Автогрейдер дз 143

0

Автогрейдер дз 143 – це спеціалізована машина для виконання планувальних робіт при будівництві доріг і технологічних майданчиків. Випуском техніки займаються на такому заводі, як найстарший і найбільший – «Брянський арсенал».

  Досвід заводу має великий вплив на кінцевий продукт – з конвеєра випускаються високоякісні грейдери з надійним і відточеним обладнанням. Вартість техніки для споживача – низька, через велику затребуваність лінійки «ДЗ».

Хоча останнім часом на нашому ринку можна часто побачити спецтехніку імпортного виробництва, техніка БМЗ не поступається їм в якості і продуктивності і використовується повсюдно в будівельній галузі.

призначення

Автогрейдер дз 143

З огляду на специфічні параметри машини, в керівництві по експлуатації зазначені рекомендовані операції з транспортною технікою важкого класу виконання:

 • Зведення технологічних насипів і валів.
 • Режими планування для земляний частини полотна.
 • Профілювання необхідного ухилу для укосів дорожнього полотна.
 • Вирівнювання узбіч.
 • Загальна формування необхідного перетину для кюветів.
 • Очисні заходи для водовідвідних канав і ям.
 • Кіркірованіе старих покриттів з асфальту.
 • Режим розподілу насипного матеріалу для земляного полотна.
 • Режим розпушення бою будматеріалів.
 • Режим змішування різних матеріалів земляного грунту.
 • Завдання щодо розкриття твердого полотна дороги.
 • Завдання прибирання будівельного сміття.
 • Очищення дорого, майданчиків від снігу і крижаного покриву.

Технічні характеристики

Автогрейдер дз 143

ПАРАМЕТРЗНАЧЕНІЕ

клас машини 140
Маса експлуатаційної частини 12500 кг
лінійка моторів Д-260.2 / А-01МС / А-01М
Дані потужності машини 95,6 (130) лош. сил
Вид коробки передачі  механіка гидромеханика
Число передач за параметрами вперед  6 або 4
Число передач назад  2
Швидкість руху свободнийрабочій  43 кмч … .4 кмч
Колісна формула  1х2х3
радіус поворотний  12,5 метрів
Типове виконання рами жорсткий
довжина  9600 мм
Ширина 2500 мм
Грейдер ДЗ-143 габарити
Висота 3450 мм
Довжина відвалу грейдера 3740 мм
 Бічний винос по тягової рамі 800 мм
 Висота відвалу грейдера 620 мм
Допустиме опускання нижче поверхні  250 мм
бульдозерний відвал Довжина 2475 мм
Висота бульдозерного відвалу 840 мм
Ширина розпушування 1300 мм
Глибина для розпушування 250 мм
кількість зубів  3 одиниці
Колісний розмір по дюймам 14,0- 20,0
Виробник  Г. Брянськ завод «Брянський Арсенал»

двигун

Автогрейдер дз 143

Рухова частина машини оснащена моторами категорійного ряду Д-260.2, мають основні параметри потужності 130 кінських сил. Свого часу, деякі моделі транспортної спеціалізованої техніки оснащувалися потужними силовими агрегатами, які мали маркування А-01М і А-01МС, з параметрами потужності, розраховані на 184 кінських сил. Моторний відсік комплектується гидромеханической коробкою передач, де передбачено 4 основні швидкості управління машиною – для руху вперед; а також дві швидкості перемикання для заднього ходу машини. Є цікаві технічні характеристики витрата палива автогрейдера ДЗ-143, що відносяться до 1 серії випуску (ДЗ-143-1), де МКП була оснащена 6 основними швидкостями для переднього ходу машини. Максимально допустима швидкість пересування машини з піднятим навісним обладнанням становить 43 км год. Під час технологічної роботи машини, встановлена ​​середня швидкість пересування, яка становить в межах 4-68кмчас. Для колісної частини машини передбачена спеціальна формула 1х2х3. Рама автомобіля оснащена спеціальною конструкцією, яка виготовлена ​​зі спеціальної марки стали, тим самим машина може витримувати різні фізичні навантаження, і характеристики міцності залишаються неперевершеними для машин даного класу виконання. Абсолютним перевагою машини є швидкий перехід з робочого стану в похідний варіант роботи, і навпаки. тим самим машина може витримувати різні фізичні навантаження, і характеристики міцності залишаються неперевершеними для машин даного класу виконання. Абсолютним перевагою машини є швидкий перехід з робочого стану в похідний варіант роботи, і навпаки. тим самим машина може витримувати різні фізичні навантаження, і характеристики міцності залишаються неперевершеними для машин даного класу виконання. Абсолютним перевагою машини є швидкий перехід з робочого стану в похідний варіант роботи, і навпаки.

Витрати палива

ВИД МОТОРА ВИТРАТИ

А-01 МС 12,2 літра на годину
Д-108  10 літрів годину
А-01МЕ 12 літрів на годину

В якості палива використовується важкий тип дизеля.

Максимальна швидкість пересування під час роботи не перевищує 8 км на годину. Автотехніка швидко і без зайвих проблем має перехід з похідного стану в робочий режим, що особливо важливо при проведенні будівельних робіт.

