Опис мотоблока техас

0

Опис мотоблока техас

Мотоблоки Texas. Огляд модельного ряду, характеристики, навісне обладнання, застосування та експлуатація

опис

Майже 60 років датська компанія Техас виробляє аграрну, господарську техніку, різний інвентар і пристосування. Завдяки широкому модельному ряду культиваторів і мотоблоків Техас, є відмінна можливість практичного вибору для садівників, дачників і професіоналів.

Крім мотокультиваторов, концерн випускає снегоуборщики і очисники, дроворуби і квадроцикли, тримери і газонокосарки, генератори і садові трактори, універсальні комбімашіни. Вся продукція відомого бренду користується заслуженою популярністю, відрізняється ергономічністю, неповторним оригінальним дизайном, добротним виготовленням, безпекою.

Модельний ряд мотоблоків Техас

Мотоблоки та культиватори компанії виготовляються в декількох серіях, які відрізняються специфічними характеристиками і призначенням.

Умовно можна виділити легкі моделі, які виконують культивацію, розпушування грунту на невеликих ділянках, і універсальні модифікації, що володіють розширеним функціоналом. В агрегації з додатковими знаряддями такі мотоблоки Техас застосовуються не тільки для простих агротехнічних робіт, але і для збирання врожаю, поливу рослин, перевезення вантажів, в господарських цілях.

Конструктивні переваги мотоблоків Техас

 • Якісні двигуни Briggs & Stratton і PowerLine, що встановлюються на культиватори, мають великий моторесурс.
 • Ергономічна рульова система.
 • Невелика вага, завдяки полегшеної задньої консолі.
 • Двигун захищений бампером від забруднень і інших впливів.
 • Істотне поліпшення балансування культиваторів, завдяки зменшеному вазі задньої консолі.
 • Наявність реверсу дозволяє оптимально управляти мотоблоком Texas при обробці різного грунту.
 • Центр тяжкості агрегатів знижений завдяки особливій конструкції рами, що дозволило поліпшити маневреність.
 • Можливість культивації грунту на знижених оборотах сприятливо впливає на збереження родючого шару грунту.

Texas Mini

Серія представлена ​​компактним дуже легким культиватором Texas Mini Tex 204R з характеристиками: потужність бензинового двигуна 1,1 к.с., ширина культивації 15-26 см, глибина обробки – 20 см, 4 фрези, маса – 12 кг. Агрегат призначений для культивації, розпушування, прополювання грядок.

Серія Техаs Lilli

Мотоблоки Texas цієї серії мають високу потужність при середній вазі. Найбільш популярні моделі – мотоблок Texas Lilli 532 TG 5 к.с., 534TG – 5,71 к.с., Texas Lilli 530TG (з виробництва знятий). Агрегати обробляють землю з шириною захвату грунтофрези 85 см на глибину до 33 см, є агрегатуються з додатковими навісними знаряддями за допомогою спеціальних пристроїв.

Техас Fusion

Серія представлена ​​мотоблоками Техаs Fusion 10 TG Vario, 10B Vario потужністю 5,2 к.с. Це нова розробка, досить продуктивні напівпрофесійні агрегати, що наближаються до важкої групи – їх маса більше 90 кг.

Наявність 3 швидкостей (2/1), посилений редуктор, ергономічна рукоятка, транспортувальні колеса з підшипниками, розбірні фрези – такі характеристики дозволяють експлуатувати мотоблок Техас Fusion не тільки для культивації, а й виконання різних агротехнічних робіт на складному грунті в інтенсивних умовах роботи. Забезпечує обробку грунту з шириною захвату 35-90 см на глибину 38 см.

Мотоблоки Texas Futura

Лінійка мотоблоків Техас Futura – машини майбутнього, потужні, багатофункціональні, високопродуктивні.

Оснащені міцним ланцюговим редуктором, швидкість ходу регульована, передачі 1вперед / 1назад. Машини Техас Futura 600B, 6003 TG з легкістю виконують весь комплекс агротехнічних робіт на великих площах, ефективно працюють в інтенсивному режимі. На культиватор Futura 6003 TG встановлений американський двигун Power Line TG650B зі збільшеним моторесурсом.

Мотоблоки Texas Pro Trac

Мотоблоки Техас серії Pro Trac – це потужні машини, призначені для професійного застосування при обробці великих земельних ділянок, виконання господарських робіт в інтенсивному режимі. Моделі серії відрізняються простотою і зручністю в експлуатації, доступною ціною, надійністю, можливістю підключення різного додаткового устаткування. Великі пневматичні колеса надають машинам відмінну прохідність.

