функціонал пристрою, оснастивши його додатковим навісним обладнанням – косаркою, окучником, плугом, пропольніком, чеснокосажалкой, картоплекопачем, причепом і багатьом іншим. Таким чином ви отримаєте техніку, яка здатна впоратися з будь-якою господарською завданням: починаючи з посадки та посіву, закінчуючи збором врожаю і транспортуванням габаритних вантажів.

5 причин купити мототрактор Булат Т-200

Чи знаєте ви, чому досвідчені фермери вважають за краще купити Булат Т 200 для спрощення господарського життя? Завдяки недавнім опитуванням, нашим фахівцем це вдалося з’ясувати.

 1. Мототрактор дозволяє економити паливо, тим самим зберігаючи значний бюджет за власником.
 2. Модель Т-200 зручна і комфортна: управління нею зрозуміло на інтуїтивному рівні. Саме тому її вважають за краще купувати в якості першого мототрактора.
 3. Має привабливий зовнішній вигляд, що також цінується досвідченими фермерами з великим автопарком.
 4. Потужний мотор, який забезпечує завжди якісну роботу за будь-яких погодних умовах.
 5. Вигідна вартість, яка є оптимальною серед аналогічних моделей.

Так, якщо ви зацікавлені в придбанні відмінного пристрої для полегшення важкої праці, зверніть особливу увагу на мототрактор Булат Т 200: купити його можна вже зараз, натиснувши на відповідну кнопку на нашому сайті.

Оперативна доставка, безкоштовні консультації при необхідності, офіційна гарантія: все це пропонує вам інтернет-магазин сільськогосподарського обладнання «Агротехніка».

Виникли питання? Телефонуйте до нашого контакт-центр. Спеціаліст вже готовий надати безкоштовну консультацію, допомогти визначитися і підібрати оптимальний варіант для ваших цілей.

Технічні характеристики:

Модель двигуна: ZS1105NDL
Потужність двигуна, К.С. (КВТ): 18 (13.24)
Колісна формула: 4х2
Тип двигуна: 4-тактний дизельний двигун водяного охолодження
Система охолодження: водяна
Обсяг двигуна, см3: 1115
Діаметр циліндра, хід поршня: 105х115
Тип масла в двигуні: мінеральне
Коробка передач: несінхронізірованая механічна (3 вперед +1 назад) * 2
Блокування заднього диференціала: +
Муфта зчеплення: однодискова
Гальма сухого типу. колодки
Регульована передня і задня колія:
Колія задніх коліс, мм: 900-1300
Розмір передніх шин: 5,00 – 12
Розмір задніх шин: 6,50 – 16
Швидкість руху вперед, км / год: 22,78
Швидкість руху назад, км / год: 6,97
Обсяг паливного бака: 7л.
Обсяг картера двигуна: 1,8
Обсяг картера КПП 1-ого редакутора: 6,0л.
Обсяг системи охолодження двигуна: 3,0л.
Конструктивна маса: 710 кг.

ПРОПОНУЄМО ПОДИВИТИСЯ МОТОТРАКТОРИ ІНШИХ БРЕНДІВ:

OLX.ua – оголошення №1 в Україні – булат Т200

Топ-оголошення Подивитися всі

Трактор Булат, Т 200 + фреза 140 + плуг, Міні трактори, Мінітрактор, Т22, Т20

53 053 грн.

Мототрактор Булат Т-200, 18 к.с, + фреза + плуг + ЗІП! Мінітрактор, трактор

53 290 грн.

Трактор Булат Т-200 + плуг + фреза140см! Мінітрактор 20 к.с., мототрактор

Спецтехніка »Бульдозери / трактори

53 290 грн.

звичайні оголошення

Знайдено 37 оголошень

Знайдено 37 оголошень

Хочете продавати швидше? дізнатися як

Трактор Булат, Т 200 + фреза 140 + плуг, Міні трактори, Мінітрактор, Т22, Т20

53 053 грн.

Мототрактор БУЛАТ Т-200, Фреза + Плуг, Трактор, Мінітрактор, ДОСТАВКА, ТОРГ

53 109 грн.

Трактор Булат Т-200 LUX + Фреза + Подарунок, Доставка по Україні, Мототрактор.

53 109 грн.

Мототрактор Булат Т-200, 18 к.с, + фреза + плуг + ЗІП! Мінітрактор, трактор

53 290 грн.

Трактор Булат Т-200 Фреза + плуг, Мінітрактор, Мінітрактор, Мототрактор,

53 053 грн.

Мототрактор Булат Т-200, Фреза + 1к плуг, Мінітрактор, Трактор, Мінітрактор

53 053 грн.

Трактор Булат Т-200 + плуг + фреза140см! Мінітрактор 20 к.с., мототрактор

Спецтехніка »Бульдозери / трактори

53 290 грн.

Мототрактор БУЛАТ Т-200, кредит, доставка

53 313 грн.

Мототрактор БУЛАТ Т-200, Фреза + плуг, Трактор, Мінітрактор, Мототрактор,

53 052 грн.

Мототрактор, Булат T-200, Фреза + плуг, Мінітрактор, Трактор, Мінітрактор

53 053 грн.

Мототрактор БУЛАТ Т 200 + фреза, плуг, Кредит, Доставка

54 498 грн.

Кращий міні трактор BULAT T-200 з безкоштовна доставкою, фрези, плуг

Спецтехніка »Бульдозери / трактори

53 Ціна: 431 грн.