Машина може експлуатуватися в усіх кліматичних зонах, тому не дивно побачити грейдер ДЗ 1243 в північних широтах Росії.

Пристрій

Автогрейдер дз 143

Автогрейдер ДЗ-143 складається з наступних основних частин: Довгою і вигнутою в середній частині основної рами 1, що служить для установки на ній всіх механізмів автогрейдера і спирається ззаду на задній візок 10, забезпечену балансирами з провідними колесами 8, а спереду на передню вісь 4 з керованими колесами; двигуна 14, закріпленого зверху рами над задньою візком; трансмісії, що передає обертання від двигуна до провідних коліс, Гідронасоси і ін .; грейдерного відвалу 7, розташованого в просторі під вигнутою вузької в плані частиною рами, званої хребтової балкою, на спеціальній тягової рамі 6, закріпленого за допомогою сферичного шарніра на кінцевій частині хребтової балки над передньою віссю і двох гідроциліндрів підйому відвалу 2, встановлених на кронштейнах з двох сторін хребтової балки в її самої піднятій частині; кабіни 11 з органами і пультом управління і сидінням машиніста; відвалу бульдозера 5, гідроциліндра 12 для їх приводу; капота 9 з відкидними стінками, який закриває двигун; електросистеми сигналізації і освещенія13.

Вивчаючи керівництво по експлуатації грейдера ДЗ-143 можна визначити, що головними робочими відсіками машини служить повноцінна гідравлічна система. Конструкція рами жорстка, що дозволяє виконувати складні технологічні операції, зокрема піднімати достатній обсяг матеріалу грунту.

габаритні розміри

Автогрейдер дз 143

Основні габарити:

 • Довжина – 8950 мм;
 • Ширина – 2500 мм;
 • Висота – 3510 мм (маяк не враховується);
 • Довжина грейдерного відвалу – 3740 мм;
 • Висота грейдерного відвалу – 620 мм;
 • Бічний винос – 800 мм;
 • Опускання нижче опорної поверхні – 250 мм.

Що стосується бульдозерного відвалу, то його висота становить 840 мм. Ширина розпушування доходить до показника в 1300 мм, глибина – до 250 мм. За стандартною схемою, розпушувач оснащується трьома зубцями. Розмір шин становить від 14 до 20 дюймів.

кабіна

Автогрейдер дз 143

Кабіна оператора достатньо простора, що дозволяє фахівцеві в деяких випадках проводити дії, при проведенні дорожніх робіт стоячи, не використовуючи сидіння. Всі елементи управління машиною знаходяться в крокової доступності. Є недоліки, це відсутність належної системи кондиціонування, що створює проблеми під час експлуатації грейдерів в жарких районах. Оператором доводилося постійно тримати двері відчиненими, створюючи циркуляцію повітря. Пил і бруд, які потрапляли ззовні, створювали проблеми в роботі грейдерного техніки.

Відомий огляд з кабіни оператора достатньо об’ємний і просторий, що дає привід говорити про зручний варіанті проведенні технологічних операцій. В даний час грейдер знятий з виробництва, але запасні частини випускаються суміжними постачальниками, тому немає проблем з покупкою запасних частин популярного грейдера радянської епохи.

устаткування

Автогрейдер дз 143

У передній частині машини розташовані відвал і планувальний ніж – це основні елементи грейдера.

Грейдер дз 143 і його керівництво по експлуатації передбачають можливість комплектації машини додатковими робочими органами:

 • Кірковщіка з зубами. Завдяки цьому пристосуванню можна розпушувати тверді ґрунти і розкривати під час ремонту зношені покриття: асфальтобетонні і щебеневі.
 • Підмітальної щіткою. Дана конфігурація обладнання вельми ефективна в літню пору. Вона дозволяє ефективно працювати над утриманням доріг: усувати грунтові наноси з кромки покриття і прибирати сміття з проїжджої частини.
 • Дорожнім плугом. Це пристрій застосовується для організації проходів на ділянках з глибоким снігом. Воно користується популярністю при проведенні робіт з видалення великої кількості снігових мас на дорогах і аеродромах.
 • Боковим снігоочисником. Даний предмет являє собою традиційний відвал, який монтується до правої частини грейдера і забезпечує викид снігу за кордону очищеного ділянки.
 • Льодорізи. За допомогою цього органу здійснюється видалення льоду і масивів утрамбованого снігу з проїжджої частини доріг. Варто зазначити, що при проведенні робіт в зимовий час машина додатково оснащується ланцюгами проти ковзання, які встановлюються на задні колеса машини

модифікації

Залежно від моделі двигуна і типу трансмісії виділялося сім модифікацій грейдера ДЗ-143. Кожна з них в назві мала додатковий індекс від 1 до 7 (ДЗ-143-1 – ДЗ-143-7). Окремі версії комплектувалися системою “Профіль-30”, яка була розроблена для управління положеннями відвалу в автоматичному режимі. До її складу входили автономна і копірних-лазерна системи.

ремонтопридатність

Запчастини на ДЗ 143 можна без проблем дістати навіть в наші дні. Незважаючи на те, що автогрейдер був замінений на конвеєрі більш сучасною моделлю, заводом використовується підхід високою уніфікації деталей. Тому багато запчастини від різних моделей підходять один до одного.