Порівняльна характеристика моделей Техас трек представлена ​​в таблиці:

Показники, модель Pro Trac 555 R Pro Trac 500 R Pro Trac 700 R Pro Trac 900 DE (електрозапуск)
Потужність, к.с. 5,0 5,0 7,0 9,0
Паливний бак, л 3,6 3,6 5,2 5,2
паливо бензин бензин бензин дизель
передачі 3/2 1/1 3/2 4/3
маса, кг 65 51 123 125

Огляд навісного обладнання для мотоблоків Техас

Виробник передбачив створення модифікацій мотоблоків Техас і культиваторів під різні площі та параметри обробки, різні варіанти агрегації з додатковим обладнанням. Легкі моделі культиваторів Mini, Hobby, El-Tex призначені для культивації і розпушування грунту.

Більш потужні машини серій TX, LX c навісними пристосуваннями виконують прополку, викопування коренеплодів, обробляють складний грунт. Професійні і напівпрофесійні серії Fusion, Lilli з навішуванням успішно експлуатуються в інтенсивному режимі. Потужні мотоблоки Texas Pro Trac, Futura є найбільш продуктивними і ефективними модифікаціями, є поєднуються з різними знаряддями сільськогосподарського і господарського призначення.

Додаткове навісне обладнання до мотоблоків Техас:

адаптер з сидінням, металеві колеса і грунтозацепи, підгортальники, плуги, картофелевикапиватель і картофелесажатель, різні вантажі-обважнювачі, косарки, лопата-відвал, снігоприбирач, щітка підмітальна, подовжувачі для коліс, гусячі лапки для фрез, граблі. Навісні пристосування купують окремо.

Мотоблок Техас копає картоплю

Особливості експлуатації, обслуговування

Мотоблоки Texas відрізняє продумана конструкція, зручність в експлуатації, надійність. Споживають бензин АІ-92, АІ-95, для різних модифікацій він відрізняється, що слід враховувати при експлуатації. Моторне масло рекомендується марки SAE 30, перша який можна замінити через 5 годин.

Мастило рухомих вузлів виконують оригінальними універсальними мастильними матеріалами.

Для підтримки справної роботи необхідно кожні 5 годин роботи – практично щодня, додавати мастило (60 мл) в редуктор мотоблока.

Як профілактичний засіб рекомендується залишати в паливному баку по завершенні роботи деяку кількість бензину, що дозволяє уникнути утворення конденсату і іржі.

Переваги експлуатації мотоблоків Техас:

 • економну витрату бензину
 • якісна збірка
 • гарантія на міцні фрези – 5 років
 • нескладна конструкція, в якій легко зорієнтуватися, використовуючи заводську інструкцію
 • можливість розширення функціональності культиваторів за рахунок установки додаткових знарядь.

Перший пуск, обкатка

Для надійної роботи мотоблоків Техас, притирання вузлів і механізмів спочатку виконують обкатку техніки. Процедуру починають з роботи на холостому ходу протягом 10-15 хвилин, а потім тестують роботу на зниженій потужності 3-5 годин. По завершенні обкатки проводиться відповідне техобслуговування.

Основні несправності, ремонт техніки Техас

Культиватори та мотоблоки Техас досить надійні, відрізняються добротним виготовленням, нескладним обслуговуванням. Проте, як і у будь-якої техніки, можуть виникати поломки і несправності, найчастіше пов’язані з експлуатацією машин не за прямим призначенням. Перед виконанням робіт власникам слід уважно ознайомитися з інструкцією заводу-виробника і експлуатувати мотоблоки строго на запропонованих роботах.

Поломки можуть також виникати через забруднення території камінням, залишками коренів дерев, проблем з автоматикою. У разі зайвого занурення культиватора в грунт необхідно зменшити газ, встановити колеса в середнє положення і відрегулювати сошник. Прості проблеми можна вирішити самостійно, з більш складними проблемами краще звертатися в сервіс.

З недоліків мотоблоків Техас власники відзначають:

 • дорогий ремонт мотоблоків Техас
 • висока схильність до корозії
 • відсутність пиляків на вхідному валу
 • нерегульована рукоятка (в окремих модифікаціях)
 • культиватор можна нахиляти або завалювати на бік
 • застосування занадто тонкого, що не міцного пластику при виготовленні подовжувачів крил.