Мінітрактор Булат Т 200 + Фреза + 2к плуг, Мінітрактор, Трактор, міні трактор

53 052 грн.

НОВА МОДЕЛЬ Мототрактор Булат Т-200, 20кс.КОМПЛЕКТ Трактор Bulat Т220

53 575 грн.

Мототрактор Булат Т-200 ЛЮКС + фреза, плуг, ЗІП! Мінітрактор Т220, трактор

53: 305 грн.

Мототрактор БУЛАТ Т200 LUX + ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ! Кращий мінітрактор Bulat

53 290 грн.

Мототрактор БУЛАТ Т-200 + фреза і плуг, Доставка

54 498 грн.

Мінітрактор БУЛАТ Т-200 Фреза + Плуг! НАШ РАДА! Мототрактор Доставка.

53: 268 грн.

Мінітрактор БУЛАТ Т-200, Фреза + плуг, Трактор, Мінітрактор, Мототрактор

53 032 грн.

Мінітрактор Булат Т-200, Фреза + 1к плуг, Мототрактор, Трактор, Мінітрактор

53 052 грн.

Мототрактор БУЛАТ Т-200

59 036 грн.

Мототрактор Булат Т200 Люкс Беслпатная доставка + Фреза і Плуг

53 329 грн.

Трактор Булат Т 200, Фреза + Плуг, Мінітрактор, Мототрактор, Трактор, ЗНИЖКА

53 008 грн.

Мінітрактор Булат Т200, Фреза + плуг, Мототрактор, Трактор, Мінітрактор, ТОРГ

53 032 грн.

Мототрактор Мінітрактор Булат Т-200 NEW з фрезою 140см, плуг.Доставка!

53 289 грн.

Мототрактор Булат Т200 Мінітрактор ХІТ ПРОДАЖУ Плуг + Фреза Без передоплат

Спецтехніка »Бульдозери / трактори

52 795 грн.

Мінітрактор Булат Т 200 Мототрактор + Фреза + Плуг Без передоплати! доставка

52 840 грн.

МІНІТРАКТОР БУЛАТ Т200 Грунтофреза и 2к плуг в подарунок! Мототрактор

Спецтехніка »Бульдозери / трактори

52 840 грн.

Мінітрактор БУЛАТ Т-200 НОВИНКА! Плуг + Фреза! Мототрактор. Доставка.

52 602 грн.

Потужний Мінітрактормототрактор зі знижками %% БУЛАТ Т-200 ЛЮКС.

Спецтехніка »Бульдозери / трактори

52 010 грн.

Харків, Індустріальний 7 дек.

Мототрактор Булат Т200 з максимальною КОМПЛЕКТОМ! мінітрактор Bulat

53 289 грн.

Мототрактор, трактор Булат Т-200 NEW 20 к.с + фреза 140 см + плуг!

53 289 грн.

НОВИНКА В Україні! МототракторБулат-т200Фреза + Плуг В подарокМінітрактор

53 384 грн.

ОченьВигодноПріобресті! МототракторБулат-Т200 на15% Дешевше! Мінітрактор!

53 290 грн.

Мототрактор Булат Т200 + Фреза і плуг в подарунок!

53 313 грн.

Вигідно: Мінітрактор мототрактор Булат Т-200 з безкоштовними послугами!

Спецтехніка »Бульдозери / трактори

53 599 грн.

МощнаяТехніка! МототракторБулат-Т200 Фреза + Плуг + Зип + ДоставкаМінітрактор

53 195 грн.

Подібні запити:

 • булат Т200 в рубриці Сільгосптехніка
 • Копія
 • Вибрані оголошення (0)
 • Вибрані результати пошуку (0)

Вибачте, але дане оголошення більше не є

Однак ви можете знайти схожі оголошення в цій категорії.

 • Головні рубрики OLX

Головні рубрики OLX:

 • Житомирська область (5)
 • Чернігівська область (3)
 • Харківська область (1)
 • Київська область (5)
 • Вінницька область (3)
 • Тернопільська область (1)
 • Львівська область (4)
 • Одеська область (2)
 • Івано-Франківська область (1)
 • Хмельницька область (4)
 • Черкаська область (2)
 • Полтавська область (1)
 • Волинська область (4)
 • Херсонська область (1)

Безкоштовний додаток для твого телефону

 • Мобільна версія
 • Версія для смартфонів
 • десктоп версія

Результати пошуку були додані в Вибрані

Оголошення було додано в Вибрані

Увійдіть, щоб зберегти Спостережувані в свого облікового запису

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.

Ви можете змінити рекламні настройки для партнерів OLX тут

Чи хочете ви отримувати такі пропозиції по email?

Встановіть пароль для вашого профілю

Які переваги створення облікового запису на OLX?

 • Розміщення оголошень без підтвердження
 • Доступ до користувачів OLX в будь-який час
 • Легкість налаштування облікового запису

Вхід з FacebookУстановіть пароль

Авторизуйтесь в свій обліковий запис OLX!

 • Швидше отримуйте відповіді на оголошення
 • Отримайте доступ до історії всіх відповідей
 • Користуйтеся всіма функціями вашого облікового запису

Входячи в розділ Мій профіль, ви погоджуєтесь із Інструкціями щодо сайту

Leave A Reply

Your email address will not be published.