Немає особливих проблем і з покупкою оригінальних елементів, так як виробником було випущено велику кількість ремонтних комплектів, які до сих пір продаються як приватними особами, так і компаніями, що торгують комплектуючими для спецтехніки. Варто відзначити, що грейдер був виготовлений зі значним запасом міцності і міг відпрацювати не один рік, перш ніж виникала необхідність здійснення планового ремонту.

Переваги і недоліки

Автогрейдер дз 143

Автогрейдер був розроблений за радянських часів, тому машина увібрала в себе багато позитивних якостей того часу. До них можна віднести:

 • надійність агрегату;
 • простоту конструкції;
 • високу потужність;
 • багатофункціональність;
 • легкість управління машиною;
 • великий експлуатаційний ресурс;
 • прийнятну вартість.

Не оминули машину стороною і  недоліки . Автогрейдер не має обладнання для кондиціонування повітря, що негативним чином позначається на стані машиніста під час роботи в жаркий період.

огляд

Відгуки

https://spectekhnika.info/avtogrejder-dz-143/

Автогрейдер ДЗ-143

Автогрейдер дз 143

Автогрейдер ДЗ-143 є одним з представників грейдерів лінійки ДЗ. Даний агрегат має масу достоїнств і відрізняється досить високою продуктивністю, що робить його одні з лідерів у своєму середовищі. Грейдер ДЗ 143 здатний впоратися з планувальними роботами будь-якої складності. Даною машині під силу впоратися з будь-якою кількістю грунту. Крім того, ДЗ 143 відрізняється високою економічністю, що робить його практично незамінним. Як і більшість інших автогрейдерів ДЗ 143 може працювати з грунтами 1-3 ступеня, як при негативній, так і при плюсовій температурі.

Головними елементами цієї машини є планувальний ніж і отва. На ДЗ 143 також можна здійснювати установку іншого обладнання, наприклад, кірковщіка з зубами. Застосовуватися машина може не тільки при роботі з землею, але і для інших комунальних цілей. Ціна на даний апарат коливається від 1,4 до 1,7 млн. Рублів.

Технічні характеристики автогрейдера ДЗ 143

клас 140
Вага, експлуатаційний 12 500 кг
Габарити (ДхШхВ), мм 8950х2500х3510
двигун Д-260.2 / А-01МС / А-01М
потужність 95,6 кВт / 130 к.с.
колісна формула 1 х 2 х 3
Тип рами жорстка
Управління раб. відсіками гідравлічне
швидкість до 43 км / год
радіус повороту 12, 5 м
Розмір шин, дюйм 14,00 – 20
Виробник ВАТ «Брянський Арсенал»
На сьогоднішній день випускається немає
Довжина бульдозерного відвалу 2 475 мм
Висота бульдозерного відвалу 840 мм
Коробка передач
Тип гидромеханическая / механічна
Число передач назад 2
Число передач вперед 6/4
грейдерний відвал
довжина 3 740 мм
Висота 620 мм
Опускання нижче опорної поверхні 250 мм
Бічний винос щодо рами 800 мм
розпушувач
глибина розпушування 250 мм
Ширина розпушування 1 300 мм
Кількість зубів 3

Автогрейдер дз 143

Автогрейдер дз 143 Автогрейдер ДЗ-98В В даній статті міститься інформація про одну з найбільш популярних модифікацій автогрейдера ДЗ 98. Ви зможете дізнатися не тільки тих. дані машини, але і її докладний опис.
Автогрейдер дз 143 Автогрейдер ДЗ-122А Не так давно Орловський завод дорожніх машин здійснював випуск моделей ДЗ 122 і ДЗ 122-1, а також їх модифікацій, після чого на їх основі був створений модернізований автогрейдер ДЗ 122А.
Автогрейдер дз 143 Автогрейдер ДЗ-180 ДЗ 180 можна вважати досить популярним серед автогрейдерів, так як він володіє хорошими показниками. Як і інші машини даного роду, цей автогрейдер виконує цілий список різних робіт.

http://komunalteh.ru/avtogreyderi/seriya-dz/dz-143.php

ДЗ-143 1984-1991 років випуску: технічні характеристики, огляд, опис

Автогрейдер дз 143Джерело фото: techstory.ruФото ДЗ-143

Виготовляється в 80-х рр. минулого століття автогрейдер був розроблений для експлуатації на грунтах I – III категорії. Використовувані компоненти розраховані на роботу в умовах помірного і тропічного клімату, допустимий діапазон температур – від -40 до + 40 ° С.

Як і більшість аналогічної техніки, ДЗ-143 знаходив застосування на роботах зі зведення земляного полотна доріг, плануванні майданчиків, створення насипів. З його допомогою можна було змішувати грунт з добавками на полотні дороги.

Ще одна функція – обслуговування дорожнього полотна і узбіч, снігоприбиральні роботи.

Двигун, маса ДЗ-143

Автогрейдер ДЗ-143 оснащувався дизелем Д-260.2 з електростартером, номінальна потужність якого становила 130 к.с. (Або 95,6 кВт). Також були доступні варіанти з двигунами А-01МС (електростартер) і А-01М (був присутній пусковий двигун). Робоча вага машини становив 12 500 кг.