Відео огляд техніки Техас

Мотоблок Texas електричний El-Tex 750

Мотоблоки Техаs Fusion

Мотоблок Texas TG620

Відгуки власників

Дмитро:

«Уже 7 років у мене працює мотоблок Техас 532. Ділянка мій з ухилом трохи, спочатку заривався при культивації, так я поміняв фрези місцями і став нормально працювати. А взагалі якщо на 6 фрезах, щось не заривається. Встановив зчеплення спеціальну для підгортальника – добре йде. Грунтозачепи сам робив. Взагалі працює стабільно, не підводив жодного разу, заводиться без проблем ».

Микита:

«Мотоблок Техас 500 купив в 2015 році. Потужності його для моєї ділянки досить. Поки без серйозних поломок працює. Набагато легше стало обробляти землю ».

Анатолій:

«Купив культиватор Техас за хорошою знижкою з плугом і картоплекопач. Коли сезон, то працюю по 6-8 годин на день, решту часу менше. Палива бере 2-2,5 л на годину. До якості бензину не вимогливий. Через 2 роки роботи з’явилася текти під коробкою і двигуном. Віддавав в ремонт, зараз намагаюся навантажувати помірно. Запчастини, звичайно дорогі. Добре, що корпус з алюмінію зроблений. Вже вивчив всі його плюси і мінуси, в загальному надійний, не підводить ».

Мотокультиватори Техас. Модельний ряд, технічні характеристики, відгуки власників

опис

Пропонуємо ближче познайомитися з продукцією відомого данського виробника Техас, який майже 60 років спеціалізується на випуску садового інвентарю та мототехніки.

Багатофункціональні культиватори Техас, газонокосарки, дроворуби, підмітальні машини, тримери, інші вузькоспеціалізовані агрегати прийшли на зміну примітивним знаряддям, на кшталт лопати і мотики.

Одним з таких машин є електричний міні мотокультиватор TEXAS Muldvarp ES 300 вагою всього 4,6 кг, з яким можна за короткий час якісно прополоти міжряддя, абсолютно не навантажуючи спину і руки.

Модельний ряд

Мотокультиватори бренду Техас відрізняються високою надійністю в роботі, впізнаваним оригінальним дизайном. Власники підкреслюють надзвичайну ергономічність моделей, комфортність в експлуатації. Мотокультиватори Техас відрізняються рядом конструкторсько-технологічних особливостей:

 • Опції управління культиватором винесені на кермо ергономічної форми.
 • Завдяки зменшенню ваги задньої консолі, значно поліпшена развесовка, зменшилася вага машини.
 • Внаслідок розміщення двигуна над фрезами, мотокультиватор Texas отримав виняткову стійкість.
 • Завдяки специфічній конструкції рами знижений центр ваги, поліпшена маневреність.
 • Захисний передній бампер оберігає двигун від пошкоджень.
 • Корисною функцією є обробка на низьких оборотах обертання фрез, що дозволяє скоротити шкоду, що наноситься гумусового шару грунту.

Деякі моделі зняті з виробництва (культиватор Техас 530 TG MY 13 PRC) як технічно застарілі, на зміну їм прийшли більш функціональні версії. Сучасний модельний ряд мотокультиваторов Техас представлений різними серіями, які різняться технічними характеристиками і призначенням.

Серія El-Tex

Культиватори Техас цієї серії оснащені електричними двигунами, що дозволяє заощадити на паливі, однак, внаслідок малої потужності (1,0-2,7 к.с.) ці моделі не слід застосовувати на необробленому грунті.

Порівняльний аналіз технічних характеристик культиваторів Техас El-Tex представлений в таблиці:

Найменування мотокультиватора El-Tex 750 El-Tex 1400 El-Tex 2000
Потужність двигуна, кВт 0,75 1,4 2,0
Ширина обробки, см 28 38 45
Глибина оранки, см 22 21 26
вага, кг 7,4 12 12 32

Мотокультиватор Техас El-Tex 750 в роботі:

серія Hobby

Компактні малогабаритні модифікації мотокультиваторов розроблені для експлуатації в обмеженому просторі, теплицях, інших закритих приміщеннях, для обробки міжрядь.

У цій серії найбільш популярними є моделі бензинових культиваторів Техас 500BR, Texas 500B, Texas 500 TGR, які практично ідентичні, відрізняються один від одного незначно – потужністю в межах 2,3-2,6 кВт (до 3,5 к.с.) і маркою двигуна. Вага машин – 41- 45 кг, параметри обробки грунту становлять: ширина 50 см, глибина 33 см.

На культиватор Texas Хобі 600BR встановлений двигуном Briggs & Stratton 650E Series, потужністю 3,55 к.с., вага культиватора 45 кг.

Інструкція по експлуатації – завантажити.

На відео можна подивитися, як культиватор Texas Хобі 500 TG успішно працює навіть на складному грунті:

серія Fusion

Бензинові мотокультиватори Техас, більш потужні 5 к.с., масою понад 90 кг. відрізняються солідними параметрами обробки: ширина 90 см, глибина 38 см. Серія дуже ергономічна, машини мають регульовану рукоятку, що настроюється під зріст оператора. Представлена ​​культиваторами Texas Fusion 10BVario, Fusion 10TGVario.

Про особливості моделі 10TGVario розповідається в відео:

серія TX

Найбільш поширеною моделлю в серії є культиватор Texas TX601B з двигуном Briggs & Stratton (США) 5,5 к.с., регульованою шириною захвату. Завдяки бездоганній роботі, ця модифікація незмінно отримує схвальні відгуки власників.

Мотокультиватор Техас TX602 на відміну від версії TX601 має деякі технологічні удосконалення, коштує дорожче.

Буквена маркування в різних зразках мотокультиваторов Техас (B) і (TG) означає оснащення машин двигунами різних торгових марок – відповідно Briggs & Stratton і Powerline.

Технічні характеристики культиватора Техас TX601B:

Виробник Texas
Джерело живлення бензиновий
потужність 3300 Вт
Виробник двигуна Briggs & Stratton
Тип двигуна 4-тактний B & S 800
Потужність двигуна 5,5 к.с.
обсяг циліндра 205 см3
система запуску механічний стартер
охолодження охолодження повітрям
паливо бензин
Об’єм паливного бака 3,6 л
Рекомендований тип масла SAE 30
число передач 1 вперед / 1 назад
Швидкість обертання 90/95 об / хв
Ширина захоплення культивації, см 30-85 см
робоча глибина 33 см
вага 55 кг
Гарантія, міс. 36 місяців
клас побутовий інструмент
Родина бренду Данія
Артикул 90060145

серія Lilli

Для користувачів становлять інтерес деякі культиватори з особливими характеристиками, що наближають їх до мотоблоків. Мотокультиватор Texas Lilli 534TG потужністю 5,71 к.с., за відгуками власників, відрізняється високою продуктивністю, хорошою маневреністю, регульованою шириною обробки грунту 36-57-85 см при глибині 33 см.

Модель Техас Lilli 532 TG 500/620 відрізняється маркою двигуна Powerline потужністю 5 к.с.

Інструкція по експлуатації мотокультиваторов Texas Lilli 532/534/535 – завантажити.

Навісне обладнання

Виконання культиваторами Техас різних городніх, господарських та присадибних робіт забезпечується широким вибором навісних пристосувань: плуги-окучники, адаптери, граблі, борони, лопата-відвал, колеса з пневматичними шинами, металеві колеса з грунтозацепами, щітки для прибирання сміття, транспортувальні візки-платформи, різні варіанти фрез, аератори, косарки, зчіпки, обважнювачі.

 • Фрези (шабельні і “гусячі лапки”) використовуються для культивації всіх типів грунтів, Вони виконуються з надміцної сталі, яка пройшла загартування. Кількість ножів на грунтофрези може варіюватися від 3-х до 4-х.
 • Основне призначення причіпного візка – транспортування сипучих або штучних вантажів вантажопідйомністю до 500 кг. Візок приєднується до мотоблока за допомогою зчіпки.
 • Мотоблок в зчепленні з адаптером перетворюється в міні-трактор, власник агрегату здійснює всі роботи сидячи.
 • За допомогою зчіпки до агрегату можна приєднати будь-який навісне обладнання.
 • Обважнювачі дозволяють збільшити існуючий вага мотоблока, завдяки чому зросте і глибина культивації. Надягають обважнювачі на вал мотоблока і, безпосередньо, на колеса.

За допомогою навісного обладнання (картофелесажатель, картоплекопач і підгортальника) мотокультиватор Техас може виконати посадку і збір, прополку і підгортання картоплі:

Експлуатація та обслуговування

обкатка

Для продовження терміну експлуатації мотокультиваторов Техас, скорочення поломок і непродуктивних простоїв, перш за все, слід виконати обкатку машини. На початку процедури обкатки двигун повинен попрацювати на холостому ходу, потім поступово приступають до роботи в щадному режимі – до 50% навантаження протягом 10-13 годин, допускається виконання різних видів робіт з обробки грунту.