Автогрейдер дз 143Джерело фото: techstory.ruМасса грейдера ДЗ-143 – 12,5 т

Габарити, робоче обладнання

Грейдерний відвал мав наступні розміри: довжина – 3 740 мм, висота – 620 мм. Аналогічні показники у бульдозерного відвалу посилання – 1 300 і 250 мм. У розпушувача-кірковщіка посилання – 1 300 і 250 мм відповідно. Число зубів розпушувача – три. Наведемо ще кілька характеристик грейдерного відвалу.

Бічний винос щодо тягової рами 800 мм
Опускання нижче опорної поверхні 250 мм

У числі додаткового обладнання пропонувалися плужний снігоочисник, що штовхає плита, комунальна щітка і ін. Крім цього, була можлива установка подовжувача відвалу.

Технічні характеристики ДЗ-143

Автогрейдер дз 143Джерело фото: techstory.ruФото ДЗ-143

Як і у випадку з двигунами, було доступно три варіанти коробок передач. Дві з них були механічними з шістьма передачами вперед і двома назад. Відрізнялися вони передавальним числом: в першому випадку значення на вищій передачі становило 0,62, у другому – 0,835. Також була доступна гидромеханическая модель, що має чотири передачі переднього ходу й дві заднього.

За керування робочими відсіками відповідала гідравліка.

Число передач (вперед) 4 або 6
Число передач (назад) 2
Максимальна транспортна швидкість 40 км / год
колісна формула 1х2х3

модифікації

Залежно від моделі двигуна і типу трансмісії виділялося сім модифікацій грейдера ДЗ-143. Кожна з них в назві мала додатковий індекс від 1 до 7 (ДЗ-143-1 – ДЗ-143-7). Окремі версії комплектувалися системою «Профіль-30», яка була розроблена для управління положеннями відвалу в автоматичному режимі. До її складу входили автономна і копірних-лазерна системи.

Автогрейдер дз 143Джерело фото: techstory.ruГрейдер ДЗ-143 має сім модифікацій

Технічне обслуговування

Конструкція автогрейдера ДЗ-143 (як і його модифікацій) була багато в чому схожа з моделлю ДЗ-122A – дані машини мали велике число уніфікованих вузлів. У зв’язку з цим технічне обслуговування полегшувалося.

аналоги

Серед подібних за своїми можливостями моделей можна назвати: Атек 412, Брянський арсенал ДЗ-180, Брянський арсенал ГС-14.02, ЧЗСМ ГС 14, Атек 421, RM-Terex TG 250, Белдортехніка ГС-14.2, екскаватор-Р ГС-10.20П1, ДЗ-122, ДЗ-122Б-7.

Відео

Відео з каналу «Олексій Метлицький»

https://exkavator.ru/excapedia/technic/bryanskiiarsenaldz-143

Автогрейдер ДЗ 143

Автогрейдер ДЗ 143 призначений для ведення земельних робіт при будівництві доріг або інших технологічних споруд. Також спецтехніку можна використовувати для розчищення дорожнього полотна від снігу або для переміщення земельних мас.

Грейдери застосовуються і для перемішування різних елементів при формуванні покриття, зверху якого буде накладено асфальт. Однорідний склад допоможе зробити дорогу міцної і надійної.

В іншому випадку є ризик виникнення просідання і, як наслідок, утворення ям на проїжджій частині.

Автогрейдери серії ДЗ випускаються Брянським заводом дорожніх машин. Багаторічний досвід, накопичений в конструкторському бюро, дозволяє створювати техніку високої якості з хорошим функціональним оснащенням.

Вона вже більше 30 років успішно використовується на будівництві вітчизняних шляхів автомобільного призначення. У великих проектах міжнародного значення в основному використовуються сучасні імпортні машини.

Але на внутрішніх будівництвах нерідко можна побачити в роботі техніку ще радянського зразка.

Технічні характеристики моделі

Автогрейдер дз 143

Транспорт оснащувався гидромеханической коробкою перемикання передач з чотирма швидкостями руху вперед і двома – заднього ходу. Одна з модифікацій – автогрейдер ДЗ 143-1 була обладнана механічною коробкою передач з шістьма швидкостями руху вперед. Максимальна швидкість руху становила 43 кілометри на годину з піднятим дорожнім обладнанням.

Під час проведення робіт середня швидкість техніки дорівнювала 4-8 кілометрів на годину. Колісна формула має незвичне значення 1х2х3. Грейдер оснащувався жорсткої рамою, яка дозволяла витримувати значні навантаження і мала великий запас міцності. Робоче обладнання мало гідравлічну систему управління. Техніка дуже швидко переводилася з похідного стану в робочий.

Автогрейдер дз 143

Габаритні розміри автогрейдера ДЗ 143 мають значну значення. Довжина становить 8,95 метрів, ширина – 2,5 метра, 3,51 метра. Мінімальний радіус повороту дорівнює 12,5 метрам. Експлуатаційна маса – 12,5 тонн. Розмір використовуваних шин – 14,00-20. З навісного робочого обладнання спецтехніка комплектувалася бульдозерним і грейдерним відвалами, а також розпушувачем.