На етапі обкатки відбувається приробітку основних вузлів і механізмів машини, тому слід звернути увагу на їх функціонування: чіткість перемикання швидкостей, стан рухомих частин конструкції, ходової, коліс, наявність шумів. По завершенні обкатки міняють масло, ще раз проводять технічний огляд культиватора.

Паливо, масло

Бензинові культиватори Техас споживають неетилований бензин АІ-92, витрата палива досить економний – 1 л / год, при збільшенні навантаження витрачання бензину може зростати. Рекомендована марка масла – SAE 30.

Інструкція з експлуатації

Рекомендації щодо застосування мотокультиваторов Техас схожі з правилами роботи інших подібних агрегатів, детально викладені в інструкції до кожного примірника культиватора, позначимо основні вимоги:

 • Слід досконально вивчити інструкцію і конкретні особливості моделі, її технічні характеристики, особливо способи екстреної зупинки машини.
 • Виключається використання культиватора на роботах, які не передбачені інструкцією, перевищення граничних навантажень.
 • Забороняється управління культиватором особам молодше 16 років, особам, які не знайомі з інструкцією, що знаходиться в хворобливому стані, алкогольному сп’янінні.
 • Необхідно при роботі дотримуватися безпечної дистанції 20 м від знаходяться поруч людей, тварин, майна.
 • Перед кожною експлуатацією слід виконувати ретельний огляд техніки.
 • Проводити профілактичне техобслуговування відповідно до графіка.

Основні несправності

Найбільш часто зустрічаються поломки двигуна культиватора і проблеми з редуктором. Неполадки з двигуном (не заводиться) можуть відбуватися через засмічення повітряного фільтра, глушника, забруднення карбюратора і згоряння свічки.

Шуми в редукторі виникають внаслідок нестачі масла, витікання масла – в цьому випадку буде потрібно заміна сальників.

Значна вібрація мотокультиватора може виникнути внаслідок неправильного встановлення навісних агрегатів. У разі, якщо фрези перестали обертатися, можливо не відрегульований тросик зчеплення або розбовталися кріпильні елементи.

Запорукою довговічності будь-якої техніки є її правильна експлуатація. Щоб продовжити термін служби вашого помічника, уникнути поломок, слід дотримуватися певних правил:

 • Необхідно переконатися, що обробляється територія не засмічена камінням, металевими предметами, шматками цегли.
 • З обережністю слід виконувати роботи біля дерев, щоб уникнути заплутування фрез в коренях. Не можна рихлити землю після вирубки, ножі обов’язково зламаються про коріння.
 • Перевіреним методом профілактики є постійна наявність в паливному баку невеликої кількості бензину, це допоможе уникнути появи іржі і утворення конденсату.
 • У разі виникнення несправностей автоматики культиватора вкрай не рекомендується самостійно усувати неполадки, розумніше скористатися послугами спеціалізованих центрів.

Відгуки

Антон:

«Користуюся культиватором Техас TX 602B вже два роки. Ніяких нарікань, дуже задоволений. Навіть не очікував, що все може так чітко працювати. Поміняв своєчасно фільтр, і машина знову в строю. Двигун Briggs & Stratton надійний ».

Валентин:

«У нас заривався культиватор Техас 534, побачили на відео, що чіпляють вантажі. Спробували і ми, так інша справа, робота пішла, як годиться. А іншим разом по три фрези пробували ставити з кожного боку, і стало краще. Машиною задоволені, потужна і надійна. Навесні всю оранку виконуємо. Вантажі перевозимо восени на збиранні врожаю, 300 кг спокійно тягне ».

Василь:

«У нас в районі більше мотоблоки поширені. Але, якщо ділянка невелика 30-40 соток, то цілком можна обійтися культиватором. Уже два роки працює Техас 601 з американським двигуном Брігс. 5,5 конячок – достатня потужність, щоб спокійно все зробити на ділянці, особливо не перетруждая. Хотів давно такий агрегат, і ось тепер не шкодую. Були дрібні поломки, але запчастини недорогі, сам поміняв, все нормально ».

Мотоблоки Техас (Texas)

Мотокультиватор Техас – це садовий агрегат від датського виробника, який відрізняється високою якістю збірки, надійністю в роботі і багатофункціональністю. Виробник постійно модернізує свою продукцію, тому мототехніка має відмінні технічні параметри.

Переваги культиваторів Техас

Компанія віддає перевагу сучасним методикам та інноваційного підходу при виробництві садової техніки.

Мотокультиватор Техас може похвалитися численними перевагами:

 • Фрези посилили, тому вони справляються з твердими грунтами з утрамбованими грудками;
 • Певні моделі підходять для обробки земельних ділянок з великою площею;
 • Завдяки надійному і потужному мотору техніка продуктивна і витривала;
 • У стандартну комплектацію культиватора входять шість фрез. Немає необхідності в додаткових витратах;
 • Ланцюговий привід і задній хід забезпечують культиватора відмінну маневреність;
 • Можна придбати необхідні запчастини в разі поломки і швидко усунути несправність.

Варто відзначити, що агрегати досить гучні. Також є ризик зниження продуктивності на м’яких грунтах.

конструкційні особливості

Великий попит на техніку компанії Техас обумовлений і продуманою конструкцією:

 • Кермо ергономічний зі зручною панеллю керування, що дозволяє легко і швидко перемикати швидкості;
 • Задня консоль полегшена, що дозволило знизити вагу агрегату;
 • Техніка працює на новій транспортній рамі і механічної системі, що спрощує управління культиватором;
 • Мотор зафіксований над фрезами, забезпечуючи агрегату Слідкуйте за рівновагою;
 • Транспортувальні колеса підвищують маневреність культиватора;
 • Завдяки ножному управління значно економляться сили при роботі;
 • Передній бампер захищає двигун від механічного впливу.

Серії техніки Техас

Виробник представляє на вибір покупця кілька серій, кожна зі своїми конструктивними особливостями:

 • Hobby. Агрегати для невеликих територій. Ними обробляють клумби, грядки, міжряддя. Моделі з потужністю 1,95 – 2,61 л. с., шириною захвату 38 і 50 сантиметрів, масою 28 – 43 кг;
 • El-tex. Електричні культиватори для невеликих ділянок. Обробляють грунт після первинної оранки, не підходять для робіт на глинистої і кам’янистому ґрунті. Моделі з потужністю 750 – 2000 Вт, шириною захвату 26/28/45 сантиметрів, масою 9 – 31,4 кілограма;
 • LX. Культиватори відмінно справляються з цілиною, але не підходять для великих площ. Агрегати з шириною захоплення 55 сантиметрів, масою 49 – 53 кг;
 • Fusion. Серія з однієї моделі. Агрегат можна використовувати навіть на цілині. Культиватор 10 TG Vario має ширину захвату 35 – 90 сантиметрів і вагу 91 кілограмів;
 • Lilli. Моделі даної серії – це союз великої потужності і порівняно невеликої маси. Можливе використання додаткового навісного обладнання, глибина обробки регулюється. Агрегати з вагою 48,2 – 55 кілограм;
 • ТХ. Агрегати працюють на потужних бензинових двигунах. У комплектації механічний стартер, регульована рукоятка, пристосування для зміни ширини / глибини обробки грунту. Потужність моделей 3,3 / 4,2 кВт, вага 56/58 кілограм.

Численні позитивні відгуки власників підтверджують високу якість, надійність і довговічність техніки. Варто розглянути найпопулярніші моделі цього виробника.

Культиватор Texas Hobby 300

Невелика за розміром модель справляється з міжряддями, теплицями, садами, газонами. Застосовується для розпушування грунту і внесення добрив. Виробником зазначено, що культиватор Техас 300 можна використовувати на важких грунтах, глинистих ґрунтах і на цілині.

Технічні характеристики моделі:

 • Двигун з потужністю 3,6 л. с .;
 • Ємність бензинового бака – 0,6 літрів;
 • Коробка передач – одна передня швидкість;
 • Ширина захоплення – до 38 сантиметрів;
 • Глибина орання – до 20 сантиметрів;
 • Маса агрегату – 28 кілограм.

Культиватор Техас Хобі 500

Агрегат справляється з прибудинковими ділянками розміром до чотирьох соток. Конструкційні особливості дозволяють користуватися культиватором навіть літнім людям і підліткам, при цьому важливо дотримуватися всіх правил безпеки.

У серії Хобі 500 кілька модифікацій: 500В, 500TGR, 500 TG. У них практично однакові параметри, різниця у вигляді і потужності двигуна. Перший мотор Briggs & Stratton 650E Series з потужністю 5,5 л. с., другий Texas Powerline TG485 з 3,12 л. с., третій Texas Power Line TG475 з 4,75 л. с.