На замовлення клієнта додатково могли бути встановлені плужні снігоочисники, подовжувачі відвалів, що штовхають плити і щітки. Базова довжина грейдерного відвалу становила 3,74 метра, а висота – 0,62 метра.

Максимально можливий бічний винос становив 0,8 метра, а опускання нижче поверхні дороги – 0,25 метра. Бульдозерний відвал встановлювався стаціонарно, так що можливості управляти його положенням не було.

Автогрейдер дз 143

Довжина становила 2,475 метра, а висота – 0,84 метра. Розпушувач міг виробляти процедуру розпушування грунту шириною 1,3 метра і глибиною до 0,25 метра.

Кількість зубів в базовій комплектації дорівнювало трьом, але була можливість установки розпушувача з п’ятьма зубами. Грейдер призначався для роботи з грунтами I-III категорії.

Діапазон робочих температур становить від -40 до +40 градусів за Цельсієм.

Пристрій і оснащення кабіни

Але це створювало нову проблему, так як через відчинені двері всередину кабіни проникала весь пил, яка піднімалася з поверхні дороги під час роботи.

Зате конструктори подбали, щоб водій мав оптимальний огляд при русі. Для цього передня частина корпусу практично повністю була зроблена зі скла.

Є лише невеликі перегородки, що створюють необхідний рівень жорсткості. Але вони не створювали жодних перешкод.

Запчастини на ДЗ 143 можна без проблем дістати навіть в наші дні. Незважаючи на те, що автогрейдер був замінений на конвеєрі більш сучасною моделлю, заводом використовується підхід високою уніфікації деталей. Тому багато запчастини від різних моделей підходять один до одного.

Автогрейдер дз 143

Немає особливих проблем і з покупкою оригінальних елементів, так як виробником було випущено велику кількість ремонтних комплектів, які до сих пір продаються як приватними особами, так і компаніями, що торгують комплектуючими для спецтехніки. Варто відзначити, що грейдер був виготовлений зі значним запасом міцності і міг відпрацювати не один рік, перш ніж виникала необхідність здійснення планового ремонту.

Ціна автогрейдера ДЗ 143 на сьогоднішній день складає близько 1,6 мільйонів рублів. Стільки доведеться віддати за техніку в хорошому робочому стані. Є й дешевші варіанти, але вони можуть зажадати додаткових вкладень для виправлення дрібних поломок, так що краще відразу заплатити більше і отримати працездатну машину, ніж заощадити на покупці і віддати набагато більше на ремонт.

https://promplace.ru/dorozhnaya-tehnika-staty/avtogreider-dz-143-1633.htm

Автогрейдер ДЗ-143

Автогрейдер дз 143

Особливості автогрейдера ДЗ-143

Виробництво автогрейдера ДЗ 143 почалося в 1984 в м Брянську, в даний час випуск грейдера не проводиться. Однак ця надійна машина і сьогодні виконує свої завдання по на різних напрямках будівництва.

Автогрейдер ДЗ-143 використовується:

 • при будівництві доріг;
 • проведенні земляних робіт;
 • очищенні залізничного полотна;
 • вирівнюванні і розчищення грунтових доріг;
 • підготовки дорожнього полотна до асфальтування;
 • переміщенню снігових і земляних мас;
 • для інших технологічних завдань.

Технічний опис

Сучасний автогрейдер ДЗ-143 технічні характеристики якого відповідають усім сучасним вимогам, дуже популярний і затребуваний. Автогрейдер належить до дорожньо-будівельної техніки 140 класу. В якості силового агрегату використовується дизельний двигун Д-260.2, потужність двигуна 130 к.с.

Існують модифікації оснащені двигунами А-01М і А01-МС потужністю 184 к.с. Автогрейдер ДЗ-43-1 має обсяг бака-230 л.
Габаритні розміри спецтехніки:
Автогрейдер дз 143

 • довжина автогрейдера 8,95м;
 • ширина – від 2,5до 3,51 м;
 • мінімальний радіус разворота- 12,5 м;
 • маса-12,5 тонна;
 • розмірність шин 14- 20;

продуктивність моделі

Транспорт має нестандартну колісну формулу 1х2х3. Коробка передач гідромеханічна, чотири передніх швидкості, дві задніх. Модифікація ДЗ-143-1 оснащувалася шести ступінчастою коробкою передач. Максимально швидкість розвивається, при піднятому навісному оборудованіі- 43 км / год.

Середня швидкість машини при веденні робіт дорівнює 4-8 км / год.

Завдяки потужній жорсткій рамі техніка витримує великі навантаження і має хороший запас міцності.

Управління навісним обладнанням здійснюється за допомогою гідравлічної системи, завдяки якій, грейдер швидко переводиться з похідного в робоче положення.
Основні робочі операції машина виробляє при поздовжньому проходженні, застосовуючи основне робоче обладнання:
Автогрейдер дз 143

 • відвал з розширювача;
 • відвал з подовжувачем;
 • відвал з укісниками;
 • відвал з кювету-очищувачем.

Довжина базового грейдерного відвалу становить – 3,74 м., Висота – 0,62м.
Використовується на автогрейдері і різне навісне обладнання, таке як: бульдозерний відвал, розпушувач, снігоочисник, змішувач і ін.