Технічні показники Хобі 500;

 • Мотор на бензині;
 • Ширина розпушування – до 55 сантиметрів;
 • Глибина оранки – до 33 сантиметрів;
 • Коробка передач – одна передня швидкість;
 • Система повітряного охолодження;
 • Наявність ручного стартера;
 • Маса культиватора – 54 кілограми.

Культиватор Texas Hobby 600TGR

Дана модель є універсальним помічником для догляду за прибудинковими територіями. Мотор з підвищеним моторесурсом прослужить довгий час без поломок. Культиватор при роботі видає низький рівень шуму, тому працювати з ним досить комфортно.

Завдяки невеликій масі агрегату управляти ним дуже легко. Фрези з захисними крилами вбережуть оператора від попадання каміння та бруду. Культиватор працює з великою кількістю навісного обладнання.

Параметри агрегату Hobby 600TGR:

 • Мотор з потужністю 5,5 л. с .;
 • Місткість паливного бака – 1,4 літра;
 • Коробка передач – 1 вперед і 1 назад;
 • Ширина захоплення – до 56 сантиметрів;
 • Глибина орання – до 33 сантиметрів;
 • Маса агрегату – 46 кілограм.

Культиватор Texas Lilli 532TG

Перевага даної моделі в наявності захисного щитка, які запобігатиме потраплянню на оператора каменів і бруду під час використання культиватора. Завдяки спеціальним колесам агрегат легко пересувається по місцевості будь-якого типу. Можна прикріпити різні навіси, такі як снігоприбирач, візок і т.д.

Технічні показники моделі Lilli 532TG:

 • Мотор з потужністю 5 л. с .;
 • Місткість паливного бака – 3,6 літра;
 • Ширина захоплення – до 85 сантиметрів;
 • Глибина орання – до 30 сантиметрів;
 • Коробка передач – 1 вперед і 1 назад;
 • Маса агрегату – 48 кілограм.

Культиватор Техас Лілі 534

Бензинові моделі призначені для виконання різних робіт на ділянках середнього розміру. Все навіси кріпляться на спеціальній консолі, тим самим значно розширюються можливості даного культиватора.

Завдяки надійному кріпленню фрез навіть важкі грунту обробляються швидко і якісно. Бензобак має порівняно великий розмір, культиватор економічний в плані витрати палива, тому мотоблок Техас Лілі 534 може довгий час працювати без зупинки на дозаправку.

Технічні показники моделі Техас Лілі 534:

Двигун з потужністю 7 л. с .;

Бензобак – 3,6 літра;

Коробка передач – 1 вперед і 1 назад;

Ширина захоплення – до 86 сантиметрів;

Глибина орання – до 33 сентиментів;

Маса агрегату – 52 кілограми.

Мотоблок Техас TX 601

Є дві модифікації даної моделі – Техас ТХ 601B і ТХ 601TG. Їх використовують на невеликих територіях, в садах і городах, підходять для обробки сухого ґрунту.

Технічні характеристики:

 • Мотор з потужністю 6 л. с. (Техас ТХ 601B) і 7 л. с. (Техас ТХ 601TG);
 • Ємність бензобака – 3,6 літра;
 • Коробка передач – 1 вперед і 1 назад;
 • Ширина захоплення – до 86 сантиметрів;
 • Глибина оранки – до 33 сантиметрів;
 • Маса агрегату – 60 кілограм.

Мотокультиватор Техас 602

Універсальна модель для грунтів різного типу. Додаткові модулі значно розширюють функціонал мотокультиватора. Агрегат з продуманою системою управління і надійним редуктором з двома ланцюгами. Невелика вага культиватора значно спрощує роботу з ним.

Технічні параметри моделі Техас 602:

 • Мотор з потужністю 6 л. с .;
 • Ємність бензобака – 3,6 літра;
 • Коробка передач – 1 вперед і 1 назад;
 • Ширина захоплення – до 86 сантиметрів;
 • Глибина орання – до 33 сантиметрів;
 • Маса агрегату – 60 кілограм.

Спрощує роботу з мотокультиваторів інструкція з експлуатації. Якщо слідувати вказівкам виробника, техніка прослужить довгий час, виконуючи всі роботи якісно і без збоїв.