обслуговування автогрейдера

В системі обслуговування техніки, для її безперебійної роботи, особлива увага приділяється планово – попереджувальних ремонтів і технічного обслуговування (ТО), яке варто проводити з певною періодичністю.

заміна запчастин

Запчастини автогрейдер ДЗ-143, доступні тому їх не складно придбати і зараз. Сучасні грейдери, що випускаються на підприємстві, мають високу ступінь уніфікації з попередніми моделями. Завдяки цьому багато запчастини від різних модифікацій взаємозамінні. Чи не становить проблем і придбання оригінальних вузлів.

Свого часу виробник випустив достатня велика кількість ремонтних комплектів, якими і зараз торгують як приватні особи, так і спеціалізовані магазини.

Слід зазначити, що агрегат збирався з великим запасом по міцності і автогрейдери могли працювати кілька років, перш ніж необхідно було проводити планові ремонти.

Обслуговування автогрейдера – необхідна умова його тривалої експлуатації без ремонту. Технічне обслуговування в залежності від обсягу і періоду поділяється на:

 1. щозмінне;
 2. періодичне;
 3. сезонне.

Автогрейдер дз 143

Після досягнення певного ресурсу машини потребують капітального ремонту.
Часто можна зустріти оголошення: Продаю або куплю автогрейдер ДЗ-143 після капітального ремонту. Стандартні роботи, що виконуються при капітальному ремонті:

 • ревізія рами;
 • заміна підшипників і шестерень в мостах;
 • капітальний ремонт двигуна;
 • заміна необхідного електрообладнання, проводів;
 • ревізія навісного обладнання;
 • трансмісія;
 • ремонт відвалів з заміною ножів і кріпильних елементів;
 • ремонт і заміна підшипників карданної передачі;
 • ремонт рульової колонки;
 • заміна всіх гумотехнічних виробів, гідропідсилювача;
 • повне фарбування автогрейдера.

Переваги покупки автогрейдера ДЗ-143

Сьогодні можна зустріти величезну кількість оголошень продам або куплю автогрейдер ДЗ-143. Автогрейдера Дз-143 ціна це одне з основних переваг, оскільки вона відносно невелика.

Також варто додатково віднести: досить великий вибір техніки, надійність, ремонтопридатність, наявність запасних частин і компаній, що надають послуги, як по поточним, так і з капітального ремонту.Автогрейдер просто справляється з поставленими перед ним завданнями.

Дорожні служби високо оцінюють дану техніку, враховуючи, що придбання запчастин для ДЗ-143 не є проблемою.

Підводячи підсумки можна відзначити:

 1. Простий пристрій автогрейдера дозволяє без проблем експлуатувати техніку при різних умовах.
 2. Існує можливість вибору різних моделей силових агрегатів: ЯМЗ-236, А01 і Д-260. Потужності цих двигунів вистачає для виконання найважчим і відповідальної роботи на будівельних майданчиках.
 3. Автогрейдер ДЗ-143 дуже корисний комунальним службам міст, так як ДЗ-143 легко справляється з такими роботами як: вирівнювання дорожнього полотна, вирізання кюветів, формування укосів з кутом до дев’яноста градусів. У зимовий період, використовуючи грейдер можна легко і якісно очистити дорожнє полотно від снігу та криги.

http://kowsh.ru/avtogrejder-dz-143

Автогрейдер ДЗ-143

Автогрейдер дз 143

Автогрейдер ДЗ-143 – це універсальна машина, призначена для виконання будь-яких планувальних робіт. Грейдер стане надійним помічником в дорожньо-ремонтних і відновлювальних операціях. Машина швидко справляється з вирівнюванням великої кількості грунту. Один з головних плюсів грейдера – це економічність.
Застосування автогрейдера ДЗ-143 1 не обмежується тільки вирівнюванням, ця машина також підходить для перемішування різних елементів, що застосовуються при формуванні покриття, поверх якого буде накладено шар асфальту. Грейдер відповідає за якісне перемішування складу, який впливає на надійність і довготривалість дорожнього полотна.

Уже багато років грейдери цієї серії виходять з конвеєрів Брянського заводу. Багаторічний досвід позначається на результаті – завод випускає високоякісну техніку з технологічним і надійним обладнанням. Незважаючи на якість і надійність, ціни для вітчизняного ринку досить помірні, що і пояснює популярність грейдерів з лінійки ДЗ.

Основні габарити:

 • Довжина – 8950 мм;
 • Ширина – 2500 мм;
 • Висота – 3510 мм (маяк не враховується);
 • Довжина грейдерного відвалу – 3740 мм;
 • Висота грейдерного відвалу – 620 мм;
 • Бічний винос – 800 мм;
 • Опускання нижче опорної поверхні – 250 мм.

Що стосується бульдозерного відвалу, то його висота становить 840 мм. Ширина розпушування доходить до показника в 1300 мм, глибина – до 250 мм. За стандартною схемою, розпушувач оснащується трьома зубцями. Розмір шин становить від 14 до 20 дюймів.

Автогрейдер ДЗ-143: технічні характеристики

Вага грейдера становить 12500 кілограм. Цю масивну конструкцію приводять в рух наступні двигуни, що встановлюються на вибір клієнта: А-01МЕ / Д-108 / А-01МС. Потужність в середньому становить 95.6 кВт або 130 кінських сил. Управляє силою двигуна 6-ступінчаста гидромеханическая або 4-ступінчаста механічна коробка. Мінімальна швидкість грейдера – 4 км / год, максимальна – 43 км / ч.

Автогрейдер дз 143

Робочими відсіками управляє гідравлічна система. Рама в автогрейдері ДЗ-143 1 – жорстка, що позитивно позначається на можливості грейдера підняття великої кількості грунту або інших матеріалів. Що стосується витрати палива грейдера ДЗ-143 1, то показники змінюються в залежності від встановленого типу двигуна:

 • Мотор А-01 МС споживає 12,2 Д (12.2 літра на годину);
 • Д-108 витрачає 10,0 Д;
 • А-01МЕ – 12.2 Д.

Працює автогрейдер на дизельному важкому паливі. Під час проведення роботи швидкість машини не перевищує 8 кілометрів годину. Автогрейдер ДЗ-143 1 отримав нестандартну колісну формулу: 1х2х3.

Машина швидко переходить з похідного стану в робочий, що дуже цінується під час будівельних робіт.

Технічні характеристики автогрейдера ДЗ-143 1 і сьогодні вважаються прийнятними для ефективної і швидкої роботи.

Грейдер здатний справлятися з грунтами I- III категорії. Демонструється витривалість і під час різких перепадів – машина витримує температуру навколишнього середовища від -40 ° до + 40 ° С. Призначений автогрейдер для роботи в умовах помірного і тропічного клімату. Частим гостем грейдер буває на півночі Росії, тому що там майже завжди важкі кліматичні умови.

устаткування грейдера

У передній частині машини розташовані відвал і планувальний ніж – це основні елементи грейдера. Також в якості додаткового обладнання грейдер може оснащуватися кірковщіка з трьома зубцями.

Головне завдання цього елемента – швидке зняття дорожнього покриття. З усім набором устаткування грейдер здатний з вирівнюванням великої кількості грунту, щебеню і піску.

На замовлення покупця, грейдер міг комплектуватися ще й плуговими снігоочищувачами, що штовхають плитами, щітками і подовжувачами відвалів.

Автогрейдер дз 143

Всі ці запчастини можна отримати і в наші дні, так як Брянський завод вибрав підхід високою уніфікації елементів. Це говорить про те, що для грейдерів старого зразка, куди входить і ДЗ-143, ДЗ-143 1, можна закупити подібні елементи від нової техніки. Що стосується кабіни, то вона і сьогодні вважається достатньою зручною для роботи оператора, хоч тут і немає сучасного клімат-контролю.

Внутрішнього простору вистачає для вільного руху оператора з будь-яким зростанням і статурою. Всі елементи контролю розташовані досить ергономічно і логічно, що збільшується ефективність роботи.

Головним недоліком можна назвати відсутність будь-якого кондиціонера або елементарного обдування.

Через це оператору знадобитися відкривати двері кабіни під час сильної спеки, а це тягне за собою потрапляння великої кількості пилу всередину.

Інженери подбали про те, щоб оператор отримав оптимальний огляд під час руху автогрейдера. Передня частина корпусу практично повністю складається зі скла. На ній присутні тільки невеликі перегородки, встановлені для підвищення рівня жорсткості конструкції.

Отримайте вигідну пропозицію від прямих постачальників:

http://spectehnika-info.ru/avtogrejder-dz-143/

Автогрейдер ДЗ-143

Листопад 25, 2016

Стара і надійна техніка така, як Автогрейдер ДЗ-143 користується набагато більшим попитом, ніж розрекламовані новинки. Це й не дивно адже модель має відповідні технічні параметри, і досить довгий термін випускається на вітчизняному підприємстві. Автогрейдер досить універсальний і підходить для цілого ряду планувальних робіт.

Автогрейдер дз 143Зовнішній вигляд автогрейдера ДЗ-143

Пристрій автогрейдера ДЗ-143

Конструкція автогрейдера ДЗ-143 ґрунтується на колісній ходової частини з особливою колісною формулою 1х2х3. Колеса мають різний діаметр, який коливається в діапазоні від 14 до 20 дюймів.

Передня частина моделі комплектується планувальним ножем і відвалом, які є її основними робочими елементами. При необхідності вони можуть доповнюватися з тризубим кірковщіка. З його допомогою знімається дорожнє покриття.

Крім нього для поліпшення функціональності можуть застосовуватися також штовхають плити, снігоочисники плугового типу, щітки і подовжувачі відвалів.

Коробка передач використовується 6-ступінчаста гидромеханическая, але в деяких модифікаціях встановлюється і 4-ступінчаста механіка.

Кабіна розрахована на досить комфортну, але нетривале роботу оператора, оскільки не оснащена клімат-контролем. Вона має високу ступінь скління, але в той же час є досить жорсткою і безпечною.

Автогрейдер дз 143Автогрейдер ДЗ-143 в роботі

Витрата палива автогрейдера ДЗ-143

Автогрейдер ДЗ-143 використовується з застосуванням досить важкого дизельного палива. Це обумовлюється особливостями конструкції встановлюються моторів.