Мотоблок Техас

Однойменна датська компанія, починаючи з 1960 року, виробляє і випускає мотоблоки Техас. Дані пристрої можна воістину назвати витривалою технікою, які здатні впоратися з різними сільськогосподарськими роботами. У разі поломки, ремонт культиватора не стане великою проблемою, адже запчастини на мотоблок Техас можна придбати в сервісному центрі виробника.

Особливості мотоблоків Техас:

 • Пристроєм можна керувати за допомогою пульта управління, яке винесено у вигляді окремої конструкції на кермо.
 • Виробник зменшив задню консоль, що дозволило знизити вагу техніки і поліпшити центрування.
 • Мотоблок Техас має ексклюзивної алюмінієвою рамою. Завдяки якій змістився центр ваги обладнання і це вплинуло на зручність під час керування.
 • На стійкість агрегату позитивно впливає зручне розташування двигуна – за фрезами.
 • Передній бампер захищає мотор.
 • Колеса мотоблока збільшують легкість управління і маневреність ходу.

різновиди моделей

Виробники піклуються про те, щоб розширити можливості використання мотоблоків. Одні моделі спрямовані на розпушування і вскапиваніе грунту, в той час, як інші застосовуються для підгортання грядок і збору врожаю.

Мотоблок Texas Hobby 500B

Технічні характеристики:

 • Фірмовий двигун TG 485;
 • Потужність двигуна 2,3 кВт;
 • Редуктор черв’ячного типу;
 • Глибина входу в грунт 33 см;
 • Ширина смуги обробки – 50 см;
 • Вага 43 кг;
 • 6 фрез шабельного типу.

Мотоблок Texas Lilli 532 TG

Компонування культиватора дозволяє отримати маневреність, плавність ходу і надійність агрегату.

Технічні характеристики:

 • Професійний 4-х тактний двигун TG 500 PowerLine;
 • Потужність двигуна – 5 л.с .;
 • Обсяг паливного бака – 3,6 л;
 • Ланцюговий редуктор розміщений в сталевому корпусі;
 • 2 передачі (1 вперед, 1 назад);
 • 6 фрез шабельного типу;
 • Глибина культивації – до 350 мм;
 • Ширина культивації – до 580 мм;
 • Розмір обладнання – 130 * 69 * 112 см;
 • Загальна вага обладнання – 46 кг.

Металеві фрези 532 TG з легкістю викорчують бур’яни з грунту, а колеса на мотокультиватори полегшать його переміщення по земельній ділянці. Агрегат можна укомплектувати різним навісним обладнанням, наприклад, снігоприбиральної технікою, візком, сидінням і іншим.

Ще однією перевагою даного агрегату можна назвати наявність щитка на корпусі, який здатний запобігти виліт землі і бруду на оператора.

Мотоблок Texas TX 601B

Він є популярною моделлю, яка відрізняється простотою управління і високим рівнем продуктивності агрегату. Представлений пристрій виділяється здвоєним важелем передачі, що запобігає можливість включення зустрічного ходу. Дана техніка також має ножне управління, зручний регульований кермо з високий рукояткою, і навіть присутній шухлядка для інструментів.

Технічні характеристики:

 • Професійний 4-х тактний двигун B & S Powerbuilt 800s;
 • Потужність двигуна – 5,5 л.с .;
 • Обсяг паливного бака – 2,75 л;
 • Витрата пального 1,75 л / год;
 • 2 передачі (1 вперед, 1 назад);
 • 6 фрез шабельного типу;
 • Фреза обертається зі швидкістю 90 об / хв;
 • Ширина культивації – до 83 см;
 • Розмір обладнання – 130 * 69 * 112 см;
 • Загальна вага обладнання – 46 кг.

Мотоблок Texas Lilli 530TG MY13 PRC (TG 620)

Дану модель можна використовувати для формування грядок, оранки грунту під газон, підгортання, культивації грунту і не тільки.

Технічні характеристики:

 • Потужний професійний двигун TG 500 Power Line з можливістю регулювання обертів;
 • Об’єм двигуна – 163 куб.см;
 • Привід ремінного типу;
 • Максимальна потужність – 4,9 л.с .;
 • Ланцюговий тип редуктора культиватора;
 • Кількість швидкостей – 1 вперед;
 • Обсяг паливного бака – 3,6 л;
 • Глибина входу фрез – до 30 см;
 • Ширина обробки грунту – з опцією розширення до 85 см.

Мотоблок Техас Lilli 530TG MY13 PRC (TG 620) має низький рівень шуму. До нього можна встановити навісне обладнання і додаткові запчастини для розширення функціональності.

Leave A Reply

Your email address will not be published.