Витрата палива у кожного з них індивідуальний і залежить від виконуваних робіт. Усереднені робочі показники дозволяють виділити з них більш затратні – А-01-MC і А-01-МЕ, які споживають близько 12,2 літра на годину, і більш економічний – Д-108, який споживає 10 літрів на годину.

Особливості споживаного палива дозволяють експлуатувати таку техніку в різних кліматичних умовах, в тому числі з суворими морозами до -40 градусів, і з підвищенням температури навколишнього середовища до +40 градусів.

Технічні характеристики автогрейдера ДЗ-143

За своїми технічними характеристиками модель обходи цілий ряд аналогів. Вага конструкції становить 12500 кілограм. Її продуктивність і міць безпосередньо залежить від встановленого двигуна, але зазвичай цей показник не перевищує 130 к.с., що дозволяє розвивати швидкість до 43 км / ч. На мінімальних оборотах вона складе всього 4 км / год.

Бічний винос автогрейдера досягає 80 см, а висота грейдерного відвалу – 62 см. Загальна протяжність конструкції становить 895 см, при цьому відвал має довжину 374 см. Під опорну поверхню він може опуститися на глибину до 25 см.
Що стосується параметрів бульдозерного відвалу, то його висота становить 84 см, а ширина – 130 см.

Відео про автогрейдері ДЗ-143

http://tpscom.ru/avtogrejder-dz-143

Автогрейдер Пропоную найняти автогрейдер ДЗ-143, ДЗ-298 / зубр, CAT-140K, DM-14.0 – 24132

Справжнім вільно, своєю волею і в своєму інтересі даю згоду ТОВ «Медіа-рішення», що знаходиться за адресою м Тюмень вул. 50 років ВЛКСМ 19 – 76 (далі – Оператор) на автоматизовану і неавтоматизовану обробку своїх персональних даних у відповідності з наступним переліком:

 • ім’я, телефон, адреса електронної пошти та інші індивідуальні засоби комунікації, зазначені при заповненні на сайті http://spcteh.ru (далі – Сайт) наступних форм:
  • реєстрації на сайті;
  • додавання оголошень по оренді техніки, техніки, послуги, продаж матеріалів;
  • зміна інформації в своєму оголошенні;
  • відправку заявки на збільшення клієнтів з сайту;
  • оплату платного розміщення оголошень;
  • написанні відгуків;
  • подачі заявки на отримання знижки;
  • подачі скарги при відмові в зазначених на сайті знижки;
  • замовленні зворотного дзвінка від власника оголошення;
  • подачі заявки на послуги зазначені в оголошенні;
  • подачі заявки на підбір послуг;
  • підписці на акції і спец-пропозиції;
  • використанні сервісів зворотного зв’язку з Адміністрацією сайту;
 • джерело заходу на сайт і інформація пошукового або рекламного запиту;
 • дані про призначеному для користувача пристрої (серед яких дозвіл, версія і інші атрибути, що характеризують призначене для користувача пристрій);
 • призначені для користувача кліки, перегляди сторінок, заповнення полів, покази і перегляди банерів і відео;
 • дані, що характеризують аудиторні сегменти;
 • параметри сесії;
 • дані про час відвідування;
 • ідентифікатор користувача, що зберігається в cookie,

для цілей надання інформаційних послуг і за поданням майданчики для розміщення інформації про спецтранспорт і будівельній техніці, надання релевантної рекламної інформації і оптимізації реклами.

Після проходження реєстрації на сайті Користувач також дає свою згоду на:

 • Отримання інформаційних СМС-повідомлень на номер телефону, вказаний в ЛК;
 • Отримання інформаційних електронних повідомлень на E-mail, вказаний в ЛК.

Також даю свою згоду на надання Оператором моїх персональних даних третім особам і на здійснення транскордонної передачі персональних даних для досягнення заявлених цілей обробки персональних даних.

З метою забезпечення реалізації вимог законодавства в галузі обробки персональних даних Оператор може:

 • здійснювати обробку персональних даних шляхом збору, зберігання, систематизації, накопичення, зміни, уточнення, використання, поширення, знеособлення, блокування, знищення персональних даних;
 • використовувати автоматизований спосіб обробки персональних даних з передачею по мережі Інтернет;

Справжнє згоду вступає в силу з моменту підтвердження і діє протягом 5 років, якщо інше не встановлено чинним законодавством РФ.

Відкликання згоди на обробку персональних даних здійснюється шляхом направлення заяви в письмовій формі на юридичну адресу Оператора.

Я підтверджую, що мені відомо про право відкликати свою згоду за допомогою складання відповідного письмового документа, який може бути направлений мною на адресу Оператора.

У разі мого відкликання згоди на обробку персональних даних Оператор має право продовжити обробку персональних даних без моєї згоди при наявності підстав, зазначених у пунктах 2-11 частини 1 статті 6, частини 2 статті 10 та частини 2 статті 11 Федерального закону від 27.07.2006г. №152-ФЗ «Про персональних даних».

https://simferopol.spcteh.ru/arenda/avtogrejdery/860124132/

Leave A Reply

Your email address will not be published.